4321 відвідувач онлайн
17 115 119

Глава "Нафтогазу" Коболєв прибув до Адміністрації Президента

Глава "Нафтогазу" Коболєв прибув до Адміністрації Президента

Глава правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв приїхав в Адміністрацію Президента України на вул. Банкова в Києві.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", Коболєв прибув в АП в понеділок близько 15:30.

На прохання прокоментувати його візит, Коболєв сказав: "Я зараз нічого не коментую".

Глава НАК увійшов в будівлю адміністрації через бічний вхід.

Топ коментарі
+46
истерикой порошенковского биомусора доволен
показати весь коментар
20.05.2019 16:09 Відповісти
+21
Ну оставьте меня, ну оставьте меня, ну пожалуйста, я хороший, у меня мамка в Америку бидуе
показати весь коментар
20.05.2019 16:09 Відповісти
+20
И так будет до тех пор, пока не арестуют счета Пороха.
показати весь коментар
20.05.2019 16:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Глава "Нафтогазу" Коболєв прибув до Адміністрації Президента - Цензор.НЕТ 9139
показати весь коментар
20.05.2019 16:29 Відповісти
Лущее рашенку пасасай попустит.
показати весь коментар
21.05.2019 01:13 Відповісти
Надеюсь за отставкой..
показати весь коментар
20.05.2019 16:30 Відповісти
За підвищенням. Якщо пропозицію коломойського прийме, то буде прем'єр-міністром. https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/stara-gvardiya-i-osobistij-advokat-kogo-kolomojskij-prosuvae-na-top-posadi-v-ukraini.htm
показати весь коментар
21.05.2019 00:21 Відповісти
Маме нужно бабло... Поиздержалась старушка в Штатах... Бедствует...
показати весь коментар
20.05.2019 16:33 Відповісти
Будет общаться с Министром энергетики США мабуть и Зелей.Зеле объяснят красоту игры
показати весь коментар
20.05.2019 16:40 Відповісти
а деньги надо вернуть Андрюша
показати весь коментар
20.05.2019 16:40 Відповісти
Это новый премьер. Мои поздравления зебилы Завтра вам еще главмусора Авакова, как новое лицо представят
показати весь коментар
20.05.2019 16:50 Відповісти
Не трудно догадаться к кому. Минстр энергетики США зря не будет ездить.
показати весь коментар
20.05.2019 17:01 Відповісти
Побежал выбивать новые премии. Старые мама уже растренькала.
показати весь коментар
20.05.2019 17:02 Відповісти
Ты уху будеш кушать, когда узнаешь, что его предлагают новым премьером?
показати весь коментар
20.05.2019 18:11 Відповісти
"Телегу" на ***** потащил?
показати весь коментар
20.05.2019 17:13 Відповісти
Понес в разведку?
показати весь коментар
20.05.2019 18:13 Відповісти
Сам пришел или с мамой миллионершей?
показати весь коментар
20.05.2019 19:12 Відповісти
кашельок бариги прибіг з повиною чи з пропозиціями від яких важко відмовитись?!
показати весь коментар
20.05.2019 19:57 Відповісти
Мародера народу в шию і копняками за грати.Де таке бачено нічого не виробляючи ,прокладка заробляля 1 мільйон в день.
показати весь коментар
20.05.2019 21:10 Відповісти
У Коломойського інша думка: "А прем'єром нехай буде Коболєв. Ось ця історія з преміями, в якій, вважаю, він абсолютно має рацію... Взагалі він взяв там якісь копійки. Врятував для країни від 50 до 80 мільярдів доларів. Тобто будь-яка юридична компанія взяла б навіть якщо 1%, то це становило би 600 мільйонів доларів. Він узяв двадцятку, витратив на премії для всього колективу". https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/stara-gvardiya-i-osobistij-advokat-kogo-kolomojskij-prosuvae-na-top-posadi-v-ukraini.htm
показати весь коментар
21.05.2019 00:25 Відповісти
Кампании уже заплатили, а ано спижжыло.
показати весь коментар
21.05.2019 01:19 Відповісти
Гнать гандона в три шеи. А вообще тюрьма по нему уже давно плачет. Этот хмырь развалил нефтегазовый сектор и причинил вред экономике Украины. А зарплату хмыря видели. Да можно довольно безбедно содержать несколько детских домов, не кормить безнадежно бездарного хмыря.
показати весь коментар
21.05.2019 09:32 Відповісти
Сторінка 2 з 2