4668 відвідувачів онлайн
6 614 41

Нардеп Фельдман звинуватив "Нацкорпус" у вимаганні та збирається дати свідчення

Нардеп Фельдман звинуватив "Нацкорпус" у вимаганні та збирається дати свідчення

Політик попросив президента Зеленського зупинити рейдерське захоплення "Барабашово".

Харківський нардеп, почесний президент ПАТ "Концерн АВЕК і Ко" Олександр Фельдман звинуватив політичну партію "Національний корпус" у вимаганні мільйона доларів США. Про це йдеться в зверненні політика до президента України Володимира Зеленського, повідомляє Главком.

Зокрема, Фельдман просить президента Зеленського звернути увагу на ситуацію навколо найбільшого торгового центру в Східній Європі – "Барабашово", що, за його словами, зіткнувся з рейдерами в особі партії "Національний корпус".

"Зухвалі дії, спроби розхитати силове протистояння на території найбільшого в Східній Європі Торгового центру "Барабашово" змусили мене звернутися до Вас, пане Президенте, від імені сотень тисяч харків'ян, які пов'язали свій бізнес із "Барабашово", від імені тих, для кого цей торговий центр став можливістю вижити під час кризи 90-х років, створити власну справу і наповнювати бюджети всіх рівнів, виростити дітей і розвивати мирну і незалежну державу", - зазначає Фельдман.

Крім того, Фельдман просить президента доручити компетентним органам провести неупереджене розслідування низки спроб рейдерських захоплень і дати їм оцінку відповідно до чинного законодавства, а також доручити правоохоронцям вжити жорстких заходів щодо недопущення подібних незаконних дій.

За даними народного депутата, радикально налаштовані молоді люди, які ототожнюють себе з політичною партією "Національний корпус", роблять системні спроби залякування підприємців, співробітників адміністрації ТЦ, а також рейдерських атак на об'єкти торгового центру. Так, за інформацією Фельдмана, чергова спроба рейдерського захоплення була здійснена 29 травня, тоді група молодих людей, яка виступала від імені "Національного корпусу", поставила руба питання спокою і особистої безпеки багатьох харків'ян, а також власників бізнесу.

"Причина приходу активістів сумнозвісної політичної сили проста: свого часу вони вимагали у мене мільйон доларів США за "захист і спокій". І я готовий дати всі ці свідчення слідчим органам. Отримавши рішучу відмову, радикали вирішують питання звичними для них способами - силовими провокаціями, захопленнями і рейдерством", - йдеться у зверненні Фельдмана до президента.

За даними парламентарія, підприємці "Барабашово" зіткнулися з низкою викликів, зокрема, це "шантаж і маніпулювання громадською думкою, провокації, напади, побиття, відверта брехня і готовність нехтувати законом і миром в Україні". Крім того, за даними народного депутата, з такими ж викликами довелося зіткнутися і йому особисто.

"Як кандидат у народні депутати України, який балотується в 174 одномандатному окрузі в порядку самовисування на позачергових виборах народних депутатів України, з такими викликами зіткнувся і я особисто. Останнім часом у Харкові розгорнута ціла кампанія з розповсюдження "чорних" матеріалів. Це брехливі звинувачення в підпалах, у побитті, в інших всіляких злочинах. Крім того, 23 травня активісти "Національного корпусу" з використанням димових шашок напали на мій офіс, де на першому поверсі розташовується один з культурних центрів - візитівка міста - Галерея "АВЕК", яку щодня безкоштовно відвідують тисячі людей", - зазначив Фельдман.

Топ коментарі
+16
Бідна ненька Україна вже не зна, як від фельдманів рятуватись, але фельдмани думають інакше.
показати весь коментар
03.06.2019 14:53 Відповісти
+14
Тело,на котором негде клейма поставить жалуется единоверцу на "злостных нацыков". Пошла жара. Все национальные движения к ногтю по максимуму,а там уже можно спокойно и булки перед русней раздвигать. "Заможніємо" изо дня в день.
показати весь коментар
03.06.2019 14:55 Відповісти
+8
Этот барыга Фельдман такого набрешет,что мало не покажется. Ему верить нельзя.
показати весь коментар
03.06.2019 14:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А почему не миллиарда? Почему я так говорю? Потому, что сам Фельдман мне должен миллион монгольских тугриков. У меня и свидетель есть - мой кум.
показати весь коментар
03.06.2019 14:51 Відповісти
Де сказав? Під столом. Пий менше з кумом і галюцінацій не буде....
показати весь коментар
03.06.2019 14:57 Відповісти
Этот барыга Фельдман такого набрешет,что мало не покажется. Ему верить нельзя.
показати весь коментар
03.06.2019 14:59 Відповісти
Фельдман хоч і мудак, але те, що тітушня Білецького з "Національного корпусу", з "Нац. дружин" займається рейдерством і проплаченими пікетаму тут і до бабки ходити не потрібно. Бидло під прикриттям націоналізму заробляє бабулети для Білецького. Щось подібне хотів зробити і Корбан, коли реєстрував свою партію "Укроп", але його вчасно прикрили.
показати весь коментар
03.06.2019 15:28 Відповісти
Це не тітушня Білецького. Білеций з нацжонами рекітіри авак'яна."карочє, **********"
показати весь коментар
03.06.2019 15:47 Відповісти
Бідна ненька Україна вже не зна, як від фельдманів рятуватись, але фельдмани думають інакше.
показати весь коментар
03.06.2019 14:53 Відповісти
https://censor.net/user/451004 - все ОК...

"Бідна ненька Україна....."
Ей самой хочется быть изнасилованной обрезанными членами...
Проголосовала же .... - значит нравица..., значит легли и ждутсь.....
показати весь коментар
03.06.2019 14:59 Відповісти
Фельдман надеется, что жид жиду допоможе. Он с таким трудом отмародерил себе этот рынок, а тут оказывается, что еще и надо делиться. Гы.
показати весь коментар
03.06.2019 15:04 Відповісти
Тело,на котором негде клейма поставить жалуется единоверцу на "злостных нацыков". Пошла жара. Все национальные движения к ногтю по максимуму,а там уже можно спокойно и булки перед русней раздвигать. "Заможніємо" изо дня в день.
показати весь коментар
03.06.2019 14:55 Відповісти
Нет, ребята. Нацжоны сейчас своё тебуют за полгода работы чёрного пиара Порошенко. И будет это не только рынок.
показати весь коментар
03.06.2019 14:55 Відповісти
У Фельдмана округ хорошо прикормленный, он по мажоритарке точно пройдет. Он уже давно долларовый миллиардер, как и Кернес. Что им все неймется? Шли бы на пенсию с такими деньжищами, а им все мало.
показати весь коментар
03.06.2019 14:59 Відповісти
"Фельдман просит президента Зеленского"(c) - и правда смешно По таким "делам" нужно до бени обращаться. беня - "почетный рейдер Украины", передел майна - это его парафия.
показати весь коментар
03.06.2019 15:01 Відповісти
Лучшая оборона -нападение.Бывшие СБУшники возглавляют службы безопасности Фельдмана.Несколько предпринимателей просто исчезли,несколько в реанимации.Полиция вообще не вмешивается и не пресекает бандитизьм служб фельдмана.
показати весь коментар
03.06.2019 15:02 Відповісти
Недавно было нападение на доного из активистов Нацкорпуса фельдмановскими бандюками, а теперь эта пархатая мразь рассказывает как его обижают.
показати весь коментар
03.06.2019 20:04 Відповісти
не трожь фельдмана, рабиновича, гройсмана ,абрамовича..................
показати весь коментар
03.06.2019 15:03 Відповісти
Израиль завоет 100% по поводу Фельдмана.Видный спонсор еврейской диаспоры Харькова.
показати весь коментар
03.06.2019 15:07 Відповісти
Жлобяра, Арсенчику пожалел.
показати весь коментар
03.06.2019 15:08 Відповісти
Честный Украинец фельдман,просит защиты у президента Украинца зели,защиты от истинного Украинца авкова! В истории Украины будут Украинцы?
показати весь коментар
03.06.2019 15:10 Відповісти
мент авакян решил наложить лапу на крупнейший рынок в Харькове в обмен на лояльность зеломойскому.
показати весь коментар
03.06.2019 15:11 Відповісти
По-моему этот "Нацкорпус" уже давно перестал стесняться и занимается рэкетом в открытую. Серая зона закона позволяет бандитам существовать в виде общественных организаций или какаих-то охранных агенств. Главное флажками размахивать и пару "протестов" устроить, а потом кричать, что по политическим мотивам преследуют. А аппетиты растут.
показати весь коментар
03.06.2019 15:14 Відповісти
Кому нужно это Барабашово? Там сейчас убытки одни.... Покупателя нет.
показати весь коментар
03.06.2019 15:22 Відповісти
Посмотрим, как новое СБУ отреагирует .....
показати весь коментар
03.06.2019 15:31 Відповісти
))))
Ну прям не смешно...
показати весь коментар
03.06.2019 15:35 Відповісти
"Никого не жалко, никого. Ни тебя, ни меня, ни его" (с) Шнуров. Шо непонятно? Гепа при помощи рюкзакевича контролируещго нацжон в очередной раз пытается отжать рынок у товарища по ярмолке.
показати весь коментар
03.06.2019 15:33 Відповісти
Нац корпус+нац дружины это Аваков...
Аваков это новый союзник БЕНЯфициара...
БЕНЯфициар это собственник проекта ЗЕ...

ТЫ КОМУ И НА КОГО ЖАЛОВАТСЯ ВЗДУМАЛ ЛОХ!???)))
показати весь коментар
03.06.2019 15:33 Відповісти
Караул, вымогатели с вымогателя вымогают.
показати весь коментар
03.06.2019 15:40 Відповісти
ну как думаете - кто Зеленскому ближе - Фельдман или какой то нац корпус - ответ правильный у вас есть))))))))
показати весь коментар
03.06.2019 15:57 Відповісти
Это российские провокаторы дестабилизируют ситуацию.Организаторов переловить и в тюрьму на 15 лет .
показати весь коментар
03.06.2019 16:10 Відповісти
А Фельдман по національності українець???
Жидяри захопили владу в Україні і спеціально в паспортах вилучили графу національність, щоб їх не пізнали що вони жидяри!!!
Поверніть графу національності в українських паспортах!!!
Фельдмани, Каломойські, Кернеси, Звягільські і інша шобла, ну і дурні українці, що голосують за всяких тимошенок!!!
показати весь коментар
03.06.2019 16:16 Відповісти
- За что же вы хотите получить деньги? Я их заработал, а вы
- Я не только трудился. Я даже пострадал. После разговоров с Берлагой, Скумбриевичем и Полыхаевым я потерял веру в человечество. Разве это не стоит миллиона рублей, вера в человечество?
- Стоит, стоит, - успокоил Александр Иванович.
- Золотой теленок (Илья Ильф и Евгений Петров)
Нацкорпус- Фельдману
показати весь коментар
03.06.2019 16:27 Відповісти
ФельдМАН уну збавляй, а не то пейси пообрізаємо....
показати весь коментар
03.06.2019 16:41 Відповісти
Какие показания, кому давать, наивный.
показати весь коментар
03.06.2019 16:48 Відповісти
Раскошеливайся мойша. Патриоты имеют право на свою долю.
показати весь коментар
03.06.2019 17:13 Відповісти
То был известный вор Фельдман. А тут вдруг появился неизвестный вор, который силой забирает наворованное Фельдманом.
показати весь коментар
03.06.2019 18:06 Відповісти
Рейдерство и шантаж в любом случае должны быть наказуемы. Но вот это: "наполнять бюджеты всех уровней" также требует тщательной проверки. Не по наслышке зная, как работали (вряд ли сейчас что-то кардинально изменилось) рынки, уход от налогов там не просто большой - огромный. У Барабашова, как и любого бизнеса, должна быть государственная крыша, но государственная, а не отдельных госслужащих. За эту крышу бизнес должен платить налоги по-полной, а если увиливает - нести суровое наказание.
показати весь коментар
03.06.2019 18:35 Відповісти
Тут все просто Фельдман .Гепа . Трухан , Допа и ост из русского мира , против Авакова и его НК . Все деньги делят .И те и другие воры .
показати весь коментар
03.06.2019 19:08 Відповісти
Ну лжёт же **** , и не краснеет.
Фельдман ты нахрена Кернеса стрелял?
показати весь коментар
03.06.2019 19:09 Відповісти
В Харкові дурку закрили? Чи фельдмана нарешті визнали адекватним, а його багаторічне пребування на Д-обліку - "політично вмотивованим"?
показати весь коментар
04.06.2019 04:17 Відповісти