5118 відвідувачів онлайн
30 472 96

Орнеллу Муті засудили на півроку ув'язнення після вечері з Путіним

Орнеллу Муті засудили на півроку ув'язнення після вечері з Путіним

Італійську актрису Орнеллу Муті засудили до півроку в'язниці умовно за шахрайство. У 2010 році вона надала театру, в якому грала, фальшиву довідку про хворобу, а сама вирушила на гала-вечерю з Путіним. Щоб уникнути ув'язнення, Муті має заплатити театру компенсацію 30 тисяч євро.

Верховний касаційний суд Італії залишив у силі вирок італійській акторці Орнеллі Муті, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ВВС.

У грудні 2010 року Муті мала виступити на сцені театру Верді у місті Порденоне на північному сході Італії.

Замість цього вона взяла лікарняний на три дні і полетіла в Санкт-Петербург, щоб взяти участь у благодійній вечері з російським президентом.

Італійський суд визнав її винною в шахрайстві і засудив до шести місяців в'язниці умовно, оштрафував на 500 євро і зобов'язав актрису виплатити театру неустойку в розмірі 30 тис. євро.

Актриса заявляла, що не має можливості відшкодувати театру заподіяні збитки, і подала апеляцію. Але її скаргу було відхилено.

Підставою для справи про шахрайство стала та сама медична довідка, яку Муті надала театру. У довідці написано, що у неї сильно запалені трахеї, висока температура, кашель і огрубіння голосу.

Довідка, яку суд визнав підробленою, рекомендувала їй п'ять днів відпочинку, й актриса попрямувала на благодійний концерт у Петербурзі, куди її запросив президент Росії.

Коли в пресі з'явилися її фотографії за одним столом із Путіним, театр вирішив діяти.

Суд попередив актрису, що, якщо Муті не виплатить призначену суму, її відправлять у в'язницю.

Орнеллі Муті 64 роки. За межами країни вона відома за фільмами "Приборкання норовливого", "Флеш Гордон" і "Оскар". У самій Італії вона як і раніше з'являється на екранах і на сцені.

За повідомленнями італійських ЗМІ, у неї є 30 днів, щоб розрахуватися з театром.

На першому судовому процесі в 2015 році актриса стверджувала, що не має необхідних коштів.

Два роки по тому Муті і її сім'ю виселили з її будинку в Римі через борги агентству з нерухомості у 80 тис. євро.

Раніше актриса говорила російським журналістам, що у неї є квартира в Москві, і вона не проти отримати російське громадянство.

Топ коментарі
+48
Когда она была молодая - ей можно было вдуть. Челентано не даст сбрехать. А, когда эта курва снюхалась с кацапами стала никому не нужной вешалкой!!!
показати весь коментар
14.06.2019 22:00 Відповісти
+28
терь уйло обязан жениться!
показати весь коментар
14.06.2019 22:00 Відповісти
+27
Фуууу! Це ж треба так з розбігу, та у гівно!
показати весь коментар
14.06.2019 22:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"народный роман" )))
показати весь коментар
14.06.2019 22:00 Відповісти
кто с гнусавым вовой-карликом поведется - тот до тюрьмы дойдет)
и гражданство вовы - значение не имеет))
показати весь коментар
14.06.2019 22:20 Відповісти
Стара дурепа.
показати весь коментар
15.06.2019 04:57 Відповісти
ХЛО визвало собі "дєвочку", думало, що допоможе. Продажні ці італійці до мозку кісток.
показати весь коментар
15.06.2019 07:21 Відповісти
Когда она была молодая - ей можно было вдуть. Челентано не даст сбрехать. А, когда эта курва снюхалась с кацапами стала никому не нужной вешалкой!!!
показати весь коментар
14.06.2019 22:00 Відповісти
видимо когда интервьюировала Челентано, перестаралась и повредила моск
показати весь коментар
14.06.2019 22:18 Відповісти
ну зря, Вы, так. Челентано вроде нормальный штрих. Как бы за катсапов не топил на моей памяти. А так не плохой певец и актер...
показати весь коментар
14.06.2019 23:15 Відповісти
Челентано - подкаблучник, а его карга-жена - пила в тряпках, женский аналог "кухонного боксёра". Вообще-то читать по-русски она умет не должна, но - бррр!!! Уже жалею, что текст набрал...
показати весь коментар
15.06.2019 13:36 Відповісти
ну так на родине она сейчас кто.... и не вспоминают.... а тут решила блеснуть вылизанной тарелкой рядом с плешивым уродом...
показати весь коментар
15.06.2019 07:13 Відповісти
Любовь и признание масс заслужить очень большое и долгое дело, а просрать можно это все в одно мгновение!!!
показати весь коментар
15.06.2019 07:17 Відповісти
Шлён...
показати весь коментар
14.06.2019 22:00 Відповісти
...дра
показати весь коментар
14.06.2019 22:25 Відповісти
каца
показати весь коментар
15.06.2019 19:16 Відповісти
пская
показати весь коментар
16.06.2019 13:38 Відповісти
терь уйло обязан жениться!
показати весь коментар
14.06.2019 22:00 Відповісти
он уже, на стерхах.....
показати весь коментар
14.06.2019 22:44 Відповісти
Та макаронники вообще цыганва. Тут допускаю мудрое кидалово. Вовка бабушке красивой бабело отстегнёт и не только по штрафу. Что и надо было Мути. Мутит Мути-мутя.
показати весь коментар
14.06.2019 23:39 Відповісти
Не путай цыган и итальянцев.
показати весь коментар
15.06.2019 20:00 Відповісти
у нег не стоит уже...
показати весь коментар
15.06.2019 17:03 Відповісти
Опа ,пэтя ***** руку жал ,когда сотнями убивали наших пацанов,тут пожизненным попахивает ...
показати весь коментар
14.06.2019 22:03 Відповісти
спроси у Орнелы как больничный в Ольгино получить
показати весь коментар
14.06.2019 22:15 Відповісти
показати весь коментар
14.06.2019 23:06 Відповісти
Если б только это...
Но да, именно после этого я понял, что это кусок говна, и он для меня перестал существовать как президент.
показати весь коментар
14.06.2019 23:54 Відповісти
Политику многое приходится терпеть. Да и простым людям тоже многое - претерпевать. Вот мы одного с тобой биологического вида - и терпим как-то.
показати весь коментар
15.06.2019 13:39 Відповісти
Фуууу! Це ж треба так з розбігу, та у гівно!
показати весь коментар
14.06.2019 22:03 Відповісти
Итальянские фашисты какие-то.
Ху#ло токсичный и заразный, когда уже эти мировые селебрити поймут и перестанут с ним тусоваться, зачем порочить свою репутацию, не понимаю. А 30тыр евро не такие уж большие деньги, ху#ло ей за этот визит в 100 раз больше заплатил.
показати весь коментар
14.06.2019 22:05 Відповісти
Да они сами далеко не ангелы, а дети порока, им ***** как раз ровня, еще и бабло платит хорошее. Вон, даже Трамп в период очередного банкротства не побрезговал взять у ***** 700 миллионов баксов во спасение собственной дупы.
показати весь коментар
14.06.2019 23:11 Відповісти
Когда-то восхищалась Роем Джонсом, как уникальным спортсменом, пока не увидела его в объятиях плешивого карлика. Да, их таких много, которые едут просить милостыню у главного спонсора терроризма.
показати весь коментар
14.06.2019 23:21 Відповісти
Спецом шукають підстаркуватих знаменитостей з фінансовими проблемами - піар х-ла дешево і сердито
показати весь коментар
15.06.2019 02:06 Відповісти
...вечно эрэфия подбирает всяких убогих и престарелых лузеров, которым больше негде реализоваться... Недострана-лузер...
показати весь коментар
14.06.2019 22:05 Відповісти
Спочатку був хлопчик з рибою, потім стерхи, потім Депардьє. А зараз вже на жінок перейшов - заграє з консервативним електоратом.
показати весь коментар
14.06.2019 22:05 Відповісти
Це було ще в 2010 році! Уважнішим треба бути...
показати весь коментар
15.06.2019 05:40 Відповісти
Кадр из фильма "Укрощение строптивого", когда Челентано вывозит трактором кровать с Орнелой Мути со своего дома.
Орнелла Мути получила полгода тюрьмы после ужина с Путиным - Цензор.НЕТ 9305
показати весь коментар
14.06.2019 22:06 Відповісти
- і везе її в РФію ..?
показати весь коментар
14.06.2019 22:08 Відповісти
.....нагло улыбаясь на 32 зуба
показати весь коментар
14.06.2019 22:16 Відповісти
...потому что и сам болеет "руссолюбием". Не ищите в артистическом бомонде алмазы, в этой куче говна один мелкий алмаз на железнодорожный вагон лайна.
показати весь коментар
14.06.2019 23:13 Відповісти
Лысогном заплатит.
показати весь коментар
14.06.2019 22:06 Відповісти
Итальянские фашисты - сообщники расиянских фашистов. Это факт.
показати весь коментар
14.06.2019 22:06 Відповісти
Как бы вы не связались с кацапской поганью всегда выйдет обсерон себе в ущерб. Или вас свои же отмудохают, либо кацапы вас кинут.
показати весь коментар
14.06.2019 22:06 Відповісти
і саме тому Офшоркін , одразу як став президентом , почав переговори і договорняки з кацапами ?
показати весь коментар
14.06.2019 22:10 Відповісти
ага а бос Офшоркина заявил, что на Донбасе "гражданская война", а дефолт - то благо
показати весь коментар
14.06.2019 22:20 Відповісти
Париж, говорят, стоит мессы,

а Москва стоит обедни, на шесть месяцев
показати весь коментар
14.06.2019 22:07 Відповісти
За старую манду путен заплатит.
показати весь коментар
14.06.2019 22:07 Відповісти
Орнелла Мути получила полгода тюрьмы после ужина с Путиным - Цензор.НЕТ 2560
показати весь коментар
14.06.2019 22:09 Відповісти
Там на лопаті повинна бути гірка лайна.
показати весь коментар
15.06.2019 07:24 Відповісти
дехто по європах у ньому бовтається давно й натхненно...

...Людям потрібні орієнтири. Особливо тоді, коли втрачена довіра до медіа, бо Україна не контролює своє медійне поле. Вона втратила цей контроль ще на рубежі 90-х і 2000-х років, коли відбулася так звана медійна реформа, тобто своєрідний поділ телеканалів і радіочастот між олігархами, за якими сидять ще й російські «наглядачі», - під тим приводом, що серед акціонерів кожного рейтинґового ЗМІ є якась частка російського капіталу. Журналістики в класичному розумінні в Україні зараз не існує - їй просто нема де розвиватися. Як писав Ришард Капусьцінський, журналісти і медійники  це дві різні професії. Журналістський репортаж і публіцистика як жанри вимирають, усе переходить у формат новин. Зникає аналітика, немає медійних майданчиків, які допомагали би публіці зрозуміти, що відбувається довкола. Не в сенсі нав'язування потрібних власникам меседжів - типу, біжи голосуй за Юлю чи за Зеленського, бо вони знизять тарифи на газ, - а в сенсі зміцнення почуття реальності, орієнтації у світі, в якому ми живемо станом на 2019 рік на цій планеті, на цих «кривавих землях», якщо вживати означень Тімоті Снайдера. Така орієнтація тим потрібніша, що книжки люди читають дедалі менше, тож для балансу мала би зрости роль фахової журналістики у справі формування смислів.
Криза медіа - це не лише українська проблема, просто в Україні вона, в силу всіх наших постколоніальних проблем, особливо травматична. Але за минулі 10 років змінилася і польська медійна картина, яка нині не надто різниться від української: діалог із соціумом так само перестає для ЗМІ бути пріоритетним, аудиторія трактується суто маркетологічно - як «об'єкт обробки». Найкраще ці технології досліджено італійськими мислителями на прикладі феномена Берлусконі (Сільвіо Берлусконі - колишній прем'єр-міністр Італії  ред.), який першим відкрито запровадив управління країною за допомогою телевізора. Росія, у свою чергу, досягла у цьому абсолютної досконалості. Сьогодні це стає глобальним явищем і формою гібридної війни. Тому люди тікають від телевізора і вишукують для себе якісь «інформаційні гнізда». Часто у соцмережах вони знаходять те, чого їм не дають телеканали, газети чи радіостанції. Вони вишукують якісь опорні точки і…
І потрапляють в інформаційні бульбашки. - www.nasze-slowo.pl/serfing-kriz-temni-chasi/?fbclid=IwAR1rXZkVYhpyCfgMkbK_lKaW9P2N1cwZXm3_RkmA1cVdud6aRRJgziTyK1g
показати весь коментар
14.06.2019 22:09 Відповісти
Журналістів немає. Є одні продажні журнашлюхи. З усіх сторін.
показати весь коментар
15.06.2019 07:26 Відповісти
И что?
Может и про супружний миньет тут расскажешь?
показати весь коментар
14.06.2019 22:17 Відповісти
А почему не в Петербурге квартира? У нее по линии матери предки из Петербурга. В этом наверное все дело...
показати весь коментар
14.06.2019 22:10 Відповісти
Какая женщина была,а оказалась...
"Укращение строптивоно" ,какой фильм,какая актриса. Как говорит мой один знакомый - "все люди сволочи" . Жаль,но оно так.
показати весь коментар
14.06.2019 22:11 Відповісти
А не надо обольщаться насчёт всяких "знаменитостей". Если человек умеет играть (или просто знает нужных людей в кинематографе... а то и спит с ними), это НИЧЕГО не говорит ни про его интеллект, ни его моральные качества. Вообще ничего. Играть могут и обезьяны-медведи в цирке. Даже ещё лучше людей. Вон коты, собаки - такие актёры... Ну и что.
показати весь коментар
14.06.2019 23:58 Відповісти
Вона й була не дуже "морально устойчива".
показати весь коментар
15.06.2019 07:27 Відповісти
В общем - ЗАШКВАРИЛАСЬ тётка...)))
показати весь коментар
14.06.2019 22:12 Відповісти
Зачем украинцам знать об этом?
Хрен с ними обоими.
показати весь коментар
14.06.2019 22:14 Відповісти
Хрен с тобой,понимай как хочешь,отвечать не надо
показати весь коментар
14.06.2019 22:32 Відповісти
https://censor.net/news/3132511/ornella_muti_poluchila_polgoda_tyurmy_posle_ujina_s_putinym

Про то, что "получила" венерическую болезнь НЕ сообщается.
Вывод - оно импотент...
показати весь коментар
14.06.2019 22:14 Відповісти
Оно просто по мальчикам 8 лет. Тётки, тем более старые, его не возбуждают. Впрочем, и мальчиков оно может разве что в пупок целовать
показати весь коментар
14.06.2019 23:59 Відповісти
да, уж... в пупок лобызало шизоидное...
пусть засосы в анал старой шлюхе ставит !
показати весь коментар
15.06.2019 03:51 Відповісти
Не хочет платить - пусть получает розгами по попе. Желающих будет хоть отбавляй.
Даже приток туристов усилится.
показати весь коментар
14.06.2019 22:15 Відповісти
она сама себя наказала, что трахалась с педофилом.
показати весь коментар
14.06.2019 22:20 Відповісти
Это классно. Будь ты хоть Орнелой Мутти но за подлог документов типа фейкового больничного - ответишь
показати весь коментар
14.06.2019 22:21 Відповісти
ху#ло фсе парешаєт...
показати весь коментар
14.06.2019 22:23 Відповісти
За селфи с каким-то х*йлом 30.000 евро, или тюрьма. Класс!
показати весь коментар
14.06.2019 22:31 Відповісти
тюрьма - условно, а бабло от русни - реально.
еще и внукам на макароны хватит то)
показати весь коментар
15.06.2019 09:55 Відповісти
Позавтракать с Ху*лом в Гааге эта курва не желает?
показати весь коментар
14.06.2019 22:37 Відповісти
А що в меню?
показати весь коментар
15.06.2019 02:07 Відповісти
душена "хусейнівка" у власному соці, а на закуску - товчена "мілошевка" під рибу-фугу
показати весь коментар
15.06.2019 09:56 Відповісти
Чурке немытому слова не давали. В хлев!
показати весь коментар
14.06.2019 22:46 Відповісти
ты что здесь делаешь, блохастый ?
показати весь коментар
14.06.2019 22:46 Відповісти
Теперь "Укрощение строптивого" запретят?
показати весь коментар
14.06.2019 23:09 Відповісти
думала куйло ей бабок отстегнет как депардье
показати весь коментар
14.06.2019 23:12 Відповісти
Всегда только шлюх и играла
показати весь коментар
14.06.2019 23:23 Відповісти
Та вона й не грала.
показати весь коментар
15.06.2019 07:29 Відповісти
в украинской интерпретации ПОСЛЕ - звучит как ИЗ-ЗА
показати весь коментар
14.06.2019 23:25 Відповісти
...все что связано с Пу плохо заканчивается.....совпадение,не...
показати весь коментар
14.06.2019 23:29 Відповісти
***** тогда был премьером.
показати весь коментар
14.06.2019 23:35 Відповісти
Классно когда перед законом все равны.
показати весь коментар
15.06.2019 01:29 Відповісти
Орнелла Мути - наМУТИла на свою голову.
показати весь коментар
15.06.2019 01:41 Відповісти
хорошо бы, если бы за рукопожатие с ****** давали бы по 2 года тюрьмы! уже бы все еврошлюшные политиканы сидели бы за решеткой!
показати весь коментар
15.06.2019 05:57 Відповісти
Любовь зла...
показати весь коментар
15.06.2019 07:47 Відповісти
Корупція вона тільки в Україні, а Італія це Європа там все по другому: "Вместо этого она взяла больничный на три дня и улетела в Санкт-Петербург"
показати весь коментар
15.06.2019 07:56 Відповісти
Італійська ватка
показати весь коментар
15.06.2019 08:14 Відповісти
странные законы в Италии - врач выдавший "липовую" справку, вне подозрений...
показати весь коментар
15.06.2019 08:27 Відповісти
Мути намутила росийский паспорт и пол года тюрьмы))
показати весь коментар
15.06.2019 08:38 Відповісти
В справке говорилось, что у нее сильно воспалены трахеи, высокая температура, кашель и огрубение голоса.

=====================================================
А чому нічого не сказано про тих чи того, хто видав цю справку. Невже в Італії є нечесні лікарі? Похоже є. Ай-яй-яй. Як недобре. А ще член ЄС.
показати весь коментар
15.06.2019 10:31 Відповісти
Это Путькина первая любовь-видать дрочил на нее в молодости...А вообще Орнелла-красавица,обаятельная,женственная, даже сейчас.Недавно видел ее интервью.Видать,хорошие деньги светили,раз поехала к *****.
показати весь коментар
15.06.2019 11:50 Відповісти
Если бы большинству из присутствующих заплатили, чтобы обоссать самого путена, кто бы возражал? Подумаешь, бабка, а может он представлял себе молодуху?
показати весь коментар
15.06.2019 12:55 Відповісти
Орнеллу Муті засудили на півроку ув'язнення після вечері з Путіним - Цензор.НЕТ 3038
показати весь коментар
15.06.2019 13:08 Відповісти
Нормально погуляла на тридцаточку. Доширак хоть свежий был?
показати весь коментар
15.06.2019 19:20 Відповісти
Хорошая актриса. Была. Флеша Гордона до сих пор пересматриваю.
показати весь коментар
15.06.2019 20:02 Відповісти
Любовные дела...
показати весь коментар
15.06.2019 20:59 Відповісти
от стара дурепа )
показати весь коментар
15.06.2019 21:08 Відповісти