5814 відвідувачів онлайн
2 803 38

ЄС поки не може запропонувати перспективу членства жодній новій країні, - Мінгареллі

ЄС поки не може запропонувати перспективу членства жодній новій країні, - Мінгареллі

Глава представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі заявляє, що ЄС поки не може запропонувати перспективу членства жодній новій країні.

Про це він сказав під час дискусії "Авангард Європи? Минуле і майбутнє Східного партнерства", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"ЄС зараз не має можливості запропонувати перспективу членства жодній додатковій країні, нам треба вирішити чимало проблем, які у нас є. Україна все ще має виконати умови, які дозволять їй подати заявку на членство в ЄС, тому вам треба зосередити енергію на тому, щоб впровадити на практиці верховенство права, підняти економічний розвиток, щоб людям не довелося їхати на роботу в Польщу чи Литву і як зробити так, щоб у країні було відповідне управління", - сказав він.

При цьому він зазначив, що Україна перебуває в центрі Європи, і двері для неї відкриті.

Топ коментарі
+16
то може просто ЄС прозрів і вирішив не брати до себе країну, яка 73% проголосувала за клоуна під час війни. В ЄС своїх фріків вистачає, кому потрібні божевільні?
показати весь коментар
16.05.2019 16:04 Відповісти
+9
ЄС поки не може запропонувати перспективу членства жодній новій країні, - Мінгареллі - Цензор.НЕТ 1647
Парламент Канады сегодня..
какой нам,нах,ЕС...
показати весь коментар
16.05.2019 16:23 Відповісти
+7
еще немного афроевропейцев и афроазиатов туда, и сами на Марс начнут бежать из старушки Европы..
показати весь коментар
16.05.2019 16:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А Петя сказал, что будем подавать заявку! Неужели обманул?!
показати весь коментар
16.05.2019 15:59 Відповісти
то може просто ЄС прозрів і вирішив не брати до себе країну, яка 73% проголосувала за клоуна під час війни. В ЄС своїх фріків вистачає, кому потрібні божевільні?
показати весь коментар
16.05.2019 16:04 Відповісти
Вы слегка переврали:
https://interfax.com.ua/news/political/568374.html Стратегическая цель Украины - не позднее 2023г подать заявку на членство в Евросоюзе и получить План действий по членству в НАТО, напоминает президент Украины Петр Порошенко.
показати весь коментар
16.05.2019 16:20 Відповісти
Пьетя в шоци!!!)))
показати весь коментар
16.05.2019 16:02 Відповісти
Европа скоро в состав раши вступит : все так любят пу с его газом
показати весь коментар
16.05.2019 16:02 Відповісти
А як же всє, шо #строгозапєетра?
показати весь коментар
16.05.2019 16:05 Відповісти
Как же так, а Петя уже все в Констиуцию вставил, с НАТО тоже самое. Как всегда сбрехал...
показати весь коментар
16.05.2019 16:07 Відповісти
Ну, вступ в ЕС для Украины не так важен как всту в НАТО. При втупе в НАТО жители мордора будут боятся даже камень в нашу сторону бросить.
показати весь коментар
16.05.2019 16:07 Відповісти
не буде ніякого вступу в НАТО при Зебені. Забудьте. Він не хоче вступати в НАТО, а хоче референдити.
показати весь коментар
16.05.2019 18:11 Відповісти
на фотке такой чепушило сам на член похож
показати весь коментар
16.05.2019 16:09 Відповісти
коротко и по существу
показати весь коментар
16.05.2019 16:14 Відповісти
Вот и не надо - всё равно на референдуме проголосуют против.
показати весь коментар
16.05.2019 16:14 Відповісти
та Бєларусь як тільки скине вусатого диктатора можна сказати вже готова до вступу в ЄС - люди там не такі апупєвшіє зрадофіли, як у нас, крім того дисципліновані - звикли виконувати закони, бо бояться карального апарату
показати весь коментар
16.05.2019 16:21 Відповісти
Пошел вон антисемит хренов, Израиль живет отлично потому что туда не заселяли имбецилов, а Украина ими кишит и это независимо от национальности
показати весь коментар
16.05.2019 17:07 Відповісти
т.е как бы и морковку отобрали? ну, и кудыбечь???
показати весь коментар
16.05.2019 16:16 Відповісти
еще немного афроевропейцев и афроазиатов туда, и сами на Марс начнут бежать из старушки Европы..
показати весь коментар
16.05.2019 16:17 Відповісти
И вы наверное там точно не были, ибо на первом месте там евроарабы, причем германия буквально кишит
показати весь коментар
16.05.2019 17:05 Відповісти
В Германии точно небыл, зять с Баварии месяц назад вернулся. знаю с первых уст.
показати весь коментар
17.05.2019 08:20 Відповісти
Та шо за день такий??? Кожні півгодини четвертакам нові темники потрібні...
показати весь коментар
16.05.2019 16:19 Відповісти
Браво! Фраза дня! В кынцы робочого дня ти зумыв розвеселити великий колектив) Пиши ще!
показати весь коментар
16.05.2019 17:55 Відповісти
ЄС поки не може запропонувати перспективу членства жодній новій країні, - Мінгареллі - Цензор.НЕТ 1647
Парламент Канады сегодня..
какой нам,нах,ЕС...
показати весь коментар
16.05.2019 16:23 Відповісти
Надеюсь Бритиши скоро свалят с этой гнилой тусы. Тем более молодцы со временем поднимут свой фунт.
показати весь коментар
16.05.2019 17:04 Відповісти
Мингарелли не захотел вдаваться в подробности, что ЕС "пока не может" предложить перспективу членства ни одной бедной стране.
Ведь богатые типа Швейцария или не бедные как Исландия, захотят и будут в EC хоть завтра, но они не хотят. Или вот как Чехия, умно сделала, втсупила в EC, но евро у себя не ввела.
показати весь коментар
16.05.2019 16:31 Відповісти
Да кому нужно вхождение в этот конгломерат который сам может развалится. Смотрите на Израиль- только договор о стратегическом партнерстве с США ( после того как это ************ покинет пост президе6та) и вступление в НАТО, пусть эта европа своих беженцев в жопы целует, скоро получат по сусалам.
показати весь коментар
16.05.2019 17:02 Відповісти
Мингарелли правильно говорит и ассоциации пока хватит, да и в ЕС сейчас хватает проблем.
В первую очередь нужно сделать Украину комфортной для жизни украинцев, вернуть те комфортные порядки в области формирования тарифов и цен, которые были до этой власти, побороть коррупцию, а потом уже думать о вступлении в ЕС.
показати весь коментар
16.05.2019 17:43 Відповісти
а цей імпотентний єес взагалі щось може???
показати весь коментар
16.05.2019 21:17 Відповісти