4268 відвідувачів онлайн

На Київщині з нелегального цеху вилучено 2 тонни бурштину, - прокуратура. ФОТО

У Київській області правоохоронці зупинили діяльність нелегального цеху з обробки незаконно видобутого бурштину.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу прокуратури Житомирської області.

На Київщині з нелегального цеху вилучено 2 тонни бурштину, - прокуратура 01

Уродженець іншої країни, разом зі спільниками організував в Одеській області нелегальне виробництво з обробки незаконно видобутого бурштину. Діяльність "бурштинового" ділка була припинена в лютому цього року.

Однак, згадана особа продовжувала здійснювати протиправну діяльність, організувавши на Київщині у Васильківському районі нелегальне виробництво з обробки незаконно видобутого бурштину, обладнавши в складських приміщеннях спеціальний цех.

На Київщині з нелегального цеху вилучено 2 тонни бурштину, - прокуратура 02

У середу, 30 травня, співробітники СБУ в місцях розташування нелегального виробництва проведели санкціонований обшук.

Під час обшуку виявлено та вилучено 5 верстатів для обробки дорогоцінного каменю, 80 мішків з бурштином-сирцем загальною вагою майже 2 тонни.

На Київщині з нелегального цеху вилучено 2 тонни бурштину, - прокуратура 04

Зараз вирішується питання про накладення арешту на вилучені матеріальні цінності та проведення відповідних експертиз. Досудове розслідування у кримінальному провадженні відкрито за фактом порушення правил охорони або використання надр, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене групою осіб за попередньою змовою, за ч. 4 ст. 240 КК України.

Топ коментарі
+5
Сага о скотах, которые уничтожают землю, где живут...
показати весь коментар
30.05.2019 22:57 Відповісти
+2
Аваков не хоче легалізації, йому треба мзда
показати весь коментар
30.05.2019 23:02 Відповісти
+2
Не хотите чтобы в Украине обрабатывали янтарь - тогда будут работать цеха в Польше.
показати весь коментар
30.05.2019 23:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сага о скотах, которые уничтожают землю, где живут...
показати весь коментар
30.05.2019 22:57 Відповісти
Аваков не хоче легалізації, йому треба мзда
показати весь коментар
30.05.2019 23:02 Відповісти
На Киевщине из нелегального цеха изъято 2 тонны янтаря, - прокуратура. ФОТО

маразм в том,а почему не легализировать этот бизнес???
показати весь коментар
30.05.2019 23:02 Відповісти
Розенблатообразные мафиози против легализации, а то ведь надо налоги платить, а жалко же, жаба давит.
показати весь коментар
30.05.2019 23:18 Відповісти
бо там є лобі, типу жульки, ляшки та інших борцунів за права трудящих, що пищять "всьо прінадліжит народу, скатиняки!"
тепер до ни ще приєднаються "слугі народу" (а як же! слуги повинні слугувати народу та захищати право народу дивитися, як його грабують)
і поки "всьо прінадліжит народу" - все належить їм
показати весь коментар
30.05.2019 23:24 Відповісти
ПО довго чекали поки 2 тонни бурштину назбирають щоб велику партію прихватизувати.
показати весь коментар
30.05.2019 23:06 Відповісти
Не хотите чтобы в Украине обрабатывали янтарь - тогда будут работать цеха в Польше.
показати весь коментар
30.05.2019 23:13 Відповісти
Нужно принимать янтарь на его начале, тобишь долбить копачей...
А то копать и мыть янтарь с благословения мусоров можно, а покупать и обрабатывать нельзя...
Ну не чего..
Наш миссия Владимир порядок наведёт...
Я дома повесил портретики всех участников квартала 95..
Иконы выкинул, а их повесил на стены..
А самого главного бога нашего прихода, Коломойского я повесил перед входом в дом..
Трепещите порохоботы...
показати весь коментар
30.05.2019 23:22 Відповісти
А где легальные?
показати весь коментар
30.05.2019 23:27 Відповісти
Обанкротились, была не то статья, или видео не помню. И именно из-за нелегальных копачей, которые обвалили рынок янтаря в Украине.
показати весь коментар
31.05.2019 09:01 Відповісти
А почему это обработка янтаря нелегальна? Купил чел себе янтарь, делает украшения. Документы на покупку не сохранились. Штраф 500 грн.
показати весь коментар
31.05.2019 08:27 Відповісти
и куда ж его (янтарь) теперь деть?
державное пидприемство умышленно развалили (как и все остальные) проехав нам по ушам, что мол не эффективно...
всегда было эффективно, а тут раз и при реформаторах чудным образом стало неэффективно...
показати весь коментар
31.05.2019 08:33 Відповісти