7726 відвідувачів онлайн
4 665 21

Філатов повідомив про нові зловживання, виявлені в мерії Дніпра

Філатов повідомив про нові зловживання, виявлені в мерії Дніпра

Мер Дніпра Борис Філатов повідомив про нові зловживання, які виявили в мерії.

За його словами, боротьба з корупцією в муніципалітеті включає декілька етапів: аудит, звільнення керівників і передача матеріалів до правоохоронних органів. Борис Філатов також запевнив, що не покриватиме шахраїв і злодіїв.

Так, мер Дніпра передасть до обласної прокуратури заяву про злочин за фактом імовірного розкрадання бюджетних коштів у департаменті з питань енергоефективних технологій та ініціатив. За попередніми даними, йдеться про три мільйони гривень. Як відомо, раніше на підставі аудитів і відповідних заяв мера Дніпра були відкриті кримінальні провадження щодо департаменту стратегічного розвитку та інвестицій міськради Дніпра і чотирьох приватних компаній, а також стосовно діяльності КП "Розвиток Дніпро".

Крім цього, міський голова повідомив про звільнення директора одного з центральних парків Дніпра. Причина – численні порушення в організації роботи рекреаційної зони. Запропоновано звільнитися й директору КП "Дніпротранскомплекс", яке відповідає за встановлення нових зупинкових комплексів у місті. Крім цього, посади позбудеться голова експертної комісії з питань Бюджету участі.

"Моє завдання як мера – створити чесні та зрозумілі правила для всіх. Зокрема в цій будівлі. Хтось це чує, хтось – ні. Я стежу та реагую на всі сигнали й меседжі. Реакція на те, що обговорюється у ЗМІ, має посилюватися", – сказав Борис Філатов.

Він також анонсував регулярні брифінги для преси, під час яких обговорюватимуть міські справи, та низку зустрічей із місцевими журналістами-розслідувачами. "Якщо в них є кейси, ми з управлінням аудиту їх розглянемо", – запевнив мер Дніпра.

Топ коментарі
+5
Руководитель мэрии нашел коррупцию в мэрии!?
показати весь коментар
16.05.2019 17:03 Відповісти
+5
тут главное , как всегда , в процессе борьбы не выйти на самого себя
показати весь коментар
16.05.2019 17:06 Відповісти
+5
Не успел Филя разворовать бюджет на рем. моста ( причём дважды ) , как тут-же не успевает распилить строительство метро . А ещё сколько идей !? И постройка нового аэропорта и постоянный демонтаж-монтаж МАФов. Эх , работы непочатый край , жаль каденция не на всю жизнь. А вообще-то большего бардака , как при филе , я в Днепре не помню.
показати весь коментар
16.05.2019 18:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Никого не волнуют эти злоупотребления, только бедный Филатов слабым голосом что-то пищит.
показати весь коментар
16.05.2019 17:01 Відповісти
Меня волнуют.... мои деньги воруют твари.
показати весь коментар
16.05.2019 22:22 Відповісти
Я имею ввиду, что власть вороватая этим не обеспокоена и контролирующие службы.
показати весь коментар
17.05.2019 09:12 Відповісти
Руководитель мэрии нашел коррупцию в мэрии!?
показати весь коментар
16.05.2019 17:03 Відповісти
- Держи ворааааа!!!!
показати весь коментар
16.05.2019 17:03 Відповісти
Турботу кто замутил?
показати весь коментар
16.05.2019 17:04 Відповісти
тут главное , как всегда , в процессе борьбы не выйти на самого себя
показати весь коментар
16.05.2019 17:06 Відповісти
Гаспадин сыщик, вы уже выяснили кто полОжил плитку на Курчатова как хивно в коровнике?Работу злоупотребителей переделали?
показати весь коментар
16.05.2019 17:07 Відповісти
"Если у них есть кейсы, мы с управлением аудита их рассмотрим", -

==
Это что, наживка для идиотов? Нормальный журналист сразу на Киев их сдаст, Шустер больше заплатит.
показати весь коментар
16.05.2019 17:12 Відповісти
Мужик рассказал о коррупции и полетел на вертолете за город покушать 😂😂 Как я обожаю политиков слушать. Интересно в европе мэры городов тоже на обед на вертолете летают? 😂😂
показати весь коментар
16.05.2019 17:23 Відповісти
Как же вы воров на работу принимаете или почва хорошая там везде чтоб грабить бюджет города на каждой сделке...
показати весь коментар
16.05.2019 17:30 Відповісти
Филатов занервничал, зря он Петю лизал.
показати весь коментар
16.05.2019 17:40 Відповісти
перекрашивается на глазах.Тут один тоже с коррупцией "боролся",шо до сих пор от корыта нельзя оторвать
показати весь коментар
16.05.2019 17:44 Відповісти
Не успел Филя разворовать бюджет на рем. моста ( причём дважды ) , как тут-же не успевает распилить строительство метро . А ещё сколько идей !? И постройка нового аэропорта и постоянный демонтаж-монтаж МАФов. Эх , работы непочатый край , жаль каденция не на всю жизнь. А вообще-то большего бардака , как при филе , я в Днепре не помню.
показати весь коментар
16.05.2019 18:10 Відповісти
Где детям школы 128 проодить Поледний зонок? Так и не закончили ремонт майданчика....где деньги,мэр?
показати весь коментар
16.05.2019 18:38 Відповісти
Турбота пана Філатова зводиться до одного - найти порушення і замінити керівника на свою людину. Вроді все красіво і правильно, а коли починаєш вникати в проблему, виявляється, що всі фінансові потоки Дніпра, пан Філатов переключив на фірми пов'язані (дивним чином) з самим Філатовим. Така собі боротьба бджіл з медом.
показати весь коментар
16.05.2019 18:44 Відповісти
"Запахло вєсной...".Точніше смаленим.Борюся заметушився.
показати весь коментар
16.05.2019 18:49 Відповісти
Филатов умница, будущий президент Украины : золотая медаль школы и красный диплом, юрист, историк, организатор добровольных батальонов остановившие Россию ...
показати весь коментар
16.05.2019 18:56 Відповісти
Филатов превратился в популиста и вора, как только на метро и аэропорт выделили деньги.
Циничный поэт разгельдяй. Город в плохом состоянии - центр и центральные парки в ужасном состоянии. Деньги хронически разворовываются.
Про мост центральный молчу,.... то что наклонился .... мало кто знает.
Предыдущий мэр - Куличенко был более порядочным хозяйственником.

Позор Филатову !!! Я за тебя голосовал, больше ошибок допускать не хочу.
показати весь коментар
16.05.2019 22:21 Відповісти