7642 відвідувача онлайн
5 420 112

Хочемо низьких тарифів - потрібно тягнутися до інновацій відновлюваної енергетики, - Зеленський на iForum

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він повідомив, виступаючи на iForum 2019 у четвер у Києві.

"Насправді, у нас дуже багато викликів. Я скажу кілька тез. Ми хочемо низьких тарифів - потрібно менше бла-бла-бла про це, потрібно тягнутися до інновацій відновлюваної енергетики. Ми хочемо екологічно чистий і доступний транспорт - нам потрібно зробити інфраструктуру для електромобілів і безпілотників", - сказав він.

Зеленський зауважив, що слова про "гарне майбутнє для наших дітей" будуть просто порожніми фразами, поки у сфері освіти не застосовуватимуться інновації.

"Ви самі знаєте, що без інновацій немає конкуренції, без конкуренції немає робочих місць, виробництва, податків", - наголосив президент.

Топ коментарі
+16
сразу вспомнился кидок пипла с солнечными батареями и с "зелёным тарифом"..
показати весь коментар
23.05.2019 14:41 Відповісти
+16
Когда первое лицо страны, начнет на форумах\встречах и тд, говорить на государственном языке.

Даже Витя Овощ, духовный лидер Вазелина, со своим микромозгом, смог осилить Украинский язык
показати весь коментар
23.05.2019 14:43 Відповісти
+13
Шариков всё таки успел дать потомство

Хотим низких тарифов - надо тянуться к инновациям возобновляемой энергетики, - Зеленский на iForum - Цензор.НЕТ 1081
показати весь коментар
23.05.2019 14:42 Відповісти

Завантаження...