8236 відвідувачів онлайн
2 365 36

У Дніпрі відбудеться третій фестиваль блогерів

У Дніпрі 14-16 червня відбудеться третій фестиваль блогерів "Дніпровський пост".

Традиційно він збере найпопулярніших мережевих авторів України, експертів і медійників для демократичних відкритих дискусій щодо блогерської культури та розвитку блогерства. 3-й "Дніпровський пост" стартує у Міжнародний день блогерів і проходитиме протягом трьох днів на трьох основних локаціях.

"Всеукраїнський фестиваль блогерів – це одна з візитівок культурного життя Дніпра. Це унікальний проект, який ми започаткували 3 роки тому. Зараз ми розвиваємо цей фестиваль. Бо кожен проект, який є у нашій програмі, ми хочемо підняти до всеукраїнського й навіть міжнародного рівня", – зазначив начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

Уже третій рік поспіль фестиваль матиме традиційну панель, на якій топові Facebook-блогери обговорюватимуть теми війни, політики, історії, культури, мови, релігії, економіки, бізнесу, Донбасу, Криму, журналістики, виборів та інформаційної війни. Крім цього, організатори вирішили розширити формат і додати дві нові локації: мода, зіркове життя та розваги (для користувачів Instagram і YouTube) та виховання і здоровий спосіб життя (для дітей і батьків). Таким чином організатори хочуть показати різні прояви блогерства.

"Цього року ми поєднаємо різні сторони життя: політику, яку активно обговорюють одні блогери, та світ, де люди купують одяг, косметику, мандрують. Наскільки ці два світи поєднуються, ми побачимо на фестивалі", – сказав позаштатний радник міського голови Дніпра з питань культури Євген Гендін.

У Дніпрі відбудеться третій фестиваль блогерів 01

Відомий тележурналіст і співорганізатор фестивалю блогерів Роман Скрипін уже втретє приїде на цей захід. Він упевнений, що "Дніпровський пост" набере чималих обертів.

"Цьогорічний фестиваль надзвичайно важливий – це намагання осягнути новий світ, нову реальність. Це дуже цікаво. Не одним Фейсбуком живемо, світ рухається вперед", – зазначив Роман Скрипін.

Світ моди та зіркового життя представлятиме на одній із панелей зірка телесеріалу "Школа", суперфіналістка "Голосу країни" Анна Трінчер. Дівчина – активна користувачка Instagram і має 760 тис. підписників. За словами Анни Трінчер, подібні зустрічі будуть корисними не лише для читачів, а й для самих блогерів, адже кожен автор зможе побачити, що існують інші віртуальні світи.

У Дніпрі відбудеться третій фестиваль блогерів 02

"Фестиваль об’єднає покоління, бо життя Інстаграму та Фейсбуку відрізняються. Те, що я показую у своєму профілі, не містить політики – це яскраве життя без негативу. Я ділюся зі своїми підписниками думками, емоціями, хочу ділитися щирістю. А у Фейсбуці обговорюють більш глобальні теми – катастрофи, політику. Це те, що мене, як творчу людину, трохи пригнічує", – розповіла Анна Трінчер.

Тема третього фестивалю – "Чорне та біле у блогерстві". Фани та хейтери, боти й експерти, реклама та чорний піар, політика, культура, бізнес, мода, зіркове життя – все це і не тільки буде предметом обговорень.

"Ми вирішили, що якщо об’єднаємо мудру, досвідчену та молоду складові, то у підсумку зможемо отримати дуже цікавий результат", – зазначив президент Міжнародного благодійного фонду "Культурна столиця", заслужений діяч мистецтв України, співорганізатор фестивалю блогерів Григорій Гельфер.

Організаторами заходу є Міжнародний благодійний фонд "Культурна столиця" та креативна команда Yuccie.

Топ коментарі
+11
При Порошенко слово блогер стало синонимом слова порохобот.
показати весь коментар
08.05.2019 17:54 Відповісти
+11
Та там уже начались разборки мама не горюй Полтава с Олешко уже точат друг на друга ножи булатные а Ревенжукка вроде,как уже зарэзали...
показати весь коментар
08.05.2019 18:02 Відповісти
+9
Приятно наблюдать,как порохоботы в последнее время убегают с прямых эфиров ,только недавно наблюдал как ретировался Тарасик Чорновил и и ещё один дурачок из БПП со стриженными висками и косичкой,забыл блин фамилию этого персонажа...
показати весь коментар
08.05.2019 18:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
При Порошенко слово блогер стало синонимом слова порохобот.
показати весь коментар
08.05.2019 17:54 Відповісти
«Підгорає» (с) ?
показати весь коментар
08.05.2019 18:00 Відповісти
Если Петя заплатит больше, то нет.
показати весь коментар
08.05.2019 18:01 Відповісти
А если Беня...то да...
показати весь коментар
08.05.2019 18:04 Відповісти
Беня не любит использованное.
показати весь коментар
08.05.2019 18:08 Відповісти
Беня любит использовать...
показати весь коментар
08.05.2019 18:08 Відповісти
Может, побрезгует?
показати весь коментар
08.05.2019 18:20 Відповісти
Та там уже начались разборки мама не горюй Полтава с Олешко уже точат друг на друга ножи булатные а Ревенжукка вроде,как уже зарэзали...
показати весь коментар
08.05.2019 18:02 Відповісти
Олешко просто зарвался и сильно потянул на себя одеяло. Парень оказался без тормозов.
показати весь коментар
08.05.2019 22:04 Відповісти
Олешко сам по собі.
Полтава і Луганський і інші патріотичні блогери від нього відхрестились. Бо створювати партію з такою назвою - це розділяти Україну. Особисто я більше вірю Полтаві, бо дивилась його тролінг кацапів пару років. Це дійсно патріот і волонтер АТО. Щодо Олешка, то дізналась про нього тільки під вибори. Тому не знаю, що думати.

Проукраїнські блогери на ютубі - це Андрій Полтава, Андрій Луганський, Олександр Беспалий, Одеська Хунта, Дід Олесь, Київська Русь, Звукорежисер із Дніпра, Олексій Лампова Вата, Микола Рушниця, Дідусик та інші.
Всі ці люди протягом років просували проукраїнську позицію на ютубі на рахунок війни на Донбасі і тролили кацапів. Деякі з них, наприклад Полтава чи Беспалий - волонтери АТО, які активно допомагають нашим військовим протягом років. Особливо це стосується Беспалого.
Це ті блогери, яким я вірю. А на рахунок Олешка - я не впевнена. Хоча мені дуже сподобався його виступ на телеканалі Наш, де він круто закрив писок Добкіну. Не знаю.
показати весь коментар
08.05.2019 19:32 Відповісти
я не буду поливати Олешка, бо патріоти повинні навпаки єднатись. Якщо в нього проукраїнська позиція, але він має свої погляди на те, як її донести, то це не означає що потрібно його поливати брудом.
Моя позиція така - я буду позитивно і нейтрально-позитивно (до тих кого не знаю) ставитись до всіх, хто просуває проукраїнську позицію. Патріотів і так не дуже багато, треба єднатись чи хоча би не топити одне одного.
показати весь коментар
08.05.2019 19:52 Відповісти
не дуже зрозуміла до чого ти це пишеш і ще й добавляєш провокаційні пости про порохоботів. Ти що за Зелю голосував?
показати весь коментар
08.05.2019 19:57 Відповісти
Ну не за пальмомаслову ж падаль! Звісно за НАРОДНОГО Президента!
показати весь коментар
08.05.2019 19:59 Відповісти
агент лоліта кажеш? українська влада винувата в тому, що продовжується війна кажеш?
ти явно кацап, зі своїм "пробачаюсь", бо то кацапський фейк і його розносять тільки лахта. В нас на законодавчому рівні кацапія - агресор. Тобі не місце на українському форумі, якщо ти сумніваєшся в цьому.
показати весь коментар
09.05.2019 00:24 Відповісти
Як у нас на рахунок ЗАКОНУ,СВОБОДИ СЛОВА і КОНСТИТУЦІЇ?
показати весь коментар
08.05.2019 20:01 Відповісти
РЕСПЕКТ !!!!!
АндрЇЇ, ви ж тільки обов'язково запросіть Яніну Соколову !!!!
показати весь коментар
08.05.2019 17:58 Відповісти
А кто такий Скрипін? Той що колись послав дєдушку Азірова, і до цих пір має роялті з того хайпу?
показати весь коментар
08.05.2019 18:04 Відповісти
"является соавтором идеи создания https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%8F%D1%82%D1%8B%D0%B9_%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB_(%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B0) «5 канала» - «канала честных новостей». (Википедия)
показати весь коментар
08.05.2019 18:22 Відповісти
....«мутних новин»
показати весь коментар
08.05.2019 19:06 Відповісти
Приятно наблюдать,как порохоботы в последнее время убегают с прямых эфиров ,только недавно наблюдал как ретировался Тарасик Чорновил и и ещё один дурачок из БПП со стриженными висками и косичкой,забыл блин фамилию этого персонажа...
показати весь коментар
08.05.2019 18:04 Відповісти
А зебилов много в последнее время на прямые эфиры прибежало?
показати весь коментар
08.05.2019 18:08 Відповісти
Коли тиждень пролежав під крапельницею і трохи відпустило
В Днепре состоится третий фестиваль блогеров - Цензор.НЕТ 8151
показати весь коментар
08.05.2019 18:12 Відповісти
Так 90% из 75% проголосовавших за Зе, это знали еще до 21.04.2019 года, а до Палия только дошло . А с ПАП было без вариантов.
показати весь коментар
08.05.2019 18:20 Відповісти
В Днепре состоится третий фестиваль блогеров - Цензор.НЕТ 1692
показати весь коментар
08.05.2019 18:13 Відповісти
меня за мои высеры, простите блоги на великом и многоуважаемом Цензоре банили, значит я блогер, а кто те люди лысые, а три телки частично фапабельны, просто интересно, но самое но кто мне блджд обяснит что такое
звезда телесериала "Школа", суперфиналистка "Голоса страны" Анна ТринчерИсточник: https://censor.net/n3126022

я в душе ***** кто это и пожалуста нерасказывайте что это, я только что спросил у малого он тоже школьник и блогер он тоже в душе ****** что это за сериал и что за ***** такая голос страны, за это он когда вернется с тренировки вместе со мной посмотрит ИГРУ ПРЕСТОЛОВ 4 серия еще позавчера подъехала но я лостов ждал
показати весь коментар
08.05.2019 18:15 Відповісти
За новыми указаниями?
показати весь коментар
08.05.2019 18:23 Відповісти
трєтій смотр мєдіа...обслугі УА по допуску на актуальноє мєдіаобслуживаніє
показати весь коментар
08.05.2019 18:33 Відповісти
Для слова "блогер" есть намного более удачный синоним - 3,14-добол (извините за мой французский).
показати весь коментар
08.05.2019 19:55 Відповісти