12115 відвідувачів онлайн
2 899 68

"Самопоміч" пропонує розглянути законопроект про перенесення штрафів за нерозмитнення євроблях: "Встигли не всі"

Про це журналістам сказала нардеп від "Самопомочі" Тетяна Острікова, передає Цензор.НЕТ.

"Пропускна здатність всіх українських пунктів митниці, якщо помножити на кількість машин, була недостатньою, щоб розмитнити всіх. Тобто, громадяни були поставлені в дискримінаційне становище. Хто першим подав, той і встиг розмитнити, а хто був пізніше - ні", - зазначила вона.

Раніше глава профільного парламентського комітету Ніна Южаніна повідомила, що пропускна здатність української митниці - 10 000 автомобілів на день.

Сьогодні, 15 травня, власники євроблях вийшли на пікет Верховної Ради. Потім вони пройшли по вул. Грушевського до будівлі Кабміну.

Під Кабміном активісти запалили фаєри й озвучили свої вимоги. Основні вимоги мітингувальників: не призначати Віктора Кривицького главою митної служби, скасувати акциз на розмитнення автомобілів, зупинити повторні штрафи в 8500 грн після розмитнення і відтермінувати введення штрафів в 170 тис. грн за нерозмитнення. Мітингувальники пропонують парламенту продовжити термін дії пільгового періоду розмитнення і відтермінувати введення акцизу до 2020 року.

Топ коментарі
+16
......заигрывание с электоратом перед выборами?.......как примитивно!....
показати весь коментар
15.05.2019 13:35 Відповісти
+8
Кто не успел...тот опоздал...и по перрону бегать уже поздно...
показати весь коментар
15.05.2019 13:48 Відповісти
+7
Не лепите евробляхи к ответственности. При чем тут ответственность?! Регистрируйте автомобили как положено и не обдирайте автовладельцев. Не надо тут плести про повышенную аварийность евробляхеров. А что, если содрать с них несколько тысяч они внезапно станут дисциплинированными?!
показати весь коментар
15.05.2019 13:55 Відповісти

Завантаження...