7903 відвідувача онлайн
1 067 13

Зеленський відвідає Францію та Німеччину 17-18 червня

Зеленський відвідає Францію та Німеччину 17-18 червня

Президент Володимир Зеленський 17 червня приїде з офіційним візитом до Французької Республіки, 18 червня - до Федеративної Республіки Німеччина.

Про це повідомила адміністрації президента у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Програмою візитів передбачено зустрічі глави держави з керівництвом Франції та Німеччини, керівниками парламентів, а також з провідними представниками французького та німецького бізнесу", - йдеться в повідомленні АП.

Топ коментарі
+7
Че там у Квартала концерты?
показати весь коментар
13.06.2019 14:18 Відповісти
+3
ну и хорошо. все вопросы для зубожилых порешали, тарифы снизили, зарплаты рвут карман, на пению гуляй от души!
показати весь коментар
13.06.2019 14:24 Відповісти
+3
За чей счет оно ездит по заграницам? Неужели МАУ бесплатно возит?
показати весь коментар
13.06.2019 14:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Давай Зеля - настучи Макрону и Меркель на петруху и путина, которые совместно торпедируют мирные инициативы!
показати весь коментар
13.06.2019 14:16 Відповісти
Че там у Квартала концерты?
показати весь коментар
13.06.2019 14:18 Відповісти
А че, у вас другой пластинки нету?
показати весь коментар
13.06.2019 14:25 Відповісти
Есть, устал поехал отдыхать. Тоже вариант.
показати весь коментар
13.06.2019 14:27 Відповісти
Францию уже посещал там Нотр Дам де пари сгорел. В Германии сгорит Рейстаг после посещения бедоносца и кацапан не нужно будет его захватывать каждый год.
показати весь коментар
13.06.2019 14:33 Відповісти
а вова гулять выйдет !?
показати весь коментар
13.06.2019 14:23 Відповісти
Зеленський відвідає Францію та Німеччину 17-18 червня - Цензор.НЕТ 3477
показати весь коментар
13.06.2019 14:24 Відповісти
ну и хорошо. все вопросы для зубожилых порешали, тарифы снизили, зарплаты рвут карман, на пению гуляй от души!
показати весь коментар
13.06.2019 14:24 Відповісти
За чей счет оно ездит по заграницам? Неужели МАУ бесплатно возит?
показати весь коментар
13.06.2019 14:27 Відповісти
за счёт парашенко)))) за наворованое бабло мафией потроха можно 5 лет кормить Украину!!!
показати весь коментар
13.06.2019 15:50 Відповісти
єто курсьі повьішения квалификации. ))))))))))
показати весь коментар
13.06.2019 15:13 Відповісти
Как представлю ,что гундосое там мямлить чушь хриплым голосом будет,так и стыдно становится перед людьми
показати весь коментар
13.06.2019 18:11 Відповісти
порохоботы местные и лахтинские , ответьте .., Что плохого в официальном визите президента Украины во Францию , Германию , США ? Или гной течет без повода , просто по приказу от заказчика?
показати весь коментар
13.06.2019 19:00 Відповісти