5262 відвідувача онлайн
8 730 53

На Сумщині чоловік посадив найнятого робітника на ланцюг. ФОТОрепортаж

У Сумській області житель Охтирки посадив на п'ятиметровий ланцюг найманого працівника, який відмовився заготовлювати дрова.

Про це повідомляється на сайті Нацполіції, передає Цензор.НЕТ.

Постраждалого в наручниках і з ланцюгом на трасі побачив випадковий водій, який повідомив про це в поліцію.

На Сумщині чоловік посадив найнятого робітника на ланцюг 01

Як з'ясувалося, напередодні великодніх свят 54-річний безробітний Віктор познайомився з 23-річним жителем Охтирки. Той запропонував йому пожити у нього і допомогти по господарству. Разом з господарем і його сім'єю чоловік зустрів Великдень, а після свята почав наводити лад у дворі. Але коли молодий господар дав чоловікові наказ на заготівлю деревини, той відмовився через важку роботи, забрав свій одяг і пішов.

На Сумщині чоловік посадив найнятого робітника на ланцюг 02

Господаря це розлютило, разом з приятелем він розшукав утікача на одній з вулиць Охтирки і силою заштовхав у салон машини.

Вдома "роботодавець" надів на чоловіка наручники, посадив на ланцюг і закрив у сараї у дворі. Просидівши в неволі близько півгодини, Віктор, незважаючи на скуті руки, зміг відкрити двері і знову втекти.

На Сумщині чоловік посадив найнятого робітника на ланцюг 03

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст. 146 "Незаконне позбавлення волі або викрадення людини" Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк. Слідство триває, з'ясовуються всі обставини скоєння злочину.

На Сумщині чоловік посадив найнятого робітника на ланцюг 04

Топ коментарі
+35
якщо так, то тоді по такій логіці, той бомж безробітний, - мабуть якраз з 75%
показати весь коментар
03.05.2019 13:50 Відповісти
+27
Видно что крепкий хозяйственник, небось из 24%-ных.
показати весь коментар
03.05.2019 13:48 Відповісти
+9
Досить вже вихвалятися своєю неповноцінністю. Про що б не йшлося, а вам 25 спокою не дають
показати весь коментар
03.05.2019 14:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Видно что крепкий хозяйственник, небось из 24%-ных.
показати весь коментар
03.05.2019 13:48 Відповісти
якщо так, то тоді по такій логіці, той бомж безробітний, - мабуть якраз з 75%
показати весь коментар
03.05.2019 13:50 Відповісти
у 75% епоха бедности закончилась 22 числа
показати весь коментар
03.05.2019 14:02 Відповісти
ну то ж симовлічно, після ололошення ЦВК результатів виборів - бомж з цепу зірвався.
показати весь коментар
03.05.2019 14:08 Відповісти
Не оцінив таку потужну реформу як посадку на ланцюг
показати весь коментар
03.05.2019 19:18 Відповісти
Им что, руки вправили или мозги подарили?
показати весь коментар
03.05.2019 14:28 Відповісти
вживили чіп
показати весь коментар
03.05.2019 14:45 Відповісти
Саме так. 75% думають кендюхами, а не головою.
показати весь коментар
03.05.2019 15:56 Відповісти
...а 25% не писают и не какают,думают о вечном....и\или как жить дальше,чтоб было как раньше...
показати весь коментар
03.05.2019 21:44 Відповісти
Та він в запой пішов просто після Паски.
показати весь коментар
03.05.2019 14:42 Відповісти
Мусор?
показати весь коментар
03.05.2019 13:52 Відповісти
Конечно ментовское мурло. У кого ещё есть наручники, такие же дружки, бибика и наглость творить подобное.
Поганое мусарное чмо.
У которых "монополия на силу".
Будет вам, суки, монополия.
показати весь коментар
03.05.2019 15:02 Відповісти
Из-за таких 24% майдановцев и началась гражданская война. Вот теперь ЗЕ на рояли сыграет, и тарифы снизятся, и Свинарчуки сядут, и справедливость начнётся. Например вернут Пприват Коломойскому. Ляпота ЗЕ.
показати весь коментар
03.05.2019 13:55 Відповісти
на росії вже почалась громадянська війна?
показати весь коментар
03.05.2019 14:06 Відповісти
порохобот-майдановец уже смешно)))
показати весь коментар
03.05.2019 14:12 Відповісти
Маским Дятел, вот через таких как ТЫ мы и живем плохо,так как своего мозга нет и верет зомбоящику.
показати весь коментар
03.05.2019 14:23 Відповісти
Найбільш вражаюча реакція такого собі авгура (!?) (Авгури (лат. augures) - офіційні жерці, віщуни в Стародавньому Римі, які, спостерігаючи блискавки та інші явища природи, тлумачення снів, польоти й ...): так как своего мозга нет и верет зомбоящику.
Аж не віриться, може людина теж прикалується?
показати весь коментар
03.05.2019 14:33 Відповісти
Много их таких, желающих почувствовать себя рабовладельцем...
показати весь коментар
03.05.2019 13:55 Відповісти
избиратели зе опять что то не поделили
показати весь коментар
03.05.2019 13:56 Відповісти
І тут Зе ********.... та заспокойся вже петя.... будь мужиком - вмій прогати гідно.
показати весь коментар
03.05.2019 14:32 Відповісти
Щодо гідності - то не за адресою.
показати весь коментар
03.05.2019 15:30 Відповісти
Досить вже вихвалятися своєю неповноцінністю. Про що б не йшлося, а вам 25 спокою не дають
показати весь коментар
03.05.2019 14:00 Відповісти
это кацапы, которые специально вбрасывают такие комменты, что бы нагнетать конфронтацию внутри нашей страны.
показати весь коментар
03.05.2019 14:34 Відповісти
Мужик на цепи, Зеленского где-то нет...совпадение?
показати весь коментар
03.05.2019 14:00 Відповісти
Знову Зе... до чого тут??? Петя "астанавісь" ... досить вже.
показати весь коментар
03.05.2019 14:33 Відповісти
Вперед, к окончательной победе феодализма вплоть до перехода в прогрессивный рабовладельческий строй.
показати весь коментар
03.05.2019 15:34 Відповісти
Как таких как ты земля носит?
показати весь коментар
03.05.2019 16:22 Відповісти
Вероятно в его жилах течёт и польская кровь.
показати весь коментар
03.05.2019 13:50 Відповісти
Профессор Преображенский?
показати весь коментар
03.05.2019 13:51 Відповісти
снігіря розіпнув на радість казластану...
показати весь коментар
03.05.2019 13:55 Відповісти
какая прелесть. а мы что-то говорим про донбасс
показати весь коментар
03.05.2019 13:55 Відповісти
"Какой ха-а-а-ароший мальчик!"(с). Голосом Миронова, из "Брильянтовой руки". И вроде как- не на хуторе заброшенном. В Ахтырке. Правда, я помню кричалку наших фанатов, на стадионе:

"Нефтяник" Ахтырка
От бублика дырка!!!(с)
А там теперь- нефтью не пахнет, наверное. Вот, рабов пытаются завести, на цепь посадить.
показати весь коментар
03.05.2019 13:55 Відповісти
Езжу и по соседним районам - нефтью пахнет крепко... Насчет команды - не знаю, интереса к футболу никогда особого не было...
показати весь коментар
03.05.2019 16:14 Відповісти
пора в бланк протокола допроса ввести отдельный пункт - за кого голосовал допрашиваемый?
показати весь коментар
03.05.2019 14:11 Відповісти
И если за Офшоренко то депортировать домой за поребрик?
показати весь коментар
03.05.2019 14:46 Відповісти
То отдавать в крепостные Попрошенко
показати весь коментар
03.05.2019 15:35 Відповісти
Що млять за КК в Україні... яке обмеження волі нахутіна за таке?!?!!!!! Обмеження або позбавлення = є гроші - обмеження, немає грошей - 5 років позбавлення. Не КК та судова система а схема заробітку!!!
показати весь коментар
03.05.2019 14:25 Відповісти
гроши взял на перед
как дошло время поработать
а он лет пять кроме стакана и ложки
ничего в руках не держал тяжелее захотелось смыться
это у него не первый наверное такой случай
раньше бомжы не только на шару ужинали
а и отрабатывали кто чем
многие сидят здоровые мужики и жалко смотреть
на женщину на костылях которая работает на даче
показати весь коментар
03.05.2019 14:50 Відповісти
Неподобство. А другий раб де?
показати весь коментар
03.05.2019 15:24 Відповісти
На цепи москаль, надеюсь, был? ))
показати весь коментар
03.05.2019 15:34 Відповісти
Люди, вы как, совсем конченые? Речь идет о преступлении. Человека как собаку на цепь посадили, а вы радуетесь, шутите. Пусть он хоть бомж, хоть хто! Только дебилы без зачатков морали, конченые маргиналы могут такому радоваться и шутить. О каких европейских ценностях речь, посмотрите шо вы блть пишите!
показати весь коментар
03.05.2019 17:11 Відповісти
Более того они еще в Европу собрались идти, встречай Европа
показати весь коментар
03.05.2019 17:38 Відповісти
Я его знаю. Он кусался.
показати весь коментар
03.05.2019 18:06 Відповісти