12305 відвідувачів онлайн
9 017 110

"Як в дитинстві в селі", - Супрун дала рекомендації щодо здорового харчування

"Як в дитинстві в селі", - Супрун дала рекомендації щодо здорового харчування

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун порадила українцям харчуватися, як "у дитинстві в бабусиному селі".

Про це вона заявила під час Національної конференції з неінфекційних захворювань, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Багато людей вважають, що здорове харчування вимагає багато коштів, треба йти у якісь вегетаріанські ресторани або купувати специфічні продукти. Знаєте, яке найздоровіше харчування? Це те, що ви їли, коли приїжджали влітку у село до бабусі... Там є і овочі, і фрукти, багато фізичної активності та свіжого повітря. Усе, що там є насправді, є найбільш здоровим. Чи це коштуєте багато? Та ні", - зазначила Супрун.

Вона закликала дотримуватися українських традицій у повсякденному харчуванні, а також не купувати у дорогих супермаркетах продукти іноземного виробництва.

"Ідіть на базар, купуйте моркву, яблука, картоплю - свіжу, нашу, українську. Це — найбільш здорова їжа. У нашій країні — у кожному сезоні маємо свіжі продукти. Також вживайте чорний хліб — найздоровіший з усіх видів. У Європі він коштує удесятеро дорожче, його подають у дорогих ресторанах. Ми ж його можемо вживати щодня", - сказала Супрун.

За даними міжнародних експертів, неінфекційні хвороби — рак, діабет, серцево-судинні захворювання, психічні розлади та хронічні обструктивні захворювання легень — є провідною причиною смертності в Україні. Розвитку неінфекційних захворювань можна запобігти дотримуючись здорового способу життя, зокрема, правильного харчування, активних фізичних навантажень, та при вчасному зверненні до лікарів за найменших симптомів хвороби.

Топ коментарі
+19
Іі ще не ізолювали від людей?
показати весь коментар
28.05.2019 17:54 Відповісти
+12
А она не хочет к своей бабушке?
показати весь коментар
28.05.2019 17:55 Відповісти
+12
Её надо депортировать и паспорт забрать
показати весь коментар
28.05.2019 17:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Что-то давно КУКАРЕКУ не было про корь и ботулизм))) Видать дентьги на раскрутку эпидемии закончились, бабла так никто и не дал на закупку вакцины по завышенным ценам)
показати весь коментар
28.05.2019 19:58 Відповісти
у бабушки был огород на Манхеттене?
показати весь коментар
28.05.2019 20:00 Відповісти
После её поста в ФБ, где она рассказывала что такое холестерин и вообще, я просто перестал её читать. Хиппи, погружённая в собственный мир.
показати весь коментар
28.05.2019 20:55 Відповісти
Мне эта баба нравится, но сейчас она дура
Умственный коэффициент селюков крайне низок, из-за нездорового питания. Нехватки микроэлементов (йода, селена и др.). В основном нехватка морской рыбы. Очень плохое здоровье, гнилые зубы. У баб ожирение. Всё это сельская еда
А советовать украинцам есть хлеб и картошку может только мудак и дебил. Украинцы и так хлебопродуктов и картофеля едят раз в десять больше необходимого непропорционально много. И это одна из причин слабого здоровья и короткой жизни.
показати весь коментар
28.05.2019 21:48 Відповісти
а по мне, так она всегда была ДУРОЙ (изначально)!
показати весь коментар
28.05.2019 22:09 Відповісти
Ви лад належний в лікарнях наведіть в яких крім носилок і штативів під капельниці більше нічого нема.
показати весь коментар
28.05.2019 22:05 Відповісти
Ну, у "бабулек" не так уж и дешево! А вообще, в питании нужно разнообразие, кушать, то что "хочется" (требует организм, он то знает чего "не хватает", каких необходимых элементов, а вкус и обоняние - это хороший детектор состава пищи)!
показати весь коментар
28.05.2019 22:08 Відповісти
Жареная на сале картошечка, пельмешки с домашней сметанкой, котлетки, пирожки с капустой, блины с маслом.... Эх!!!
показати весь коментар
29.05.2019 01:24 Відповісти
а была бы она умная, так открыла бы свой канал на ютуб про полезное питание по типу https://www.youtube.com/watch?v=YT1yh5bgsEE