В Україні буде введено оновлений облік ДТП

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Департамент комунікації МВС України.
Ведення такого обліку забезпечить виявлення та аналіз причин скоєння ДТП.
Згідно з постановою, передбачається затвердження оновленого обліку, який забезпечить виявлення та аналіз причин скоєння дорожньо-транспортних пригод, упорядкування процедури взаємодії між суб’єктами, які володіють інформацією про скоєнні ДТП, для зменшення травматизму та смертності на дорогах України, а також зниження обсягів матеріальних збитків від цих подій на загальнодержавному рівні.
"Одержання об’єктивних та повних даних про обставини дорожньо-транспортних пригод є неодмінною передумовою здійснення оцінки стану аварійності на дорогах України, виявлення причин цих подій, розроблення і вжиття науково обґрунтованих запобіжних заходів для гарантування безпеки дорожнього руху", - йдеться в пояснювальній записці до проекту постанови.
Такой учёт ведётся лет 20.
может в слово "учет" вложили какой-то другой смысл и требуют дополнительных денег???