10117 відвідувачів онлайн
2 229 65

Необхідно скасувати обов'язкову вимогу подавати декларації для членів міжнародних наглядових рад держпідприємств, - посольство США

Посольство США в Україні вітає рішення Конституційного суду про скасування електронного декларування для антикорупційних активістів.

Водночас у диппредставництві висловили невдоволення щодо іншого аспекту е-декларування, який залишився чинним, передає Цензор.НЕТ із посиланням на твітер посольства.

"Хоча ми вітаємо рішення про визнання неконституційними вимог електронного декларування для антикорупційних активістів, ми все ще стурбовані щодо вимог до членів міжнародних наглядових рад державних підприємств подавати майнові декларації, які призначено для державних службовців", - йдеться в заяві посольства.

У диппредставництві впевнені, що "ці вимоги відлякують висококваліфікованих фахівців від роботи в радах, не відповідають передовій міжнародній практиці і впливають на здатність влади здійснювати реформу корпоративного управління".

Необхідно скасувати обовязкову вимогу подавати декларації для членів міжнародних наглядових рад держпідприємств, - посольство США 01

Нагадаємо, 6 червня Конституційний суд визнав незаконним обов'язкове електронне декларування майна громадських активістів.

7 червня рішення про скасування електронного декларування антикорупціонерів вітали посли країн-членів "Групи семи" (G7).

Топ коментарі
+10
вот и все что вы хотели знать про "антикоррупцию" - это инструмент влияния непойми кого на внутреннюю политику и на выборы, иначе почему сами борцуны не придерживаются своих принципов
показати весь коментар
08.06.2019 22:02 Відповісти
+9
Вірна вимога. Навіщо українцям знати, скільки отримують ні за що мільйонів наших грошей члени спостережної ради наприклад Нафтогазу? Адже заздрість це не найкраща риса людини.
показати весь коментар
08.06.2019 22:02 Відповісти
+4
Между прочим. Адвокатом директора Чернобыльской АЭС Виктора Брюханова был Виктор Медведчук
Необхідно скасувати обов'язкову вимогу подавати декларації для членів міжнародних наглядових рад держпідприємств, - посольство США - Цензор.НЕТ 9071Фото внизу.
показати весь коментар
08.06.2019 22:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
тонкий намек, на толстое обстоятельство
показати весь коментар
08.06.2019 22:02 Відповісти
Между прочим. Адвокатом директора Чернобыльской АЭС Виктора Брюханова был Виктор Медведчук
Необхідно скасувати обов'язкову вимогу подавати декларації для членів міжнародних наглядових рад держпідприємств, - посольство США - Цензор.НЕТ 9071Фото внизу.
показати весь коментар
08.06.2019 22:07 Відповісти
спарва була політична, а цей покидьок був підставним адвокатом від КДБ. То чому дивуватись?
показати весь коментар
08.06.2019 22:13 Відповісти
Глянь как ганди попал в яблочко с вами - ЗЕбилами!

Необхідно скасувати обов'язкову вимогу подавати декларації для членів міжнародних наглядових рад держпідприємств, - посольство США - Цензор.НЕТ 8148
показати весь коментар
08.06.2019 22:10 Відповісти
Вірна вимога. Навіщо українцям знати, скільки отримують ні за що мільйонів наших грошей члени спостережної ради наприклад Нафтогазу? Адже заздрість це не найкраща риса людини.
показати весь коментар
08.06.2019 22:02 Відповісти
Читайте уважно ! Ключове тут слово МІЖНАРОДНИХ , і не мається на увазі російських чи українських наглядових рад !
показати весь коментар
08.06.2019 23:13 Відповісти
вот и все что вы хотели знать про "антикоррупцию" - это инструмент влияния непойми кого на внутреннюю политику и на выборы, иначе почему сами борцуны не придерживаются своих принципов
показати весь коментар
08.06.2019 22:02 Відповісти
Число советчиков растёт.
показати весь коментар
08.06.2019 22:03 Відповісти
Им есть что скрывать?
показати весь коментар
08.06.2019 22:04 Відповісти
Необхідно скасувати обов'язкову вимогу подавати декларації для членів міжнародних наглядових рад держпідприємств, - посольство США - Цензор.НЕТ 8890
показати весь коментар
08.06.2019 22:09 Відповісти
Все по Оуреллу. Война - это мир. Свобода - это рабство.
Кстати, журналист издания Цензор.нет Евгений Кузьменко отметил, что после встречи с ГлавЗебилом «скептицизма и тревоги не убавилось», к тому же «без ответа остался один вопрос - нафига он туда полез». Журналист имел в виду ЗЕбила
показати весь коментар
08.06.2019 22:13 Відповісти
А що ж таке???
Є що приховувати???
показати весь коментар
08.06.2019 22:14 Відповісти
Давно бы ввели обязательное всеобщее декларирование и не было бы этого идиотизма.
показати весь коментар
08.06.2019 22:21 Відповісти
шо такое, зрада задним числом? Зеленский хочет ввести всеобщее декларирование....и если прислушаться, уже где то возмущается порохобот...
показати весь коментар
08.06.2019 22:38 Відповісти
А если напрячь память, то именно "порохоботы" говорили о всеобщем декларировании и антикоррупционеры подали бы пример, но это трудно что-то напрячь, если памяти хватает только на одну статью...
показати весь коментар
08.06.2019 22:58 Відповісти
Какая зрада? Где возмущение увидел? Давно пора вводить общее декларирование как во Франции к примеру. Смешные вы. Сами себе придумываете что-то, пристегиваете к своим фантазиям порохоботов, сами потом в это и верите. Кстати говоря, не помню, чтобы Зе-беня что-то говорил про декларирование. Если подаст эту идею - я только ЗА.
показати весь коментар
08.06.2019 23:04 Відповісти
США вперше абсолютно відкрито долучаються до процесу перетворення України в неоколоніальну державу. Так зручніше виводити мільярди за мовчазної згоди і під радісне повискування та виляння хвостами "пригодованих" Коболєвих.
показати весь коментар
08.06.2019 22:24 Відповісти
сейчас кто то станет агентом кремля за такую правду
показати весь коментар
08.06.2019 22:31 Відповісти
Неоколоніалізм (наддорогі кредити і наддешева робоча сила) абсолютно невідворотний як фаза розвитку для України. Ми можемо обирати лише яким цей неоколоніалізм буде. Проросійським або проєвропейським. Зрозуміло що проросійський не має жодних перспектив як і сам *********, тому це буде просто тоталітарний колоніалізм з черговим голодомором, фізичним знищенням інтелегенції і перетворенням народу на дебілів та олігофренів. Ми вже це проходили... Є ще правда група жидівських змовників які мріють про "проізраїльскиий неоколоніалізм" і вже досягли деяких суттєвих результатів на цьому шляху...
показати весь коментар
08.06.2019 22:41 Відповісти
Логично Одна Эпл стоит больше чем вся украинская прмышленность, но идиотам важно найти второго идиота чтоб завести потомство, поэтому идиотизм неискореним!
показати весь коментар
08.06.2019 22:47 Відповісти
Показывая полный внешний контроль?Это не колониальность?
показати весь коментар
08.06.2019 22:48 Відповісти
Ми вчимося. Зокрема в Ізраїлю, де не-євреї всіх мастей мають пропорційну квоту - 11 місць в Кнессеті (всього 122 депутата). За законами Ізраїлю президентом України не може бути не-українець, а кількість жидів в ВР має бути пропорційно до населення - 0,1% Тобто в ВР жиди мають бути представлені 0,46% однієї особини - або верхня частина з головою і без ніг, або нижня - сракою Гройсмана.
показати весь коментар
08.06.2019 23:00 Відповісти
А лучшая неоколониальная политика, это когда сажают всяких Януковичей и Лукашенок и заробитчане работают в паРаше?
показати весь коментар
08.06.2019 23:01 Відповісти
Будь які контакти з токсичним *********** призведуть до важкої хвороби організму і невідворотніх страждань перед смертю.
показати весь коментар
08.06.2019 23:05 Відповісти
Стоит выбор между паРашей и ЕС. О чём речь?
показати весь коментар
08.06.2019 23:07 Відповісти
Вибору насправді немає - хочеш жити спокійно і розвиватись то лише в ЄС.
показати весь коментар
09.06.2019 00:54 Відповісти
Тут большая проблема непонимания со стороны американцев, мы сами украинцы не уверены, что антикоррупционные органы таковыми являются ,по крайней мере ,можно с уверенностью сказать,что реформы судебной системы фактически не случилось
показати весь коментар
08.06.2019 22:26 Відповісти
Я вообще приветствовал бы прямое западно-евро-американское управление ,потому что с этим глядско-совковым-воровато-комуняцким быдло-населением(что продемонстрировали выборы) мы опять будем рабами крайне убогих подонков из рф
показати весь коментар
08.06.2019 22:36 Відповісти
ти ще ***** поклич "в управление" ...хоча ні ***** то м"ясник ...а "западно-евро-американское" ...ворье діє "цивілізованими" методами ...у себе там евро-амеро-западе їм такими методами діяти не дозволять а тут все можна ...головне ЗЕМЛЮ від КАЗЛОВ звільнити для "дойців" та "джондірів" ...
показати весь коментар
08.06.2019 22:52 Відповісти
Про бідло- население я уже писал вверху,поєтому ті свободен пока что ,урий...
показати весь коментар
08.06.2019 23:08 Відповісти
воняешь ?
показати весь коментар
08.06.2019 23:10 Відповісти
А ,так ты не быдло население,а с лахты строчишь,негодяй?
показати весь коментар
08.06.2019 23:19 Відповісти
В нас пряме американське правління давно вже впроваджено.
показати весь коментар
08.06.2019 23:23 Відповісти
Реформа произошла, но ещё рано говорить о результатах...
показати весь коментар
08.06.2019 23:03 Відповісти
Ой ,нет,здесь,к сожалению,ничего практически не случилось,знаю не по наслішке...
показати весь коментар
08.06.2019 23:10 Відповісти
Да не дают реформы результата сразу, как только произведены изменения законодательства... Только при диктатуре возможны изменения, а чтобы навсегда, то с расстрелами и то - не факт, кто-то и затаится, если ранее не засветился...
показати весь коментар
08.06.2019 23:16 Відповісти
Ну, как то не постеснялись т.н. члены наблюдательного совета Нафтогаза установить Кобелю зарплату в 10 МИЛЛИОНОВ В МЕСЯЦ!!!!!!!При этом имея зарплаты в сотни тысяч долларов в месяц. А коррупция как была так и осталась.
показати весь коментар
08.06.2019 22:27 Відповісти
При этом, в США, если гражданин просто забыл подать налоговую декларацию, его запросто могут отправить за решётку ))
показати весь коментар
08.06.2019 22:49 Відповісти
...На Рівненщині екс-начальнику поліції спалили будинок
На Рівненщині екс-начальнику поліції спалили будинок
Екс-начальнику Костопільської поліції, а нині висуванцю в народні депутати від Опозиційної платформи «За життя» Олексію Лозяну, за його словами, щойно підпалили хату.

Наразі наслідки пожежі і досі ліквідовують. Під час пожежі ніхто не постраждав, - повідомляє місцеве видання.

Подробиці з'ясовують. Як видно із фото, будинок згорів у вщент. Депутат вже має підозрюваних і хоче назвати їхні імена.
Больше информации на портале Антикор: https://antikor.com.ua/articles/308403-na_rivnenshchini_eks-nachaljniku_politsiji_spalili_budinok
...
показати весь коментар
08.06.2019 22:58 Відповісти
США влазят во внутренние дела Украины ,это уже перебор .
показати весь коментар
08.06.2019 22:59 Відповісти
Это недобор,пЯтрофич,надо вводить прямое управление США и я этого не стесняюсь ,потому что 73 % зелепузиков имеются
показати весь коментар
08.06.2019 23:14 Відповісти
Пряме управління США давно вже запроваджено. Вони грабують та нищать Україну.
показати весь коментар
08.06.2019 23:24 Відповісти
Та ти що,бидло угрофінське? Мають бути премьєром _Сміт, президентом- Уильямс, головою ВР- Байден,ото справжнє управління ,а московіти кацапські йдуть нахрєн по-любому....
показати весь коментар
09.06.2019 00:02 Відповісти
лахта тупорілая, что ж ті так явно палишься? Три наряда внеочереди!
показати весь коментар
09.06.2019 05:02 Відповісти
Американцы...сексизм...гендерное равенство...политкорректность...а я улавливаю неприкрытую дискриминацию по половому признаку: "для членов международных"... а для влагалищ? Уважаемые члены и влагалища международных организаций, зверніть увагу, будь ласка...
показати весь коментар
08.06.2019 23:04 Відповісти
Должны быть обнародованы все списки грантоедов ,так называемых общественных организаций ,которые получают деньги от иностранных спецслужб и государств .
показати весь коментар
08.06.2019 23:04 Відповісти
Америка - агент кремля! Ой соя тупая ппц.
показати весь коментар
08.06.2019 23:12 Відповісти
Самым активным борцом за антикоррупционеров стала Юлия Тимошенко. Она начала шатать ситуацию вокруг внеочередного заседания ВР, предложив депутатам встретиться в пятницу. Хотя заранее знала, что этого не будет. Юлии Владимировне быстро напомнили, что 22 марта, когда Верховная Рада провалила два законопроекта, где предлагалось отсрочить е-декларирование для общественных активистов, https://www.depo.ua/ukr/politics/timoshenko-piaritsya-na-pozachergovomu-zasidanni-radi-20180328749924 ее не было в сессионном зале .
Зарубежные поездки Тимошенко https://www.depo.ua/ukr/politics/u-kvu-nazvali-zlisnih-deputativ-negolosuvalnikiv-bereznya-20180326748494 во время пленарных недель уже стали традицией . Но здесь следует понимать: лидера "Батькивщины" меньше всего интересует, кто в Украине считает ее прогулы, она делает расчет на то, как ее поведение по этому вопросу оценит Запад.
Призвал Раду убрать декларирование для антикоррупционеров и Петр Порошенко. Делает он это не впервые. Летом прошлого года президент внес в парламент свой законопроект, однако депутаты до сих пор отказываются идти на уступки. По словам же председателя ВР Андрея Парубия, вопрос отмены процедуры электронного декларирования для общественных активистов и декриминализации статьи о непредставлении или несвоевременном представлении электронной декларации общественными активистами должен быть задан первым во вторник.
То есть, отменить нормы, которые возбуждают гражданское общество и наших западных партнеров, попробуют уже после того, когда те вступят в действие. Попытаются, ведь не факт, что отменят. Среди депутатов мнения разнятся - от требований декларировать полученные зарубежные гранты, чтобы общество видело, за какие средства антикоррупционеры борются с коррупцией, к требованиям декларирования всего имущества и денег, как это делают чиновники.https://www.depo.ua/rus/politics/gra-dlya-dyadka-sema-navischo-timoshenko-viyna-za-antikorupcioneriv-20180329750375
показати весь коментар
08.06.2019 23:13 Відповісти
Фактично США визнали, що держпідприємства України контролюються іноземними корпораціями. Там спостережні ради складаються з іноземців. Ці іноземці отримають величезну платню з якої не платять податків. Інакше чому вони не хочуть подавати декларації?
показати весь коментар
08.06.2019 23:26 Відповісти
лахта тупорылая, уймись наконец
показати весь коментар
09.06.2019 05:04 Відповісти
Ці іноземці отримають величезну платню, а не хабарі. І не від України, а а там де вони роблють за кордоном. А тут вони постірігають, щоб не було хабарництва.
показати весь коментар
09.06.2019 08:05 Відповісти
Було б добре, щоб Конституційний Суд України впершу чергу захищав права та свободи громадян України. Так, змінами до процесуальних кодексів, які були внесені Верховною Радою України 3 жовтня 2017 року, громадян фактично було позбавлено можливості отримувати доступ до правосуддя. Був ліквідований Інститут представництва громадян в суді ( був ефективним інструментом в боротьбі з корупцією в суді), який існував з 1588 р. на українських землях. Саме в 1588 р. ураїнські ( руські) правники розробили шедевр зводу законів - Третій Литовський Статут, який написано староукраїнською/руською мовою.

Нажаль, філософія, яку заклали в так звану судову реформу - це філософія монополізму, а тому магнатерія ( олігархат) закріпила монополію адвокатури в Конституції України. Тобто, на рівні Конституції України громадян країни позбавила права на вільний вибір правової допомоги.
показати весь коментар
08.06.2019 23:30 Відповісти
п.с.
Інститут представництва існував і за часів УРСР, а також в новітній історії України до 03.10.2017 р.
Враховуючи важливість інституту представництва у XVI ст. , автори Статуту 1588 р., у 56 артикулі, детально регламентували процедуру оформлення представництва. Артикул 56 має відповідну назву «Про доручення справи і надання повноважень іншим за себе в суді виступати»і містить наступні положення: «Уставуємо теж, де б хто за позвами не міг бути на суді, як за хворобою, так і за іншими якими причинами і потребами своїми, тоді прокуратора ( тогочасна назва адвоката) або уповноваженого свого має замість себе перед судом поставити, однак уповноважений або прокуратор інший і інакше призначений і в суді прийнятий бути не має, доки йому особисто не буде доручено справу чужу перед врядом будь-яким вести ... і з того вряду він повинен випис із книг взяти ... .і за таким урядовим свідоцтвом можуть бути прокураторами і неосілі люди в цьому панстві, Великому князівстві Литовському. А хто б через хворобу свою або за віддаленістю доручення повноважень на вряді визнати не міг, така людина має уповноваженому своєму ведення' справи доручити листом відкритим».
показати весь коментар
08.06.2019 23:32 Відповісти
Необходимо отменить обязательное требование подавать декларации для всех чиновничьих воров.

Пусть воруют дальше, разрушают Украину, Америке это выгодно.
Америка Украиной воюет с Россией.
Ату, вышиватные патриоты!
показати весь коментар
08.06.2019 23:41 Відповісти
Гос предприятий вообще не должно быть. Они как раз и порождают коррупцию.
показати весь коментар
08.06.2019 23:44 Відповісти
У нас госпредприятия существуют для окормления чиновничества.
показати весь коментар
09.06.2019 08:00 Відповісти
Шось мене дивує... Ніби як всім, то всім...
Всерівно йдем до обов'язкового декларування для всіх категорій населення.. Це практика цивілізованих країн...
показати весь коментар
08.06.2019 23:50 Відповісти
в общем всех кто сидит на иностранных грантах хотят вывести из под наблюдения
показати весь коментар
09.06.2019 06:08 Відповісти
И правильно, они не крадут из бюджета страны. У них даже нет таких возможностей.
показати весь коментар
09.06.2019 07:29 Відповісти
Декларування бояться лише ті кому є що приховувати!
показати весь коментар
09.06.2019 16:51 Відповісти