8798 відвідувачів онлайн

Вакарчук заявив, що йде в політику заради звільнення захоплених Росією українців

Вакарчук заявив, що йде в політику заради звільнення захоплених Росією українців

Лідер партії "Голос", музикант Святослав Вакарчук, стверджує, що бачить своїм головним завданням як політика звільнення громадян України, які незаконно перебувають в ув'язненні на території РФ.

Про це він заявив журналістам у суботу в Києві, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми зробимо все, щоб якнайшвидше і політичні в'язні, і військовополонені повернулися додому. Я бачу в цьому своє персональне завдання", - сказав Вакарчук.

Політик розповів, що кілька тижнів тому на концерті в Одесі батько українського військовополоненого моряка Віктор Сорока одягнув йому на руку браслет, щоб Вакарчук пам'ятав, що в ув'язненні в РФ перебувають українські громадяни.

"Я не знімаю цей браслет, і він мені щодня нагадує, заради чого я маю йти сьогодні до Верховної Ради - для того, щоб такі люди, як Василь Сорока, Олег Сенцов та інші, якнайшвидше повернулися додому живими і неушкодженими", - пояснив Вакарчук.

Які саме кроки щодо звільнення українських військовополонених і заручників, захоплених Росією, він має намір зробити після отримання депутатського мандата, Вакарчук не уточнив.

Нагадаємо, 16 травня рок-музикант Святослав Вакарчук заявив, що йде в політику разом із новою політсилою - партією "Голос".

21 травня партія була зареєстрована Міністерством юстиції.

Топ коментарі
+23
только пошел а уже звиздит!
показати весь коментар
25.05.2019 18:12 Відповісти
+23
Минуту назад Финны ударили по скрепам и не пустили россию в финал чемпионата мира по хоккею
показати весь коментар
25.05.2019 18:29 Відповісти
+20
Та да)) Смешно) Вялый чисто пороховский кандидат! У мародера растет смена еще та))
показати весь коментар
25.05.2019 18:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Так Вован вже продал Яндексу сериал,дальше москали сами всё сделают
показати весь коментар
25.05.2019 20:28 Відповісти
Ты не понял сути произошедшего. Задача была дать пощечину оплеванной ладонью Порошенко и всей его компании. Задача выполнена. Кстати, ты же тоже из его компании, а? Привет?
показати весь коментар
25.05.2019 21:06 Відповісти
В стране тысячи серьезных проблем,их никто не решает,а освобождать пленных моряков длинющая очередь.Это и есть наглядный пример политических спекуляций,смотреть на это противно,тысячи детей умирают из-за нехватки средств на лечение,очереди желающих помочь нет.
показати весь коментар
25.05.2019 19:52 Відповісти
Порохолюбы , клин -клином вышибают . Голосуйте за Вакарчука ! А за Пепу забудьте , Слава и моральнее, и приятнее, и патриот .
показати весь коментар
25.05.2019 19:58 Відповісти
Все будет немножечко не так...
За Вакарчука проголосует часть зебень...а я к примеру буду голосовать за Солидарность...
Но то что Вакарчук идет на выборы меня радует...
показати весь коментар
25.05.2019 20:00 Відповісти
С приветом, ты уже нудный, голосуй за за кого хочешь, только не нуди.
показати весь коментар
25.05.2019 20:32 Відповісти
Мне фиолетово у крапинку твое мнение обо мне...и что мне надо делать...и когда...я без советов зебень разбирусь...
показати весь коментар
25.05.2019 21:07 Відповісти
Вакарчук іде у владу заради полонених: "Пожди милий, не вмирай, киселику дожидай..."
показати весь коментар
25.05.2019 19:59 Відповісти
мурло, которое в договорняке со свыней
показати весь коментар
25.05.2019 20:01 Відповісти
Славик идёт в политику отрабатывать должок... бабки.
Пока это знают не все, но постепенно увидите как шоко-дупа и уважаемый ранее певец окажутся побратимами. Потому и "голосуйте не по пьиколу..."
Позорняк, Славик...
показати весь коментар
25.05.2019 20:04 Відповісти
по твоей логике ЗЕ уже отрабатывает Бене)))))))
показати весь коментар
25.05.2019 20:27 Відповісти
Уж лучше Бене, котрый спас Украину в 2014-м, чем вору, брехуну и фальсификатору шоко-параше.
показати весь коментар
25.05.2019 20:33 Відповісти
это тому Бене у которого в Украине гражданский конфликт???)))
Я ничего не перепутал ЗЕ поклонник?))))))))
показати весь коментар
25.05.2019 20:43 Відповісти
а где тут брехня?даже такая новость на цензоре была, и многие были в шоке
показати весь коментар
26.05.2019 12:44 Відповісти
Брехня и клевета была когда Зеленского ваши коллеги, холуи-подпарашники обзывали наркоманом и агентом пукина...дальше читать ваши высеры просто глупо, всё равно что слушать брехание бешеной собаки и пытаться его понять.
Клевета - это месть трусов (Samuel Johnson)
показати весь коментар
26.05.2019 12:54 Відповісти
ты--дебил???хотя это риторический вопрос... на, просвещайся
https://censor.net/news/3125197/**************************************************************************
показати весь коментар
26.05.2019 13:01 Відповісти
беня спас токо $5,5 ярдов денег вкладчиков и рефинанса от НБУ. читай вниматльно доклад международного детективного агентства Кролл
ах да - еще загнал добробаты в Илловайск
показати весь коментар
26.05.2019 12:44 Відповісти
Певна роздробленість демократичних сил викликає значне занепокоєння у свідомих виборців..
Ригі йдуть суцільним блоком, вони наберуть багато голосів, а наші розпорошаться по різних партіях. Хіба в блоки об'єднайтесь.. Зараз не час для особистих амбіцій, потрібно за країну думати. Якщо ригі захоплять владу третій Майдан, більш кривавий, на жаль неминучий.
показати весь коментар
25.05.2019 20:04 Відповісти
Еще раз кобыла призовешь к кровопролитию в Украине, и Крымская нора не поможет, ты поняла???? Сволочь кацапская
показати весь коментар
26.05.2019 18:10 Відповісти
Певун Хренов,ты уже себя и так скомпрометировал, давай ещё и на пленных попиарься гнида
показати весь коментар
25.05.2019 20:07 Відповісти
Только идиот не видит разницы между ролью комика и должностью президента.
Где ж вас таких узколобых набирают ?
показати весь коментар
25.05.2019 20:34 Відповісти
Що, Геракл, заздриш?
Так, сила твоя не у ... музиці, мабуть
показати весь коментар
25.05.2019 20:35 Відповісти
Вакарчук заявив, що йде в політику заради звільнення захоплених Росією українців - Цензор.НЕТ 8087
показати весь коментар
25.05.2019 20:41 Відповісти
Вы не знаете этого человека вне съёмок! Ни его характера , ни его манер! Почитайте и удивитесь....
показати весь коментар
25.05.2019 21:49 Відповісти
І співак, і математик, і патріот на відміну від ушльопка- кловуна, гравця куєм на піані і, просто, зебіла. Заздріть, падлюки касарилі, тихенько.
показати весь коментар
25.05.2019 22:43 Відповісти
И швец, и жнец, и на дудке игрец.... Ну и харчит слегка, правда хер разберёшь чего харчит, но таки харчит!
показати весь коментар
26.05.2019 11:18 Відповісти
Да и уже "заздрымо", со всей силы "заздремо"!
показати весь коментар
26.05.2019 11:19 Відповісти
Москалям таланів бог не дав, тому й залишилось одне - заздрити,я вас по-людськи розумію, але хоча б не так відверто, покидьки.
показати весь коментар
26.05.2019 11:28 Відповісти
А не знаю що там Бог дав москалям, але всім відомо, що послідовники Свина Олексійовича, по невідомій причині, вважають себе розумнішими за інших! Помиляєтеся дурники, ви просто обжерлися шАкАлАдА, за котрий помилково сприйняли гівно(колір, мабуть, спровокував).
А на кшталт покидьків, так покидки голосували за покидька, котрий за 5(ПЬЯТЬ) років НІЧОГО не зробив путьнього, ну за винятком потужних рЕХВорм.....
показати весь коментар
26.05.2019 11:58 Відповісти
Ти вже якось розберись :" -дры",чи "дре", - зовсім різне значення.
показати весь коментар
26.05.2019 11:33 Відповісти
Я не спеціалізуюся на заздрощах,але хай тобі буде і "-дры", і "-дре" вибереш сама, ти ж Ыліта, 25% найрозумніших.
показати весь коментар
26.05.2019 12:02 Відповісти
Вкотре пораджу: " Не треба так відверто заздрити"
показати весь коментар
26.05.2019 19:04 Відповісти
С роду говну не завидовал, уж такой родился. Особенно пацану-харчуну. Ну нравится он дебилам(не Зебилам), которым пофиг, что он харчит со сцены, главное *******. Ну будет у вас новый объект для лизания, так вам не привыкать и не учиться, всё родное и знакомое....
показати весь коментар
26.05.2019 20:27 Відповісти
Пізнаю каца, думав, коли ж його на жопні теми проб'є і таки прорвало наболєвшеє : "... главное *******. Ну будет у вас новый объект для лизания..." Порада та ж сама - НЕ ЗАЗДРИ ТАК ГОЛОСНО.
показати весь коментар
26.05.2019 20:34 Відповісти
Ну наконец, когда меня в свынарнике называют каца(вата, и тд) я понимаю, что день прожит не зря! ещё один идиот дошёл до состояния "нехер сказать"!!!!
К стати, тут один из ваших пишет, что достал киросину и лампу нашёл.... Так, что идика ты Ксюша, за киросином!
показати весь коментар
26.05.2019 20:43 Відповісти
Що воно, як зайвохромосомне, тебе не КАЦЕЮ називають , а КАЦОМ, різницю відчуваєш?,- чи ти відмінків(падєжей по-вашому) не вивчав?
показати весь коментар
26.05.2019 21:27 Відповісти
Ну зрозуміло, те що тебе викрили , я ********* , тебе не хвилює, про це і так всі давно знали.
показати весь коментар
26.05.2019 21:29 Відповісти
Хто ж в цьому зізнається?
показати весь коментар
26.05.2019 21:21 Відповісти
Кращої думки був про нього. Таку єресь ляпнуть в умовах нереальності
показати весь коментар
25.05.2019 20:24 Відповісти
Украина, как никогда требует глобального "апгрейта". Начинать нужно с политической "элиты", так как именно там ужасающая топь.
Пусть руководителями новых партий будут завоевавшие любовь народа клоуны, музыканты, танцоры с креативным мышлением и любовью к своей " публике", пусть учатся, но честно вместе с украинцами, потому что мы тоже такие же неучи как и они. Не понимаю как можно уже заранее считать людей, которые заработали честно не только деньги, но и любовь людей хуже чем тех, кто сидит на государственных потоках ничего не создавая и из года в год становится от этого богаче(непрелично богаче).
Да, немного заливают и Зеленский и Вакарчук, который говорил зачем идёт в политику с одним месседжем - "борца с коррупцией" и вдруг понял, что "структура" освобождения пленных, не без основания остаётся вакантной и вот он уже совсем другой Вакарчук - освободитель пленных🙄
Всё равно уверена, что это будет гораздо эффективнее, чем вся верховна Рада за 27 лет её правления
показати весь коментар
25.05.2019 20:30 Відповісти
Не сци ,nata, справиться, бо українець.
показати весь коментар
26.05.2019 11:30 Відповісти
Что відсмоктали на выборах и никак не уймётесь ?
Вам к ляжку.
показати весь коментар
25.05.2019 20:36 Відповісти
І от яким чином ти, СЛавко, це хочеш зробити? Одягнеш сотню браслетів? Чи візьмеш штурмом русняві буцгагні? Тожі бери до себе в партію одного Арсена, він ще 20 років тому ганяв рузьких десантників, як дітей
Вакарчук заявив, що йде в політику заради звільнення захоплених Росією українців - Цензор.НЕТ 1148
показати весь коментар
25.05.2019 20:38 Відповісти
СВЯТОСЛАВ, А после того когда освободят УКРАИНЦЕВ вы сразу уйдёте С политики? И чей ВЫ на самом деле "голос" ?, ИЛИ вы отголосок Порошенка, судя С первых ваших президентских предвыборных ЗАЯВЛЕНИЙ.
показати весь коментар
25.05.2019 20:45 Відповісти
Вакарчук заявив, що йде в політику заради звільнення захоплених Росією українців - Цензор.НЕТ 9076
показати весь коментар
25.05.2019 20:58 Відповісти
Засцяли суки зєльоні, і правильно роблять ....
показати весь коментар
25.05.2019 22:44 Відповісти
...наче депутатська корочка вакарчука щось буде вартувати для путінських або гугандонських щурів. Щось славко трохи загубився.
показати весь коментар
25.05.2019 21:34 Відповісти
заявление ,нелепое.
показати весь коментар
25.05.2019 21:35 Відповісти
Агитировал голосовать не по приколу... Но все его поняли... Его поезд уехал... Он хочет его догнать на попутках...
показати весь коментар
25.05.2019 21:47 Відповісти
Ні ,зараз саме його час , назбирає відсотків 20- 25, опустить зєлю з його маладой ********, зблокується з націоналістами, може ще з кимось, утворить, нову Раду, новий Уряд. Зролбить зєлі абрєзаніє повноважень, все буде Україна, тому чмошники зєльоного і сцуться , і бруд на нього ллють, бовідчувають небезпеку. І правильно сцуться.
показати весь коментар
26.05.2019 19:09 Відповісти
Слабак как политик и как певец.
показати весь коментар
25.05.2019 21:52 Відповісти
И как ученый слабак, хоть диссертацией по ядреной физике обзавелся. И это без отрыва от концертов, корпоративов и "общественной деятельности". Энштейн и Планк завистливо курят в сторонке...
показати весь коментар
26.05.2019 09:40 Відповісти
Коли вже Полякова iз партiею "Цицьки" (жiночки буь ласка не ображайтесь) прийде в полiтику ?
показати весь коментар
25.05.2019 22:08 Відповісти
Вот как? Так пять лет ждать будет? А если до выборов выпустят- не пойдет в Раду?
показати весь коментар
25.05.2019 23:13 Відповісти
В мене таке враження що Слава трохи в ... старечому маразмі. Всі ознаки вже присутні, але головна це повний ігнор часу, місця, відсутності дієвих засобів та переоцінка власних сил. "Герой Вчорашніх Днів"... Мені від цього просто сумно. Україна втрачає музиканта з яскравою громадянською позицією і натомість отримує "затюканого" псевдополітика з банальними тезами...
показати весь коментар
25.05.2019 23:22 Відповісти
Что за долбанный цирк? А без создания этих "гавнопартий" нельзя помогать в освобождении? Еще один "комик"...
показати весь коментар
26.05.2019 07:26 Відповісти
ОНО очнулось!!! ваХарчук рванул во след Зеленскому! Украинский цирк продолжается....
показати весь коментар
26.05.2019 11:15 Відповісти
вакарчук молодец... послушав его однажды на каком-то митинге его партии "Голос", стало ясно, что он сделал правильный ход, не пойдя на выборы в президенты... может певец он и неплохой, но с толпой он работать может только на концертах... не зря американцы, пригласив его на смотрины, поставили на нем крест...
показати весь коментар
26.05.2019 13:45 Відповісти
Я ОБРАЩАЮСЬ К КАЦАПСКОЙ КОБЫЛЕ КСЕНИИ ТВ "ЕЩЕ РАЗ ПРИЗОВЕШЬ К ГРАЖДАНСКОМУ ПРОТИВОСТОЯНИЮ И КРОВОПРОЛИТИЮ В УКРАИНЕ ТЕБЯ ДАЖЕ ТВОЯ КРЫМСКАЯ НОРА НЕ СПАСЕТ"
показати весь коментар
26.05.2019 18:15 Відповісти
показати весь коментар
02.06.2019 21:28 Відповісти
Дуже цікаво і, головне, ПРИЄМНО, спостерігати, як косорилість сходить на гівно через Свята.
А казиться, головним чином, через те , що крити нічим, поставиш торчка зеклоуна і поряд талановитоу людину і ВСЕ СТАЄ НА СВОЇ МІСЦЯ - ВИБІР -ОЧЕВИДНИЙ. Тому вся касарилая мразь неначе показилась, не може зупинити свій словесний пронос. Втішає , що ні фактів, ні, навіть, чогось придумати, збрехати не можуть , бо розуміють - не пристане до Свята брехня. А ну ж бо подвойте зусилля рашисти, чи слабо?
показати весь коментар
26.05.2019 20:57 Відповісти
Как-то не последовательно, президентские выборы уже ту-ту...