13529 відвідувачів онлайн
30 022 317

Я теж була "агентом Кремля", - прес-секретар Зеленського Мендель

Я теж була "агентом Кремля", - прес-секретар Зеленського Мендель

Прес-секретар президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель 3 червня на брифінгу в Києві заявила, що її на колишній роботі називали "агентом Кремля".

Мендель запитали, як вибудовуватиме відносини з пресою Адміністрація Президента Володимира Зеленського, враховуючи, що під час президентства колишнього глави держави Петра Порошенка "склалися такі взаємини із засобами масової інформації, коли деяких журналістів називали "агентами Кремля", а з іншими спілкувалися на зручні президенту теми, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Гордон.

"Я теж була "агентом Кремля" на колишній своїй роботі. Я маю на увазі, що я теж була в цій шкурі, коли мене називали "агентом Кремля"", - відповіла Мендель.

Вона зазначила, що буде додатковим елементом комунікації Зеленського з пресою.

"У нас є велика комунікаційна команда, є я як додаткове джерело і є президент, який ніколи не відмовляє в коментарях. Про "агентів Кремля" я нічого не можу сказати", - додала Мендель.

Топ коментарі
+99
Собственно, и осталась.
показати весь коментар
04.06.2019 09:29 Відповісти
+85
Судя по последним выстурлениям шиферов и др. Зекоманды, даже не сомневаюсь...
показати весь коментар
04.06.2019 09:30 Відповісти
+63
Лажа с интера, уже бы сразу скабееву назначили, зачем эти полумеры?
показати весь коментар
04.06.2019 09:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Зрозуміло, ***** ль буде обличчям, яке буде озвучувати те, що напишуть комунікатори.
Спочатку вона озвучувала комунікаторів кремля - тепер.............дезентерію.
СПІВПАДІННЯ не думаю - Агент Мендель!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
04.06.2019 13:23 Відповісти
А хто цій пісь..ці сказав, що їй дозволено своїм ротом щось своє озвучувати, рот у неї для іншої напруженоїроботи задля президента.
показати весь коментар
04.06.2019 13:23 Відповісти
А шо шеф такы агент?
показати весь коментар
04.06.2019 13:49 Відповісти
Що, Цензорята, всі мої коментарі видаляєте!!Любите Баригу!! Мародера та брехуна! Мда...... Я була їншої думки про пана Бутусова! Ну що ж, краще пізно чим ніколи взнати хто є хто! На жаль....
показати весь коментар
04.06.2019 15:05 Відповісти
соевые боты - ********* платные.
показати весь коментар
04.06.2019 16:54 Відповісти
Что эта девчушка там решает, рашают как всегда серые кардиналы.
показати весь коментар
04.06.2019 17:27 Відповісти
зы. https://censor.net/news/3130448/prokuratura_zakryla_delo_protiv_eksregionala_ivanyuschenko_yury_enakievskogo_dokument
- оооопс...............
показати весь коментар
04.06.2019 17:31 Відповісти
Дайте йому сто днів
День 1:Референдум за мир
День 2:Повернення Портнова
День 3:Повернення Хорошковського
День 4:Факап великобританці, продаж Сватів Яндексу
День 5:Ліга сміху, майдан негативне явище, затримання подлітка за пікет.
День 6:Шаурма, Московське поздоровленняКиеву.
День7:коментарі з погрозами дівчині на сайті преза
День8:ігнор дефолту Коломойши
День9:Саака,Бібіпка,Данилюк загубив РНБО
День10:Забув шо главнокоман це він
День11:Кортеж по встрєчкє
День12:Шарій планує в раду
День13:Сходив на Монатіка
показати весь коментар
04.06.2019 18:23 Відповісти
Два чоботи--пара. брехливі
показати весь коментар
04.06.2019 19:33 Відповісти
Эту вату видимо Майдан не особо научил жизни ....с их Интером и прочими недо-деятелями....
показати весь коментар
04.06.2019 22:15 Відповісти
Мендель , Шмендель , Шефер ... При Порошенко такого бардака не было .
показати весь коментар
04.06.2019 23:52 Відповісти
Да, при Вальцмане таких Гройсманов не было.
показати весь коментар
05.06.2019 06:29 Відповісти
Похоже у команды вазелина бабломойского такой хитрый план - ни дня без зашквара, хотя они уже явно идут с опережением графика. По другому такую откровенную тупость перед выборами сложно объяснить, при всех раскладах вата в Украине меньшинство,а значит все эти ватные высеры зебилов явно работают на понижение рейтинга слуги урода.
показати весь коментар
05.06.2019 00:27 Відповісти
От кацапів набігло.
показати весь коментар
05.06.2019 01:16 Відповісти
Ну так поэтому ее и выбрали!
показати весь коментар
05.06.2019 01:45 Відповісти
Сторінка 4 з 4