8808 відвідувачів онлайн
2 443 25

Аллеров вийшов із СІЗО під заставу 4,8 млн грн

Аллеров вийшов із СІЗО під заставу 4,8 млн грн

Колишній командувач Національної гвардії Юрій Аллеров вийшов з-під варти після внесення за нього застави 4,8 млн гривень.

Про це Українським Новинам повідомив співробітник СІЗО, передает Цензор.НЕТ.

"Вийшов учора", - повідомив він.

Зазначається, що Аллерова випустили 20 травня. Заставу за Аллерова було внесено ще 17 травня ввечері, проте вихідні він змушений був провести в слідчому ізоляторі.

Як повідомляв раніше Цензор.НЕТ, співробітники НАБУ затримали колишнього командувача Національної гвардії Юрія Аллерова.

Як наголошується в документі, підписаному детективом НАБУ, який узгоджений прокурором САП, Аллеров "обгрунтовано підозрюється в заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, скоєне в особливо великих розмірах групою осіб за попередньою змовою".

Слідство встановило, що в 2000-х роках Головне управління внутрішніх військ МВС України (далі реорганізовано в ГУ Нацгвардії України) і компанія-забудовник уклали угоду, за якою на території колишньої військової частини мали побудувати житловий комплекс із вбудованими паркінгами та нежитловими приміщеннями. В обмін на земельну ділянку площею близько 1 га в центрі Києва Нацгвардія мала отримати в житловому комплексі 50 квартир і 30 паркомісць.

Однак згодом, у 2016-2017 рр., сторони уклали додаткові угоди, за якими Нацгвардія відмовилася від цих квартир і паркомісць на Печерську в обмін на 65 квартир у будинку, які та ж компанія-забудовник зводила на околиці Києва (біля станції метро "Червоний хутір").

Вартість цих квартир, як встановила проведена в рамках досудового розслідування експертиза, на 81 635 448 грн менше оцінки квартир, які мала отримати Нацгвардія на старті домовленостей.

Також у справі були затримані гендиректор "Укрбуд девелопмент" Олег Майборода та оцінювач майна Аліса Гринчук.

17 травня суд заарештував Аллерова на 60 діб з можливістю застави 4,8 млн грн. Екс-главу Нацгвардії заарештували в залі суду. Також суд відпустив під заставу в 1,5 млн грн оцінювача Гринчук. Крім того, суд відпустив під заставу в 2 млн грн з носінням електронного Майбороду.

Топ коментарі
+7
А разве оффшоренко не реформировал судебную систему за 5 лет, что взяточники и казнокрады выходят под залог, меньший украденного?
показати весь коментар
21.05.2019 11:19 Відповісти
+6
а теперь задайте ему вопрос - откуда у вояки, пусть даже бывшего командующего гвардейцев кардинала - 4,8 млн.грн.????!!!
показати весь коментар
21.05.2019 11:20 Відповісти
+5
теперь можно и домой, к семье, за поребрик.
показати весь коментар
21.05.2019 11:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Зрозуміють, простять" і буде Аллєров поживати і накрадене бабло проїдати.
показати весь коментар
21.05.2019 11:15 Відповісти
А разве оффшоренко не реформировал судебную систему за 5 лет, что взяточники и казнокрады выходят под залог, меньший украденного?
показати весь коментар
21.05.2019 11:19 Відповісти
Тепер зе став офшоренком
показати весь коментар
21.05.2019 11:20 Відповісти
О, попередники!
показати весь коментар
21.05.2019 11:21 Відповісти
групно
показати весь коментар
21.05.2019 11:17 Відповісти
теперь можно и домой, к семье, за поребрик.
показати весь коментар
21.05.2019 11:19 Відповісти
Жена взяла с тумбочки где мелочь на хозяйство лежит))
показати весь коментар
21.05.2019 11:19 Відповісти
а теперь задайте ему вопрос - откуда у вояки, пусть даже бывшего командующего гвардейцев кардинала - 4,8 млн.грн.????!!!
показати весь коментар
21.05.2019 11:20 Відповісти
навоевал...
показати весь коментар
21.05.2019 11:27 Відповісти
трофеи?
показати весь коментар
21.05.2019 11:34 Відповісти
Ну, і як чиновнику не красти? Йому ж треба такі застави вносити!
Це тільки другий день, а вже он воно як!
показати весь коментар
21.05.2019 11:24 Відповісти
под шумок...о злоупотреблениях при раздаче квартир в Министерстве Обороны, надо бы проверить - кто и сколько раз улучшал свои жилищные условия среди паркетного генералитета и их околоплодных холуев... ибо там есть такие счастливчики, которые по два раза в год выбивали квартиры себе-детям-родителям-родственникам-любовницам (и не один раз)
показати весь коментар
21.05.2019 11:24 Відповісти
друзья помогли?
показати весь коментар
21.05.2019 11:24 Відповісти
Аллеров : у меня нет таких денег(с)
показати весь коментар
21.05.2019 11:26 Відповісти
Теперь расследовать, где он украл эти деньги.
показати весь коментар
21.05.2019 11:32 Відповісти
Разве это деньги для друзей Петра?!
показати весь коментар
21.05.2019 11:38 Відповісти
долго будут аукаться Україні любі друзі щоколадної дупи
показати весь коментар
21.05.2019 11:40 Відповісти
І хто вніс залог? ПАдЄльнікі?...
показати весь коментар
21.05.2019 11:42 Відповісти
И кто бы сомневался! Подумаешь "залог", даже на стоимость одного из тридцати просраних парко-мест на пячерске не тянет, не говоря уже о квартирах!..
показати весь коментар
21.05.2019 12:11 Відповісти
А как же честость нового президента?
Мда, чувствуется давно, беня бабломойский вступил в игру. Портнова пустили, коррупционеров выпускают.
Скоро выпустят Ефремова, може завтра....
показати весь коментар
21.05.2019 12:26 Відповісти
заставу внесли рюкзаками?)
показати весь коментар
21.05.2019 13:03 Відповісти
Сейчас **** смоется
показати весь коментар
21.05.2019 13:18 Відповісти
нууу, вот вам всем, а говорил: нету, нету, дочка в мацкве с шапкой у метро постояла пару дней и наскребли
показати весь коментар
21.05.2019 13:22 Відповісти
оказывается, работа в нацгвардии очень прибыльное дело!
показати весь коментар
21.05.2019 18:10 Відповісти
Какой стыд! и куда Зеленский смотрит???
показати весь коментар
21.05.2019 19:39 Відповісти