9001 відвідувач онлайн
3 341 22

Кабмін звільнив заступника міністра охорони здоров'я Стефанишину

Кабмін звільнив заступника міністра охорони здоров'я Стефанишину

Кабінет міністрів звільнив заступника міністра охорони здоров'я України з питань європейської інтеграції Ольгу Стефанишину.

"Звільнили Стефанишину", - сказав "Інтерфакс-Україна" віцепрем'єр-міністр Павло Розенко після засідання уряду в середу, передає Цензор.НЕТ.

Раніше Стефанишина заявила, що балотується до Верховної Ради від партії Святослава Вакарчука "Голос" під десятим номером у списку.

7 червня Стефанишина подала заяву про звільнення з посади заступника міністра охорони здоров'я.

Стефанишина працювала в Міністерстві охорони здоров'я України на посаді заступника міністра з питань європейської інтеграції з січня 2018 року. Координувала такі напрямки роботи, як виконання євроінтеграційних зобов'язань України у сфері охорони здоров'я, державні закупівлі ліків і медвиробів, вакцинація та громадське здоров'я.

Топ коментарі
+4
Когда эту И.О. уже уволят и в тюрьму посадят?
показати весь коментар
12.06.2019 14:13 Відповісти
+4
Какой зашквар? Она сама заявление подала.
показати весь коментар
12.06.2019 14:17 Відповісти
+3
"почитать"? Вам бы хоть новость осилить "почитать"
Ранее Стефанишина заявила, что баллотируется в Верховную Раду от партии Святослава Вакарчука "Голос" под десятым номером в списке.
показати весь коментар
12.06.2019 14:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
зашквар..
показати весь коментар
12.06.2019 14:10 Відповісти
Какой зашквар? Она сама заявление подала.
показати весь коментар
12.06.2019 14:17 Відповісти
Интересно почитать бы причину указанную в заявлении.
показати весь коментар
12.06.2019 14:19 Відповісти
"почитать"? Вам бы хоть новость осилить "почитать"
Ранее Стефанишина заявила, что баллотируется в Верховную Раду от партии Святослава Вакарчука "Голос" под десятым номером в списке.
показати весь коментар
12.06.2019 14:24 Відповісти
А зачем читать? Вот пришла помощь зала ... хотя никого и не просил. Гы.
показати весь коментар
12.06.2019 14:27 Відповісти
ну да...сорвали залом фейкометательство .шо теперь делать будешь?
показати весь коментар
12.06.2019 14:34 Відповісти
... посылать таких как ты на йух. Для того, что бы баллотироваться увольняться не надо. А если Вакарчук пролетит что тетка будет делать? Можно уволиться и после выборов. Ты поняло?
показати весь коментар
12.06.2019 14:42 Відповісти
а от вас пять лет только йухи и слышу .и хорошо посмеюсь ,когда вам,любителям отнять и поделить приключится женский орган.а засим-займись своими кирпичными делами...
показати весь коментар
12.06.2019 14:46 Відповісти
А Розенку с Ревой?!
🤔
показати весь коментар
12.06.2019 14:11 Відповісти
Зам какого минестра? Имя,сер,имя?
показати весь коментар
12.06.2019 14:12 Відповісти
Когда эту И.О. уже уволят и в тюрьму посадят?
показати весь коментар
12.06.2019 14:13 Відповісти
Как только вас, дебилов, в дурдом упрячут.
показати весь коментар
12.06.2019 14:21 Відповісти
Давно пора разогнать И.О реформаторов! На всю больницу в Виннице - на Старом Городе -один хирург,и тот ушел в Отпуск...!! Людей направляют к Стадиону,где запись к Хирургу по меньшей мере человек 200...Шо ж это Петя наделал??
показати весь коментар
12.06.2019 14:22 Відповісти
Это только начало. Скоро узких специалистов всех изгонят и будут одни пилюлькины.
показати весь коментар
12.06.2019 14:30 Відповісти
а ты в крым сьезди...може там очереди поменьше?
показати весь коментар
12.06.2019 14:35 Відповісти
уяви , якщо там дійсно менше - поїдеш туди свій геморой лікувати ? ..))
показати весь коментар
12.06.2019 15:15 Відповісти
по перше,в мене нема гєморою...по друге-до агрессора не поїду.
а ти тільки звідти?на миротворці вже відмітився?
показати весь коментар
12.06.2019 15:21 Відповісти
Дійсно! де нема лікарів,черга відсутня...!
показати весь коментар
12.06.2019 15:21 Відповісти
Гига краще знає про тамтешніх лікарів - більшість соєвих працюють на Хряка , як раз з Луганди , Криму , чи РФії ..))
показати весь коментар
12.06.2019 15:27 Відповісти
Краткткий портрет "героини" и "слуги народа"
http://nin.org.ua/ru/%D0%B1%D0%B5%D0%B7-%D1%80%D1%83%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%BC%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B8-2/