4389 відвідувачів онлайн
2 461 31

"Форсайт 1.9 Майбутні" від Linkos Group: Електронний документообіг для бізнесу

"Форсайт 1.9 Майбутні" від Linkos Group: Електронний документообіг для бізнесу

Цими вихідними, 25-26 травня, відбулася масштабна ІТ-конференція - "Форсайт 1.9 Майбутні", присвячена електронному документообігу (ЕДО).

Організатор події, компанія Linkos Group, 19 років поспіль створює зручні в користуванні програмні рішення для оптимізації бізнес-процесів та відмови від паперових документів. Сьогодні повністю звільнити роботу підприємств та державних органів від паперу вже не тренд, а необхідність. І для неї є всі цифрові рішення - запевняють очільниці Linkos Group Олеся Линник і Олеся Білоусова. Своїми програмними продуктами компанія допомагає бізнесу ставати більш оперативним та продуктивним.

Форсайт 1.9 Майбутні від Linkos Group: Електронний документообіг для бізнесу 01

На одному з найкращих бізнес-майданчиків столиці, КВЦ "Парковий", зібралися лідери ринку з різних галузей, стратегічні бізнес-партнери та співробітники - усі, хто впроваджує та активно використовує безпаперові технології від Linkos Group. Програма M.E.Doc, веб-сервіс СОТА та КЕП, розроблені компанією, дозволяють легко та швидко впровадити е-обмін на підприємствах. Програмні продукти враховують потреби різних клієнтів - ФОПів, малого та середнього бізнесу й великих корпорацій.

Як на практиці відбувається впровадження ЕДО, які складнощі доводиться долати та які переваги отримує компанія у разі переходу на електронний формат документів розповідали клієнти Linkos Group у форматі відкритого діалогу:

  • БаДМ;
  • Soсar;
  • ДТЕК;
  • Епіцентр;
  • Billa.

Представники цих відомих брендів поділилися власним досвідом, розповіли про емоційну готовність співробітників та клієнтів працювати без паперу та значні переваги у вигляді пришвидшення бізнес-процесів, економії коштів, збільшення ефективності бізнесу в цілому.

Модерував захід та розважав публіку дотепними жартами відомий телеведучий Олександр Скічко. А завершував перший день виступ футуристичного та приголомшливого гурту ONUKA!

Наступного дня, 26-го травня, програма IT-конференції була присвячена найближчим планам компанії. Linkos Group першими започаткували електронну звітність і документообіг у нашій країні, на черзі: е-чек та е-ТТН, адже найкращий спосіб передбачити майбутнє - створити його.

Новина публікується на правах реклами

Топ коментарі
+4
"Программа M.E.Doc, веб-сервис СОТА и КЭП, разработанные компанией..."
Источник: https://censor.net/n3129232

А компания поделилась успешным опытом заражения огромного количества украинских пользователей вирусом Petya?
показати весь коментар
28.05.2019 12:52 Відповісти
+2
Где траву такую берете?

На фото вообще-то руководитель Linkos Group как-то не сильно похож на "него".
показати весь коментар
28.05.2019 13:00 Відповісти
+1
Это реклама?
показати весь коментар
28.05.2019 12:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это реклама?
показати весь коментар
28.05.2019 12:30 Відповісти
ЭТО БУДУЩЕЕ УКРАИНЫ.
показати весь коментар
28.05.2019 12:36 Відповісти
Будущее Украины в конкуренции.
показати весь коментар
28.05.2019 12:40 Відповісти
какое будущее? вы из команды линника? не палитесь так
показати весь коментар
28.05.2019 12:41 Відповісти
этот Линник тот еще русофил. Знаю его еще по Бэст про.
показати весь коментар
28.05.2019 12:42 Відповісти
он еще и коррупционер и продвигает свои "программки" за счет своих "связей" в государственных органах. Здоровая конкуренция - это не про компанию линкос груп. Как же пафосно назвались
показати весь коментар
28.05.2019 12:51 Відповісти
Где траву такую берете?

На фото вообще-то руководитель Linkos Group как-то не сильно похож на "него".
показати весь коментар
28.05.2019 13:00 Відповісти
переоделся
показати весь коментар
28.05.2019 13:05 Відповісти
"Форсайт 1.9 Майбутні" від Linkos Group: Електронний документообіг для бізнесу - Цензор.НЕТ 6929
показати весь коментар
28.05.2019 13:35 Відповісти
Это за вами будущее? Это та компания, которая в 2017 вирус Petya A по всей стране разогнала и положила на лопатки кучу предприятий (в том числе и великий дтэк, ха-ха) "вирусная атака на украинские компании началась через обновление программы "M.E.doc.""
https://24tv.ua/ru/ukraina_tag1119
показати весь коментар
28.05.2019 12:47 Відповісти
В 1919 году вирус испанки заразил почти 30% населения Земли. Это я к тому, что нужно лечиться. А чтобы впредь не болеть - прививаться. В нашем бизнесе прививка - киберзащита. Кто был защищен - не пострадал.
показати весь коментар
28.05.2019 17:38 Відповісти
так по вашему, вины линкос групп вовсе и нет в том, что она вирус всем послала?
показати весь коментар
29.05.2019 11:32 Відповісти
Не скажу, что вовсе нет. Но это как если бы (опять же по моим аналогиям) на Вас кто-то чихнул и сознательно заразил гриппом. А Вы, не зная об этом в метро заразили еще несколько человек.
показати весь коментар
29.05.2019 14:30 Відповісти
А, вы их оправдываете? какие же они специалисты, если допустили "неосознанно" распространение вируса по всей Украине? Они то должны знать "меры предосторожности! Или они просто пользователи
показати весь коментар
30.05.2019 21:06 Відповісти
Я пытаюсь быть объективным. Как Вы думаете, у Цукенберга работают дилетанты? А и они допустили слив информации. Не существует 100-процентной защиты от вирусов. Просто одним везет больше, другим - меньше. Ну и чем значимее компания, тем больше интереса у "вирусологов".
показати весь коментар
31.05.2019 10:52 Відповісти
вопрос по сути - вы знаете, почему стало возможным (какая была уязвимость у медка) распространить так легко этот вирус? отвечать не надо, я ответ знаю, и как вообще можно сравнивать zvitforever c FB - нельзя сравнивать несравнимое!!! и как-то уши медковцев торчать стали из вашего поста
показати весь коментар
02.06.2019 00:17 Відповісти
Почему стало возможным распространить этот вирус писали специалисты Cisco и Microsoft раньше.
показати весь коментар
03.06.2019 16:43 Відповісти
Нужно добавиь, что слив инфы в Рашу идет очень быстро.
показати весь коментар
28.05.2019 12:48 Відповісти
"Linkos Group первыми начали электронную отчетность и документооборот в нашей стране"

они про ПриватДос знают?
показати весь коментар
28.05.2019 12:52 Відповісти
"Программа M.E.Doc, веб-сервис СОТА и КЭП, разработанные компанией..."
Источник: https://censor.net/n3129232

А компания поделилась успешным опытом заражения огромного количества украинских пользователей вирусом Petya?
показати весь коментар
28.05.2019 12:52 Відповісти
Я якраз вчасно зіскочив з Медка Коли всіх тероризував Пєтя, я вже користувався Сонатою. Проблем не було. А Ощадбанк тоді саме від Медка дуже сильно постраждав
показати весь коментар
28.05.2019 16:24 Відповісти
Кто знает, на чем он написан?
показати весь коментар
28.05.2019 12:58 Відповісти
"сага о форсайтах 2.0"
показати весь коментар
28.05.2019 13:02 Відповісти
Удобные в пользовании?

Это был съезд петросянов или таки ИТ-конференция?
показати весь коментар
28.05.2019 13:18 Відповісти
это был добровольно-принудительно-платный для партнеров съезд под соусом ит-форума
показати весь коментар
29.05.2019 11:39 Відповісти
Тільки Соната. Проста і надійна програма. Я Медок давно закинув, бо дуже ж вони сильно намагаються бабки качати. Одна проблема, що Соната податкові накладні на узгодження не хоче відправляти. Хоча це не страшно, я просто в PDF формат ПН переводжу і звичайною поштою кидаю на узгодження, а потім реєструю.
показати весь коментар
28.05.2019 16:21 Відповісти
только не надо рекламы!
показати весь коментар
29.05.2019 11:43 Відповісти