9417 відвідувачів онлайн
5 419 156

Скарги Портнова на Порошенка є юридичним тролінгом, - адвокат Головань

Скарги Портнова на Порошенка є юридичним тролінгом, - адвокат Головань

Адвокат п'ятого президента Петра Порошенка Ігор Головань вважає, що подані до Державного бюро розслідувань заяви колишнього заступника голови Адміністрації Президента часів Януковича Андрія Портнова про нібито вчинення злочинів Порошенком є юридичним тролінгом, які не потребують реальних правових наслідків.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив на прес-конференції у вівторок адвокат Ігор Головань.

За словами адвоката, мета цієї кампанії Портнова - дискредитація не лише Порошенка, але і всієї України.

"Уся ця кампанія юридичного тролінгу, її пілотні документи спрямовані на підтримку РФ... У цього немає мети притягнути до відповідальності, усі розуміють, що там немає складу злочину... Значить, заяв має бути багато", - сказав адвокат.

Відповідаючи на запитання про те, чи плануються якісь слідчі дії і допит Порошенка, адвокат сказав: "Мені про слідчі дії нічого не відомо. Дуже розраховую на те, що єдиною можливою слідчою дією ... буде допит самого заявника".

За його словами, відповідну заяву він направив до ДБР. Головань переконаний, що допит Портнова стане підставою для закриття провадження за викладеними ним фактами.

У свою чергу народний депутат із фракції "Блок Петра Порошенка", представник "Європейської солідарності" Володимир Ар’єв висловив переконання в тому, що на сьогодні "руками Портнова Росія намагається за допомогою спроби реваншу помститися, і це спроба помсти не лише колишньому президенту, це спроба помсти Україні".

"Те, що це інструмент Кремля, думаю, багатьом зрозуміло... Упевнений, що з юридичної точки зору все це провалиться, жодних юридичних підстав немає... Це робиться для того, щоб протягом передвиборної парламентської кампанії дискредитувати Україну та українськість", - зазначив Ар’єв.

"Гадаю, політичні переслідування будуть сприйняті украй негативно... Відчуваю, що буде велика підтримка Порошенка і всіх тих, хто здійснював реформи".

Ар’єв додав, що стосовно заяв Портнова має бути відповідна реакція президента України Володимира Зеленського, інакше це погіршить відносини України з європейськими партнерами.

"Це посилає нашим європейським друзям дуже погані сигнали, що ситуація з демократією, верховенством права і правами людини в Україні може розгорнутися в інший бік", - сказав Ар’єв.

Водночас сам Портнов 28 травня у своєму Telegram каналі закликав депутатів і соціально активних громадян, не направляти до правоохоронних органів заяви про "злочини Порошенка, які викликають дискусію в суспільстві або є спірними".

"Тому що це дає прокурору Луценку політичні та інформаційні можливості продовжувати чіплятися за крісло, розповідати про реванш, наступі на армію, релігію і мову, пояснювати, чому він має залишитися прокурором і чому його відомство не санкціонує арешт активів членів його власної політичної команди", - каже Портнов.

Він пропонує "зосередитися тільки на найганебніших, брудних і безперечних злочинах Порошенка".

Топ коментарі
+16
"Было чувство гордости за свою страну", но при этом "мой голос звучал в общем здрадофильском хоре" - это или шизофрения или искренняя подлость..

Жалобы Портнова на Порошенко являются юридическим троллингом, - адвокат Головань - Цензор.НЕТ 6796
показати весь коментар
28.05.2019 13:43 Відповісти
+14
как можно делать торт если руку и пекаря из говна -как может Портнов яввлясь сам "уголовником высшего закваса"-- требовать законности??????
показати весь коментар
28.05.2019 13:36 Відповісти
+14
Коломойский серьезно взялся качать тему дефолта. Еще бы - раз понял, что медиаресурс позволяет продвинуть табуретку в президентское кресло, то надо использовать по-максимуму, пока сохраняется эффективность на таком уровне.Кукла на Банковой под восторги трудящихся - сделано.
Досрочные выборы в нарушение Конституции под восторги трудящихся - объявлены.
Референдум о капитуляции под восторги трудящихся - готовится.
Дефолт по просьбам трудящихся (может, и через референдум) - началась обработка.
Возвращение 90-х - автоматически после дефолта.
Волна пост-дефолтной приватизации, реприватизации, передела, земелька вот еще есть - и все это под лозунгами "Нечем платить пенсии и зарплаты бюджетникам", "Нечем топить", "Нечем заправлять автобусы" - планируется.
Игорь Валерьевич врать не станет: дефолт - это не страшно. В результате провала экономики в 90-е Игорь Валерьевич украинским олигархом стал. А в результате дефолта выйдет на уровень российских олигархов. Что же в этом страшного? Дайте Игорю Валерьевичу два дефолта! По просьбам трудящихся.
показати весь коментар
28.05.2019 13:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
бросай наркоту, торчок. галлюцинации ловишь нехилые.
показати весь коментар
28.05.2019 15:01 Відповісти
ну так в чем дело адвокат докажите все это в суде. желательно в оболонском.
показати весь коментар
28.05.2019 13:50 Відповісти
Хріть соєві уроди - треба було не домовлятись з ригами, а саджати їх. Хотіли і рибку з"їсти і на ..й сісти... Не вийшло. Шкода тільки, що за вас ми 5 років розвитку і добрих змін втратили.
показати весь коментар
28.05.2019 13:51 Відповісти
то ви навмсне привели до влади ригів щоб помститися Петі ?
ну й уроди...країну так підставити...
показати весь коментар
28.05.2019 14:45 Відповісти
Привели до влади ригів?
Ти з дуба впала, чі шо?
22% членів "Блока Петра Порошенко" в облрадах и 12% в ВР - колишні регионали.
показати весь коментар
28.05.2019 15:22 Відповісти
ти подивись хто біля зелі..
показати весь коментар
28.05.2019 15:23 Відповісти
Да я бачу хто біля пепи.
5 років минуло, хтось відповів?
Скарги Портнова на Порошенка є юридичним тролінгом, - адвокат Головань - Цензор.НЕТ 818
показати весь коментар
28.05.2019 15:53 Відповісти
адвокат Головань, ты мне сепара порошенко с Украиной не путай тут
показати весь коментар
28.05.2019 13:54 Відповісти
волк в овечьей шкуре=сепар в вышиванке патриота
показати весь коментар
28.05.2019 14:57 Відповісти
А петюции за отставку Зеленского чем являются - самогромадянськыим троллингом?
Потому, что аявления прэдставныкив безкоалиции о праве на несформирование новой после выхода наркофронта из несуществующей - это троллинг политический.
показати весь коментар
28.05.2019 13:56 Відповісти
Потролим, потролим, а потом посадим!
показати весь коментар
28.05.2019 13:56 Відповісти
А что мог сказать адвокат пп?
Что мог, то и сказал.
показати весь коментар
28.05.2019 13:57 Відповісти
Переклад на людську мову: парашенівська мафія наказала свому кумплокуЛОЛу Козліхіну триматися за крісло в ГПУ за будьяку ціну... бо треба до виборів забезпечити саботаж карних справ проти парашенівських "свинарчуків" щоб ті встигли сховатися від переслідування в новій Раді!
показати весь коментар
28.05.2019 13:57 Відповісти
Портнов у своїх заявах до ДБР висловлює якісь припущення і фантазії - адвокат
https://www.youtube.com/watch?v=0BzD_RRqMVc
показати весь коментар
28.05.2019 13:58 Відповісти
На пересичного опять фуфло гонят. И у Ондрюши и у Петруши один куратор. Витюша знает.
показати весь коментар
28.05.2019 14:03 Відповісти
Скарги Портнова на Порошенка є юридичним тролінгом, - адвокат Головань - Цензор.НЕТ 9926
показати весь коментар
28.05.2019 14:11 Відповісти
з донецьких-донецьких))))
щоправда в такі митті все ж таки "жалкую" що "законопроект " цього деятіля (співавтора) проваливися...ох було б весело якщо б вони протягнули тоді знищення незалежної адвокатури...
показати весь коментар
28.05.2019 14:24 Відповісти
Щось Південна Корея зовсім не дискредитувала себе, коли посадила свого президента
показати весь коментар
28.05.2019 14:51 Відповісти
что не мешает адвокату говорить ОЧЕВИДНЫЕ вещи. Но. ты же зебил нацарапал это абы перднуть. Ты же даже не знаешь, в чем портнов обвинил порошенко, и почему в действиях Порошенко не может быть состава преступления, из-за отсутствия такой составляющей как обьективная сторона того самого преступления
показати весь коментар
28.05.2019 14:22 Відповісти
забыл отключить CAPS LOCK )) после следствия и суда над петей применишь его для оглашения ему приговора))
показати весь коментар
28.05.2019 14:41 Відповісти
https://censor.net/user/435847, спасибо за ваш шикарный пост! С первыми двумя утверждениями еще можно согласиться, логика как бы присутствует. Но третья фраза "А ВСЕ НОРМАЛЬНЫЕ ЛЮДИ ЗНАЮТ: ВИНУ УСТАНАВЛИВАЕТ ТОЛЬКО - СУД!!!" невольно вызвала вопрос: а что суд уже установил вину Порошенко? Пока нет? Тогда кто эти люди, кто хором здесь кричат "вор", они нормальные или ненормальные?
показати весь коментар
28.05.2019 15:16 Відповісти
Вот больше не чего делать Портнову как Порошнко тролить.
показати весь коментар
28.05.2019 14:21 Відповісти
чувака вернули в Украину и поставили задание, вот он и отрабатывает
показати весь коментар
28.05.2019 14:23 Відповісти
Вернули или сам вернулся, какая разница?
Написал. Отнёс. Ещё напишет и отнесёт.
Не пойму всей этой суеты вокруг Портнова и его писательских способностей.
Реформированная П. Прошенко судебная система всех рассудит и восстановит справедливость.
Или... Вы сомневаетесь в реформах П. Порошенка?
показати весь коментар
28.05.2019 14:55 Відповісти
" кукол снимут с нитей длинных и, засыпав нафталином, сложат в виде тряпок в сундуках."
показати весь коментар
28.05.2019 14:23 Відповісти
"Сегодня самый лучший день,
Пусть реют флаги над полками!
Сегодня самый лучший день -
Сегодня битва с дураками".
https://www.youtube.com/watch?v=EZLEvppNSo4
показати весь коментар
28.05.2019 14:35 Відповісти
Скарги Портнова на Порошенка є юридичним тролінгом, - адвокат Головань - Цензор.НЕТ 3167
показати весь коментар
28.05.2019 14:33 Відповісти
Вся країна затамувала подих в очикуванні: сяде Петро, чи ні? І від цього залежить більшою мірою не тільки рейтинг Зеленського, а доля всієї країни. Може навіть не стільки рейтинг, скільки повага до нього. Зараз йому аплодують стадіони, бо всім подобається, що він робить. Але щойно він зупинеться і укладе згоду з Порошенком про припинення протистояння, він втратить.
А всі ці проплачені візгі порохолізів в соцмережах - не більше, ніж пердьож в калюжу. В України з Порошенком на волі майбутнього - НЕМА.
показати весь коментар
28.05.2019 14:48 Відповісти
Не стань, Володимире, для українців черговим розчаруванням. Залишся в Історії України, а не вляпайся в неї
показати весь коментар
28.05.2019 15:17 Відповісти
Время покажет с какими намерениями Портнов подал в ГБР заявления .
показати весь коментар
28.05.2019 14:48 Відповісти
Для кого отжим бизнеса тоже троллинг,посмотрим что суды скажут.
показати весь коментар
28.05.2019 14:49 Відповісти
Скарги Портнова на Порошенка є юридичним тролінгом, - адвокат Головань - Цензор.НЕТ 6684
показати весь коментар
28.05.2019 14:57 Відповісти
Арьев гениален: чувствую, что думаю про то, что чувствую...)
показати весь коментар
28.05.2019 15:24 Відповісти
Ось не дивно ні разу що ЗЕботи вже радісно портновську гниду за свого мають!
показати весь коментар
28.05.2019 19:35 Відповісти
Сторінка 2 з 2