11389 відвідувачів онлайн

"Приватбанк" подав позов до Коломойського в США (оновлено)

"Приватбанк" подав позов до Коломойського в США (оновлено)

"Приватбанк України" подав позов у Канцелярський суд штату Делавер (Delaware Chancery Court, США) до екс-співвласника банку Ігоря Коломойського.

Згідно з інформацією на сайті суду, цивільний позов було подано 21 травня поточного року, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Будь-яка інформація про терміни його розгляду на сайті поки відсутня.

Ресурс Law360 стверджує, що серед відповідачів також другий найбільший екс-власник банку Геннадій Боголюбов та їхні інвестиційні компанії, а звинувачення стосуються можливого відмивання мільярдів доларів через делаверські shell-компанії, які купували підприємства і комерційну нерухомість в США.

Згідно з публікацією Law360, у позові також фігурують три "агенти" цієї схеми - Мордехай Корф (Mordechai Korf), Хаїм Шохет (Chaim Schochet) та Уріель Цві Лабер (Uriel Tzvi Laber) і майже 20 компаній, зареєстрованих у штаті Делавер.

У своїй заяві "Приватбанк" заявив про мільярдні збитки. За його даними, відповідачі використовували кошти для скупки цінної нерухомості в Огайо і ще більш ніж у дюжині штатів, зокрема в Техасі, Флориді та Кентуккі, зазначає цей юридичний ресурс. Гроші пішли на придбання "стратегічно важливих" підприємств з виробництва сталі і феросплавів, розташованих у штатах Огайо, Мічиган, Західна Вірджинія та Кентуккі, а значні інвестиції в комерційну нерухомість були також зроблені в Далласі та Клівленді, стверджується в позові.

За даними Law360, "Приватбанк" звинувачує всіх причетних нібито в несправедливому збагаченні (unjust enrichment), шахрайських переказах (fraudulent transfers), цивільній змові (civil conspiracy) та alter-ego liability (т.зв. питання "корпоративної вуалі". - Ред.).

"Приватбанк" представлений у суді юристами з Abrams & Bayliss LLP та Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan LLP, йдеться в публікації.

Нагадаємо, Окружний адмінсуд Києва 18 квітня 2019 року за позовом Коломойського визнав націоналізацію банку незаконною.

Водночас член команди кандидата в президенти України Володимира Зеленського Олександр Данилюк вважає, що "Приватбанк" юридично неможливо повернути попереднім власникам.

19 квітня Ігор Коломойський подав 5 нових позовів до Господарського суду Києва до Національного банку України та "Приватбанку".

Топ коментарі
+44
Как мне жалко Украину....Пришли к власти клоуны неуки!Благодаря революции в головах Зедебилов и ЗЕлюмпенов!!
показати весь коментар
23.05.2019 11:06 Відповісти
+32
Хоть одна положительная новость
показати весь коментар
23.05.2019 11:07 Відповісти
+25
Делавары, делавэры, ленапе или ленни-ленапе (Delaware) - индейский народ в США и Канаде. Быть Бене без скальпа.
показати весь коментар
23.05.2019 11:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Делавары, делавэры, ленапе или ленни-ленапе (Delaware) - индейский народ в США и Канаде. Быть Бене без скальпа.
показати весь коментар
23.05.2019 11:04 Відповісти
Как мне жалко Украину....Пришли к власти клоуны неуки!Благодаря революции в головах Зедебилов и ЗЕлюмпенов!!
показати весь коментар
23.05.2019 11:06 Відповісти
..скорее благодаря не революции, а галлюцинации в головах зебилов
показати весь коментар
23.05.2019 11:31 Відповісти
что происходит с "лайками"?.. ты их ставишь, а через время их нет.. ручное управление общественным мнением?.. или сбой "системы")
показати весь коментар
23.05.2019 12:41 Відповісти
И ван, на путухуе - начальник предателей. Так монголы давали такое погонялово своим мардовским шестеркам, а те думали шо то крутое прозвище.
показати весь коментар
23.05.2019 19:27 Відповісти
Хоть одна положительная новость
показати весь коментар
23.05.2019 11:07 Відповісти
Ти чого? Думаешь у нас середнього класу 73%. Наівне...
показати весь коментар
23.05.2019 11:18 Відповісти
Практично все населення має свій бізнес? нічого собі. Зеля став презом і пішли казки. Вже каріпції, геноцидних тарифов і тд немає.
Тепер переважна більшість населення виявляється має свій бізнес. Цікаво скільки часу требав буде г+г, щоб люди повірили в цю брехню?
показати весь коментар
23.05.2019 11:49 Відповісти
Нне знаю в якій ви країні живете але в УУкраїні якій я знаю, по знайомим друзям і роботі, мабуть 5% мають якийсь ФОП.
показати весь коментар
23.05.2019 12:45 Відповісти
Ты что, обкуреное? Бредишь тут...
показати весь коментар
23.05.2019 19:41 Відповісти
бугага, буде черговий перерозподіл між олігархами і більш нічго
показати весь коментар
23.05.2019 13:45 Відповісти
Буратино подал иск против папы Карло. Очень мило.
показати весь коментар
23.05.2019 11:19 Відповісти
Даунбасятко, еще вчера богдан(помощник душителя олигархической гидры) обьявил, что ОЛИГАРХАТА в Украине НЕТ!!Закончился вчера, уже победили))) читай новости от вчера)))
показати весь коментар
23.05.2019 11:25 Відповісти
Вот место подачи иска выбрали правильно, не первое дело на Беню в США, ждем когда амеры запросят экстрадицию Коломойши и посмотрим, как Вазелин будет его отмазывать) Обосрется по полной 100%, но в конце концов выдаст)
показати весь коментар
23.05.2019 11:21 Відповісти
https://censor.net/user/117353 - выдаст если у Бэни на него компромата смертельного нет....
показати весь коментар
23.05.2019 11:24 Відповісти
Хмм, будем посмотреть...
показати весь коментар
23.05.2019 11:22 Відповісти
Ой, а що ж ви так? Піндособандеровці!!! Портнову ці суди не підвладні!
показати весь коментар
23.05.2019 11:23 Відповісти
Все просто
е2-е4 шах - мат.
А Коломойский все бабло носит Окружному
показати весь коментар
23.05.2019 11:25 Відповісти
как вы думаете - пора закрывать там вклад ...или еще полюбоваться перетягиванием каната?
показати весь коментар
23.05.2019 11:28 Відповісти
АФИГЕТЬ !!!!!!!!!!!!!!!!!! Меня "разбанили"!..Зашёл(правда) с другого компа,домашний по АЙПИ заблокирован.."Приватбанк" подав позов до Коломойського в США - Цензор.НЕТ 207
показати весь коментар
23.05.2019 11:31 Відповісти
https://twitter.com/golub "Приватбанк" подав позов до Коломойського в США - Цензор.НЕТ 1555Mikhail Golub‏ @golub https://twitter.com/golub/status/1131481384835604480 5 мин.5 минут назад
Сын Коломойского был успешным баскетболистом в США, пока жадность его отца не заставила спортсмена срочно отказаться от мечты играть в NBA и эвакуироваться в Украину от расследования ФБР. Жадность - верный путь к бедности.

https://t.co/W9cpYhY1Wj http://www.csuvikings.com/sports/m-baskbl/2018-19/bios/kolomoisky_gregory_9wkv …

"Приватбанк" подав позов до Коломойського в США - Цензор.НЕТ 9983
показати весь коментар
23.05.2019 11:52 Відповісти
ну ему до нба ..скажем честно - шансов ноль
показати весь коментар
23.05.2019 12:07 Відповісти
Петиция на сайте ВР о принятии закона об импичменте президента
https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/5645?aname=published
показати весь коментар
23.05.2019 12:00 Відповісти
Надо, чтоб ам. суд совершился над обнаглевшим Бабломойским.
показати весь коментар
23.05.2019 12:22 Відповісти
Я шото не понял, Зе еще не отдал коломойше Приват ???? Рошенки, вы сцуки снова наврали ??? Инаугурация уже была если шо....
показати весь коментар
23.05.2019 14:00 Відповісти
Ты тролль, или просто дурень?
показати весь коментар
23.05.2019 15:14 Відповісти
каким боком канцелярский суд какого там штата делавер к украине вообще они же к нам не подают иски по своим делам..бред какой то ..
показати весь коментар
23.05.2019 17:24 Відповісти
я так и знал что США не будут просто сидеть и смотреть как аферисты уводят Украину обратно в разруху... Беню сейчас конкретно возьмут за яйца..
показати весь коментар
23.05.2019 18:25 Відповісти
Беня, иврит - сынок.
показати весь коментар
23.05.2019 19:32 Відповісти