8938 відвідувачів онлайн
42 693 646

Гройсман подає у відставку. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це глава уряду заявив на брифінгу 20 травня.

"Я думаю, що ви всі розумієте, що уряд складає повноваження перед новою Верховною Радою України, а не новообраним президентом. Але, разом з тим, я прийняв для себе рішення подати у відставку відразу після проведення в середу чергового засідання уряду", - заявив Гройсман.

Він підкреслив, що йому не соромно за три роки роботи уряду.

"За всі три роки ми не допустили жодної кризи, жодних проблем, які б несли загрозу для нашої державності й України загалом", - заявив Гройсман.

Нагадаємо, сьогодні, 20 травня, в Києві відбулася церемонія інавгурації шостого Президента України Володимира Зеленського.

Під час інавгурації президент Володимир Зеленський заявив, що розпускає Верховну Раду 8 скликання. Крім того, Зеленський закликав Кабмін піти у відставку.

Також під час виступу Зеленський заявив, що найперше завдання його команди - припинення вогню на Донбасі.

Топ коментарі
+73
На нары эту тварь, за грабёж народа Украины.
показати весь коментар
20.05.2019 17:34 Відповісти
+64
а Зеленский когда нить имел доступ к бюджету? не расскажешь когда и где?!!
показати весь коментар
20.05.2019 17:40 Відповісти
+47
А сокрывание доходов и неуплата налогов плюс офшоры это у нас уже типа законно да??
показати весь коментар
20.05.2019 17:42 Відповісти

Завантаження...