7568 відвідувачів онлайн
15 698 442

Зеленський буде набагато успішнішим президентом, ніж багато людей собі уявляють, - Саакашвілі

Зеленський буде набагато успішнішим президентом, ніж багато людей собі уявляють, - Саакашвілі

Президент України Володимир Зеленський буде успішніший, ніж вважає частина громадян.

Як передає Цензор.НЕТ, таку думку 28 травня в інтерв'ю "Радіо Свобода" висловив екс-глава Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі.

"Мені здається, що Зеленський буде набагато успішнішим президентом, ніж багато людей собі уявляють... Мені імпонує те, що він робить", - сказав він.

За словами екс-голови ОДА, "нове покоління українських політиків виходить на політичну арену, вони мають бути успішними".

Саакашвілі похвалив Зеленського за те, що одним із перших указів стало повернення йому українського громадянства. Таке рішення глави держави Саакашвілі назвав "рішучим кроком".

"Як мені повернули громадянство? Я просто відправив лист в Адміністрацію Президента... Просто чекав", - зазначив екс-глава ОДА.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський скасував рішення Порошенка про позбавлення екс-президента Грузії, екс-голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі громадянства України.

Топ коментарі
+45
Зеленский будет намного более успешным президентом, чем многие люди себе представляют, - Саакашвили - Цензор.НЕТ 4183
показати весь коментар
28.05.2019 20:50 Відповісти
+43
ЧекаємоЗеленский будет намного более успешным президентом, чем многие люди себе представляют, - Саакашвили - Цензор.НЕТ 1840
показати весь коментар
28.05.2019 20:51 Відповісти
+39
Посмотрим, что он будет с крыши орать
показати весь коментар
28.05.2019 20:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 5 з 5
будет успешным для батьки Карло
показати весь коментар
28.05.2019 22:18 Відповісти
Тявкающая по команде хозяев шестёрка. Это чм@ лично возило подарки Овощу. И перед Беней на задних лапках. Торчок с огромным стажем. С опытом сдачи части территории Грузии рашистам (25% за несколько дней). Такое существо идеально вписывается в стадо шанпанзе.
Зеленський буде набагато успішнішим президентом, ніж багато людей собі уявляють, - Саакашвілі - Цензор.НЕТ 2131
показати весь коментар
28.05.2019 22:22 Відповісти
При усій ейфорії після виборів, яку зебені розносять по кутках треба визнати той факт, що
за Зеленського Не голосувало 53% українців - цей показник дуже вагомий.
показати весь коментар
28.05.2019 22:24 Відповісти
Давай, Михо, жги!
показати весь коментар
28.05.2019 22:26 Відповісти
А чому ніхто не каже про те, що приїхавши в Україну ******* Саакашвілі знову змушений буде тяжко боротися з корупційов, живучи за гроші бабушки?
То ж на які жертви йде хлоп заради вас!
показати весь коментар
28.05.2019 22:26 Відповісти
Зеленський буде набагато успішнішим президентом, ніж багато людей собі уявляють, - Саакашвілі - Цензор.НЕТ 7368
показати весь коментар
28.05.2019 22:27 Відповісти
з поганою вівці хоч вовни жмут.

На старт ... увага ... зебені стали баригами

.
показати весь коментар
28.05.2019 22:29 Відповісти
Зеленський буде набагато успішнішим президентом, ніж багато людей собі уявляють, - Саакашвілі - Цензор.НЕТ 2928
показати весь коментар
28.05.2019 22:32 Відповісти
Давай, Михо, жги!
показати весь коментар
28.05.2019 22:39 Відповісти
ВАЗ молодец,не то что старая кляча педро
показати весь коментар
28.05.2019 22:47 Відповісти
https://m.youtube.com/watch?v=SfDhPZ9dgwI&t=1s Михо, ты лучший!))
показати весь коментар
28.05.2019 22:49 Відповісти
""Как мне вернули гражданство? Я просто отправил письмо в Администрацию Президента... Просто ждал", - отметил экс-глава ОГА. Источник: https://censor.net/n3129384"
просто гензаказчик попросил ЛИЧНО
https://www.svoboda.org/a/29910504.html
и кто-то рассказывает что ЗЕ украинец??? не смешите
показати весь коментар
28.05.2019 22:56 Відповісти
На куй, падло !!!
показати весь коментар
28.05.2019 23:05 Відповісти
https://twitter.com/i/status/1133404278381584385
показати весь коментар
28.05.2019 23:59 Відповісти
Что и подтверждает лишний раз про связь лолиты и хйла.
Порошенко попросил хйла, чтобы тот обратился к Зеленскому и предложил ему вернуть гражданство Саакашвили.
Вариант беспроигрышный. И рассчитан был именно на то, что Зеленский теперь не должен пустить Михо, чтобы не выглядеть пропутинским.

Молодец, Зеленский. Не обращает внимание на их происки и аферы. И делает так, как требует общество и справедливость. Во всяком случае, пока делает, а там видно будет.
показати весь коментар
29.05.2019 07:02 Відповісти
такие длинные цепочки - продукт воспаленного мозга. связь гораздо короче. прямой интерфейс путя<->зеля )))
показати весь коментар
29.05.2019 09:48 Відповісти
Как там Вадик Колесниченко? Ни слуху, ни духу пока. Волнуюсь за него.
Олежка Царев еще.
Где они? Почему еще не вернулись?
показати весь коментар
28.05.2019 23:01 Відповісти
Тут пригожинские ублюдки под фальшивыми Украинскими флажками дружно вижжат проклятые мрази против Саакашвили. Не нравится сатанинскому отродью ничего что для пользы Украины.
показати весь коментар
28.05.2019 23:05 Відповісти
Сволочи, однако. Правильные люди в Британии, и не только, поддерживают возвращение Николозовича, не смотря на пригожина.
https://twitter.com/i/status/1133404278381584385
показати весь коментар
28.05.2019 23:29 Відповісти
***** недавно говорив,що потрібно повертати громадянство Саакашвілі
показати весь коментар
28.05.2019 23:13 Відповісти
ти більш слухай що говорить ***** - і продовжуй всьому вірити, тоді він тебе візьме до себе працювати підоротролем
показати весь коментар
28.05.2019 23:16 Відповісти
https://censor.net/user/437198 Як говорив кісель: ''Cовпадениє?Не думаю''.
показати весь коментар
28.05.2019 23:21 Відповісти
таким успешным как сака, будет прятаться после того что натворит по испаниям и лондонам
показати весь коментар
28.05.2019 23:14 Відповісти
Зеленський буде набагато успішнішим президентом, ніж багато людей собі уявляють, - Саакашвілі - Цензор.НЕТ 517
показати весь коментар
28.05.2019 23:30 Відповісти
" Она любит выпить и этим нужно воспользоваться ". (с)
показати весь коментар
28.05.2019 23:35 Відповісти
да нет, здесь без экгонилбензоата хорошей чистоты не обойтись.
показати весь коментар
29.05.2019 00:03 Відповісти
Напомню, что Петя тоже с Михой начинал по нормальному, назначил губернатором и т.д. Но истеричный Михо не может ни с кем поладить, так что скоро снова по крышам будет прыгать.
показати весь коментар
29.05.2019 00:04 Відповісти
А ты не воруй, и будешь тогда ладить с Михо.
показати весь коментар
29.05.2019 07:04 Відповісти
Оно не стал президентом и не будет им.
показати весь коментар
29.05.2019 00:11 Відповісти
Держава Україна пішла =вразнос=.
Якщо країна раптом вистоїть у зебільному угарі - нормальна влада дасть оцінку дій зе-братків.
Психопата-істерика знову позбавлять українського громадянства - як і має бути - і витурять к чорту на всі сторони.

А поки - зе-зграя гуляє ...
показати весь коментар
29.05.2019 01:10 Відповісти
когда кажется - креститься надо
показати весь коментар
29.05.2019 02:32 Відповісти
верно сказал. а соевые боты - кретиноиды.
показати весь коментар
29.05.2019 02:56 Відповісти
Цирк так цирк , подумал Зеленьский , и вернул Михуйлу гражданство Украины .

Аваков напрягся . .
показати весь коментар
29.05.2019 05:42 Відповісти
- Мамо нас люди хвалять,
- Хто доню,
- Ви мене, а я Вас!
показати весь коментар
29.05.2019 07:47 Відповісти
Все норм. Теперь будет зебил, который живет на крыше.
показати весь коментар
29.05.2019 09:10 Відповісти
таким же успешным как и ты у себя в Грузии Миша
показати весь коментар
29.05.2019 09:48 Відповісти
Если Мишико не будет выступать против людей зели, он будет для него успешным, но если он будет копать под назначенцев президента, думаю мнение Саакашвили о зеле резко изменится.
показати весь коментар
29.05.2019 14:35 Відповісти
Бебебебебебе)))))
показати весь коментар
29.05.2019 19:42 Відповісти
пустодзвін.