5023 відвідувача онлайн
8 161 46

Почалися тренувальні польоти на французьких вертольотах, закуплених для потреб МВС. ВIДЕО

Почалися тренувальні польоти на французьких вертольотах, закуплених для потреб МВС. ВIДЕО

Почалися тренувальні польоти на французьких гелікоптерах, закуплених для МВС.

Як передає Цензор.НЕТ, про це написав у Фейсбуці керівник Департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко.

Він зазначив: "МВС України розвиває систему цивільної авіаційної безпеки у співпраці з Францією (Airbus Helicopters). Почалися тренувальні польоти на вертольотах Н-225 Super Puma пілотів ДСНС України та Національної гвардії України.

Оголошено набір пілотів Державної прикордонної служби України. Вони літатимуть на легких однодвигунових Н-125, які надійдуть вже наступного року".


Топ коментарі
+22
Вот клован инагурируется схватит булаву сбацает на пианине писькой 7.40. И сразу наладит производство украинских гелекоптеров.🐴
показати весь коментар
07.05.2019 21:54 Відповісти
+14
Зеленский держит офшорки что бы не платить налоги в Украине но двуличный 73% видят офшорки Пети который платит налоги в Украине и финансирует армию за свои деньги.
показати весь коментар
07.05.2019 21:59 Відповісти
+10
После приусов это звучит как угроза
показати весь коментар
07.05.2019 21:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
После приусов это звучит как угроза
показати весь коментар
07.05.2019 21:49 Відповісти
Вот только не надо! Пилоты с опытом, а не новые патрульные.
показати весь коментар
07.05.2019 22:00 Відповісти
Гелікоптери Супер пума Н225 заборонені в ЄС через те що в них відвалюється гвинт в польоті і через це в авіакатастрофах загинула купа людей! До того ж ці закуплені Н225 старі машини, які вже були у використанні! Ця закупка це злочин за який Аваков сяде!
показати весь коментар
08.05.2019 10:20 Відповісти
😂
показати весь коментар
08.05.2019 10:42 Відповісти
https://censor.net/user/435984
показати весь коментар
08.05.2019 07:56 Відповісти
Порох со свинарчуками и тут все разворовали
показати весь коментар
07.05.2019 21:50 Відповісти
А где Украинские вертолёты?
показати весь коментар
07.05.2019 21:50 Відповісти
Надо вместе с вертолетами и летчиков покупать,а то быть беде .
показати весь коментар
07.05.2019 21:52 Відповісти
Вот клован инагурируется схватит булаву сбацает на пианине писькой 7.40. И сразу наладит производство украинских гелекоптеров.🐴
показати весь коментар
07.05.2019 21:54 Відповісти
Во больной порохосос появился,а говорили что вы все убились
показати весь коментар
07.05.2019 21:55 Відповісти
Сфилонили как всегда
показати весь коментар
07.05.2019 22:01 Відповісти
"Даніло" - это на каком языке?
показати весь коментар
08.05.2019 00:46 Відповісти
Можно будет как людям на охоту летать.
показати весь коментар
07.05.2019 21:51 Відповісти
Нелюди юдські за людьми полюватимуть, для цього і "покупка".
показати весь коментар
08.05.2019 05:38 Відповісти
Луценко,де два Апача *****?
показати весь коментар
07.05.2019 21:51 Відповісти
Ушлі дАмой, у плЄмя свАЙО...
показати весь коментар
07.05.2019 21:55 Відповісти
А вы выбрали Петра Алексеича вадинтур? Вот фигвам вам, а не апачи
показати весь коментар
07.05.2019 21:55 Відповісти
Авакову будет на чем на рыбалку летать
показати весь коментар
07.05.2019 21:54 Відповісти
Начались тренировочные полеты на французских вертолетах, закупленных для нужд МВД - Цензор.НЕТ 1295
показати весь коментар
07.05.2019 21:58 Відповісти
НЕ ВИЖУ В ТЕКСТЕ НИЧЕГО О ЛОПАТЕ, ТАК ХОТЕЛОСЬ ПОРЖАТЬ......
П.С. КРЕАТИФ - ГАВНО, АФФТАР - МУДАГ
показати весь коментар
08.05.2019 00:06 Відповісти
то для думающих,не переймайся
показати весь коментар
08.05.2019 08:51 Відповісти
Зеленский держит офшорки что бы не платить налоги в Украине но двуличный 73% видят офшорки Пети который платит налоги в Украине и финансирует армию за свои деньги.
показати весь коментар
07.05.2019 21:59 Відповісти
У Пепе приватна армія?
показати весь коментар
07.05.2019 22:01 Відповісти
можна перекласти, можна навіть вивчити мову, але "запорєбрік" завжди буде видно
показати весь коментар
07.05.2019 22:05 Відповісти
Скоро з свиней хамон зроблять...
показати весь коментар
07.05.2019 22:06 Відповісти
Ви вже попсовану дівєрсієй нафту з труби висмоктали?
показати весь коментар
07.05.2019 22:10 Відповісти
а Пете зачем офшорки, чтобы платить налоги?
показати весь коментар
07.05.2019 22:07 Відповісти
Для передачи бизнеса в управление...
показати весь коментар
07.05.2019 22:15 Відповісти
"Ви у безпеці поки ми у небі", согласен, пока они где-то летают, то на Украине покой
показати весь коментар
07.05.2019 22:02 Відповісти
Надеюсь, что это будут полеты, с определенной целью: срочная эвакуация больных и раненых, а не "образцово-показательные дежурства".
показати весь коментар
07.05.2019 22:04 Відповісти
При презЕденте зеленеском это могут быть и полеты на плятки...
показати весь коментар
07.05.2019 22:10 Відповісти
Хто цей ролік знімав? Жодного слова, лише музика і не факт, що воно взагалі літає. Лише в кінці один полетів, здається.
показати весь коментар
07.05.2019 22:06 Відповісти
Соя специально закупила, чтобы смытся на них.
показати весь коментар
07.05.2019 22:08 Відповісти
Ты все проспал...сматывание уже отменяется...
Зеклрун уже никого не разгоняет и никого не сажает...все...влажные мечты зебилов остаются влажными мечтами зебилов...
показати весь коментар
07.05.2019 22:12 Відповісти
Армии они бы больше пригодились, чем МВД.
показати весь коментар
07.05.2019 22:14 Відповісти
Четыре года назад новая патрульная полиция светилась мигалками на улицах Киева каждую минуту, теперь - каждый час, тренировочные поездки добром не кончились, а УАЗы им покупать западло.
показати весь коментар
07.05.2019 22:15 Відповісти
хоч мастило там міняйте...бо в нещасних Пріусах не міняли - їм не повезло.
ну в вертольотах то треба ж міняти
показати весь коментар
07.05.2019 22:17 Відповісти
Ну приусы ладно , побили ... , но хоть эту технику научите ловить бегущих свинарчуков !!
показати весь коментар
07.05.2019 22:19 Відповісти
Если вертолётчикам не выдавать парашюты, то они будут летаь аккуратно.
показати весь коментар
08.05.2019 00:30 Відповісти