9168 відвідувачів онлайн
7 192 69

За 4 роки розбито 1300 поліцейських автомобілів, більшість - Toyota Prius, - Жуков

За 4 роки розбито 1300 поліцейських автомобілів, більшість - Toyota Prius, - Жуков

Протягом 4 років поліція розбила 1,3 тис. службових автомобілів.

Про це журналістам сказав начальник Департаменту патрульної служби Нацполіції Євген Жуков, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Він повідомив, що від початку функціонування поліції було закуплено 2,5 тис. автомобілів, поточного року планується закупити ще 500 штук.

"За 4 роки було розбито 1300 одиниць", - повідомив Жуков.

Водночас більшість розбитих у ДТП машин - це японські Toyota Prius.

Кількість розбитих Mitsubishi Outlander PHEV становить приблизно 20 штук.

Крім того, поточного року в ДТП постраждали близько 20 поліцейських.

Як повідомлялося, патрульна машина врізалася в BMW на мосту в Києві, троє чоловіків у лікарні.

Раніше патрульне авто в Києві врізалося в електроопору, постраждала поліцейська.

Топ коментарі
+16
Боюсь за аваковские вертолёты.
показати весь коментар
14.05.2019 14:51 Відповісти
+11
гордимся!!!
показати весь коментар
14.05.2019 14:48 Відповісти
+9
У цьому році ми засіяли п'ять гектарів коноплі - усю її пожрала тля.
У наступному році ми засіємо десять гектарів коноплі...
показати весь коментар
14.05.2019 14:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
гордимся!!!
показати весь коментар
14.05.2019 14:48 Відповісти
Це говорить про те що потрібно було обирати інші моделі машин, наприклад паркетник RAV4 у виконанні з повним приводом та гібридною силовою установкою, який би був більш помітний на дорозі за рахунок більш високого кузова і мав більшу вагу та більші колеса для більш впевненого керування на дорозі у будь яких дорожніх ситуаціях!
показати весь коментар
14.05.2019 15:16 Відповісти
В більшості аварії поліцейських Пріусів це результат неправильної оцінки дорожньої ситуації водієм, через низьку посадку, поганий огляд дорожньої ситуації навколо машини через купу закритих зон для водія Пріуса. Під час активної їзди будь які нерівності дорожньої поверхні чи поштовхи іншою машиною під час переслідування правопорушників призводять на Пріусі до втрати керованості! Це стається через слабку підвіску з малим ходом амортизаторів та слабкими пружинами, через малу власну вагу та маленькі колеса! Тому величезна аварійність цього абсолютно неспортивного сімейного автомобіля непристосованого для активної міської їзди з перешкодами це результат неправильного вибору!
показати весь коментар
14.05.2019 15:24 Відповісти
Зашибися)). У рав4 меньше устойчивость на дороге, чем у приуса . Иди физику поучи, прежде чем о колесах писать)).
А бьют машины, потому что ездить толком не умеют.
показати весь коментар
14.05.2019 15:41 Відповісти
Ви помиляєтесь, РАВ4 має більшу керованість та устойчивість на дорозі за рахунок кращої підвіски з більшим ходом амортизаторів та пружин. Тут не центр ваги має значення, а якість роботи підвіски! Якщо входити в поворот на великій швидкості то Пріус краще тримає дорогу, а якщо різко гальмувати та маневрувати в дорожньому потоці, долати нерівності дороги та бордюри то РАВ4 краще, бо він лишається керованим навіть там де підвіска Пріуса вже не працює і машина некеровано летить в стовп! Крім того більша вага РАВ4 дозволяє краще витримувати зіткнення з іншими машинами без втрати керованості підвіски, а вища посадка водія дозволяє водію краще бачити дорогу та краще оцінювати дорожню ситуацію і швидше реагувати, гальмувати, маневрувати, що дозволяє уникати аварій при активній їзді.
показати весь коментар
14.05.2019 15:55 Відповісти
Підтверджую кожне слово про цю модель !
IgorL , ви також водите RAV4 ?
показати весь коментар
14.05.2019 16:17 Відповісти
Игореха водит танки и космические корабли).
Я ничего не имею против рава - это хороший автомобиль для охотников, рыбаков и туристов. НО. Сформулируйте требования к городскому полицейскому автомобилю - и прикиньте сами, насколько рав им отвечает. Не думаю, что Вы не понимаете, что вылазить на бордюры - это не самое главное для этих требований.
З.Ы. У меня был служебный РАВ4 и минуса его я знаю.
показати весь коментар
15.05.2019 13:11 Відповісти
Наверное, полицейский автомобиль должен быть надежным, маневренным, проходимым, быстрым ну и чтобы на заднем сиденье задержанных возить.
Первые три требования - ок . По разбитым дорогам большой дорожный просвет очень помогает.
Четвертое и пятое - может быть, но после серьезных модификаций.

Замечу, что живу в крупной агломерации и ни разу не видела перевозимый на эвакуаторах разбитый или заглохший RAV, даже старую модель. Чаще всего Ауди, Киа, Фольц, даже Вольво. В крупных авариях с жертвами здесь, конечно же, чаще всего BMW .
показати весь коментар
15.05.2019 15:23 Відповісти
Просто умнички!!!
показати весь коментар
14.05.2019 14:50 Відповісти
Ну так видно что работают, виден результат, раньше мусора на уазике на дачу параллельно бабло снимая...
показати весь коментар
14.05.2019 15:23 Відповісти
Разбили уже 1300 из 2500 купленных и решили прикупить еще, копам уже не на чем ездить.))
показати весь коментар
14.05.2019 14:50 Відповісти
У цьому році ми засіяли п'ять гектарів коноплі - усю її пожрала тля.
У наступному році ми засіємо десять гектарів коноплі...
показати весь коментар
14.05.2019 14:51 Відповісти
Боюсь за аваковские вертолёты.
показати весь коментар
14.05.2019 14:51 Відповісти
А за Аваковскі рюкзаки ти не боїшся?...
показати весь коментар
14.05.2019 16:56 Відповісти
а масло міняєте? ото ж і воно
показати весь коментар
14.05.2019 14:52 Відповісти
Водить учат точно так же как и проверять подозрительных мужиков - случай с Пугачевым в пример. Одна трендит по телефону, второй ловит пули.
показати весь коментар
14.05.2019 14:52 Відповісти
в хлам? или из трёх одного собрать можно?
показати весь коментар
14.05.2019 14:53 Відповісти
за 1460 дней 1300 авто... мусора, не дорабатываете до нормы 1 авто в день...
показати весь коментар
14.05.2019 14:53 Відповісти
Дополнить можно : за 1460 дней разбито 50% автопарка...
показати весь коментар
14.05.2019 16:19 Відповісти
"К сожалению, пока у нас больше ДТП по вине водителей, других участников движения, въезжающих в патрульную машину" сказал Жуков
показати весь коментар
14.05.2019 17:55 Відповісти
"R.I.P."
показати весь коментар
14.05.2019 14:54 Відповісти
чет не слышно унылого стона "рехформы парашенка"
А, понял! Министр же - Рюкзак, переобувшийся кореш буратины, его трогать нельзя
показати весь коментар
14.05.2019 14:54 Відповісти
На жигули их пересадите.
показати весь коментар
14.05.2019 14:54 Відповісти
жигули завод Пороха клепает. вони ещё больше будет.
показати весь коментар
14.05.2019 14:57 Відповісти
не клепает, не бреши
показати весь коментар
14.05.2019 15:08 Відповісти
Или в полицию берут недоразвитых и только по такому принципу, под контролем Кивы, или премии им выдают, за уничтоженные мусоровозы, другого нет объяснения
показати весь коментар
14.05.2019 14:55 Відповісти
І насправді, ж винні не прості копи-водії... Раніше наводили статистику: більшість ДТП - через технічні несправності Пріусів. Гібриди - складна техніка і їх треба обслуговувати на спеціальних СТО. А у нас економлять і через це виходить із ладу гібридна установка. А при виході із ладу гібридної установки у Пріуса клинить руль - це копи колись в інтерв*ю розповідали. І це одна із основних причин аварій.
показати весь коментар
14.05.2019 14:55 Відповісти
та мы все видим как они на тех приусах ездят, такое не одно авто не выдержит, по ямах даже не притормаживают. Скажу больше разбив Приус их часто пересаживают на более комфортный аутлендер, так что и стимул гробить есть!
показати весь коментар
14.05.2019 15:02 Відповісти
Ясно, що в умовах бою і танки розбивають. Але як ця статистика корелює з втратами поліцейського автотранспорту, наприклад, у Польщі або країнах Прибалтики чи у інших сусідніх країнах на Захід від України?
показати весь коментар
14.05.2019 14:56 Відповісти
на ланос секс их для начала - или зазфорза - пусть отечественного производителя поднимают! а годик -второй - потом и поменять на машинку получше можно если не разобьют!
пиндец а не страна!
показати весь коментар
14.05.2019 14:57 Відповісти
Геноцид автівок не за свої гроші.. Може на євробляхи, поки не пізно, пересадити поліціянтів? Менші втрати для бюджету будуть..
показати весь коментар
14.05.2019 14:58 Відповісти
😂
показати весь коментар
14.05.2019 15:01 Відповісти
набрали таких, а где стажировка на евробляхах
показати весь коментар
14.05.2019 14:59 Відповісти
ну, а чё? Не свое не жалко!
показати весь коментар
14.05.2019 15:00 Відповісти
И кто же виновен?
показати весь коментар
14.05.2019 15:02 Відповісти
как кто? Японцы, не смогли сделать опцию чтоб било током мента который чудит
показати весь коментар
14.05.2019 15:05 Відповісти
И хоть кто то за это ответил???
показати весь коментар
14.05.2019 15:03 Відповісти
Т.е. по одной в день, без праздников и выходных.
показати весь коментар
14.05.2019 15:06 Відповісти
щас цена приуса примерно 13.у.е тоисть за 4 года нанесли ущерба государству на 16900000 не гривен естественно
показати весь коментар
14.05.2019 15:03 Відповісти
цена ментовского приуса с мигалками и феничками 22600 баксов
показати весь коментар
14.05.2019 15:07 Відповісти
вот с них и снять - тогда поглядим будут ли они в забор ехать
показати весь коментар
14.05.2019 15:16 Відповісти
Не зря эти две "реформаторши" - Згуладзе и Деканоидзе, удрали без следа, когда поняли, что они наделали. Сейчас, наверное, в монастырях горной Грузии замаливают грехи и бью себя плетками? Не могут же они в Париже обитать?
показати весь коментар
14.05.2019 15:07 Відповісти
Вот интересно, если бы те средства, которые предполагаются на этих, выделялись на армию, а копам люди по 5 грн скидывались на машины и волонтеры помогали,то наверно бы не собрали даже на один велосипед на всех.
показати весь коментар
14.05.2019 15:08 Відповісти
Эти цифры ни о чём не говорят. Одно дело преследование преступника, другое - пьяный коп въезжает в забор.
показати весь коментар
14.05.2019 15:10 Відповісти
Большинству тут все ясно Во всем виноваты "не обученные" полицейские. Особенно все ясно кретину, который вспомнил про Пугачева. Он бы его сам обезвредил голыми руками!
показати весь коментар
14.05.2019 15:19 Відповісти
Куда они только не въезжали: и в таксиста, сидящего в стоящей машине, в Харькове, насмерть, и в бабушку, на перекрестке в Киеве, тоже насмерть. Преступников надо преследовать так, чтобы автомобиль и голова целыми были.
показати весь коментар
14.05.2019 15:34 Відповісти
Ужас сколько кретинов сидит в комментариях... Только желчь как обычно свою изрыгать могут под каждой новостью.
А то, что подавляющее большинство полицейских автомобилей бьется не по вине полиции, а из-за таких же обезьян за рулем, как те, что сидят на форуме, додуматься - не хватает ума...
Что на дорогах 95% обезьян, что на цензоре...
показати весь коментар
14.05.2019 15:17 Відповісти
Глупый, как раз двухмесячные и лупят.
показати весь коментар
14.05.2019 16:20 Відповісти
Так чому ти ще на посаді??? Жуков? Чому на посадах такі як Зозуля, Рибак та інші...Лайно а не поліція..
показати весь коментар
14.05.2019 15:18 Відповісти
да хоть танк дайте... они как не умели ездить - так и не научатся... для этого не языком телипать надо, а учить этого шлёца палицейского не 3 месяца, а 3 года...
показати весь коментар
14.05.2019 15:24 Відповісти
Так как вы там ездите, по тротуарам и паркуетесь в полосах движения, летаете под 100 км в час по городу и больше- половина "водителей" здесь бы пешком ходила!!!! Приусы- экономически очень выгодные- но для того чтобы таранить другие автомобили и гоняться за бимерами и мерсами по городу- не годятся! Для этого я бы рекомендовал- Шеви Импалы или Доджи с фарсированными шестилитровыми движками- они очень тяжелые, маневренные, и на них не страшно зажимать всяких уродов и "крутых" водителей! А, умеючи, и на таран можно идти! Но стоят,в полтора раза больше Приусов!
показати весь коментар
14.05.2019 15:54 Відповісти
Вы таки да - профессор...
показати весь коментар
14.05.2019 21:09 Відповісти
Мусора должны ямы копать или закапывать ,на другое не сподобил их Господь.
показати весь коментар
14.05.2019 15:28 Відповісти
соевые. скажите пожалуйства - рюкзачные мусора мыролюбно отреформированные , очьень важьно тоже проклятые евробляхеры? или они мыролюбно тоуоты разбивали?
показати весь коментар
14.05.2019 15:46 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=aGhNQIVzk38 Пора обновлять автопарк! У Хонды тоже есть отличный гибрид!
показати весь коментар
14.05.2019 15:51 Відповісти
Ви ще не порахували скільки головних уборів загублено, пар взуття зношено і взагалі, хто скільки раз сходив до вбиральні.
показати весь коментар
14.05.2019 15:52 Відповісти
На відміну від головних уборів, автомобіль становить загрозу оточуючим. До того ж, цікаво було б дізнатися, як це вплинуло на попередження правопорушень?
показати весь коментар
15.05.2019 09:01 Відповісти
Просто почали більше патрулювати, їздити кінець-кінців по місту, а не по кущах та канавах ховатися і ловити водіїв.
показати весь коментар
16.05.2019 11:30 Відповісти
Пересадить на самокаты
показати весь коментар
14.05.2019 16:22 Відповісти
Ну йо-ма-йо. Вы этих (слово никак не подберу) инвалидов, перед выдачей служебных автомобилей на курсы вождения отправляйте.
показати весь коментар
14.05.2019 16:26 Відповісти
Это - небывалая победа "правоохоронців з базарю"!!! Реформированные и мотивированные гатили по 0,89 автомобиля в день! Почти по одному авто в сутки... Обезьяны, ***....
показати весь коментар
14.05.2019 16:27 Відповісти
а я говорил - посадите всю полицию для начала на велосипеды.......... машины пусть стоят на
каких то точках в виде опорных передвижных пунктов поддержки и связи....... ну теперь то наде-
юсь самое время ???
показати весь коментар
14.05.2019 17:19 Відповісти
Если учесть, что они не на дачу тещу возят, то это вполне нормально.
показати весь коментар
14.05.2019 18:06 Відповісти
В случае повреждения машины из-за действий посторонних лиц, ремонт должен производиться за их счет.
показати весь коментар
14.05.2019 21:30 Відповісти
А може краще буде пересадити їх на Козак полегшеної (поліційної) моделі. З легким бронюванням
показати весь коментар
14.05.2019 21:48 Відповісти
На гусенечном ходу.
показати весь коментар
15.05.2019 07:39 Відповісти
Коли згадаєш, як вони за бехою по Київу ганялися та вискакували цілою колоною на зустрічну смугу то, всі питання відпадають самі собою.
показати весь коментар
15.05.2019 08:59 Відповісти