4439 відвідувачів онлайн
3 980 33

Росія провалила розслідування вбивства Нємцова, - ПАРЄ

Росія провалила розслідування вбивства Нємцова, - ПАРЄ

Правда у справі вбивства опозиційного політика досі не встановлена. Слідчі не допитали деяких свідків і не знайшли записи з камер відеоспостереження.

Про це йдеться в спеціальній доповіді Парламентської асамблеї ради Європи, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Радіо Свобода".

Крім цього, в ПАРЄ вказали на суперечності в показаннях основних свідків, а також на порушення в ході судового розгляду.

В організації підкреслюють, що виконавці злочину навряд чи могли вбити Нємцова без прямих вказівок або схвалення з боку влади. Відповідальність за "провал розслідування" і "відсутність довіри до справи" автор доповіді ПАРЄ покладає на главу Слідчого комітету Росії Олександра Бастрикіна і заступника генпрокурора Віктора Гриня.

"У завдання Парламентської асамблеї Ради Європи не входить розслідування і визначення, хто вбив Бориса Нємцова. Однак очевидно, що офіційна версія, відображена у вироку, ґрунтується на серйозних помилках розслідування і судового розгляду і не відповідає наявним доказам з багатьох фундаментальних питань", - зазначено в доповіді.

Опозиціонер Борис Нємцов був убитий біля стін Кремля 27 лютого 2015 року. У справі про вбивство засуджено п'ятьох ймовірнних виконавців. Замовників злочину не встановлено.

Топ коментарі
+16
ну как дети прям: вы хотите, чтоб преступник обвинил сам себя?
показати весь коментар
28.05.2019 22:35 Відповісти
+6
прям сейчас вижу -выходит ***** и говорит: я убило.. судите меня люди добрыыыйеее!
показати весь коментар
28.05.2019 22:45 Відповісти
+6
Кацапо-собакэн - запасайтесь вазелином:

Росія провалила розслідування вбивства Нємцова, - ПАРЄ - Цензор.НЕТ 6734
показати весь коментар
28.05.2019 22:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А вона їм треба та правда?
показати весь коментар
28.05.2019 22:34 Відповісти
ну как дети прям: вы хотите, чтоб преступник обвинил сам себя?
показати весь коментар
28.05.2019 22:35 Відповісти
прям сейчас вижу -выходит ***** и говорит: я убило.. судите меня люди добрыыыйеее!
показати весь коментар
28.05.2019 22:45 Відповісти
рукожопие рассеиских следоков давно известно, сравним с событиями с двумя любителями шпили-вили. Проследили всё, да и целую кучу рассеиских шпигунов раскрыли, просто по номерам паспортов.
показати весь коментар
28.05.2019 22:37 Відповісти
Сколько резонансных преступлений раскрыто в Украине за последние годы? Ну кроме "убийства" Бабченко?
показати весь коментар
29.05.2019 09:45 Відповісти
Сколько надо, столько и раскрыто - троль лахтинский.
показати весь коментар
29.05.2019 14:40 Відповісти
Обиделся что ли?
показати весь коментар
29.05.2019 16:29 Відповісти
Мне пригожинские троли пофигу.
показати весь коментар
29.05.2019 22:42 Відповісти
У Вас ВПН лагает, уважаемый россиянин.
показати весь коментар
30.05.2019 08:38 Відповісти
У мене все рулить належним чином шановний француз.
показати весь коментар
30.05.2019 12:56 Відповісти
Заметно.
показати весь коментар
30.05.2019 16:26 Відповісти
Якщо заходжу під різними прапорцями - значить так треба, ось зараз під прапором Ісландії.
показати весь коментар
30.05.2019 20:39 Відповісти
эти красные кроссовки, быстро скачут по асфальту
показати весь коментар
28.05.2019 22:37 Відповісти
А твої якого кольору, чи не кольору "Аквафреш"?
показати весь коментар
30.05.2019 20:37 Відповісти
Мені здається, що на цензорі кілька редакторів. Одні дають регулярні новини. А один сидить думає-думає, і яяяк бовкне що-небудь - краще б мовчав.
показати весь коментар
28.05.2019 22:38 Відповісти
кого вернуть желают? убийц?!
показати весь коментар
28.05.2019 22:39 Відповісти
Да ладно. Не может быть
показати весь коментар
28.05.2019 22:42 Відповісти
- где пасе?
- пасет.
- где следователи?
- следуют.
показати весь коментар
28.05.2019 22:42 Відповісти
а где командующий?
показати весь коментар
28.05.2019 23:12 Відповісти
который из них?
показати весь коментар
28.05.2019 23:14 Відповісти
- командует
показати весь коментар
28.05.2019 23:16 Відповісти
один где-то в донецке.
второй командует.
показати весь коментар
28.05.2019 23:15 Відповісти
На фоне двух самолетов убийство Немцова - это мелочь, как бы кощунственно это ни звучало. И ничего этим дебилам с ядерными гранатами не сделать...
показати весь коментар
28.05.2019 22:50 Відповісти
Кацапо-собакэн - запасайтесь вазелином:

Росія провалила розслідування вбивства Нємцова, - ПАРЄ - Цензор.НЕТ 6734
показати весь коментар
28.05.2019 22:59 Відповісти
Нямцоў - такі самы вораг і Ўкраіны, і Беларусі, як і Сталін, Гарбачоў, Ельцін, Пуцін.

Яго забойства - гэта "разборкі" міжсобку.
показати весь коментар
28.05.2019 23:11 Відповісти
А шо про Шушкевича молчиш?
показати весь коментар
29.05.2019 01:06 Відповісти
Россия провалила расследование убийства Немцова , ну тут сразу все удивились .пуйло ж сказало шо типа можно было не убивать .
показати весь коментар
28.05.2019 23:12 Відповісти
Как она могла провалить расследование не начав его расследовать?
показати весь коментар
28.05.2019 23:31 Відповісти
Срашка расследование не провалила - она его похерила.
показати весь коментар
29.05.2019 14:42 Відповісти
Так вы и дальше целуйте рашу в задницу, ведь вам важны ее членские взносы, возможность диалога и т.д
показати весь коментар
28.05.2019 23:44 Відповісти
В ПАСЕ, сами себя убеждают, а не продешевят ли они, возвращая убийц? Совсем плохие стали.
показати весь коментар
29.05.2019 05:54 Відповісти
Та ви на себе дивіться.Можна подумати,що в нас Аваков і Луценко вже все розслідували.
показати весь коментар
29.05.2019 07:53 Відповісти