9048 відвідувачів онлайн
42 536 646

Гройсман подає у відставку. ВIДЕО

Прем'єр-міністр України заявив, що подасть у відставку відразу після проведення 22 травня засідання уряду.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це глава уряду заявив на брифінгу 20 травня.

"Я думаю, що ви всі розумієте, що уряд складає повноваження перед новою Верховною Радою України, а не новообраним президентом. Але, разом з тим, я прийняв для себе рішення подати у відставку відразу після проведення в середу чергового засідання уряду", - заявив Гройсман.

Він підкреслив, що йому не соромно за три роки роботи уряду.

"За всі три роки ми не допустили жодної кризи, жодних проблем, які б несли загрозу для нашої державності й України загалом", - заявив Гройсман.

Нагадаємо, сьогодні, 20 травня, в Києві відбулася церемонія інавгурації шостого Президента України Володимира Зеленського.

Під час інавгурації президент Володимир Зеленський заявив, що розпускає Верховну Раду 8 скликання. Крім того, Зеленський закликав Кабмін піти у відставку.

Також під час виступу Зеленський заявив, що найперше завдання його команди - припинення вогню на Донбасі.

Топ коментарі
+73
На нары эту тварь, за грабёж народа Украины.
показати весь коментар
20.05.2019 17:34 Відповісти
+64
а Зеленский когда нить имел доступ к бюджету? не расскажешь когда и где?!!
показати весь коментар
20.05.2019 17:40 Відповісти
+47
А сокрывание доходов и неуплата налогов плюс офшоры это у нас уже типа законно да??
показати весь коментар
20.05.2019 17:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 7 з 7
порохнявий сракопад вийшов на пректну потужність. а югіку шо, окреме запрошення (в рідну хату, звісно в колонії) треба?
показати весь коментар
20.05.2019 20:28 Відповісти
Закрывайте границу для выезда ворья!!!
показати весь коментар
20.05.2019 20:28 Відповісти
Председатель ГПСУ "генерал Порошенка" (с) - слова журналиста комментатора с инаугурации Зеленского.
показати весь коментар
20.05.2019 23:06 Відповісти
Правильный шаг...В старые меха, молодое вино не заливают...И зРаду бы, побыстрей на дембель отправить..
показати весь коментар
20.05.2019 20:57 Відповісти
Кстати, какой бы ни был, а читает без бумажки
показати весь коментар
20.05.2019 21:01 Відповісти
Янек тоже про страусов без бумажки говорил. А вот многие ученые, в том числе управленцы и экономисты не брезгуют использовать пометки, опорные тезисы, или аналитические материалы, но они практики, в отличии от Гройсмана.
показати весь коментар
20.05.2019 23:04 Відповісти
Долар був 8,я отримував 8 тисяч гривен.Зараз долар 27,я не отримую 27,а тільки 12. Де Гройсман побачив покращення. А собі вони зарплату зробили і по двісті і по п'ятсот тисяч гривен.
показати весь коментар
20.05.2019 21:02 Відповісти
Живи на гривні,а не міряєш все на долар. Маєш голову, маєш руки--їдь туди де ти можеш заробити. Благо порх зробив безвіз. А якщо ти бездарь,то і одержуй гроші.
показати весь коментар
20.05.2019 21:18 Відповісти
ГРОЙСМАН МОЛОДЕЦ!СНЯЛ С СЕБЯ ОТВЕТСТВЕННОСТЬ ЗА БУДУЩИЙ ШАБАШ!
показати весь коментар
20.05.2019 21:03 Відповісти
гнойсману просто некуда деваться. ему никак нельзя терять лицо перед предстоящими парламентскими "выборами". у него всего два варианта: или цепляться всеми копытами до последнего за премьерское корыто и забыть о "выборах", или идти с гордо поднятой головой на "выборы", забыв о премьерском корыте.
показати весь коментар
20.05.2019 21:06 Відповісти
Гройсман: Я вам покажу, что такое управление государством (2016)
показати весь коментар
20.05.2019 21:12 Відповісти
Скатертью дорога
показати весь коментар
20.05.2019 21:26 Відповісти
Правильно сделал! Чтобы не пачкаться о зебилью команду---они станут супертоксичными очень быстро)))
показати весь коментар
20.05.2019 22:02 Відповісти


Yessss!
Как только нац, резервы уменьшились на 2 миллиарда (это первый транш Бене, без возвращения этих 2 миллиардов - стоимости проекта "из полена в президенты"(С Беня) - Бене бы хозяева откусили голову без анестезии), так Гройсман и подал в отставку.

Как же Гройсман должен был смеяться.
И я с ним посмеюсь над ЗЕбилами.
показати весь коментар
21.05.2019 08:41 Відповісти
#УРЯДГРОЙСМАНАГЕТЬ
и никогда больше ни одна особыстисть из этого уряду не должна занимать какие-либо должности.
показати весь коментар
20.05.2019 22:14 Відповісти
Яка трагедія...Україна не оговтається від втрати такого економіста..Що знову речовий ринок у Вінниці?Це ж треба...
показати весь коментар
20.05.2019 22:29 Відповісти
Вам треба у Вінницю повернути Ваховського або Дворкіса. Знаєш / пам'ятаєш таких? Вони, напевно, були найкращі.
показати весь коментар
20.05.2019 23:01 Відповісти
Щури побігли скопом, скоро чартери з ними полетять до Ростова чи Макселі.
показати весь коментар
20.05.2019 22:59 Відповісти
А може .., коли приходять щурі ,..і ті що повтікали вертаються .., розумному .. остаеться один вихід .., щоб інфекцію не підхватити .., а то яка анти сенатирія буде...
показати весь коментар
21.05.2019 00:37 Відповісти
крысы из-за пАребрика полезли, не? или для тебя это не крысы, а хомячки?
показати весь коментар
21.05.2019 07:44 Відповісти
Показал, как надо править, не стыдно за три проделанной работы ???? ОК, теперь дело у следователей, жди родимый, скоро.
показати весь коментар
20.05.2019 23:01 Відповісти
Наконец буде кінець ?))
показати весь коментар
21.05.2019 00:41 Відповісти
Крысы разбегаются!!!
За такое не грех и бокал шампусика мне, не пьющему))))
показати весь коментар
21.05.2019 00:22 Відповісти
Бульками не захлеснися..
показати весь коментар
21.05.2019 00:32 Відповісти
как тупо
показати весь коментар
21.05.2019 14:47 Відповісти
Гройсман реально зміг зупинити в Україні дефолт.., і це заслуговує пошани..тим більше в суспільстві де ******* поржати
показати весь коментар
21.05.2019 00:40 Відповісти
Коли розумні йдуть .., стое свої завилини напрягати ,. Бо не знати як ви аколапсис перенесете ..
показати весь коментар
21.05.2019 00:46 Відповісти
Коли на січі хтось діставав булаву , яка гордість була ..
Звичайно коли він був козак ..
Коли червоношкірих виберали собі вождя
Яка для вождя була пошана,.. звичайно коли він був індійцем ..
Коли вибраному президенту .., було смішно на інаугурації ..))
Хто він ? ..зуб даю не Українець !!
показати весь коментар
21.05.2019 00:51 Відповісти
Коли на січі хтось діставав булаву , яка гордість була ..
Звичайно коли він був козак ..
Коли серед червоношкірих виберали ....вождя
Яка для нього була пошана,.. звичайно коли він був індійцем ..===###
#####p.s.
Коли вибраному президенту .., було смішно на інаугурації ..))
Хто він ? ..зуб даю не Українець !!
показати весь коментар
21.05.2019 00:53 Відповісти
Это лучший премьер свободной Украины.
показати весь коментар
21.05.2019 00:57 Відповісти
Это лучший премьер свободной Украины.
показати весь коментар
21.05.2019 00:59 Відповісти
Держава летить в прірву .. під тиском Володі Клоуна /,товпа продовжуе ржати..
Наскільки ви наівні ,?))
показати весь коментар
21.05.2019 01:34 Відповісти
что они там с парашенком пьют... неужели кацапский боярышник...
показати весь коментар
21.05.2019 05:02 Відповісти
хочешь присоединиться ?
показати весь коментар
21.05.2019 05:09 Відповісти
"Слова, как ключи. Правильно подобрав, можно открыть любую душу и закрыть любой рот."
показати весь коментар
21.05.2019 05:14 Відповісти
Задачка по арифметике для ЗЕбилов:
Если нац. резервы уже уменьшились на 2 миллиарда (это пошел первый транш Бене) и составляют 20 миллиардов, а в начале июня нужно заплатить 13 миллиардов по кредитам МВФ, то сколько будет стоить гривна к середине августа?

Не топопитесь ЗЕбилы, и аккуратно проверьте. Нет, не решение задачки, а наличие золотых зубов во рту, "крупицы драгоценного металла" (С "Золотой теленок"), которые вы и будете на ЕДУ менять с ноября.
показати весь коментар
21.05.2019 08:45 Відповісти
Ох неужели этот шакал принял хоть одно верное решение. Но на этом не должно закончиться. Гнойсман должен понести ответственность за свои преступные деяния. А за свою политсилу на будущих выборах насмешил конечно. Ну кто будет голосовать за мародера, разворовавшего страну. Ведь неодно обещяние не выполнил. Те же дороги, которые обещал построить.
показати весь коментар
21.05.2019 10:05 Відповісти
аріведерчі грося. а тепер картавий. я сказав картавий.
показати весь коментар
21.05.2019 12:42 Відповісти
Правильно Гройсман зробив, що пішов.
Нехай тепер нєдоразумєніє керує українською економікою аж ус.еться, і нехай тепер показує який він великий економіст. )))
показати весь коментар
21.05.2019 14:45 Відповісти
Сторінка 7 з 7