4205 відвідувачів онлайн
4 512 75

Зеленський поговорив із радником Трампа Кушнером, - АП

Президент України Володимир Зеленський провів бесіду зі старшим радником президента США Джаредом Кушнером, яка відбулася у вівторок у Брюсселі рамках вечері в постійному представництві США при ЄС.

Про це повідомили в Адміністрації українського президента, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Так, президент Зеленський розмовляв з Кушнером, вони обговорили широкий спектр питань, починаючи від безпеки і закінчуючи енергетикою", - сказали кореспонденту "Інтерфакс-Україна" в Адміністрації українського президента.

На вечері також був присутній держсекретар США з питань енергетики Рік Перрі, президент Польщі Анджей Дуда, високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні, прем'єр-міністр Грузії Мамука Бахтадзе.

Топ коментарі
+8
На самом деле эта встреча куда важнее, чем с Трампом, потому что по существу (по делу), а не для протокола, именно в таком формате и решаются 99% вопросов!
показати весь коментар
05.06.2019 13:29 Відповісти
+8
Ну ты и дерьмо, даже собака тебя не уважает...
показати весь коментар
05.06.2019 13:30 Відповісти
+7
ЗЕ фан...не ровняй всех по себе!)))
показати весь коментар
05.06.2019 13:31 Відповісти

Завантаження...