10479 відвідувачів онлайн

"Я вважаю себе ефективним генпрокурором", - Луценко

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що вважає себе ефективним главою Генеральної прокуратури (ГПУ).

Як передає Цензор.НЕТ, про це він сказав в інтерв'ю LIGA.net, яке було опубліковано 24 травня.

"Я вважаю себе ефективним генпрокурором. Ми маємо вироки щодо 2876 корупціонерів підслідних ГПУ категорії "Б": від голови сільради до заступника губернатора. Підкреслюю: 2876. І повернули державі грошей і активів на суму 125 млрд грн. Це $4 млрд повернули ми і 240 тис. га землі, свого часу вкрадених у військових і цивільних", - підкреслив Луценко.

Він додав, що з посади піде, але "але не через ультиматуми".

"Хочу, щоб передача цих досягнень відбулася в законний, спокійний спосіб, тому що будь-які революційні потрясіння, як правило, знищують розпочаті процеси і кримінальні провадження", - зазначив генпрокурор.

На запитання, чи порівнює він із революцією власну відставку, Луценко заявив, що "скорше, з контрреволюцією".

"Тому що з відставкою генпрокурора важливі провадження часто "губляться". Перші півроку в цьому кабінеті я їх шукав", - пояснив він.

Топ коментарі
+35
Югик, іди вже застрелись
показати весь коментар
24.05.2019 20:49 Відповісти
+33
Голова СБУ подав у відставку.
Міністр оборони подав у відставку.
Міністр закордонних справ подав у відставку.

І тільки Юрій Луценко утримує країну від падіння в прірву. Глиба - а не чоловік.
показати весь коментар
24.05.2019 20:53 Відповісти
+29
Твой дом - тюрьма! Ты там уже был, Зеленский обязан вернуть тебя домой!!!
показати весь коментар
24.05.2019 20:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
А свинарчук считает себя честным бизнесменом,а Блохин считает себя гениальным тренером,а ***** считает,что Украина снова должна быть колонией засрашки,а я считаю себя гениальным художником - продаю картину,цена три миллиона баксов,налетай.
показати весь коментар
24.05.2019 21:13 Відповісти
😀
показати весь коментар
24.05.2019 21:14 Відповісти

Ага! И лупатая ЖАБА, тоже считает себя профессиАНАЛЬНОЙ банкиршей.
показати весь коментар
24.05.2019 21:13 Відповісти
А я считаю тебя, Югик, м**аком... Мнение на мнение... Но если еще людей спросить - плохо тебе , жулик, придется.
показати весь коментар
24.05.2019 21:13 Відповісти
эффективным генпрокурором", - Луценко

А глазки маленькие, хитрые, бегают..
показати весь коментар
24.05.2019 21:13 Відповісти
Після внесення в реєстр судових рішень для ознайомлення рішення Маріупольського судді по грошах Януковича, яке чомусь засекречене, можна говорити про ефективність.
показати весь коментар
24.05.2019 21:14 Відповісти
Позорище и не стыдно такое нести...
показати весь коментар
24.05.2019 21:14 Відповісти
после пару стаканов и с собакой потанцевать можно
показати весь коментар
24.05.2019 22:05 Відповісти
Так,кто тут клоун?
показати весь коментар
24.05.2019 21:14 Відповісти
показати весь коментар
24.05.2019 21:18 Відповісти
http://bbcccnn.org/vechirnya-zvistka-yaka-shokyvala-vsyu-*******-ryatuvav-vbuvts-litaki-poroshenka-protyagom-20-24-lyutogo-zrobili-zagalom-26-rejsiv-z-kiyeva-u-donetsk-v-aeroporti-rosiyi/ Вечірня звістка, яка шokyвала всю країну! Рятував вбuвць: Літаки Порошенка протягом 20-24 лютого зробили загалом 26 рейсів з Києва у Донецьк і в аеропорти Росії
показати весь коментар
24.05.2019 21:19 Відповісти
якщо це правда ((
показати весь коментар
24.05.2019 21:28 Відповісти
це правда ... більше того - протягом наступних тижнів ми ТАКЕ про них дізнаємось ... при чому , запросто може бути так , що Луцик сам здасть своїх друзів вже новій владі .. .
показати весь коментар
24.05.2019 21:35 Відповісти
https://censor.net/ua/news/3128820/ya_vvajayu_sebe_efektyvnym_genprokurorom_lutsenko
показати весь коментар
24.05.2019 21:21 Відповісти
Интересно, сфабрикованное полностью дело Саакашаили он тоже посчитал с этими своими двумя тыщами?
показати весь коментар
24.05.2019 21:21 Відповісти
а справа рубана-Гаді чого варта..

Так ,Гадя тупа солдафонка,але...
показати весь коментар
24.05.2019 21:29 Відповісти
справа Савченко переконала владу , що народ України цілком керований і покірний - сьогодні вони кричать "волю Наді.." , а вже завтра кричать - "посадіть її " ...
показати весь коментар
24.05.2019 21:37 Відповісти
"Я вважаю себе ефективним генпрокурором", - Луценко - Цензор.НЕТ 649
показати весь коментар
24.05.2019 21:22 Відповісти
а мне нравиться этот позывной "эффективный". эффективный то эффективный, но дурной, дурной....
показати весь коментар
24.05.2019 21:23 Відповісти
І в чому полягає ця ефективність ? Здолав корупцію? Посадив впливових можновладців-мародерів? От Лаура Ковесі ефективна- посадила тисячі корупціонерів, в тому числі брата президента. "Тож Югко, випив чарку- будь людиною !"
показати весь коментар
24.05.2019 21:25 Відповісти
він міряє свою ефективність кількістю купюр з мертвими президентами )))
показати весь коментар
24.05.2019 23:03 Відповісти
його недоумкуватість не дозволила інстинкту самозбереження перемогти жагу до кривавих ***********
показати весь коментар
24.05.2019 23:15 Відповісти
Смело , очень смело . Команда зе может оценить по достоинству .
показати весь коментар
24.05.2019 21:25 Відповісти
Луценко оставили прикрывать отступление Порошенко , приказано сжигать и уничтожать улики . Зондеркоманда .
показати весь коментар
24.05.2019 21:27 Відповісти
"Я вважаю себе ефективним генпрокурором", - Луценко - Цензор.НЕТ 2743
показати весь коментар
24.05.2019 21:28 Відповісти
***
- а давайте напьемся и расскажем друг другу все, что боялись сказать трезвыми....
- простите, а вы точно прокурор?
показати весь коментар
24.05.2019 21:30 Відповісти
бляхамуха! самокритичный ты их! )))
показати весь коментар
24.05.2019 21:30 Відповісти
то шо считаешь ты не есть мнение остальных
показати весь коментар
24.05.2019 21:32 Відповісти
его кум Пеца тоже считал себя самым эфективным президентом! видать их обоих что-то одно покусало!
показати весь коментар
24.05.2019 21:32 Відповісти
эффективно - ДЕфективный))))
Иди уже позорище.
показати весь коментар
24.05.2019 21:33 Відповісти
А, як до того, що вважають податківці, з чиїх джерел ти пив, жрав, будувався, відпочивав, заощаджував? Податківці тебе разом з порохом-мародером викинули в помийний смітник. Як до того, щоб відповідати перед податківцями в суді за всі свої, ну абсолютно не "трудові")) доходи? Як до того, щоб пояснювати в суді навмисні затримки і нехтування очевидними справами в інтересах бувшої влади? Юга, стріляйся(( тричі, гів..ом зі свого "нагородного" пістіка. Від тебе вже смердить мертвичиної. Чи може - памперсами?))
показати весь коментар
24.05.2019 21:34 Відповісти
вот млять, чмо картавое с бляхой-мухой и не избавишься
показати весь коментар
24.05.2019 21:41 Відповісти
Правее висит картинка с темой про генерала СБУ Кмита =Тоже тварь ублюдочная считает себя афигенным героем и прахфесианалом .А по факту тварей надо в топку .
показати весь коментар
24.05.2019 21:43 Відповісти
Пациенту надо принять лекарство от эффективности

"Я вважаю себе ефективним генпрокурором", - Луценко - Цензор.НЕТ 7776
показати весь коментар
24.05.2019 21:44 Відповісти
На нари Юга' на 10 років!
показати весь коментар
24.05.2019 21:45 Відповісти
Юфективный генопрокурюр??? я тебе лично звонил ., ты паскуда не одного дела не открыл по поводу двига в 2014г в Луганске. Гандон Гундосый ... иди на свалку, и не забудь вернуть варованые деньги вернуть.
показати весь коментар
24.05.2019 21:47 Відповісти
Эффективный способный красавец спортсмен ! Только иди с богом иди..
показати весь коментар
24.05.2019 21:47 Відповісти
ТОЛЬКО ЭФФЕКТИВНЫЙ ДУРАК САМ СЕБЯ ХВАЛИТ.
показати весь коментар
24.05.2019 21:53 Відповісти
...дЄфєктівно
показати весь коментар
24.05.2019 21:59 Відповісти
_А... ну да. А ещё один - в ростове околачивается - считает себя легитимным. Чмо ты, юра. И мразь!
показати весь коментар
24.05.2019 21:54 Відповісти
Юдік, ти кАзьол, а фактично політичний труп.
показати весь коментар
24.05.2019 21:58 Відповісти
Тоесть за все не раскрытые убийства ты ответственность не чувствуешь, не чувствуешь ответственность за всех кто должен сидеть в тюрьме ,а спокойно гуляет по Украине. Не чувствуешь за все свои расследования которые отмени суд. Какой ты нахер прокурор,крыса да и только.
показати весь коментар
24.05.2019 21:59 Відповісти
Раз никто не похвалит, так хоть сам себя похвалит...
показати весь коментар
24.05.2019 22:00 Відповісти
Картавая сабака)))
показати весь коментар
24.05.2019 22:01 Відповісти
ИДИОТ --НИ ОДНОГО ДЕЛА !
показати весь коментар
24.05.2019 22:02 Відповісти
Эффективно ты шмурдяк локать умеешь, вот это насмешил. До сегодняшнего дня он себя считал прокурором успешным, растёт на глазах бу га га га га
показати весь коментар
24.05.2019 22:07 Відповісти
юГа, якби ти був ефективним, то зараз в адміністрації не було б КВН, а так кожному по заслугам...
показати весь коментар
24.05.2019 22:11 Відповісти
И ещё...https://hvylya.net/news/digest/rogozin-rossija-planiruet-v-2030-godu-vysadit-cheloveka-na-lunu.html Рогозин планирует в 2030 году высадить человека на Луну https://hvylya.net/news/digest/rogozin-rossija-planiruet-v-2030-godu-vysadit-cheloveka-na-lunu.html и Солнце https://hvylya.net/news/digest/rogozin-rossija-planiruet-v-2030-godu-vysadit-cheloveka-na-lunu.html https://hvylya.net/news/digest/rogozin-rossija-planiruet-v-2030-godu-vysadit-cheloveka-na-lunu.html - Глазьев
показати весь коментар
24.05.2019 22:13 Відповісти
Чувак неспособен даже свою должность внятно произнести, о какой эффективности оно еще мычит?
показати весь коментар
24.05.2019 22:15 Відповісти
Ага, себя и трех зеленых чертиков.
показати весь коментар
24.05.2019 22:18 Відповісти
А где прежний прокурор которому в окно стреляли? Говорили что он на фронте воюет
показати весь коментар
24.05.2019 22:19 Відповісти
Это похоже на идиотизм. Обычно идиоты считают себя самыми лучшими.
показати весь коментар
24.05.2019 22:23 Відповісти
ага, а баба яга королева красоты
показати весь коментар
24.05.2019 22:25 Відповісти
показати весь коментар
24.05.2019 22:29 Відповісти
У недопрокурора мания величия.
показати весь коментар
24.05.2019 22:31 Відповісти
Юра, не красиво, будь мужиком, прокуроры умирают стоя....
показати весь коментар
24.05.2019 22:39 Відповісти
тут он прав эффективно косил бабло...
показати весь коментар
24.05.2019 22:43 Відповісти
Хварэе чалавек,не чапайце яго.
показати весь коментар
24.05.2019 22:52 Відповісти
А надобно уже чапать гэто эфективное лупоглазое , пакуль не здрыснуло с Бабой Ягой .
показати весь коментар
25.05.2019 22:20 Відповісти
В натуре конченый типок .Он нас просто троллит с будуна
показати весь коментар
24.05.2019 22:53 Відповісти
ОБОРОТЕНЬ ДУРНОГОЛОВЫЙ !
показати весь коментар
24.05.2019 23:04 Відповісти
стопудово ефективний, - брильянтові колеги підтвердять )))
показати весь коментар
24.05.2019 23:05 Відповісти
Чого в коментаг зразу регіт підняли? Ну, помилилась людина або від хвилювання..та й пропустив чи проковтнув букву "Д" в слові, а ви зразу обсміювати.. )))
показати весь коментар
24.05.2019 23:13 Відповісти
Это ты по принципу - сам себя не похвалишь, никто не похвалит? Ты бы из вежливости людей спросил, кем они тебя считают. Скромняга.
показати весь коментар
24.05.2019 23:25 Відповісти
Они людей не спрашивают. Не Европа еще.
показати весь коментар
25.05.2019 06:39 Відповісти
В наш вже були випадки,коли за крісло генпрокурора тримались зубами,руками і ногами.А хвалити самого себе не доречно.
показати весь коментар
24.05.2019 23:32 Відповісти
Коломойский о Луценко: Он профессиональный человек
Украинский олигарх https://replyua.net/izvestnye-lyudi/399-kolomoyskiy-igor-valerevich.html Игорь Коломойский заявил, что достаточно тесно общается с генеральным прокурором нашей страны Юрием Луценко. Так пишет https://replyua.net replyua.net , ссылаясь на «НВ».

Так, он отметил, что недавно созванивался с Юрием Луценко. Последний рассказал, что дела у него нормально. Кроме того, Игорь Коломойский акцентировал внимание на высоком уровне профессионализма Юрия Луценко. «Он оратор, трибун, он участвовал в революциях, он сидел, политкаторжанин. Он меня в 10:0 обыграет, если бы это были шахматы в политику». - говорит украинский олигарх.
показати весь коментар
24.05.2019 23:38 Відповісти
А Януковича обыграть не смог. Месье Коломойский, шо-то ви тут скромничаете....
показати весь коментар
25.05.2019 06:43 Відповісти
считает на кУркуляторе Электроника 2М
показати весь коментар
24.05.2019 23:40 Відповісти
Прямо страсть какой акой эффективный, в осостоянии эффекта чистит морду женщине 3го тысячелетия.
показати весь коментар
25.05.2019 01:07 Відповісти
главное себя успакаивать-я легетимный мего прокурор черной чернющей подпольной мафии))
показати весь коментар
25.05.2019 01:37 Відповісти
Прийшов в незаконний спосіб а піти хоче в законний але більше всього хочеться залишатися на посаді назавжди
показати весь коментар
25.05.2019 02:07 Відповісти
А НАРОД СЧИТАЕТ СЕБЯ ГЛАВНЫМ !!!
показати весь коментар
25.05.2019 02:21 Відповісти
забыл "Д" в начале добавить , или не смог выговорить ?
показати весь коментар
25.05.2019 03:16 Відповісти
"д"эффективным плокуололом
показати весь коментар
25.05.2019 03:18 Відповісти
юзик... да кто вообще... если не ТЫ!
показати весь коментар
25.05.2019 03:19 Відповісти
Я считаю Луценко эффективным неуком и подлизой.
показати весь коментар
25.05.2019 06:10 Відповісти
Юрий Луценко может считать себя кем угодно.Он может считать себя и умным,интеллигентным человеком .
показати весь коментар
25.05.2019 06:29 Відповісти
Юрик - ******** ты ,только в ФБ можешь пописывать...эффективно
показати весь коментар
25.05.2019 06:32 Відповісти
Давай цифры, Юра! Во сколько раз увеличил личное благосостояние? Сколько золотых батонов? Сколько унитазов из золота?
показати весь коментар
25.05.2019 06:38 Відповісти
Всего одна буква "д" может в корне изменить заголовок и этот заголовок станет правильным.
показати весь коментар
25.05.2019 06:54 Відповісти
Я считаю себя эффективным генпрокурором, скромность границ не знает у господина Луценка
показати весь коментар
25.05.2019 08:42 Відповісти
По большинству порошенковского кодла можно сказать, что нами управляли шизофреники с выраженной формой мегаломании, но факт в том, что люди делают ровно столько, сколько им позволяет окружение
показати весь коментар
25.05.2019 08:44 Відповісти
"Я вважаю себе ефективним генпрокурором", - Луценко - Цензор.НЕТ 572
показати весь коментар
25.05.2019 08:49 Відповісти
Цей хронічний придаток жінки тисячоліття зробив Сивочолому як мінімум мінус 5 відсотків, Свинарчуки додали ще мінус 5.... Але ПеПо висновків так і не робить, ****, партію переіменуєм і соя проголосує) Соєві, а ви тоді дивуєтесь чого у зебілів такі рейтинги)
показати весь коментар
25.05.2019 09:12 Відповісти
Да неужели? Странно было бы себя любимого назвать неэффективным...
показати весь коментар
25.05.2019 09:46 Відповісти
А ми вважаєм, що ти гнила ****!
показати весь коментар
25.05.2019 10:01 Відповісти
Зараз в психушках майже перевелися Наполеони, Чингизхани, Македонські... Але почали з'являтись Луценки.
показати весь коментар
25.05.2019 10:24 Відповісти
Этому больше не наливать.
показати весь коментар
25.05.2019 10:42 Відповісти
Семейная пара неадекватов.
показати весь коментар
25.05.2019 11:11 Відповісти
Даааа *****,теперь уж точно ясно .что они живут в своем мире!
показати весь коментар
25.05.2019 12:18 Відповісти
125 млрд грн. повернули. А який бюджет генпрцкуратири за той самий період?
показати весь коментар
25.05.2019 15:44 Відповісти
а громадяни вважають не эффективным,а дефективным
показати весь коментар
25.05.2019 17:20 Відповісти
***, оно опять бухое)))
показати весь коментар
26.05.2019 11:54 Відповісти
Сторінка 2 з 2