8446 відвідувачів онлайн
17 624 357

Порошенко нагородив Голобородька та інших науковців

Порошенко нагородив Голобородька та інших науковців

Петро Порошенко підписав указ №272 / 2019 "Про призначення державних стипендій видатним діячам науки".

Документ опубліковано на сайті глави держави, інформує Цензор.НЕТ.

Призначити строком на два роки державні стипендії видатним діячам науки:

доктору технічних наук, професору, заслуженому діячу науки і техніки України, лауреату Державної премії України в галузі науки і техніки Василю Бойку,
доктору ветеринарних наук, професору Володимиру Бортничуку,
доктору технічних наук, професору Тетяні Бутько,
доктору технічних наук, професору Євгену Венцелю,
доктору фізико-математичних наук, професору, лауреату Державної премії України в галузі науки і техніки Ігорю Вовку,
доктору хімічних наук, професору, заслуженому діячу науки і техніки України Станіславу Воронову,
доктору сільськогосподарських наук, професору, заслуженому працівникові сільського господарства України Станіславу Голобородьку,
доктору сільськогосподарських наук, професору Василю Гончаренку,
доктору економічних наук, професору Олексію Гудзинському,
доктору технічних наук, професору, заслуженому працівникові народної освіти України, лауреату Державної премії України в галузі науки і техніки Миколі Дмитрієву,
доктору технічних наук, професору Віталію Кожушку,
доктору технічних наук, професору, заслуженому діячу науки і техніки України, лауреату Державної премії України в галузі науки і техніки Роману Кондрату,
доктору сільськогосподарських наук, професору Миколі Корнійчуку,
доктору сільськогосподарських наук, професору Віктору Костромітіну,
доктору технічних наук, професору Миколі Луцківу,
доктору біологічних наук, професору, заслуженому діячу науки і техніки України Миколі Макаренку,
кандидату біологічних наук, лауреату Державної премії Української РСР Валентині Манько,
кандидату технічних наук, заслуженому працівникові промисловості України, лауреату Державної премії України в галузі науки і техніки Теодору Наритнику,
кандидату технічних наук, старшому науковому співробітнику, лауреату Державної премії України в галузі науки і техніки Віктору Нєдовєсову,
доктору фізико-математичних наук, професору, лауреату Державної премії Української РСР, лауреатові Державної премії України в галузі науки і техніки Леоніду Нижнику,
доктору сільськогосподарських наук, професору Олексію Пилипенку,
кандидату біологічних наук, лауреату Державної премії Української РСР Ларисі Поливоді,
доктору технічних наук, професору Івану Ревенку,
доктору юридичних наук, професору, заслуженому юристу України Зориславу Ромовському,
доктору сільськогосподарських наук, професору Миколі Секуну,
доктору ветеринарних наук, професору Володимиру Скибіцькому,
доктору фізико-математичних наук, професору, заслуженому діячу науки і техніки України, лауреату Державної премії України в галузі науки і техніки Валентину Сминтині,
доктору біологічних наук, професору Володимиру Стародубцеву,
кандидату сільськогосподарських наук, доценту Василю Столюку,
доктору сільськогосподарських наук, професору Станіславу Трибелю,
доктору технічних наук, професору Анатолій Туренку,
доктору технічних наук, професору, заслуженому діячу науки і техніки України Петру Хоружому,
доктору технічних наук, професору Георгію Шломчаку.

Топ коментарі
+57
согласен, Украина пять лет терпела психа
показати весь коментар
18.05.2019 21:47 Відповісти
+54
Уже не знаю, плакать или смеяться...
показати весь коментар
18.05.2019 21:43 Відповісти
+40
интересный факт: после первого тура выборов - Порох позвал вазелина принять дела, ну так.. на всяк случай.
Звал и после второго тура, не раз.
Но вазелину "некогда, дайте мне ксиву презЕдента и булаву не прячьте, а пусть ВР быстрее кенгурацию проводит - а то всем отомщууууу!".
Трамп принимал дела более ДВУХ месяцев.. Инаугурация на 67 день была...
Вован НИ РАЗУ с 21 апреля не был в АП - чтобы хоть начать знакомится с делами и обязанностями.
вот поржем с 20 мая
показати весь коментар
18.05.2019 21:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
По-моему он активно набирает сторонников. Прямо дождь из орденов.
показати весь коментар
18.05.2019 22:37 Відповісти
Те кто смотрит финал Евровидения ставьте лайк.
показати весь коментар
18.05.2019 22:38 Відповісти
...та шо те награждения?
Зеля Пороха лично оскорбил: Вам ещё границу и таможню проходить!
...думаю, ответка прилетит обязательно -- и Зеле будет очень больно -- на личном уровне.
-- точно не сбежит, если шо...
...я бы не простил оскорбухи -- при любых раскладах!
Зеле Власть передали в рамках Закона. И эти рамки сделал для него Порох. ...как не верти...
Но тут уже личное на кон пошло -- тут уже вне закона можно... ...и присяжные поймут.
показати весь коментар
18.05.2019 22:41 Відповісти
20.05.19 г. после этого тобой займутся госслужбы, не обсирайся это нормально, за все ответ держать надо.
показати весь коментар
18.05.2019 22:52 Відповісти
...чево? ... хы... ...мною занималось КГБ с 1980 года... ...ФСБ с 2012. ... ...щас, ещё ты займись -- может у вас всех вместе получится? *)
показати весь коментар
18.05.2019 23:57 Відповісти
Это после народного суда? Или вместо?)) Какие вы прикольные, пугальщики))))
показати весь коментар
19.05.2019 06:22 Відповісти
эти рамки для Зеленского сделал народ Украины - 73,22%. Единственным носителем власти в Украине является народ, а не Порошенко.
показати весь коментар
18.05.2019 22:58 Відповісти
И не Зелемойский.
показати весь коментар
18.05.2019 23:15 Відповісти
А я про шо? -- шо, Порох не смог бы с самого начала Власть под себя сломать? -- та смог бы -- без проблем. Ему ж все верили! ...а он не сломал... Лоханулся, но демократию соблюл. Ему зачёт!
То, что он в людях не разбирается, на таком Уровне и, что команда у него никакая -- так тоже ему зачёт -- он о другом думал и пошло на пользу Стране.
Имеем в итоге Зеленского! -- от за него, я бы Пороха посадил, без суда и следствия! *)
показати весь коментар
18.05.2019 23:23 Відповісти
"демократию соблюл"

"демократію" олігархічних кланів?
показати весь коментар
19.05.2019 00:25 Відповісти
Тебе Зелю выбрали? -- выбрали. ...олигархические кланы усрались? ... ...*)
показати весь коментар
19.05.2019 00:35 Відповісти
Все як Вам подобається.
показати весь коментар
19.05.2019 00:50 Відповісти
Мне это не нравится! -- и Зеля в частности. ...я, даже ждать не согласен -- всю Совецьку Власть прождал. ...а Жизнь даётся человеку всего один раз!
показати весь коментар
19.05.2019 00:54 Відповісти
Лялька! -- нашрайбай мне всё это по-немецки! -- я, хоть дойч подучу...*)
показати весь коментар
18.05.2019 23:15 Відповісти
Ну зачем Вы так,-с дамой,в субботу вечером...Выбор клоуна в президенты страны еще не повод издеваться...
показати весь коментар
19.05.2019 05:42 Відповісти
А носителем булавы?
показати весь коментар
19.05.2019 10:24 Відповісти
Вроде бы и Голобородько наградили, а зелебня все равно не довольна..
показати весь коментар
18.05.2019 22:43 Відповісти
Скоро от Голобородько ответочка прилетит
показати весь коментар
18.05.2019 22:48 Відповісти
Зелемойскому уже и его яйца мешают. Обосрался ещё до получения булавы.
показати весь коментар
18.05.2019 23:17 Відповісти
Альфред Нобель не упомянул в "завещании" математиков по известным причинам.
Порохоботы, самое время насосать Петру из заголовка статьи великодушие.
показати весь коментар
18.05.2019 22:55 Відповісти
Название статьи - знатнейший троллинг.

А содержание - обычное.

Но название - просто шик.
показати весь коментар
18.05.2019 22:56 Відповісти
Мастерство заголовка!
показати весь коментар
18.05.2019 22:56 Відповісти
А вот и клоун настоящий. сертифицированный.
показати весь коментар
18.05.2019 23:00 Відповісти
От не повезло чуваку с фамилией. Через годик будет менять как Титушко)
показати весь коментар
18.05.2019 23:01 Відповісти
Скоро він моторолу посмертно нагородить такими темпами
показати весь коментар
18.05.2019 23:07 Відповісти
нє, моторолу вже зегова нагороджуватиме. і ***** - теж.
показати весь коментар
19.05.2019 06:02 Відповісти
Результатів аналізів мародера у Кличка ми так і не побачили
Бо АЛКАШ
показати весь коментар
18.05.2019 23:08 Відповісти
Кто печатает? Все ж уволились
показати весь коментар
18.05.2019 23:12 Відповісти
Петр Алексеевич создал комитет по инаугурации.
Хорошо хоть не штаб.
Вот эта возня крысиная, что то громоздить, издавать указы, никому не нужные, это всё от отсутствия элементарных представлений о этике и интеллекте.
Отойди в сторону, не погань церемонию, ты опозорил страну так, как никто до тебя, нет.
Хочет показать, что он главный и на чужой свадьбе.
Первый парень на любой деревне, а вот в городе не задалось.😁
показати весь коментар
18.05.2019 23:15 Відповісти
Це свідчить про те що він не тільки патологічний брехун та крадій а ще й ..обнутий на всю голову 😔
показати весь коментар
19.05.2019 00:06 Відповісти
...і не втомилася рука..

/пісня оргазмуючого від Влади
показати весь коментар
18.05.2019 23:19 Відповісти
Посмотрим, что будет после вхождения в Раду "Слуги урода".
показати весь коментар
18.05.2019 23:19 Відповісти
Вроде взрослый, а в сказки про добрых царей веришь...
показати весь коментар
18.05.2019 23:39 Відповісти
Люстра впаде.
показати весь коментар
19.05.2019 00:12 Відповісти
У пороха агония, что он курит.
-------------------------------------------------------------
ПОРОШЕНКО НАГОРОДИВ ВОЛКЕРА ОРДЕНОМ КНЯЗЯ ЯРОСЛАВА МУДРОГО Більше читайте тут:
https://tsn.ua/********/poroshenko-nagorodiv-volkera-ordenom-knyazya-yaroslava-mudrogo-1347435.html
показати весь коментар
18.05.2019 23:20 Відповісти
Какие же вы глупцы.
показати весь коментар
19.05.2019 07:47 Відповісти
Це Совок у чистому вигляді
Назвіть хоч одну країну цивілізовану де відбувається такого роду дебілізм😬
показати весь коментар
18.05.2019 23:48 Відповісти
Цей прибалт - кримінальник на службі Британії. Можна трохи зрозуміти людей котрі голосували за Зе. Хоча сорти британських екскрементів мало чим відрізняються.
показати весь коментар
19.05.2019 00:33 Відповісти
Треба було, спочатку, посадити парочку джентельменів(Бочковського, "діамантових" дружбанів і ще багато кого) і,може,народ, хоча би трошки повірив у справедливі наміри нашого обранця.А далі було б...
показати весь коментар
19.05.2019 03:03 Відповісти
да какая разница, если по каналам медведчука, коломойского, мураева, и другим кремлевским прокладкам и местные политические конкуренты, все равно бы сказали, что Порох все украл? убил съел и закопал?
Я уже не говорю о том, что президент не садит. Вон зеля грозился всех пасадить, а как выборы прошли так оказалось - не может, не садить не тарифы решать. И где вой? А нету его, патамуша телевизор и боты вместе с шарийом и подобными. Кстати шарий чето про Зе говорил плохое? То-то же.
показати весь коментар
19.05.2019 07:21 Відповісти
Ну да, это каналы пособников кремля определили Украину на последнее место в Европе, не иначе. Если ты живешь по указке каналов и нихера больше не видишь и не слышишь - купи антенну и смотри ВВС или CNN - ваще акуеешь.
показати весь коментар
19.05.2019 09:03 Відповісти
Чекаємо.
показати весь коментар
19.05.2019 03:05 Відповісти
Порошенко нагородив Голобородька та інших науковців - Цензор.НЕТ 7113
показати весь коментар
19.05.2019 07:13 Відповісти
...а, чем наградил "земледельца"? Именным пистолет-пулеметом?
показати весь коментар
19.05.2019 05:31 Відповісти
твою в душу... дохтуров наук - как собак нерезанных, а селекции ни в животноводстве, ни в семеноводстве нет...
показати весь коментар
19.05.2019 05:40 Відповісти
Смется последний.Нарушение прцедуры очевидное. Компенсировать все это должен хряк.
Народ требует требует возместить присвоенные хряком народные деньги на хлеб а потом посмеяться после этого.
показати весь коментар
19.05.2019 08:56 Відповісти
Пєтя, не барись, цей день рік кормить!
показати весь коментар
19.05.2019 08:58 Відповісти
У нового президента в удостоверении будет стоять дата 21.04, соответственно все указы сбрендившего мародёра НЕЗАКОННЫ!
показати весь коментар
19.05.2019 09:04 Відповісти
Петрушка не как не может найти выход с АП, раздает награды на лево и на права это шиза.
показати весь коментар
19.05.2019 09:11 Відповісти
Нагородити Голобородька - це що спектакль у цирку?
показати весь коментар
19.05.2019 10:38 Відповісти
По просьбе порошенко первый указ зеленского будет о присвоении ему героя Украины.
показати весь коментар
19.05.2019 13:05 Відповісти
Порошенко нагородив Голобородька та інших науковців - Цензор.НЕТ 4746