6657 відвідувачів онлайн

Убивство Кирила Тлявова: слідчі не вимагали примусових експертиз на алкоголь і наявність слідів пороху, оскільки був вихідний

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське, про це заявив керівник регіонального управління Держбюро розслідувань Руслан Марчук.

Зазначимо, що підозрювані Володимир Петровець та Іван Приходько відмовилися свідчити і проходити тести на алкоголь та сліди пороху.

Нагадаємо, 2 червня двом працівникам патрульної поліції повідомили про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 28, ст. 128 КК України - в необережному тяжкому тілесному ушкодженні, скоєному за попередньою змовою групою осіб, повідомила прес-служба прокуратури Київської області.

Правоохоронці встановили, що ці працівники патрульної поліції 31 травня в Переяславі-Хмельницькому під час відпочинку вживали спиртні напої, потім домовилися постріляти з вогнепальної зброї по металевих банках та інших предметах. У результаті пострілів влучили в малолітнього хлопчика, який перебував на дитячому майданчику.

Увечері 3 червня хлопчик помер у лікарні.

Президент Зеленський пообіцяв сприяти винесенню справедливого покарання для співробітників поліції, які можуть бути причетні до заподіяння вогнепальних ушкоджень 5-річному хлопчику.

4 червня суд взяв під варту на 2 місяці без права внесення застави підозрюваних у вбивстві Івана Приходька і Володимира Петровця.

Топ коментарі
+19
Брехуни...
І не соромно так тупо відмазувати своїх від такого страшного злочину ?
показати весь коментар
06.06.2019 08:07 Відповісти
+19
Ого. Уже четверг.А до четверга следователи тоже думали что выходной у суда?Так и запишем по выходным можно детей убивать -суд то не работает
показати весь коментар
06.06.2019 08:10 Відповісти
+18
Деканоидзе пыталась реформировать полицию, но Порошенко ее выжил, такие люди ему не нужны были. Не зря же его называли гарантом коррупции.
показати весь коментар
06.06.2019 08:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
На весь залишок життя...хай поїдуть відпочинуть в Польші і тд. після відбуття терміну
за співучасть у вбивстві.
показати весь коментар
06.06.2019 09:55 Відповісти
Как же мерзко читать такие отмазки. Я думаю такие следователи тоже заслужили наказание.
показати весь коментар
06.06.2019 10:09 Відповісти
Там сговор налицо. Следователей тоже нужно сажать.
показати весь коментар
06.06.2019 10:13 Відповісти
Если пьяный за рулем-штраф 10200 и лишение прав,если пьяный с оружием-это можно.Хорошо менты поганые устроились
показати весь коментар
06.06.2019 10:16 Відповісти
Потрібно акцентувати увагу на тому, що не вимагали провести експертизу саме слідчі ПОЛІЦІЇ!, а не ДБР чи прокуратури. Тобто реально поліція робила спроби сховати докази злочину своїх співробітників.
показати весь коментар
06.06.2019 10:20 Відповісти
Следователи уже уволены? Они не выполнили свою прямую работу которую обязаны.
Почему при паршивом ДТП везут на экспертизу без всякого суда, а при убийстве нужен суд? Нужно весь украинский уголовно-процессуальный кодекс выкинуть в печку, пойти в любой ларек и купить кодекс Америки, Англии или Франции, перепечатать и принять.
показати весь коментар
06.06.2019 10:22 Відповісти
Я не тороплю за следователей, но на основании чего увольнять?
показати весь коментар
06.06.2019 22:01 Відповісти
пора нацикам включаться
Или только супермаркеты кошмарить можем?
показати весь коментар
06.06.2019 11:02 Відповісти
Преступная халатность следователя. Если нет умысла...
показати весь коментар
06.06.2019 11:11 Відповісти
Да ладно нет умысла, типо следователь не понимает последствий
показати весь коментар
06.06.2019 13:33 Відповісти
Думаю, что умысел есть. Думаю, что следователь понимает. Но это надо ДОКАЗЫВАТЬ в суде.
показати весь коментар
08.06.2019 00:16 Відповісти
Что доказывать, что следователь не понимает своих прямых обязанностей и последствий их не выполнения?
показати весь коментар
08.06.2019 12:14 Відповісти
Ну ось і все - вони не підсудні,як і судді, прокурори,сбушники,депутати. Не говоріть нам ,що щось змінилось.
показати весь коментар
06.06.2019 11:42 Відповісти
А то, что следы пороха еще и на одежде можно выявить, предварительно изъяв эту одежду у подозреваемых, следователи надо полагать даже не знают
показати весь коментар
06.06.2019 11:58 Відповісти
після таких заяв треба негайно відсторонювати слідчих від справи та порушувати проти них самих кримінальну справу за співучасть в укритті злочину. Зє та Аваков повинні негайно реагувати на такі заяви.
показати весь коментар
06.06.2019 12:42 Відповісти
следователи не требовали принудительных экспертиз на алкоголь и наличие следов пороха, поскольку был выходной...хирурги не делали операцию по остановке кровотечения , поскольку был выходной .
показати весь коментар
06.06.2019 13:42 Відповісти
да что в Украине 1 судья да и на дом к судье приехать не проблема за подписью кроме того существует система электронных документов и подписей: короче милиция в выходные не работает цирк да и только куплено все и продажно
показати весь коментар
06.06.2019 15:09 Відповісти
Ответственность должны понести все от пидаров ментов, до гандона главного полицая.
показати весь коментар
06.06.2019 15:17 Відповісти
от як тепер скажіть бажати, щоб моя 6-ти річна донька росла в такій країні ? ((
де дружина поліцейського, який повинен уособлювати в собі закон і порядок, заявляє що не потрібно дітям виходити на вулицю, бо там, он бачите дядьки-полісмени стріляють на галявині заради розваги (((
як????????
показати весь коментар
06.06.2019 16:16 Відповісти
В выходные можно убивать.
показати весь коментар
06.06.2019 21:04 Відповісти
Сторінка 2 з 2