8262 відвідувача онлайн

Зеленський прийде на засідання Конституційного суду 11 червня. ВIДЕО

Президент Володимир Зеленський у вівторок, 11 червня, прибуде на засідання Конституційного Суду України, який розглядатиме конституційність його указу про розпуск парламенту і призначення позачергових виборів до Верховної Ради.

"Завтра о 10.00 іду до Конституційного суду України", - написав Зеленський на своїй сторінці в Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Завтра Конституційний суд України розглядатиме питання розпуску парламенту. Ви знаєте, мене запросили на це засідання", - зазначив Президент у відеозверненні.

Він вказав, що це вперше за 28 років, коли президент прийде на засідання КС.

Як повідомляється на сайті КС, для участі в судовому засіданні запрошено представників 62 народних депутатів України, які звернулися до Суду з конституційним поданням, Президент України і представник Верховної Ради України.

Топ коментарі
+35
это вообще законно? вообще-то это называется давление на суд
показати весь коментар
10.06.2019 17:02 Відповісти
+31
еслибудет признананеконституонность - он уйдет как обещал?
показати весь коментар
10.06.2019 17:01 Відповісти
+28
зеля - Топаз?
показати весь коментар
10.06.2019 17:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Придет не сам, а с Жаном Беленюком, если что не так - сопатки "судьям" рихтовать.
показати весь коментар
10.06.2019 23:37 Відповісти
Вова, это оказание прямого давления на судебную власть. Та там вроде юридический заканчивал? НЕ ВЕРЮ!!!
показати весь коментар
11.06.2019 00:27 Відповісти
И ШО ? Ну придет в суд малограмотный актер , который в юриспруденции , даже не ноль , а полный минус , ну по надувает щеки и все . Я понимаю если бы в суд пришел настоящий президент Беня , вот тот и сказать и припугнуть умеет , а этот актеришка в жизни куда тупее своего персонажа.
показати весь коментар
11.06.2019 00:50 Відповісти
Ну, ганьбися ще в суді, промокашка.
Ото всі посміються з твоїх =перлів= "юриста".
Давай, зелепуха: жодного дня без нового дна.
показати весь коментар
11.06.2019 01:51 Відповісти
Рояль і шаурма будуть???
показати весь коментар
11.06.2019 07:01 Відповісти
Да нет,время хлеба кончилось,остались только зрелища дляслабоумных.Вова,слуга,лалалала
показати весь коментар
11.06.2019 08:47 Відповісти
Ну як же Президент, маючи диплом юриста, не розуміє, що його візит до КС у день розгляду БЕЗПРОГРАЩНОГО позову до нього є тиском на суддів КС? Бо на його обіцянку піти геть з посту Президента при порушинні ним ЗАКОНУ, ми вже сподівання втратили. Солодке корито не відпускає... А от справжні фахівці з конституційного права(Владимир
Василенко, доктор юридических наук, профессор Киево-Могилянской Академии,
Чрезвычайный
и Полномочный Посол Николай Козюбра, судья Конституционного Суда Украины
(1996-2003), профессор Киево-Могилянской Академии,
Виктор
Шишкин, судья Конституционного Суда Украины (2006-2015),
Олег Березюк,
председатель Украинского юридического общества,
Игорь
Колиушко, председатель Правления Центра политико-правовых реформ,
Юлия
Кириченко, член Правления Центра политико-правовых реформ)
звернулися в Конституційний Суд з аргументами на користь неконституційності Указу Президента Володимира Зеленського "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів" від 21 травня 2019 року."
показати весь коментар
11.06.2019 07:45 Відповісти
Сторінка 4 з 4