8823 відвідувача онлайн
2 709 94

Рада Європи позитивно оцінила судову реформу в Україні

Рада Європи позитивно оцінила судову реформу в Україні

Рада Європи зробила експертну оцінку судової реформи в Україні за період з 2014 по 2018 роки, і перевірила відповідність реформи європейським стандартам і рекомендаціям.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини, про це йдеться у звіті, опублікованому на сайті РЄ 10 червня.

Так, зазначається, що "вражаючі зусилля в прийнятті законодавчих змін заслуговують на високу оцінку. На законодавчому рівні, і значною мірою також на інституціональному рівні, цілі, викладені в Стратегії (судової реформи), були досягнуті".

Експерти також відзначають високу ефективність впровадження реформи "порівняно з іншими великими реформами у сфері правосуддя і люстраційними процедурами".

На думку Ради Європи, результати судової реформи показують "позитивну тенденцію у підвищенні професіоналізму, ефективності та якості правосуддя, а також зменшення корупції".

Нагадаємо, судова реформа була ініційована в 2014 році. 2 червня 2016 року були прийняті зміни до Конституції в частині правосуддя. За час реформи було створено новий Верховний Суд, Вищий антикорупційний суд і Вищий суд з питань інтелектуальної власності. Чинні судді проходять переатестацію, під час якої перевіряється рівень їхньої компетентності та доброчесності.

Топ коментарі
+21
може поміняємось з ними суддями віддамо їм своїх "позитивних"
показати весь коментар
13.06.2019 10:38 Відповісти
+9
Порохобоцкий какой то , Совет Европы . ...
показати весь коментар
13.06.2019 10:43 Відповісти
+9
Из этого отчета
11. Увесь процес реформування все ще перебуває на перехідному етапі, а тому зарано давати будь-яку остаточну оцiнку

Оригинал интереснее
показати весь коментар
13.06.2019 10:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
може поміняємось з ними суддями віддамо їм своїх "позитивних"
показати весь коментар
13.06.2019 10:38 Відповісти
отличное предложение! так и хочется этим знатокам украинских реформа предложить приехать к нам, а то на расстоянии очень хорошо рассуждать о том что тебя не касается!!
показати весь коментар
13.06.2019 10:57 Відповісти
Вони що, приколюються?! Також вирішили в КВН пограти?
показати весь коментар
13.06.2019 11:03 Відповісти
В такому випадку я хотів би побажати нашим колегам з ЕС таких реформ і таких судів, як в нас, а то вони там сидять зажралися і реальність дальші свого носа їх не цікавить. А навіть більше, відомо, що немає нічого кращого, ніж ослаблений воровством та корупцією сусід, бо так набагато легше жити за його рахунок....!
показати весь коментар
13.06.2019 14:56 Відповісти
Хм... Якщо почитати в оригіналі, то про позитив щось не чутно Ж8-О. Лише суцільні нейтральні фрази, що, мовляв, рано давати оцінки, нічого ще не зрозуміло. Дивна якась відсеб'ятина Цензора.
показати весь коментар
13.06.2019 11:18 Відповісти
може воно й так, але чого інвестицій нема
показати весь коментар
13.06.2019 10:37 Відповісти
І це дійсно так? Чому ж тоді порох не збив термоса ще на зльоті? У нього ж вся влада в руках))
До речі, що там із курсом у НАТО та ЄС? Бо на запитання Генсека НАТО термос почяв мямлити про мінськ, а не про курс України. Це тупонув він, чи перекладач?
показати весь коментар
13.06.2019 10:43 Відповісти
Ви про який період говорите? Зараз інвестицій точно не буде, бо бізнесмен не захоче, щоб по забаганці ляльковода нашого новообраного та кенгурованого у нього той бізнес прикрили чи забрали.
показати весь коментар
13.06.2019 10:40 Відповісти
я кажу про період правління вашого чоколятного божка ліксєїча),
а то шо ти написав, вангування, згідно з чоколятної методичці)))))
показати весь коментар
13.06.2019 10:44 Відповісти
Вангування? Перший лоукост вже намагаються випхати (поки криво, проте намагаються). А яких інвестицій Ви не бачите? Чи про все повинні розказати в новинах?) Шукайте інформацію на профільних сайтах, а не на новиннєвих помийках на кшталт 1+1, 112 та інтер.
показати весь коментар
13.06.2019 10:48 Відповісти
зебіли не бачать трьох тисяч збудованих/переобладнаних заводів завдяки західнобуржуйським інвестиціям за останні три роки... Зебіли не бачать, що середня ОФІЦІЙНА зарплата передовсім на тих заводах сьогодні (під час війни!) перевалила за десять тисяч гривень; хоча в 2013-му була не більше дві тисячі...
показати весь коментар
13.06.2019 10:54 Відповісти
Я називаю зебілами лише самих упоротих адептів термоса, а з адекватними намагаюсь не конфліктувати- лише доношу свою точку зору. Александр алексіс до адекватних не відноситься (на жаль). Те що я йому відповів- велика рідкість .. зазвичай не витрачаю свій час на таких
показати весь коментар
13.06.2019 10:59 Відповісти
чоколят з"їв твій мосок)), профільні сайти це шо? державні, чи на прикормі від папа?!
показати весь коментар
13.06.2019 11:10 Відповісти
Дотепний) прям рівень Маслякова та 95 кварталу)
показати весь коментар
13.06.2019 11:14 Відповісти
це твоє рідне, чого тут пасешся ?
ти з маквабада - на 11-80, похмелись скломойкою, не страждай!
показати весь коментар
13.06.2019 11:18 Відповісти
Що я помітив, усі кремлівські тролі звинувачують опонента у тому, що саме опонент кремлівський троль. Які дії опонента? Він починає виправдовуватись, тему суперечки втрачено і т.д.. Зазвичай, якщо людина переходить на особисті образи- їй нема чого більше сказати по темі. Якщо тобі (вже не Вам, а тобі) нема чого сказати- шуруй городами. Можеш ще щось написати для власного самовдоволення, я не заперечую. Пікселі уск стерплять
показати весь коментар
13.06.2019 11:29 Відповісти
Бомбящая кацапсина
показати весь коментар
13.06.2019 11:42 Відповісти
Почему так? А они там просто с бумагами работают. А бумага все стерпит. Нарисованные в виртуале суды на бумаге для Совета Европы судят честно и по справедливости. И полностью независимые. А вот как раз все это и есть брехня.
показати весь коментар
13.06.2019 10:38 Відповісти
А у нас шо нэ зробы одни позытывы. Милости просим, приезжайте к нам на житие.
показати весь коментар
13.06.2019 10:41 Відповісти
странно, вся Европа видит реформы судебные, а я нет. И деньги за мной не ходят, а пробегают мимо.
показати весь коментар
13.06.2019 10:43 Відповісти
це все із-за) того, шо тобі грошей не занесли, а їм так!
показати весь коментар
13.06.2019 10:46 Відповісти
А со зрением у тебя как .? Может ты , это ,,недобачаешь . !? А если шутки в сторону ,, реформа то есть , другое дело что эту реформу саботируют , практически все судьи . Плевать они хотели на Пороха и его реформы . Она им не нужна ,, им хоццца - жыты по старому . Как при Овоще , Кучме , при Йулле . ! Нафиг им - "жизнь на одну зарплату" , это им не подходит ?! Поэтому никакого эфекта от реформы и не видно .
показати весь коментар
13.06.2019 10:54 Відповісти
а шо мешало, пецьо, сажать нечестных?
показати весь коментар
13.06.2019 12:13 Відповісти
Мешало то что он не царь всемогущий , как на кацапии . .
показати весь коментар
13.06.2019 12:27 Відповісти
раз не царь, тогда согласно процедуре
у пецьо "политическая воля" отклеилась
показати весь коментар
13.06.2019 12:36 Відповісти
Да причём тут это .? Если бы он отдавал приказы сажать , зраднюки первые бы подняли вой на весь мир , про узурпацию власти президентом ,и вмешательство его в судебную систему страны . .
показати весь коментар
13.06.2019 12:50 Відповісти
приказы сажать и прописанные процедуры из разных опер
показати весь коментар
13.06.2019 13:10 Відповісти
Шо такое - прописанная процедура , в чём её суть и как её применить . ? Плиз . .
показати весь коментар
13.06.2019 13:14 Відповісти
Нафиг им - "жизнь на одну зарплату" Рада Європи позитивно оцінила судову реформу в Україні - Цензор.НЕТ 9140 , это им не подходит ?!
сборник процедур называется УК Україны
показати весь коментар
13.06.2019 13:47 Відповісти
Попробуй работать и не смотреть телеканал Г+Г.
показати весь коментар
13.06.2019 11:43 Відповісти
пробовал: кровь, пот и слезы застилают глаза и реформ не вижу.
показати весь коментар
13.06.2019 11:49 Відповісти
Странно ты пробовал. Обратись к профильным врачам.
показати весь коментар
13.06.2019 11:53 Відповісти
и цэ поборемо. Дядя Игорь (Коломойский) обещал оформить надо мной опекунство.
показати весь коментар
13.06.2019 13:02 Відповісти
Порохобоцкий какой то , Совет Европы . ...
показати весь коментар
13.06.2019 10:43 Відповісти
де там написано, що "сейчас суды выносят правильные решения"?
показати весь коментар
13.06.2019 10:48 Відповісти
Они это серьезно, потому что не путают судебную реформу с кадровым вопросом.
показати весь коментар
13.06.2019 11:05 Відповісти
Такое ощущение,что Европа и США просто уничтожают Украину..
показати весь коментар
13.06.2019 10:43 Відповісти
Скажу лише декілька слів: хірург, операція, ставлення організму до скальпеля.
показати весь коментар
13.06.2019 10:46 Відповісти
Из этого отчета
11. Увесь процес реформування все ще перебуває на перехідному етапі, а тому зарано давати будь-яку остаточну оцiнку

Оригинал интереснее
показати весь коментар
13.06.2019 10:44 Відповісти
То есть, вопрос стоит так. Продолжит ли реформа дальнейший путь в правильном направлении или зебилы похоронят ее?
показати весь коментар
13.06.2019 11:46 Відповісти
Саме так.
показати весь коментар
13.06.2019 11:50 Відповісти
То біш, пять років всунуто в дупу, а винен буде наступник? Це треба в усі підручники юріспруденції записати, так солоденькі?
Рада Європи позитивно оцінила судову реформу в Україні - Цензор.НЕТ 3951
показати весь коментар
13.06.2019 18:40 Відповісти
Все залежить від зю, в жопу 5 років судової реформи, чи ні. Чи знову "до основанья...."?. Тільки "затем..." при цьому вжене буде.
показати весь коментар
14.06.2019 10:33 Відповісти
Для мене особисто важливо, як нас, чи наші реформи оцінюють МВФ, ПАРЄ (і його стркутури), ЄС, держдеп США, НАТО, тощо. На інших - я не орієтуюсь. Все інше - або від лукавого (брехні, яку продукують совки, зебіли та параша); або від конченого дебілізму.
показати весь коментар
13.06.2019 10:46 Відповісти
І ми позитивно оцінюємо Європу
показати весь коментар
13.06.2019 10:47 Відповісти
клованы лучше знают что и как,они екцперты в реформах, Мародер никаких реформ не проводил и все тут !
показати весь коментар
13.06.2019 10:48 Відповісти
В задницу эту реформу.
Не судья, ни депутат (согласно Конституции Украины ст.21) не имеет право неприкосновенности. Суки усвойте.
показати весь коментар
13.06.2019 10:48 Відповісти


"суд відновив насірова на посаді голови податкової" -
здається у Раді Європи не читали цю справу

"КС скасував статтю про незаконне збагачення " - теж не читали
показати весь коментар
13.06.2019 10:49 Відповісти
не скажу по насирову, но статью про незаконное обогащение справедливо отменил. там специально все было устроено. до 2015 года статья 368-3 ук была нормально прописана. потом в 2015 году представитель от бпп найем с какого то перепугу вносит правку в статью и добавляют фразу о том, что подозреваемый должен сам доказывать свою невиновность, что прямо противоречит принципу презумпции невиновности. потом вся порошенковская шваль незаконно рубит бабло и ВНЕЗАПНО в 2019 году статью отменяют как раз из за правок найема. а поскольку в уголовном праве обратная сила закона не применяется, соответственно теперь за наворованное в 2015-2018 годах привлечь к ответственности уже нельзя. и тут, вуаля, порох и компания узаконивают свои незаконные доходы. так что само решения суда - законное. а вот действия порохошоблы явно незаконные
показати весь коментар
13.06.2019 11:07 Відповісти
Внимательно изучайте УК Украины.
показати весь коментар
13.06.2019 11:55 Відповісти
а что не так?
показати весь коментар
13.06.2019 13:13 Відповісти
Совет Европы это кто? Случайно не те, которые аж писяются в нетерпении вернуть к себе обратно рашку?
показати весь коментар
13.06.2019 10:49 Відповісти
Оцінка нормальних людей і діячів діяльності Порошенко! А всякі Бені, Люлі, Пулі, то від лукавого!
показати весь коментар
13.06.2019 10:50 Відповісти
Є в Україні таке міністерство Юстиції..
і створило воно ось такий,для прикладу Юридичний крючок:
ти не можеш узаконити самобуд,якщо у тебе не приватизована земля,і навпаки,не приватизуєш землю,якщо у тебе наявний самобуд.

Апропо,розімкнути це коло неможливо навіть судовим рішенням.котре не зобов"яже прийняти міські ради.
"ціна питання" у Львові 3000 доларів.у хАРКОВІ-20 000 ГРН

ПРИВІТ ДЕГЕНЕРАТАМ-РЕФОРМАТОРАМ
показати весь коментар
13.06.2019 11:17 Відповісти
А ты из тех кто дает или из тех кто берет?
показати весь коментар
13.06.2019 11:49 Відповісти
А з якого це ти дива повинен мати змогу узаконити "самобуд" на землі яка тобі не належить?
показати весь коментар
13.06.2019 12:48 Відповісти
если б у нас можно было законно землю получить, самостроев не было бы. а так гарантированное каждому гражданину право на бесплатную землю упирается в банальное желание местных горсоветов срубить бабло. я в городе уже три раза себе находил участки, писал на них заявление, а через 3-4 месяца они ВНЕЗАПНО оказывались приватизированными какими то непонятными гражданами
показати весь коментар
13.06.2019 13:15 Відповісти
ви якийсь наївний..
ніхто вам діляночки просто так у місті не дасть.

ви попрацювали на тих,хто заніс у держгеокадастр не менше 1000 доларів..
показати весь коментар
13.06.2019 18:28 Відповісти
не то что бы наивный, но думал все же как участнику ато могут дать
показати весь коментар
13.06.2019 20:00 Відповісти
це на власній землі.
проблема сотень тисяч українців.
більшість про неї або не підозрюють або тупо не мають грошей "на документи"
показати весь коментар
13.06.2019 18:24 Відповісти
Рада Європи черговий раз довела свою не компетентність та те ще вони даремно проїдають гроші платників податків з ЄС - непотрібне утворювання ця рада.
показати весь коментар
13.06.2019 10:52 Відповісти
Та канешна ,, рада Европы тупей тебя . .
показати весь коментар
13.06.2019 10:57 Відповісти
Тупійша чи ні то невідомо а от що бачить гірше з приводу деяких речей, включнл судівської "реформи" успішної в Україні то точно на 99.9%
показати весь коментар
15.06.2019 10:39 Відповісти
Тобто при Порошенко правильно реформували судову гілку влади
показати весь коментар
13.06.2019 10:55 Відповісти
ахахахахахахахахахаха)))))) такого цинизма еще поискать надо
показати весь коментар
13.06.2019 11:00 Відповісти
Эксперты также отмечают высокую эффективность внедрения реформы "в сравнении с другими большими реформами в сфере правосудия и люстрационными процедурами".

Ключевое слово "в сравнении"...)
показати весь коментар
13.06.2019 11:00 Відповісти
щоб вони всі все життя тільки в "реформованих" українських судах судились)))
показати весь коментар
13.06.2019 11:02 Відповісти
Это троллинг такой?
показати весь коментар
13.06.2019 11:04 Відповісти
На думку Ради Європи, результати судової реформи показують "позитивну тенденцію у підвищенні професіоналізму, ефективності та якості правосуддя, а також зменшення корупції"

Європу просто наї*ати
показати весь коментар
13.06.2019 11:05 Відповісти
это тот Совет Европы, чья Парламентская Ассамблея горит желанием, вопреки декларациям про "европейские ценности", вернуть РФ в состав ПАСЕ? ... ну-ну
Рада Європи позитивно оцінила судову реформу в Україні - Цензор.НЕТ 7864
показати весь коментар
13.06.2019 11:08 Відповісти
Судебная реформа хрошо.А что там с рейтингами корупции,инвистиций,крупной рыбой.Правами собственности
показати весь коментар
13.06.2019 11:15 Відповісти
бугагагага.................
показати весь коментар
13.06.2019 11:16 Відповісти
Звичайно все це нагадує танці агента російських спецслужб Порошенко навколо Томоса.

«Цей Томос ми не приймаємо, тому що ми не знали змісту Томосу, який нам дали.
Якби ми знали зміст, то 15 грудня то не голосували б за автокефалію. Бо нам не потрібно переходити з однієї залежності під іншу.
Московський патріархат служить інтересам Москви, ПЦУ служить грекам. А хто служитиме Україні?», - заявив Філарет.https://hromadske.ua/posts/filaret-tomos-mi-ne-prijmayemo-bo-mi-ne-znali-jogo-zmistu?fbclid=IwAR10Phl602ICgf9wnyYorC0ll_tUjUB9hWLjXPoVSj_5Z7TgfOCMWr0FZIk
показати весь коментар
13.06.2019 11:16 Відповісти
"Совет Европы позитивно оценил судебную реформу в Украине" - https://ukranews.com/news/588329-lyudy-pravy-sudebnaya-reforma-pozorno-y-s-treskom-provalena-advokat-solodko судебная реформа позорно и с треском провалена
показати весь коментар
13.06.2019 11:18 Відповісти
От якраз на порохові й випробуйте.
показати весь коментар
13.06.2019 11:24 Відповісти
Про яку рехворму річ?
Короче європідораси як завжди в захваті від наших "рехворми" як при Парашенко так і при клоуну, і надалі аплодують нашій бідності та мегакоррупції.
Короче мінімум ще 5 років нам бідувати якщо не вийдемо на Майдан
показати весь коментар
13.06.2019 11:27 Відповісти
А судьи окружного суда реформы прогуляли?
Какая то бредовая заметка. Или вброс. Мол у нас с судами всё хорошо. И нефиг больше реформировать.
показати весь коментар
13.06.2019 11:31 Відповісти
а єто наглядний результат судебной реформи в Украине
Рада Європи позитивно оцінила судову реформу в Україні - Цензор.НЕТ 3424
показати весь коментар
13.06.2019 12:24 Відповісти
По их мнению весь народ быдло
показати весь коментар
13.06.2019 12:26 Відповісти
Зрадодрозофилам как серпом по яйцам
показати весь коментар
13.06.2019 12:28 Відповісти
Что такое Совет Европы?
Чинуши сами себя похвалили за умелое руководство....
показати весь коментар
13.06.2019 12:39 Відповісти
Мафія в Україні ТЕЖ позитивно оцінила рихворму...
показати весь коментар
13.06.2019 12:50 Відповісти
пф они что смеются??? суды контролирует мафия и в судах коррупция страшная, кто больше денег даст тот и прав в судах. Судьи все с особняками с денег из коррупции. Это смех, что они там позитивного видят???
показати весь коментар
13.06.2019 13:24 Відповісти
В Совете Европы об этом знают?
показати весь коментар
13.06.2019 14:16 Відповісти
В такому випадку я хотів би побажати нашим колегам з ЕС таких реформ і таких судів, як в нас, а то вони там сидять зажралися і реальність дальші свого носа їх не цікавить. А навіть більше, відомо, що немає нічого кращого, ніж ослаблений воровством та корупцією сусід, бо так набагато легше жити за його рахунок....!
показати весь коментар
13.06.2019 14:55 Відповісти
щоб ти жив у час змін.
Китайське прокляття
щоб Ви судилися лише в українських судах.
Українське побажання Раді Європи.
показати весь коментар
13.06.2019 18:32 Відповісти
Всі судови реформи повинні починатись з установкою нових крісел в кабінетах суд*їв!
Рада Європи позитивно оцінила судову реформу в Україні - Цензор.НЕТ 3346
показати весь коментар
13.06.2019 18:43 Відповісти
Це якийсь сюр.