9558 відвідувачів онлайн
4 067 48

Муженко заявив про зламування своєї Facebook-сторінки

Муженко заявив про зламування своєї Facebook-сторінки

Сторінка глави Генштабу ЗСУ Віктора Муженка в соціальній мережі Facebook була зламана. Невідомі від імені Муженка поширювали на ній інформацію "провокаційного політичного змісту".

Про це Віктор Муженко сам повідомив у Facebook після того, як відновив контроль над сторінкою, інформує Цензор.НЕТ.

"Вкотре моя сторінку була зламано і поширено публікацію провокаційного політичного змісту. Нагадую усім, військові не втручаються у політичні процеси в країні. Гібридна війна продовжується, і ми традиційно даватимемо гідну відсіч ворогу", – написал глава Генштабу ЗСУ.

Муженко заявив про зламування своєї Facebook-сторінки 01

Минулого разу про спробу злому своєї сторінки Муженко заявляв в серпні 2017 року. Тоді, за його словами, спроба виявилася неуспішною.

Топ коментарі
+15
а если зеленского страницу взломать и начать там писать всякую ерунду то никто не заметит изменений
показати весь коментар
12.05.2019 15:21 Відповісти
+10
У Пороха поддержка 15% процентов (на деле не более 8%) избирателей, но в комментариях вы преобладаете! Как так? Да просто нанятые порохоботы (одни и те же) за копейку клепают комментарии.
показати весь коментар
12.05.2019 16:11 Відповісти
+6
Как нынче просто откатить взад любую херь сказанную под синий глаз в интернете - "арря миня взламали!!! Арряяя!!!"
показати весь коментар
12.05.2019 15:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
прямь страшный суд,
показати весь коментар
12.05.2019 15:20 Відповісти
а если зеленского страницу взломать и начать там писать всякую ерунду то никто не заметит изменений
показати весь коментар
12.05.2019 15:21 Відповісти
это точно
показати весь коментар
12.05.2019 15:23 Відповісти
Вофка даже сам ищет такого спеца на оклад
показати весь коментар
12.05.2019 15:29 Відповісти
и ещё у десятка соевых ботов, которые уже тут
показати весь коментар
12.05.2019 15:41 Відповісти
Что можно говорить о Муженко, если он командовал армией 3 года по сотовой кацапской связи и выклал в фейсбуке украинских агентов спецслужб.Это полный пипец и пи-дец .Кто его уже посадит хотя бы за Иловайск.
показати весь коментар
12.05.2019 17:08 Відповісти
Соевые у Вас вонь это генетическое или-же еще не иссякли запасы сои ??????????
показати весь коментар
12.05.2019 15:55 Відповісти
У Пороха поддержка 15% процентов (на деле не более 8%) избирателей, но в комментариях вы преобладаете! Как так? Да просто нанятые порохоботы (одни и те же) за копейку клепают комментарии.
показати весь коментар
12.05.2019 16:11 Відповісти
10%-это в среднем процент пьяных зачатий в современном социуме. Совпадение?
показати весь коментар
12.05.2019 17:17 Відповісти
Не думаю
показати весь коментар
12.05.2019 23:03 Відповісти
Ответ прост - минстець пока работает, а все педроботы именно оттуда. У каждого минстецевского педробота минимум с десяток ников. Вот и кажется, что их так много и фигачат по клаве круглосуточно. Им дано указание - как можно больше лить чернухи на новоизбранного президента, ну и, как прежде, восхвалять *****
показати весь коментар
12.05.2019 19:53 Відповісти
вражеска рука
показати весь коментар
12.05.2019 15:23 Відповісти
Как нынче просто откатить взад любую херь сказанную под синий глаз в интернете - "арря миня взламали!!! Арряяя!!!"
показати весь коментар
12.05.2019 15:26 Відповісти
В окупованій бойовиками Макіївці на Донеччині невідомі "партизани" завдали важкі травми одному з членів незаконних збройних формувань.
Мова йде про бойовика на прізвисько "Студент", повідомив у Facebook офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц".
"Зараз перебуває у важкому стані в реанімації", - йдеться в повідомленні.
показати весь коментар
12.05.2019 15:29 Відповісти
Доказательства по всему твоему кацапосвинарнику закопаны.
показати весь коментар
12.05.2019 15:47 Відповісти
если бы это были партизаны, он был бы в морге, а это русский жестокий мир, там мирный диспут может закончится реанимацией.
показати весь коментар
12.05.2019 20:23 Відповісти
Взломана страница Муженко в Facebook - Цензор.НЕТ 8337
показати весь коментар
12.05.2019 15:30 Відповісти
Ну, и.. кудыбечь???
показати весь коментар
12.05.2019 15:33 Відповісти
аза иловайск несломали
показати весь коментар
12.05.2019 15:49 Відповісти
А что распространяли от его имени? Что мужеложенко-талантливый начальник ГШ? Ну,явная провокация.
показати весь коментар
12.05.2019 15:49 Відповісти
Муженко заявив про зламування своєї Facebook-сторінки - Цензор.НЕТ 689
показати весь коментар
12.05.2019 15:51 Відповісти
Хм...если ему сплющить физиономию, то получится Семен Семенченко на пенсии...
показати весь коментар
12.05.2019 15:51 Відповісти
ВНИМАНИЕ!!!

,,НОВИ,, ЛИЦА !?!?

Эксперт рассказал, почему советник Зеленского Апаршин советует Украине "не рыпаться" в Азове - все серьезно 12 мая 2019, 15:22 - Военное обозрение 476

читайте подробнее на сайте "Диалог.UA": https://www.dialog.ua/war/178464_1557663767
показати весь коментар
12.05.2019 15:56 Відповісти
Муженка(Катафалака) треба охороняти. Тисячі українців прагнуть нарізати з нього локшину за Ізваріно, Саур Могилу, Іловайськ, ДАП, Дебальцево....
показати весь коментар
12.05.2019 16:23 Відповісти
А това са ,,новите,,лица:

Эксперт рассказал, почему советник Зеленского Апаршин советует Украине "не рыпаться" в Азове - все серьезно 12 мая 2019, 15:22 -

читайте подробнее на сайте "Диалог.UA": https://www.dialog.ua/war/178464_1557663767
показати весь коментар
12.05.2019 16:40 Відповісти
показати весь коментар
12.05.2019 17:10 Відповісти
Это означает, что у Муженко в ведомстве бардак
показати весь коментар
12.05.2019 17:21 Відповісти
А чего было написано "взломщиком",явка с повинной потужного полководца?
показати весь коментар
12.05.2019 18:23 Відповісти
Как они смогли взломать пароль? - А что за пароль был? - Год канонизации святого Доминика. - А это какой год? - 1234.
показати весь коментар
12.05.2019 19:21 Відповісти
короче лох это диагноз
показати весь коментар
12.05.2019 20:48 Відповісти
Надо сидеть в Генштабе, а не в фейсбуке.
показати весь коментар
13.05.2019 00:10 Відповісти
https://www.facebook.com/dostali.hvatit?__tn__=%2CdCH-R-R&eid=ARBJNU36DziUcUjQ1Dl2eXd3tutGKO2orw4AKLVTn3KEv9Gu_BPL0i2TJ0IxBi_lEj4b-0bWvReKOP49&hc_ref=ARRE2F9hlsaTbwkr0MA4b26wIO8huckkJrM-ZneYD8otH2eOgfqSrYvnRBFsgLfJITI&fref=nf Семен Семенченко https://www.facebook.com/#

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2465871860114240&set=a.747741671927276&type=3 9 травня о 20:44

Пам'ятаєте вибухи стратегічних складів в Балаклії, Ічні, Калинівці? Ви ж вимагали покарати винних у тому що на мільярди *********** рознесло в повітря? Через масу грубих порушень безпеки і зберігання. Так ось, сьогодні винні «покарані». Ура!
Поки ще президент Петро Олексійович Порошенко присвоїв звання генерал - лейтенанта начальнику озброєння ЗСУ Шевцову. Людині, яка безпосередньо відповідає за безпеку складів. Причому карав його Порошенко неодноразово. У 2015 покарав присвоївши звання генерал -майора. В 2019 покарав присвоївши звання генерал -лейтенанта. Підпорядковується генерал Шевцов безпосередньо начальнику Генштабу Муженко. Якого комітет з безпеки і оборони ВР рекомендував усунути з посади в зв'язку зі знищенням за п'ять минулих років колосальних стратегічних запасів ***********. Але що таке згорілі склади? Що таке мільярди втрачених для армії грошей? Що таке підрив нашої обороноздатності? Що таке постраждалі люди? Для Порошенка це пил. Головне - особиста лояльність і безумовне виконання його наказів. У тому числі і злочинних.
Ставлення Порошенка до злочинів вищого прошарку армійських бюрократів мені давно відомо. Ставлення Зеленського ми побачимо дуже скоро. Я особисто очікую що будуть зроблені кадрові висновки щодо всіх винних у невиконанні своїх прямих обов'язків. І новим президентом і новим НГШ і новим міністром оборони. А новим генпрокурором дана правова оцінка всьому цьому бардаку. З реальними тюремними термінами.
показати весь коментар
13.05.2019 07:53 Відповісти