5751 відвідувач онлайн

"Із чистого аркуша": в Росії запропонували Україні почати відносини спочатку

"Із чистого аркуша": в Росії запропонували Україні почати відносини спочатку

Голова Ради Федерації РФ Валентина Матвієнко заявила, що Росія зацікавлена ​​в налагодженні "нормальних добросусідських відносин" з Україною.

Про це вона сказала в інтерв'ю російському інформагентству ТАСС, повідомляє Цензор.НЕТ.

Матвієнко вважає, що "такий самий запит існує і в українському суспільстві".

"І ми б дуже хотіли, щоб такі ж сигнали сьогодні надійшли і з боку нового президента, який отримав, до речі, потужну підтримку населення. Це мандат довіри народу, який хоче миру на Донбасі, який втомився від русофобії, що нагнітається, від дій націоналістів тощо", - заявила Матвієнко.

Вона припустила, що Зеленський або реалізує "зміст мандата", або втрачатиме підтримку.

"Ми готові працювати над відновленням і нормалізацією російсько-українських відносин. Але без диктату, без якихось вигаданих умов з їхнього боку. Почнімо із чистого аркуша. Розберемо, до чого ми прийшли і як це виправити. І разом рухатимемося далі", - додала Матвієнко.

Нагадаємо, 20 травня відбулася інавгурація шостого президента України Володимира Зеленського. Він назвав серед своїх пріоритетів припинення вогню на Донбасі і повернення втрачених територій.

Наступного дня голова Адміністрації президента Андрій Богдан запропонував винести на референдум питання миру з РФ.

Пізніше Зеленський заявив, що референдум не матиме законодавчої ініціативи.

Топ коментарі
+89
Валите с Крима и Донбасса, мразота. А потом "налаживайте отношения"
показати весь коментар
29.05.2019 13:13 Відповісти
+79
Шо ещё раз послать?
показати весь коментар
29.05.2019 13:11 Відповісти
+68
Ну а што? Нармальная прапанова. Украіна гатова. Масковія толькі павінна падцьвердзіць сур'ёзнасьць намераў:

1. Вяртанне Крыму.
2. Кампенсацыя матэрыяльнага ўрону.
3. Кампенсацыяя маральнага ўрону.
4. Вывад войскаў з Дансбасу - забеспячэнне вяртання мяжы пад кантроль ЗСУ.
5. Кампенсацыя матэрыяльнага ўрону.
6. Кампенсацыя маральнага ўрону.
7. Міжнародны трбунал над Пуціным і яго рэжымам.
показати весь коментар
29.05.2019 14:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
«Разберем, к чему мы пришли и как это исправить» - КРЫМ, ДАНЕЦК І ЛУГАНСК вяртайце сапраўднаму гаспадару! вось як «это исправить», вар'яты руснявыя!
показати весь коментар
29.05.2019 21:17 Відповісти
Краще здохніть кацапи.
показати весь коментар
29.05.2019 21:45 Відповісти
Всі і одразу
показати весь коментар
30.05.2019 12:28 Відповісти
Гнида кремлівська...іди в дупу зі всіма своїми аркушами
показати весь коментар
29.05.2019 21:49 Відповісти
а зєбєня в тебе питатимуть щаззз...
показати весь коментар
30.05.2019 11:01 Відповісти
І ти за нею шуруй...
показати весь коментар
30.05.2019 12:57 Відповісти
я тебе так шурану що до кінця життя заікатися будеш, консультант зєбєні.
показати весь коментар
30.05.2019 19:12 Відповісти
Що вже прибув до пункту призначення?..Щось засмерділо...
показати весь коментар
31.05.2019 08:29 Відповісти
Размазать бы эту тварь матвиенко ровным слоем по красной площади.
показати весь коментар
29.05.2019 22:06 Відповісти
Фашистская россия про "чистый лист" завизжала.
Значится, ресурсы на исходе на мацквабаде.
показати весь коментар
29.05.2019 22:34 Відповісти
До озвучених вище умов хочу додати ще одне - тільки після гаазького трибуналу і вироку *****.
показати весь коментар
29.05.2019 23:05 Відповісти
"Із чистого аркуша": в Росії запропонували Україні почати відносини спочатку - Цензор.НЕТ 3441
показати весь коментар
29.05.2019 23:21 Відповісти
-"Давайте начнем с чистого листа. Разберем, к чему мы пришли и как это исправить. И будем вместе двигаться дальше", - добавила Матвиенко.Источник: https://censor.net/n3129489
это или троллинг 90"левела" или они откровенно издеваются...
показати весь коментар
29.05.2019 23:09 Відповісти
Нет, это не троллинг: это просто такой уродский образ мыслей, такое видение мира у похабной обкомовской ************ Вальки ТЮТИНОЙ, которая до своих 50 лет ипала мозг людям совковым коммунизмом, а после 50 лет стала строить совково-номенклатурный капитализм с большим прибытком для себя: её семейное состояние сейчас составляет 2 миллиарда вражеских американских денег.
показати весь коментар
30.05.2019 08:23 Відповісти
санкции сэр............ потихоньку таки давят..........
показати весь коментар
30.05.2019 10:27 Відповісти
"Із чистого аркуша": в Росії запропонували Україні почати відносини спочатку - Цензор.НЕТ 1498"Із чистого аркуша": в Росії запропонували Україні почати відносини спочатку - Цензор.НЕТ 7851"Із чистого аркуша": в Росії запропонували Україні почати відносини спочатку - Цензор.НЕТ 6008"Із чистого аркуша": в Росії запропонували Україні почати відносини спочатку - Цензор.НЕТ 4354
показати весь коментар
29.05.2019 23:20 Відповісти
папір наскрізь просочений кров'ю українців...не зітреш...чистим не стане...На ньому кров поколінь... і кожного майже дня її все більше
показати весь коментар
29.05.2019 23:36 Відповісти
Підпишіть петицію, все починається з малого https://petition.president.gov.ua/petition/54232 НЕ проводити референдум про мир з державою-агресором Росією!
показати весь коментар
30.05.2019 00:21 Відповісти
Та за чим діло стало - рф має лише відновити status quo до її злочинного нападу з урахуванням незворотних змін, що відбулися (тут про це вже досить багато є в обговоренні). Тобто рф повинна спочатку (гарні списки добірною білоруською мовою розохотили до "своїх п'яти копійок"): повернути усіх утримуваних силою в рф українських громадян, компенсувавши їм матеріальні збитки, втрату здоров'я, страждання та каліцтво;
повернути останки закатованих в рф українських громадян;
забрати собі членів воєнних та воєнізованих формувань так званих "ЛНР" та "ДНР" разом з членами їх сімей (звичайно, надавши їм громадянство рф та матеріальну допомогу);
відшкодувати збитки, понесені промисловими підприємствами на загарбаних рф територіях;
повністю відшкодувати вартість усіх вивезених заводів, - зокрема, - оборонних, радіоелектроніки та точної механіки;
вивести усі збройні формування рф з загарбаних територій, включно з колаборантами та сім'ями військовослужбовців рф - військові можуть забирати з собою особисту зброю;
залишити на загарбаній території цілою та неушкодженою усю іншу військову техніку та амуніцію, завезену туди під час московської феодально-фашистської інтервенції (включно з усіма кораблями, плавзасобами та т.і. так званого «ЧФ РФ»);
демілітаризувати територію рф, що межує з Україною, смугою щонайменше в 300 кілометрів;
ввести на зазначену територію рф стабілізаційні війська ООН та Євросоюзу.
Ну так-сяк саме необхідне перелічив. Повернення Україні ракетно-ядерної зброї, розвиток українських ракетно-космічних озброєнь та флоту, введення ще одного стабілізаційного контингенту ООН на територію Кубані - це вже предмети наступних уточнюючих переговорів. І ось після усього переліченого та побічно згаданого почнемо з нового аркуша: встановимо атомні міни на кордоні з ними та поставимо на бойове чергування ракети з ядерними боєголовками з запрограмованими цілями, розташованими самі знаєте де. Якщо людству не начхати на своє майбутнє, воно має прислухатися до подібних пропозицій. Для утихомирення скаженої московської тварюки людству потрібен хтось з дрючком. Але, боюсь, людству таки начхати. Отже, така миролюбна ініціатива вальки-полстакана Матвієнко розвитку не матиме.
показати весь коментар
30.05.2019 00:29 Відповісти
- забрать своих переселенцев из Крыма и Донбасса.
- выплатить компенсации семьям погибших на Донбассе украинских войнов
- Выдать украинскому правосудию Плотницкого,Гиркина, Прилепина, Бородая и т.д.
показати весь коментар
30.05.2019 09:46 Відповісти
Ваши дополнения вполне здравые, учли бы - было бы кому. Однако выдавать нашему правосудию этих упыряк и психов не стоит. Они - сильный дестабилизирующий элемент и демонстративные личности субъекты. Пусть не место в наших тюрьмах занимают, а убьют у них кого или другие какие зверства устроят. К тому же время их известности прошло, а без этого у всех их один конец - самоубийство.
показати весь коментар
30.05.2019 11:13 Відповісти
некоторые тут пишут: вернуть крым, вернуть донбасс, блаблабла. А тысячи убитых кто вернет обратно?никакие репарации не компенсируют Украине потерю лучших сынов. Поэтому рашка спешно идет в пешее эротическое путешествие.
показати весь коментар
30.05.2019 02:26 Відповісти
Развалится ********* и можно будет отношения с "чистого листа" начинать
показати весь коментар
30.05.2019 03:14 Відповісти
Що єто за алконавт на фото?
показати весь коментар
30.05.2019 05:58 Відповісти
С "чистого листа" начать предлагаете?... Ишь ты!...
С чистого листа - так с чистого листа! Возвращаете Крым, убираетесь с Донбасса и никак не поддерживайте местных сепаратистов - вот это и будет "с чистого листа". После этого - обсудим размеры компенсации Украине. (А через несколько десятилетий, - быть может, - даже дружить начнём...)
показати весь коментар
30.05.2019 07:47 Відповісти
Валька пол стакана умом тронулась от блуждающего гемороя с ботоксом ,не ты ли вафельница сколупендра голосовала, чтоб ***** вводил не только по твоей мерзкой роже, но и войска ихтамнетов ...
показати весь коментар
30.05.2019 08:01 Відповісти
Тварь "комсомольського походження з України" … С чистого листа … Да, 73% за Зеленского. и что? Уберитесь с нашей территории: С Крыма и Донбасса, восстановите все как было до войны, ОЖИВИТЕ ВСЕХ НАЩИХ ЗАЩИТНИКОВ И МИРНОЕ НАСЕЛЕНИЕ... Сможете, твари? Никто, никогда вам ваши преступления НЕ ПРОСТИТ ! В Украине живут Украинцы, а НЕ ИДИОТЫ...
показати весь коментар
30.05.2019 08:17 Відповісти
Тварь "комсомольского походження" не имеет ни малейшего отношения к народу Украины:

будущая обкомовская ************ Валька ТЮТИНА родилась в военном гарнизоне в семье советско-кацапского оккупанта Ивана Тютина, проходившего службу в оккупационных советских войсках на территории Украины.
показати весь коментар
30.05.2019 08:29 Відповісти
++++++
показати весь коментар
30.05.2019 08:58 Відповісти
Не может быть никакого мира со страной которая пытается нас уничтожить .
показати весь коментар
30.05.2019 08:20 Відповісти
аннализируя результат форума- практически никто из недороссии не поддержал матвиенко, и складывается такое мнение- шо они не разделяют ее мнение, т.е не хотят мира, а она думала, шо ее поддержат, эт еще раз подчеркивает, шо небожители и андеграунд пипл- разное, а надо чаще выходить в народ, ведь было такое в древности-правитель облачался в одежды нищего и странствовал по своей стране, не доверял своему окружению, и смотрел и слушал-, шо грят, какое настроение в государстве, сколько подают- хотя цензор и не авторитет для них- и плюс типа как бы запрещен
показати весь коментар
30.05.2019 08:27 Відповісти
*******, всьому світу відомо, що домовленості з вами не варті навіть аркуша, на якому вони написані.
Тому йдіть до свого *****!
показати весь коментар
30.05.2019 10:15 Відповісти
отдайде Крым и Донбасс, заберите оттуда себе пару-тройку миллионов своей ваты, репарации
за оккупацию и все потери и..... и идетена...........Й - от вам и чистый лист.
показати весь коментар
30.05.2019 10:26 Відповісти
а ти впевнений шо зєгова та коломойша тебе питатимуть?
показати весь коментар
30.05.2019 11:02 Відповісти
впэвнэный бо нихто ще ничого...........
показати весь коментар
30.05.2019 11:39 Відповісти
А ведь она с Украины. Родилась в Хмельницкой области, в Шепетовке, детство провела в Черкассах, где с отличием закончила медицинское училище и поступила в Ленинградский фармацевтический институт. И Валюху понесло...
показати весь коментар
30.05.2019 12:43 Відповісти
родители, отец - эрзян (то есть мокша), просто поселился после войны в Украине.
показати весь коментар
30.05.2019 19:39 Відповісти
Русские - это искуственно созданая нация при помощи Российской империи. Ибо в Российской империи, чего нет в настоящее время в РФ, человеку, из самых низов, предоставлялась возможность поднятся на самый верх, по своей значимости в пределах Российской империи, как в игре в шахматы - каждой пешке предоставлена возможность поднятся с самого низу, на самый верх, по своей значимости на шахматной доске. То есть, Российская империя способствовала самореализации человека, независимости от его национальной принадлежности, социального положения и религиозной принадлежности. В настоящее же время, на територии бывшей Российской империи, происходит тотальное и цыничное истребление всех тех, кого устраивала идеология Российской империи, то есть, право человека на самореализацию. Поэтому, принять Украиной предложение России начать оношение с «чистого листа», не что иное, как умирать - так вместе.
Православный (богу послушный) анархо коммунист.
Сегодня Май. Год 7527 от сотворения мира
показати весь коментар
30.05.2019 13:24 Відповісти
Заберіть свій паРашний гній із Лугандонії і заберіться із Криму, отді і буде чистий аркуш!!!!!!!!!
Падли кацапсько-путлеровські!!!!
показати весь коментар
30.05.2019 13:50 Відповісти
Нормально так эта райкомовская шкура Валька Полстакановна Краснотрусиенко задвинула.
Тысячи убитых, десятки тысяч калек, безногих, безруких и пр., сотни тысяч сирот вдов, отцов и матерей убитых хлопцев, оккупированы тысячи км, разворочены и разрушено на ярды баксов, пытки и расстрелы безоружных и пленных, отрубленные руки и выколотые глаза за тризуб, костры из книжек Кобзаря , украинских учебников и жовто-блакитних прапорiв ....И после всего этого - да ладны, вы , чо , братья , вы чо обиделись ? Та куйня вопрос - начнём с чистого листа, делофф-то , токо наши орки где были и останутся, чо оккупировано - то наше и вы ето - того , кормите трактористов таперича.... КАКОЙ же плятью надо быть и чтобы такое ляпать - и чтоб на ТАКОЕ соглашаться.....
показати весь коментар
30.05.2019 21:40 Відповісти
Сторінка 4 з 4