Гройсман подає у відставку. ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це глава уряду заявив на брифінгу 20 травня.
"Я думаю, що ви всі розумієте, що уряд складає повноваження перед новою Верховною Радою України, а не новообраним президентом. Але, разом з тим, я прийняв для себе рішення подати у відставку відразу після проведення в середу чергового засідання уряду", - заявив Гройсман.
Він підкреслив, що йому не соромно за три роки роботи уряду.
"За всі три роки ми не допустили жодної кризи, жодних проблем, які б несли загрозу для нашої державності й України загалом", - заявив Гройсман.
Нагадаємо, сьогодні, 20 травня, в Києві відбулася церемонія інавгурації шостого Президента України Володимира Зеленського.
Під час інавгурації президент Володимир Зеленський заявив, що розпускає Верховну Раду 8 скликання. Крім того, Зеленський закликав Кабмін піти у відставку.
Також під час виступу Зеленський заявив, що найперше завдання його команди - припинення вогню на Донбасі.