11740 відвідувачів онлайн

Філарет збирає форум "За Київський патріархат!"

Філарет збирає форум "За Київський патріархат!"

Почесний патріарх Православної церкви України, колишній глава УПЦ КП Філарет збирається провести завтра в Києві форум української інтелігенції "За Київський патріархат!".

Проведення заходу анонсовано на сайті УПЦ КП, інформує Цензор.НЕТ.

"З ініціативи широких верств громадськості 11 червня 2019 року в м.Києві відбудеться Форум української інтелігенції "За Українську Православну Церкву! За Київський Патріархат". У заході візьмуть участь відомі політичні та громадські діячі, відомі вчені, художники і письменники, журналісти та представники козацтва і ветерани АТО", - сказано в повідомленні.

У прес-службі УПЦ КП "Укрінформу" повідомили, що в форумі братиме участь і сам Філарет. "Так, Філарет візьме участь у Форумі", - сказав представник прес-служби.

Нагадаємо, 15 грудня 2018 року на Об'єднавчому соборі предстоятелем Української помісної православної церкви обрали митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, представника Української православної церкви Київського патріархату.

6 січня 2019 року в церкві Святого Георгія в резиденції Вселенського патріархату в Константинополі під час святкової літургії з участю Патріарха Варфоломія предстоятелю Православної церкви України Епіфанію вручили Томос про автокефалію української церкви.

9 січня в Константинополі члени Синоду Вселенського патріархату підписали Томос про автокефалію української церкви.

Водночас у травні 2019 року патріарх Філарет заявив про намір відновити УПЦ КП та очолити її замість Епіфанія. У відповідь митрополит Епіфаній заявив: "Повернення української церкви до "Київського патріархату" означає втрату Томосу". У відповідь Філарет заявив: "Київський патріархат не ліквідовано, об'єднавчий собор у Софії не був українським". Також він закликав Епіфанія "нічого не робити всередині церкви" без його згоди і пообіцяв боротися за церкву, "незалежну від Москви та Константинополя". Тим часом Епіфаній заявив: "Розколу в ПЦУ немає і не буде". У відповідь Філарет заявив, що предстоятель ПЦУ Епіфаній угодний Москві, а також, що президент Петро Порошенко і митрополит Епіфаній обдурили його, порушивши домовленості між ними під час Об'єднавчого собору: "Якби знав, що буде так, я б не висував Епіфанія на соборі".

Топ коментарі
+49
этот дед, похоже, помрет раскольником..
ему плевать на Украину.. главное власть и статус Патриарха
показати весь коментар
10.06.2019 16:51 Відповісти
+18
"На два попа - три патріархи" - нова приказка на старий лад.
показати весь коментар
10.06.2019 16:51 Відповісти
+16
Смерть посрать отпустила, а все туда же -к кормушке хочется.
показати весь коментар
10.06.2019 16:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"На два попа - три патріархи" - нова приказка на старий лад.
показати весь коментар
10.06.2019 16:51 Відповісти
Коли ж він вже помре, цей мудак?
показати весь коментар
10.06.2019 16:57 Відповісти
Той хто прийде на цей форум стане ворогом України і ворогом Православної церкви України! Не можна дати старому маразматику розвалити нову церкву, ця нова об'єднана церква для України набагато важливіша за понти Філарета!
показати весь коментар
10.06.2019 17:06 Відповісти
Ой лі. Потрібно признатися чесно, що Петра піджимав час і він продешивив, не добився для нашої святої церкви від Стамбулу патріархату.
показати весь коментар
10.06.2019 17:10 Відповісти
А для чого нам потрібен Патріархат? Щоб потішити Філарета? Патріарх може бути тільки один, який сидить на престолі святого Петра і навіть Константинопольський Патріарх це вже зайва ланка. А плодити Патріархів в кожній країні, це карго-культ дикунів, які не розуміють сенсу християнства! Ми можемо говорити про свого українського Патріарха тільки коли об'єнається ПЦУ з УГКЦ, не раніше!
показати весь коментар
10.06.2019 17:18 Відповісти
Запитайте це краще у православних Кіпру, де на чолі 280 тисяч віруючих стоїть патріарх.
показати весь коментар
10.06.2019 17:46 Відповісти
На чолі православних Кіпру стоїть Архієпископ, а не Патріарх.
Архієпископ по рангу нижчий за Мітпрополіта, тому приклад ви вибрали вкрай поганий...
показати весь коментар
10.06.2019 18:13 Відповісти
Какая разница кроме диаметра тиары?
показати весь коментар
10.06.2019 17:18 Відповісти
нашої святої церкви\\\\\\\


там святості не більше ніж у вашого кота. ті й то, дивлячись на цих юродивих - кіт святіший аніж туші в сукнях)
показати весь коментар
10.06.2019 18:19 Відповісти
Зрадники це ті, хто знищує Київський Патріархат на користь стамбульського патріархату.
показати весь коментар
10.06.2019 23:34 Відповісти
Справжні православні вірять у єдину по всьому світі святу апостольську Христову церкву, отже кожен новий Патріарх ділить цю єдність православних і йде проти настанов Христа, який поставив єдиного апостола Петра над всіма християнами!
показати весь коментар
11.06.2019 08:23 Відповісти
этот дед, похоже, помрет раскольником..
ему плевать на Украину.. главное власть и статус Патриарха
показати весь коментар
10.06.2019 16:51 Відповісти
скорей бы
показати весь коментар
10.06.2019 16:57 Відповісти
Я с месяц назад говорил шо Зеля должен предоставить этому товарищу батальон охраны. Ибо завалят деда, а после этого уже есть варианты - на кого спихнуть и что раскачать.
показати весь коментар
10.06.2019 18:17 Відповісти
Філарет бореться за Незалежну Українську Православну Церкву. Яку намагаються знищити Порошенко та Варфаломій.
показати весь коментар
10.06.2019 23:36 Відповісти
Смерть посрать отпустила, а все туда же -к кормушке хочется.
показати весь коментар
10.06.2019 16:51 Відповісти
Да что они делают...
Кто блин сценарист на ещё один костёр?
показати весь коментар
10.06.2019 16:51 Відповісти
Дед узбагойся ты наконец тебе уже черти прогулы ставят а ты все землю мараешь
показати весь коментар
10.06.2019 16:52 Відповісти
Посадите его в палату, где сидит Папа римский, пусть успокоится.
показати весь коментар
10.06.2019 16:52 Відповісти
дід зовсім здурів.... чи фсб прищемило?
показати весь коментар
10.06.2019 16:53 Відповісти
может уже пора подумать о встрече с Всевышним...
показати весь коментар
10.06.2019 16:53 Відповісти
От жеж старое чучело. Ему на паперти к Богу скоро, а оно воду каломутит. Прожил уже свое - иди отдыхай
показати весь коментар
10.06.2019 16:54 Відповісти
Не желай большего чем имеешь, дедуля, ибо останешься ни с чем, как та старуха из "золотой рыбки"!
Довольствуйся тем что имеешь!
показати весь коментар
10.06.2019 16:54 Відповісти
УПЦ против ПЦУ
лишь бы не МПЦ
пускай проводят, главное что не за бюджетные деньги
показати весь коментар
10.06.2019 16:54 Відповісти
Брал бы лучше пример с Любомира (Гузара)
показати весь коментар
10.06.2019 16:55 Відповісти
Прочитал Зе киевский патриархат, аки правда уже черти ЗЕленые мерещатся кругом.
показати весь коментар
10.06.2019 16:55 Відповісти
о чем печалится этот " слуга бога".... о процветании страны о благосостоянии паствы ...что находит простой обыватель и вообще Украина от того что его самолюбие и жажда власти любой ценой будет удовлетворенна... и интересно кем .... кому выгодно раскачивать ситуацию в стране тому глубоко плевать на него .... а он только дает повод ... он хоть и в рясе я бы его перекрестил но перстами
показати весь коментар
10.06.2019 16:56 Відповісти
сори... но НЕ перстами
показати весь коментар
10.06.2019 16:57 Відповісти
Надо будет и себе открыть патриархат.
Форум оорганизовать, пригласить местную интеллигенцию: бабу Нину (она хоч трохи и ку-ку - но раньше учительницей работала), и соседа снизу (он пьющий строитель, но по образованию фельдшер).
От токо представителей казачества у меня шо-то нет поблизости.
показати весь коментар
10.06.2019 16:56 Відповісти
))) да надо тоже расширять свои полномочия... а то уже который год только министр обороны квартиры 130
показати весь коментар
10.06.2019 17:01 Відповісти
)))))))))) а Сам Програмер будет?
показати весь коментар
10.06.2019 16:58 Відповісти
больше Ада "святой отец"....
Давай, жми.....
Сейчас самое время....- что бы уже все наверняка посыпалось..
показати весь коментар
10.06.2019 17:00 Відповісти
"Не хочу быть дворянкой столбовою, хочу быть владычицей морскою"...
показати весь коментар
10.06.2019 17:01 Відповісти
Совсем старый сошел с ума !
показати весь коментар
10.06.2019 17:02 Відповісти
Пусть теперь Порошенко разгребает всё это,что-то молчит как рыба,носился с этим томосом, перед выборами,не имея понятия в церковных делах,но пятак свой всунул,добился войны между церквями,пусть бы Филарет и Епифаний договаривались независимости от Москвы,а теперь московские попы насмехаются и злорадствуют.
показати весь коментар
10.06.2019 17:30 Відповісти
Ну так больной же - вот и носился)
показати весь коментар
10.06.2019 18:10 Відповісти
ватанів не спитали, чи відділятись від кацапні чи ні. Все правильно зробили. Те, що зараз якісь внутрішні проблеми в церкві, вже нікого, а тим більше кацапів, не мають цікавити.
показати весь коментар
10.06.2019 18:25 Відповісти
Филарет умный человек.
А развели его мацковиты как слепого котенка.
После перехода МП в ПЦУ их станет большинство. Фактически, через пару лет, захватят власть и над Константинопольским патриархатом.
показати весь коментар
10.06.2019 17:15 Відповісти
А мне нравится эта свежая мысль!
Если наших будет больше чем масковских - пути господни не исповедимы....
показати весь коментар
10.06.2019 17:20 Відповісти
Конечно, ФСБ над этим уже работает.
показати весь коментар
10.06.2019 17:40 Відповісти
Мне кажется и Филарета подставили,когда подсунули о награждении орденом Коболева,я больше чем уверена,что Филарет и не знал кто такой Коболев,но те,кто подставлял ,прекрасно знали отношение паствы к этому Коболеву,потому в соцсетях вспыхнуло такое неприятие к Филарету по поводу награждения.
показати весь коментар
10.06.2019 18:03 Відповісти
газом его, газом
показати весь коментар
10.06.2019 17:17 Відповісти
Бляха ещё и попы между собой Теперь хрен прихожане пойдут толпами в Украинскую церковь Может у нас менталитет такой Может вообще любую власть нахрен Если мы только под внешним управлением жить можем Пусть тогда самоорганизация и махновщина будут в Украине как политический строй
показати весь коментар
10.06.2019 17:23 Відповісти
Анархия мать Украины ?
показати весь коментар
10.06.2019 17:27 Відповісти
Да не надо Порошенку туда было влезать.
показати весь коментар
10.06.2019 17:31 Відповісти
куда туда? 28 років не могли від кацапні відкараскатись, а Порох зміг це питання вирішити. Так що все нормально. А внутрішні проблеми вже кацапів не маю стосуватись, вирішимо і без вас.
показати весь коментар
10.06.2019 18:28 Відповісти
угомонись старче.подумай про душу и что скажут о тебе люди.не переступай черту ненависти к себе
показати весь коментар
10.06.2019 17:36 Відповісти
У людей сейчас иной бог - это деньги,и у них нету ни времени ни желания для поиска Истины.Живем в уникальное время где люди не способны видеть где добро а где зло.Люди настолько ожесточились что во всех видят зло,только в себе его не замечают.Советую сходить в Киево -печерскую лавру.
показати весь коментар
10.06.2019 17:39 Відповісти
Советую не читать маньячных книжонок о Яхве на ночь.

\\\\\\\Живем в уникальное время где люди не способны видеть где добро а где зло.\\\\

Хорошо шо у нас есть Вы, сэнсэй Філарет збирає форум "За Київський патріархат!" - Цензор.НЕТ 6908 Вы уж точно знаете кто злой, а кто - очень бобрый))
показати весь коментар
10.06.2019 18:09 Відповісти
Боря я бы не советовал писать в такой трактовке одно из имен Творца.Вам нравяться книги о маньяках или зачем в этой теме эти слова?
показати весь коментар
10.06.2019 18:56 Відповісти
разорвать живьем десятки детей из-за страшного греха..... смеха, это как, не по-маньячному?

аж да, это "мудро" и "бобролюбиво". и милосердно)
сперва доказывае(те) ссуществование "творца", потом - указывает как и кому и кем это называть.

https://pikabu.ru/story/10_priznakov_togo_chto_myi_zhivyom_v_matritse_4890777
как раз читаю, дабы улыбнуться с верунов
показати весь коментар
10.06.2019 19:06 Відповісти
Прииди и стань живым членом Церкви в послушании и ученичестве Христу, смири свое самомнение, противостань духам злобы - и тогда возликуешь и узнаешь. Тогда получишь тот подлинный личный опыт, который по Своей безграничной любви https://azbyka.ru/1/o_boge Бог дает ищущим Его, ищущим непритворно и твердо.
показати весь коментар
10.06.2019 19:08 Відповісти
все прикольно, но только "христа" не существовало. по крайней мере - все высеры яобы о неМ - ложь.
Или римляне не заметили бы беганины десятков тысяч голов здоровых бугаев по провинции, которая всегда на грани мятежа?

не говоря уже о дохляках, якобы восставших из склепов)
показати весь коментар
10.06.2019 19:16 Відповісти
Скоро узнаеш Боря но только будет поздно. Произносящий **** на одну из Божественных Ипостасей не получит отпущения грехов ни в сем веке, ни в будущем (свт. Афанасий Великий)
показати весь коментар
10.06.2019 19:26 Відповісти
это бомжи написали вяликими буквами на гараже?
для чего тут разный бред цитировать? походу под бутиратом были)
показати весь коментар
10.06.2019 19:46 Відповісти
А на второй вопрос почему не отвечаеш?Откуда взялся борис козлов?Из матрицы?
показати весь коментар
10.06.2019 19:51 Відповісти
оттуда же откуда лотерея
показати весь коментар
10.06.2019 20:12 Відповісти
Так долго думал.Я так и думал что незнаеш.
показати весь коментар
10.06.2019 20:15 Відповісти
послушай, ты реально себя нормально чувствуешь? на бред типо "сколько весить черная дыра" или "можно ли нырнуть в банан" я вообще не хотел отвечать, но решил что ты прикалываешься. теперь вижу шо ты такой и есть.
показати весь коментар
10.06.2019 20:28 Відповісти
Боря так откуда ты взялся?Откуда взялся человек?
показати весь коментар
10.06.2019 20:52 Відповісти
А борис козлов откуда взялся?из матрицы?
показати весь коментар
10.06.2019 19:27 Відповісти
А этому всё неймется, нет жизни без власти и всё тут. И плевать он хотел с высокой колокольни на всю Украину и на то, что подавляющее большинство украинцев одобряют получение Томоса.
Не удивлюсь, если на этом форуме объявится такой замечательный "украинский интеллигент", как Новинский.
И будет интересно посмотреть на тех, кто к нему придет. И сделать выводы.
показати весь коментар
10.06.2019 18:02 Відповісти
- Фил, алло, это Билли Гей(тсс). Прочитай заклинания с другими беснующимися шо завтра в Бердичеве в 11-ть цтра прошел дождь, продолжительностью не менее 6-ти минут, облачность - 50-60%. Если сможешь - куплю тебе 500 церквушек и 15 свечных и других заводиков, а также скину на счет 1млрд. норм. денег. Алло?
- ***************
- А? Что значит: "Я что, совсем дурак? Сам читай свои заклинания, капиталистический еретик!"? Ну так ты же вроде раб тогО кому раз моргнуть и Вселенная можид аннигилироваться? Куда-куда мне пойти? Но "там же написано"..... Алло? Ээээ.
показати весь коментар
10.06.2019 18:04 Відповісти
Дедуля заспокойся. Твої рухи відбивають охоту ходити в православну церкву!
показати весь коментар
10.06.2019 18:09 Відповісти
Дідусю.. а давай но ми тобі присвоїмо титул."ГАЛАКТИЧНИЙ КОТРІАРХ"!
У МЕНЕ ЩЕ Є КІЛЬКА БЛАНКІВ ГАЛАКТИЧНОГО УРЯДУ..
показати весь коментар
10.06.2019 21:14 Відповісти
Большинство украинцев одобряют Томос,не имея никакого представления,что это такое,в этом разбираются только церковники,но скорее всего это не тот Томос,что на пользу Украинскому патриархату.А народу Пэтя сказал,что он добился Томос и народ закричал Аллилуйя,а дальше хоть трава не расти, по поводу раскола, уже украинских церквей.Рашу это устраивает,потому и не возмущаются,а только наблюдают.
показати весь коментар
10.06.2019 18:10 Відповісти
Большинство проукраинских церковников тоже одобряют Томос. Одному филаретке нейметсяю
показати весь коментар
10.06.2019 18:16 Відповісти
рашу якраз нічого не "устраює", бо їх вигнали з України і на церковному фронті.
показати весь коментар
10.06.2019 18:29 Відповісти
Що таке Томос українці знають і дякують українськитм священникам Варфоломію і Порошенко. А ось як розуміють росіяни, де їх Томос? Де їх віра? Чого вони роблять на чужій території?
показати весь коментар
10.06.2019 18:40 Відповісти
Украинци також знають,що анафему спивалы рашисты Филарету,а Порошенко тогда империю свою начинал строить и ходил молится и креститца в РПЦ .Так что не надо преуменьшать заслуги Филарета,он многое сделал для украинской церкви.
показати весь коментар
10.06.2019 18:48 Відповісти
А мы удивляемся как Кива из "антиватника" и "патриЕта" стал вдруг членом "За життя при путине". Так и тут ,из отца независимой церкви, уважаемого человека в миг становятся сепаратистом. ( Как говорится своя рубашка ближе к телу, все остальное наносное, нюансы одним словом) Если в первом примере, возникает просто мысль - " а чего вы от этого гоблина хотели" То в случае с Филаретом возникает чувство стыда и ощущение позора. Но вот так у нас, и чем ближе к выборам , тем ощутимее.
показати весь коментар
10.06.2019 18:20 Відповісти
Хтось тепер буде заперечувати, що всі попи, особливо високопоставлені, які родом із совка не кагебісти (а тепер агенти фсб залісся)? На що скеровані його дії? - Правильно - на роздрібнення і так ослабленого українства на дрібні шматки. Коли місія буде виконана, уже не буде кому захищати свої домівки, свою Україну. Одним словом - СКОТИНА!
показати весь коментар
10.06.2019 18:23 Відповісти
Їб.....нутий цей філарет !
показати весь коментар
10.06.2019 18:25 Відповісти
"...украинской интеллигенции" - это КТО!'?
показати весь коментар
10.06.2019 18:36 Відповісти
Подервянский.
показати весь коментар
10.06.2019 19:08 Відповісти
понімаю дєнісєнка: всі уніженія оказалісь напрасни - потіряли патріархат та закордонні приходи, а визнання та подолання церковного розколу не сталось. Все ше гірше. Віддали станбульському папі історичні храми та воздвигли ставропігію (повна влада отца Бартолом'ю). Навіть миро тра купувати в станбулі. І кому воно тра'? В Україні найчисленіша православна громада, тіко розділена по кількох церквах, а якби об'єднались, то у нас просили б тих томасів.
показати весь коментар
10.06.2019 18:40 Відповісти
В Україні найчисленіша православна громада\\\\\\\\

Оце і є відповідь на питання "за що?", "як так сталось?", "тут буде хоч колись добре, чи ні?" і т.д.
показати весь коментар
10.06.2019 19:10 Відповісти
Петя , как всегда наИ- бал Фила , вот он и лютует , а так дед красавец , идейный, честный мужественный .
показати весь коментар
10.06.2019 19:03 Відповісти
Так. Стареча деменція помножена на жадібність велика сила.
показати весь коментар
10.06.2019 19:15 Відповісти
Якщо кожне село чи місто буде мати свій патріархат , то хєрня це буде , а не патріархат . А чо , Загорянський патріархат , патріархат Горішніх Плавнів , Нью-Васюківський всесвятійший патріархат , патріарх всея Коломиї .
Якийсь дурний цей Філя .
показати весь коментар
10.06.2019 20:38 Відповісти
якось народ перестало цікавити,що там ще учудить"Патріарх" в маразмі)
показати весь коментар
10.06.2019 21:11 Відповісти
Форум української інтелігенції "За Українську Православну Церкву! За Київський Патріархат". У заході візьмуть участь відомі політичні та громадські діячі, відомі вчені, художники і письменники, журналісти та представники козацтва і ветерани АТО", - сказано в повідомленні.



прохання.Обовязково провести відеозйомку..\щоб потім ідентифікувати учасників поіменно
показати весь коментар
10.06.2019 21:18 Відповісти
В этом случае только галоперидол поможет. Старость она такая...Філарет збирає форум "За Київський патріархат!" - Цензор.НЕТ 5445
показати весь коментар
10.06.2019 21:33 Відповісти
Філарет бореться за Незалежну Українську Православну Церкву, яку намагаються знищити Порошенко та Варфоломій. ПЦУ - це чужинська церква стамбульського патріархату, така сама, як і московський патріархат. Як би не старалися вороги України, а Київський Патріархат буде. Ті хто ображають Філарета, нічого спільного з християнством не мають. Вони не варті й пороху з ніг Філарета.
показати весь коментар
10.06.2019 23:39 Відповісти
Я давно говорил, что филарет - такой же торгаш и лавочник, как и порошенко. Но если их сравнивать - то филарет гнида более упоротая.
показати весь коментар
11.06.2019 00:18 Відповісти
Теперь понятно ПОЧЕМУ мы столько лет не могли получить Томос?
Это для тех вопрос, кто говорил, что Томос --заслуга Филарета, а не Пороха...
показати весь коментар
11.06.2019 01:29 Відповісти