1 850 23

Погашення боргів львівським шахтарям почнуть сьогодні-завтра, - Мендель

Погашення боргів львівським шахтарям почнуть сьогодні-завтра, - Мендель

Перший 41 мільйон гривень на погашення заборгованості перед шахтарями, які страйкують у Львівській області, має надійти 10 або 11 червня.

Про це на брифінгу повідомила прес-секретар президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське.

"У середу було виділено 300 млн гривень на зарплати шахтарям. Із них перший транш, який дорівнює 41 млн гривень живих грошей пройде вже сьогодні чи завтра. Ці гроші не вирішують все питання заборгованості. Найбільша проблема полягає в тому, що вугілля занадто дороге для того, щоб його купував "Центренерго", зараз ціна становить 2800 гривень (за тонну. - Ред.). Наразі відбуваються переговори між Міністерством енергетики, "Центренерго" і "Львіввугілля", щоб знизити ціну до 2400 гривень", - сказала вона.

"Президент робить все можливе, щоб зупинити ситуацію страйку і покрити борги, але це все ж залишається в рамках Кабінету міністрів", - сказала речниця президента.

Нагадаємо, 10 червня у Львівській області близько півсотні гірників перекрили міжнародну трасу Львів - Рава-Руська в селі Смереків. Також шахтарі перекрили дорогу біля села Воля-Висоцька.

Топ коментарі
+13
а меньдель уже премьером стала?)))
показати весь коментар
10.06.2019 18:08 Відповісти
+7
Погашення боргів львівським шахтарям почнуть сьогодні-завтра, - Мендель - Цензор.НЕТ 2817 https://censor.net/ua/user/112014
Деньги выделены Кабмином, а при чем тут АП?
Погашення боргів львівським шахтарям почнуть сьогодні-завтра, - Мендель - Цензор.НЕТ 4390
показати весь коментар
10.06.2019 18:56 Відповісти
+6
Деньги выделены Кабмином, а при чем тут АП?
показати весь коментар
10.06.2019 18:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Страна терпил вечных
показати весь коментар
10.06.2019 18:02 Відповісти
а меньдель уже премьером стала?)))
показати весь коментар
10.06.2019 18:08 Відповісти
Все ж таки праві ті, хто вживає вислів - Узеленського...
показати весь коментар
10.06.2019 18:54 Відповісти
с таким премьером и ляшко может его подменить.
показати весь коментар
10.06.2019 20:03 Відповісти
Не знаю стала ли мендель премьер-министром- но ****** стала точно у клована в труппе шапито!
показати весь коментар
10.06.2019 20:16 Відповісти
Долги львовским шахтерам начнут погашать сегодня-завтра, - Мендель - Цензор.НЕТ 3515
показати весь коментар
10.06.2019 18:12 Відповісти
Борги почнуть погашати не сьогодні-завтра, не грошима-фантиками,не в руки-на картку. І це - серйозні люди?
показати весь коментар
10.06.2019 18:22 Відповісти
та чо,пару корпоратиффчиков в пользу шахтеров провести-должно хватить.
показати весь коментар
10.06.2019 18:22 Відповісти
Тобто вугілля з ротердам+ дешевше чим з шахти в Львівській області?
Щось я заплутався...хто підкаже де кріт сховався?
показати весь коментар
10.06.2019 18:36 Відповісти
Погашення боргів львівським шахтарям почнуть сьогодні-завтра, - Мендель - Цензор.НЕТ 4751 https://censor.net/ua/user/431509
... хто підкаже де кріт сховався?

"злий кріт" був десь на сусідній гілці форуму...
показати весь коментар
10.06.2019 18:55 Відповісти
Не задавайте вопросов, на который 5 лет был один ответ - Порошенко всё украл через Роттердам+ У нас очень дорогая себестоимость добычи угля, особенно на Львовщине. И объяснять, что цена на уголь внутренней добычи не дешевле европейского хаба - это напрасный труд. Выгода только одна - не надо тратить валюту.
показати весь коментар
10.06.2019 18:59 Відповісти
звони пороху или ахметке они на Р+ бабло косят и уточни
показати весь коментар
10.06.2019 20:05 Відповісти
Есть подозрение что с долгами будет то же что и с квартирой подаренной Зе семье погибшего шахтера☹️
показати весь коментар
10.06.2019 18:37 Відповісти
Шахтарі тож треба іти до мендиль а не до Гройсмана.
показати весь коментар
10.06.2019 18:41 Відповісти
Деньги выделены Кабмином, а при чем тут АП?
показати весь коментар
10.06.2019 18:54 Відповісти
Погашення боргів львівським шахтарям почнуть сьогодні-завтра, - Мендель - Цензор.НЕТ 2817 https://censor.net/ua/user/112014
Деньги выделены Кабмином, а при чем тут АП?
Погашення боргів львівським шахтарям почнуть сьогодні-завтра, - Мендель - Цензор.НЕТ 4390
показати весь коментар
10.06.2019 18:56 Відповісти
Это Мендель тренируется, учится говорить
показати весь коментар
10.06.2019 19:58 Відповісти
главное бздануть, а не сделать
показати весь коментар
10.06.2019 19:00 Відповісти
Хіба телеканал "Прямий"
показати весь коментар
10.06.2019 19:02 Відповісти
пока пороха не посадят за Роттердам+ будут продолжаться проблемы по шахтам Украины
показати весь коментар
10.06.2019 20:07 Відповісти
А квартиру обещанную Зе уже купил?
показати весь коментар
10.06.2019 20:27 Відповісти
Если Гройсман в ответе, то он и должен отвечать. Не надо брать чужие обязанности на себя и отчитываться о проделанной чужой работе. Иначе люди начнут требовать от Президента чистоту в обоссанных подъездах.
показати весь коментар
10.06.2019 21:12 Відповісти
Странно, погашать долги из бюджета там, где руководят частники. Названы виновные?
показати весь коментар
10.06.2019 23:50 Відповісти