4990 відвідувачів онлайн

Полторак анонсував модернізацію літаків за новітніми технологіями

Полторак анонсував модернізацію літаків за новітніми технологіями

Міністр оборони України Степан Полторак анонсував модернізацію літаків за новітніми технологіями.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, про це він повідомив сьогодні, 6 травня, перебуваючи з робочою поїздкою в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Зокрема, міністр оборони зазначив, що минулого тижня оглянув виробничі потужності і зразки техніки, які виготовляють авіаційні заводи Львова та Одеси для потреб ЗС України. Полторак висловив упевненість, що українські підприємства оборонно-промислового комплексу мають великий потенціал і перспективи розвитку.

"Ми проводимо модернізацію бойових, розвідувальних, навчальних літаків, систем ППО, створюємо ракетні комплекси - це величезна робота і результат тривалої роботи вчених і практиків. Це те, що вас чекає буквально після закінчення університету", - зазначив глава оборонного відомства, звертаючись до особового складом військового вузу. - Сьогодні Повітряних Сил ставить завдання перед нашими виробниками, які роблять все можливе, щоб ці завдання виконати".

"Якщо в 2014 році ми тільки ремонтували наші літаки, потім перейшли до другого етапу — часткової модернізації за рахунок запчастин і комплектуючих тільки українського виробництва, то до кінця цього року ми маємо перейти до третього потужного етапу — повної модернізації літака. Робити це ми будемо, звичайно, за допомогою наших іноземних партнерів", - зазначив Полторак.

Як зауважив Міністр оборони, наразі завершуються перемовини з нашими закордонними партнерами, після завершення яких буде розпочато процес модернізації літаків за новітніми технологіями.

Топ коментарі
+12
ты перестал снимать штаны и начал гадить просто в штаны?..
так что они натворили?!. скажи нам, жертва канала г+г!
показати весь коментар
06.05.2019 12:21 Відповісти
+11
Ну украинские Корсары и Стугны уже неплохо заходят за шиворот твои соотечественникам. Дальше - самолеты.
показати весь коментар
06.05.2019 12:24 Відповісти
+4
Зебилы, а вы не боитесь присесть по ст. 111 ? Ваша вонь здесь - это риск для обороноспособности и государственной безопасности страны. Украина даже начала настоящую ракетную программу. Все ваши попытки сместить министра обороны, начальника СБУ или секретаря СНБО (курирующего военно-промышленный комплекс, в том числе ракетную программу) могут быть приравнены к государственной измене. От 10 до 15 лет. Подумайте об этом.
показати весь коментар
06.05.2019 12:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
обдерут старую краску ..нанесут новую.
показати весь коментар
06.05.2019 12:13 Відповісти
поставят китайскую электронику на кукурузник,
подвесят Стугну под брюхо и назовут assault drone.
показати весь коментар
06.05.2019 12:18 Відповісти
Ну украинские Корсары и Стугны уже неплохо заходят за шиворот твои соотечественникам. Дальше - самолеты.
показати весь коментар
06.05.2019 12:24 Відповісти
- твоим бывшим мышебраткам. А у моих есть запас Джавелин на случай, если вы дадите слабинку и скрепная орда сунется к нам.
показати весь коментар
06.05.2019 12:33 Відповісти
Потрібно розробляти нові українські двигуни для Міг-29 та Су-27, бо існуючи двигуни вже вироботали свій ресурс і воювати на них довго неможливо! А маючі свої двигуни ми можемо купляти ці старі літаки по всьому світові та взагалі самі виробляти планери і створювати свій український винищувач!
показати весь коментар
06.05.2019 17:07 Відповісти
новейшую!
показати весь коментар
06.05.2019 12:20 Відповісти
Та нет, на концертах языками будут создавать...
показати весь коментар
06.05.2019 12:49 Відповісти
Тупорый мародер очереднную туфтятину прогнал, ты ещё ответишь вместе со винарчуками и гнидой порошенко за все, что вы мрази натворили
показати весь коментар
06.05.2019 12:13 Відповісти
ты перестал снимать штаны и начал гадить просто в штаны?..
так что они натворили?!. скажи нам, жертва канала г+г!
показати весь коментар
06.05.2019 12:21 Відповісти
Смотри тупорылый не лопни от злости.А то не доживешь до светлого будующего параши.
показати весь коментар
06.05.2019 12:43 Відповісти
При нем столько русни уничтожили посмотрим как при ЗЕкоманде будет происходить и да от вас воняет...
показати весь коментар
06.05.2019 12:50 Відповісти
Вони вже вирішили який літак закуповувати? Ремонт ремонтом, але скільки можна літати на апаратах, наймолодшим з яких 30 років?
показати весь коментар
06.05.2019 12:15 Відповісти
Я тебя здорово розчарую,но попытайся узнать,а сколько лет F15которые еще очень успешно выполняют свои задачи. Или B52
показати весь коментар
06.05.2019 12:37 Відповісти
B-52 основний бомбардер ВПС США літає з кінця 50-х років, тоб- то більше 60 років.
показати весь коментар
06.05.2019 13:20 Відповісти
Б-52 до цих пір літає, з 50-х, тобто, близько 60-ти, "з хвостиком"...
показати весь коментар
06.05.2019 14:24 Відповісти
После гиперлупа?
показати весь коментар
06.05.2019 12:16 Відповісти
Зебилы, а вы не боитесь присесть по ст. 111 ? Ваша вонь здесь - это риск для обороноспособности и государственной безопасности страны. Украина даже начала настоящую ракетную программу. Все ваши попытки сместить министра обороны, начальника СБУ или секретаря СНБО (курирующего военно-промышленный комплекс, в том числе ракетную программу) могут быть приравнены к государственной измене. От 10 до 15 лет. Подумайте об этом.
показати весь коментар
06.05.2019 12:18 Відповісти
уті-путі...
а мінус 4 склади, це яка стаття, дурнику?
показати весь коментар
06.05.2019 12:22 Відповісти
Ст. 113. А что, уже поймали ?
показати весь коментар
06.05.2019 12:23 Відповісти
та ні. 367, як мінімум. Але з ними, як з тим невловимим Джо...
показати весь коментар
06.05.2019 12:26 Відповісти
При чём тут халатность ? Надо было каждый снаряд тряпочкой протирать что ли ?
показати весь коментар
06.05.2019 12:28 Відповісти
"а шо я магла сдєлать?"...
показати весь коментар
06.05.2019 12:31 Відповісти
367, як мінімум ну дуже страшна стаття...
показати весь коментар
06.05.2019 12:40 Відповісти
з неї починати треба. але й того не було зроблено.
показати весь коментар
06.05.2019 13:05 Відповісти
На практиці, це тупо орден і внестрокове звання
показати весь коментар
06.05.2019 12:45 Відповісти
Я погода в "британському" Долгопрудному, "батрак внутріМКАДівський"? "Гугл" поправ, "Лахта" виглядає...
показати весь коментар
06.05.2019 14:27 Відповісти
Лахта в твоїй дурній голові гніздо "внутрімкадівське" сплела і вже яйця відклала)))
показати весь коментар
06.05.2019 14:32 Відповісти
"Набери в рот гімна і плюнь мені в морду...". Кому ти "по вухах їздиш.."?! Та від тебе на версту "ВнутріМКАДдям" смердить...
показати весь коментар
06.05.2019 15:24 Відповісти
Я ж кажу що сплела, вже й висиділа, вже й яйця луснули і почали дзеленчати різнспівом маленьки лахтенята))
показати весь коментар
06.05.2019 15:31 Відповісти
Та я бачу, як ти по "гілках", "дзеленчиш" - як дзвони у Новодєвічому монастирі, на Великдень...
показати весь коментар
06.05.2019 15:38 Відповісти
Шо ти бачишь? Не вір очам своїм! То все маячня) Шо ти там на Великдень робив? З родиною треба на Великдень бути а не до москалів вештатись) Тьху на тебе)
показати весь коментар
06.05.2019 15:43 Відповісти
Тільки не на "корпорації" Богдан модернізувати.
показати весь коментар
06.05.2019 12:31 Відповісти
Хм... А ты текст читал?
Или нафига оно?
показати весь коментар
06.05.2019 12:39 Відповісти
Все рівно якого кольору кішка- головне, щоб ловила мишей. Мені все одно, хто виробляє, мені аби виконувало необхідну функцію.
показати весь коментар
06.05.2019 13:22 Відповісти
https://censor.net/photo_news/3123916/na_vodu_v_kieve_spustili_novyyi_razvedyvatelnyyi_korabl_dlya_vms_eto_ogromnyyi_proryv_videofotoreportaj
Полторашка вже модернізував корито для ВМС.
явно вихлоп непоганий...
https://www.facebook.com/dubinsky.pro/videos/2211103865650275/UzpfSTEwMDAwMTI0NzAxNTkxMzozMDYwNjExMjk0OTk0MTQ6NzU6MDoxNTU5MzcyMzk5OjUzOTM0Mzk3NzU1MDM0MTQ2NzE/

дивитись з -1. 40.
показати весь коментар
06.05.2019 12:40 Відповісти
Молодець, Полтрак!
Трохи не вистачило часу, а так старався, будуючи найпотужнішу у Європі армію.
показати весь коментар
06.05.2019 12:41 Відповісти
А оно то тут уже не при делах. Уже налкузне модернизировали сейнер 71 года выпуска за 80 миллионов....Полторак сказал что ЭТО ПЕРЕДОВЫЕ технологии мира............
показати весь коментар
06.05.2019 12:57 Відповісти
Передовые технологии на этот сейнер в Одессе поставят а аппаратура Тернопольская там даже очень и очень
показати весь коментар
06.05.2019 13:34 Відповісти
Когда уже пацанов наших из плена вернут? Модернисты хреновы....
показати весь коментар
06.05.2019 13:13 Відповісти
А это не реально
показати весь коментар
06.05.2019 13:35 Відповісти
Степаныч работюн надо не под конец каденции включать а с начала,тогда прослывешь трудоголиком профи и незаменимым
показати весь коментар
06.05.2019 13:37 Відповісти
Я не здивуюсь, якщо Полторак домодернизує літаки до американських F-15C Eagles, або F-16, або до C-130J Super Hercules.
Бо після поставки Джавелінів різко зросли втати ворога, хоча Джавеліни ніхто ні разу не застосовував, справлялись своїми модернізованими.
показати весь коментар
06.05.2019 13:37 Відповісти
Новейшие технологии анонсирования модернизации?
показати весь коментар
06.05.2019 13:52 Відповісти
Израиль находится в худшем положении, чем Украина. Его обстреливают ракетами почти каждый день. И ничего, экономика растет , выше чем у многих европейских станах. Но главное его новые военные разработки, в том числе ракеты, покупают во всем Мире как горячие пирожки. К чему что... А к тому, что, если есть у Зеленского мозги, он организует совместные фирмы по производству военной техники. Да , с Россией будет напряг. Но она никогда не порвет с Израилем. Там враг всего один - Шойгу, потомок Чингисхана. Однако до Киева он так и не дошел , один из украинских евреев ему крылья подрезал. Другой - подрезал крылья вблизи Израиля.
показати весь коментар
06.05.2019 13:58 Відповісти
....Полторак анонсировал модернизацию самолетов по новейшим технологиям.....

а также анонсировал

1.модернизацыю рюкзаков и...

2.палаток 1947 года выпуска на полигоне Широкий лан...-зашил дыры..
показати весь коментар
06.05.2019 16:04 Відповісти
Главное, не держать самолёты сухими!
показати весь коментар
06.05.2019 16:35 Відповісти
Установка РЛС бокового обзора или даже контейнеров все равно не заменяет полноценный ДРЛО. Хотя это уже сдвиг. Правда хотелось бы большего диапазона чем 100 км.
В реалии нужен полноценный ДРЛО (в мечтах с пассивной антенной). и......эти мечты вполне реальны. Было бы желание, а есть.....ну фсьо!!!!
показати весь коментар
06.05.2019 17:18 Відповісти