10757 відвідувачів онлайн
1 438 20

Комітет ВР рекомендує нардепам розглянути заяву Гройсмана про відставку

Комітет ВР рекомендує нардепам розглянути заяву Гройсмана про відставку

Парламентський комітет з питань правової політики і правосуддя на засіданні 29 травня рекомендував Верховній Раді розглянути заяву про відставку прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

За словами голови комітету Руслана Князевича, Гройсман має намір взяти участь у засіданні Ради в четвер, 30 травня, на якому буде розглянуто його заяву про відставку.

Як повідомлялося, під час інавгураційної промови президент України Володимир Зеленський заявив про те, що уряд повинен скласти свої повноваження й оголосив про розпуск Верховної Ради VIII скликання. Після цього Гройсман заявив про намір подати у відставку після засідання Кабінету міністрів у найближчу середу, 22 травня.

24 травня керівник прес-служби апарату Верховної Ради Ірина Кармелюк повідомила, що заява прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана про відставку зареєстрована в українському парламенті.

Топ коментарі
+2
О! с Юзіком зажівьом!
показати весь коментар
29.05.2019 13:03 Відповісти
+2
*****, а кто же баржи с кавунами гонять будет
показати весь коментар
29.05.2019 13:05 Відповісти
+2
Придется на поромах сплавлять .
показати весь коментар
29.05.2019 13:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Комитет ВР рекомендует нардепам рассмотреть заявление Гройсмана об отставке - Цензор.НЕТ 2268
показати весь коментар
29.05.2019 13:03 Відповісти
дайош Юзіка на його місце!
він солідний
показати весь коментар
29.05.2019 13:01 Відповісти
О! с Юзіком зажівьом!
показати весь коментар
29.05.2019 13:03 Відповісти
Какое горе, кто ж теперь дэмократию соблюдать будэ?
показати весь коментар
29.05.2019 13:01 Відповісти
Фсё прапала! Команда "потужніх реформаторів" уходит - теперь всем хана...Комитет ВР рекомендует нардепам рассмотреть заявление Гройсмана об отставке - Цензор.НЕТ 7138
показати весь коментар
29.05.2019 13:02 Відповісти
ти вважаєш, шо це іронія?
ще насмієшся
показати весь коментар
29.05.2019 13:04 Відповісти
Довел страну до ручки, накрал деньжат и имущества у страны - пора и в депутаты народ защищать.
показати весь коментар
29.05.2019 13:03 Відповісти
*****, а кто же баржи с кавунами гонять будет
показати весь коментар
29.05.2019 13:05 Відповісти
Придется на поромах сплавлять .
показати весь коментар
29.05.2019 13:07 Відповісти
дешевое занятие, вот Калушская ТЭЦ - это уже уровень
показати весь коментар
29.05.2019 13:07 Відповісти
Заявление Грося написал прямо во время кенгурации, после высера зебла. Стадион так стадион. Ни один порядочный и уважающий себя человек, не будет работать на барыгу, который его уволил с работы. Слишком вумное вот и ипашь сам только не порви ширинку расставляя копыта широко.
показати весь коментар
29.05.2019 13:06 Відповісти
В тюрьму падлу .
показати весь коментар
29.05.2019 13:06 Відповісти
когда едешь на ласипеде за пивом
показати весь коментар
29.05.2019 13:08 Відповісти
уточни какие
показати весь коментар
29.05.2019 13:11 Відповісти
Незамених нет ,тем более без выша. Кубив станет ВО.А над Кубивым -СНБО ,со своими директивами.До окончания выборов соивий саботаж не пройдёт.Новая ВРУ уберёт все разнотолкования и обепечит управляемость в переходные периоды,чтобы не было ослабления Украины.
показати весь коментар
29.05.2019 13:15 Відповісти
любая кухарка..))
показати весь коментар
29.05.2019 13:27 Відповісти
Под кухаркой ,я так понимаю ,Вы имеете ввиду,,Железного Феликса" пораженко-Югу луценко?
показати весь коментар
29.05.2019 13:30 Відповісти