10432 відвідувача онлайн
13 433 91

Автобус "Київ-Прага" згорів дотла в Польщі

Минулої ночі на трасі в Польщі згорів автобус, який прямував із Києва до Праги. У салоні перебували 70 пасажирів, вони не постраждали.

Вогонь був настільки сильним, що пропалив дірку в дорожньому покритті, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на TVN24.

Пожежа почалася близько першої години ночі між Краковом і Катовіце. Вогонь виник у відсіку, в якому розташовано двигун, після чого охопив увесь салон.

За словами співробітника митниці Краківської дорожньої комісії, автобус належав українському перевізникові.

"У салоні перебували 70 громадян України. Їх всіх було евакуйовано з автобуса. І з жодним нічого не сталося", - повідомив співробітник митниці

Евакуйованих пасажирів доставили на стоянку МОП (кімната обслуговування пасажирів), де їм надали запасний транспорт.

Унаслідок пожежі автобус згорів повністю. Вогонь був настільки сильним, що пропалив дірку в дорожньому покритті. Рух у напрямку Катовіце ускладнено. Повністю його можна буде відновити лише після ремонту дорожнього покриття.

Автобус Київ-Прага згорів дотла в Польщі 01
Автобус Київ-Прага згорів дотла в Польщі 02
Автобус Київ-Прага згорів дотла в Польщі 03

Топ коментарі
+26
ну хоть живы все
показати весь коментар
26.05.2019 16:57 Відповісти
+22
Конечно .Если бы свинарчуки не воровали ,то никто бы в Польшу не уезжал.
показати весь коментар
26.05.2019 16:59 Відповісти
+15
Не гони. Гиперлуп давно работает. Я два дня назад ездил, из Украины в Венгрию всего за 15 минут
показати весь коментар
26.05.2019 17:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну хоть живы все
показати весь коментар
26.05.2019 16:57 Відповісти
Ничего страшного, Омелян уже достраивает гиперлуп Украина - Польша.
показати весь коментар
26.05.2019 16:57 Відповісти
Не гони. Гиперлуп давно работает. Я два дня назад ездил, из Украины в Венгрию всего за 15 минут
показати весь коментар
26.05.2019 17:01 Відповісти
Из Чопа в Загонь??)))))))))
показати весь коментар
26.05.2019 17:07 Відповісти
Ага ))) Только туда дороже, чем обратно ))
показати весь коментар
26.05.2019 17:08 Відповісти
я и не сомневался, что пришла эпоха аварий пожаров отступлений и поражений Упыри притянули с собой тяжёлую карму на всю Украину
показати весь коментар
26.05.2019 17:20 Відповісти
Та прям уже новость.Вот то шо все метро в мире пооткапывали а не построили,в это верится легче.
показати весь коментар
26.05.2019 19:17 Відповісти
Черное не знаю,а шо Питер,Чикаго,Рим,ТрансСиб откопали. уже много доказательств.
Есть даже фото Рима,где его откапывают.
показати весь коментар
27.05.2019 05:04 Відповісти
https://censor.net/user/356595. Х**ло уже потушил все пожары в Сибири. (Забил 10 шайб и один х** на пожары в Иркутской обл).
показати весь коментар
26.05.2019 17:12 Відповісти
**********, зрозумійте нарешті- твій бох труп, а ви личинки на ньому.
показати весь коментар
26.05.2019 17:19 Відповісти
Зрозумій, що ваш зелений бох довго не протягне і стане трупом.
показати весь коментар
26.05.2019 17:43 Відповісти
Саакашвілі? Чи ти алі забувся за кого я? Чи ти не алі?
показати весь коментар
26.05.2019 17:46 Відповісти
Саакашвілі збитий льотчик і бєнє він не потрібний. Та і пам'ять мене не підводить, але ти більше ненавидиш Порошенка і погодився на цю зелену нікчему.
показати весь коментар
26.05.2019 17:49 Відповісти
Мова про бєню? Я голосував не за зеленського , а проти порошенка. Тобі нагадати пости про блокування торгівлі на крові? Я нічого не забув і не забуду нажаль......
показати весь коментар
26.05.2019 17:52 Відповісти
Що будеш робити, якщо при дефолті та слабенької армії путін почне наступ? Совість не буде турбувати?
показати весь коментар
26.05.2019 17:54 Відповісти
Тебе в армію призву, якщо не втечеш.
показати весь коментар
26.05.2019 18:02 Відповісти
А я і так на армію працюю, до того ж у мене вже пристойний вік. Тому ти від мене тікати будеш.
показати весь коментар
26.05.2019 18:09 Відповісти
Кудииии? Я і так там!
показати весь коментар
26.05.2019 18:11 Відповісти
Мер Києва, лідер партії "УДАР" Віталій Кличко дав оцінку діям у зовнішній та внутрішній політиці Петра Порошенка на посаді глави держви.

Кличко висловив переконання, що п'ятий президент був сильним у зовнішній політиці. Петро Порошенко спромігся провести багато важливих для України речей, серед яких європейська асоціація, безвізовий режим для українці з країнами Євросоюзу. Також Порошенко зумів згуртувати союзників навколо країни.

У той же час, як зазначив міський голова столиці, Порошенко з меншим успіхом проводив свою внутрішню політику.

"Той результат, який він отримав на виборах, - очевидне тому підтвердження", - підкреслив Віталій Кличко.

Нагадаємо, згідно з результатами статистики, під час другого туру президентських виборів за Петра Порошенка голосували переважно українці з вищою освітою.

Також ми писали, що партія Порошенка балотуватиметься на парламентські вибори восени 2019 року й щоб потрапити у список - потрібно пройти праймеріз.

Окрім того, мер Києва Віталій Кличко заявив, що має намір брати участь в парламентських виборах.
klychko-dav-otsinku-politychnij-roboti-poroshenka-na-posadi-prezydenta/
показати весь коментар
26.05.2019 18:13 Відповісти
Віталій клічко дав оцінку. Дякую, смішно.
показати весь коментар
26.05.2019 18:28 Відповісти
уже повоевать успел и вернулся на отдых...?)
показати весь коментар
26.05.2019 18:36 Відповісти
Однозначно Порох виноват....
показати весь коментар
26.05.2019 16:57 Відповісти
Конечно .Если бы свинарчуки не воровали ,то никто бы в Польшу не уезжал.
показати весь коментар
26.05.2019 16:59 Відповісти
Ниче счас Беня дефолт обьявит и воровоть не будут, так как нечего воровать будет
показати весь коментар
26.05.2019 17:12 Відповісти
https://censor.net/user/320765. А поляки бы в Германию не ездили.
показати весь коментар
26.05.2019 17:16 Відповісти
Не хитайте будку
показати весь коментар
26.05.2019 17:34 Відповісти
Так нет ни единого доказательства кроме болтовни купленного журналюги. Никто даже дела не заводил, потому что нет состава преступления.
показати весь коментар
26.05.2019 17:42 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=_aehRaYo_ss
показати весь коментар
26.05.2019 17:01 Відповісти
😁
показати весь коментар
26.05.2019 17:04 Відповісти
Та нах ти пороха сюди приплітаєш, він ще за іловайськ та дебальцеве не відповів.
показати весь коментар
26.05.2019 17:09 Відповісти
это к бене, корбану и хомчаку
показати весь коментар
26.05.2019 17:56 Відповісти
перевозчику повезло, что никто не погиб, отделается легким испугом и материальными потерями
показати весь коментар
26.05.2019 16:59 Відповісти
О кацапы пролезли сюда
показати весь коментар
26.05.2019 17:06 Відповісти
Перевозчик решил сьэкономить на транспорте,получилось все как и должно быть,старьё надо утилизировать вовремя
показати весь коментар
26.05.2019 17:01 Відповісти
Это "старьё" стоит больше, чем твой свинарник в котором ты обитаешь.
показати весь коментар
27.05.2019 00:16 Відповісти
О, кацапсина под прокси вылезло. В буду, тварь!
показати весь коментар
27.05.2019 08:41 Відповісти
РОССИЯНИ БОЯТСЯ !)
показати весь коментар
26.05.2019 17:04 Відповісти
"В результате пожара автобус сгорел полностью."
"Полностью его можно будет восстановить только после ремонта дорожного покрытия. "
слов'ян би вам трохи в редакцію...
показати весь коментар
26.05.2019 17:04 Відповісти
Вырвано из контекста. Речь шла о восстановлении движения - в предыдущем предложении.
показати весь коментар
26.05.2019 17:19 Відповісти
Читай внимательно,а то как Зебил ,,восстановить движение" а не автобус !!
показати весь коментар
26.05.2019 18:32 Відповісти
Як задовбали ці євробляхи! А от порошенківсько- свинарчуківський Богдан не згорів би! Бо його за кордон не випускають. Воно по Україні людей як тварин возить. Вибачте за правду.
показати весь коментар
26.05.2019 17:05 Відповісти
так твари строят для тварин
показати весь коментар
26.05.2019 17:07 Відповісти
Тебе,тварь,виднее!
показати весь коментар
26.05.2019 17:20 Відповісти
Что мешает покупать Неопланы???
показати весь коментар
26.05.2019 17:08 Відповісти
Спитай у южаніної. Питання не по адресу.
показати весь коментар
26.05.2019 17:10 Відповісти
Слесаря на работу ехали...
показати весь коментар
26.05.2019 17:06 Відповісти
Яка різниця, хто і куди?
показати весь коментар
26.05.2019 18:53 Відповісти
ну не хотят негодяи работать за еду и жкх = негодный народец свинам попался
показати весь коментар
26.05.2019 17:06 Відповісти
Да вообще офигели. Гонятся за длинным злотым. Ну ли кроной-форинтом
показати весь коментар
26.05.2019 17:10 Відповісти
...а если все получится, как запланировал Бабломойский, зеленые будут расплачиваться контрамарками на квартал 95...
показати весь коментар
26.05.2019 17:23 Відповісти
ну вообще-то в автобусе Киев-Прага как раз не только и не столько заробитчане. Много туристов.
показати весь коментар
26.05.2019 21:42 Відповісти
Если сгорел на магистрали А-4,будут бешеные заторы.
показати весь коментар
26.05.2019 17:08 Відповісти
так и есть, я вчера ночью ехал по небольшому отрезку - заторы многокилометровые, не мог понять почему.
показати весь коментар
26.05.2019 21:43 Відповісти
Казав Зеленський що на дронах треба мандрувати, не послухались.
показати весь коментар
26.05.2019 17:11 Відповісти
ничего себе перекурчик...
показати весь коментар
26.05.2019 17:17 Відповісти
https://censor.net/user/83072
Когда в стране правит быдло

Стекло на мосту покрылось трещинами и "паутинками" В ночь на 26 мая вандалы снизу расстреляли из нарезного оружия новый стеклянный пешеходный мост, открытие которого состоялось вчера в Киеве.


Автобус "Київ-Прага" згорів дотла в Польщі - Цензор.НЕТ 4735
показати весь коментар
26.05.2019 17:53 Відповісти
Пишуть, що за кілька днів все відремонтують.
показати весь коментар
26.05.2019 18:00 Відповісти
у нас во всём ***** (пишу с большой буквы потому как имя собственное) виноват, он и по подъездам сцыт и в автобусах курит...
показати весь коментар
26.05.2019 18:16 Відповісти
...сквозь стекло...
показати весь коментар
26.05.2019 17:49 Відповісти
Боже везде одна показуха
показати весь коментар
26.05.2019 17:24 Відповісти
жаль что эти дебилы не провалились.
показати весь коментар
26.05.2019 17:30 Відповісти
Рашистські гамзєлі продаються вільно в Україні. Мать зеленський винуватий. Да **********?
показати весь коментар
26.05.2019 17:20 Відповісти
Да, мойщик кала!
показати весь коментар
26.05.2019 17:59 Відповісти
Ніби Еколайн.
показати весь коментар
26.05.2019 17:29 Відповісти
Мабуть це туристичний автобус. Є такі екскурсії за маленькі гроші, а потім автобуси ламаються🤔
показати весь коментар
26.05.2019 17:46 Відповісти
В кінці 2018 року доця на такому автобусі в Альпах застрягла. Чекали кілька годин нового автобуса.
показати весь коментар
26.05.2019 18:07 Відповісти
На немецких автобанах куча сгоревших пятен от легковых машин. ну просто очень много.
Мы даже видели как горит нулячее ауди, а немецкая пара стоят и смотрят на свою машину.
Так что любое транспортное средство может загореться, даже украинский автобус.
показати весь коментар
26.05.2019 17:49 Відповісти
между Вроцлавом и Катовице есть место где просто куча сгоревшего металла и вокруг все черное, похоже легковушка сгорела. И так месяц, никто не убирает, просто все вместе со сгоревшим отбойником сгрудили на обочине и уже месяц стоит, не убирают.
показати весь коментар
26.05.2019 21:46 Відповісти
Головне що народ не тягнув свої сумки з валізами як кацапи..тому і всі живi здорові залишилися
показати весь коментар
26.05.2019 17:58 Відповісти
Як правило у людей не більше 10 кг вантажу, бо потім повертаються лоукостом.
показати весь коментар
26.05.2019 18:04 Відповісти
Може бути...Але все рiвно ненавиджу кацапiв )
показати весь коментар
26.05.2019 18:06 Відповісти
Я теж...
показати весь коментар
26.05.2019 18:08 Відповісти
из Праги нет лоукоста.
показати весь коментар
26.05.2019 21:46 Відповісти
Эколайн?Не удивляет
показати весь коментар
26.05.2019 18:03 Відповісти
уже не первый раз в дороге горит
показати весь коментар
26.05.2019 18:40 Відповісти
Как то раз с ними ехал-восемь раз по дороге автобус ломался.Это ужас.
показати весь коментар
26.05.2019 20:04 Відповісти
Не дотла. Скелет остался.
показати весь коментар
26.05.2019 18:29 Відповісти
ECOLINES -восточноевопейская фирма с главным офисом в Риге
показати весь коментар
26.05.2019 18:54 Відповісти
должна быть страховка, она все покроет.
показати весь коментар
26.05.2019 21:47 Відповісти
Ну що гниди прахоботські і тут люди винні?? Чи покидьки яким ви жопи лижете??
показати весь коментар
26.05.2019 20:50 Відповісти
нет, это Порошенко лично бонбу в моторный отсек заложил.
показати весь коментар
26.05.2019 21:48 Відповісти
Доречі нова назва прахоботів - некрофіли стецька, або зомбаки дякули)))
показати весь коментар
26.05.2019 20:52 Відповісти
Перевозчики суки совсем зажрались.отправляют в рейс плохие автобусы,а людей как скот возят.
показати весь коментар
27.05.2019 07:05 Відповісти