10435 відвідувачів онлайн
11 433 47

Підприємець підпалив себе на сесії міськради в Бердичеві на Житомирщині. ВIДЕО

У Бердичеві місцевий підприємець підпалив себе в сесійній залі міської ради, щоб привернути увагу місцевої влади до свого питання.

Як передає Цензор.НЕТ про це пише місцеве видання 20 хвилин

Інцидент стався після відкриття сесії міської ради, близько 10 години ранку. Депутати, які кинулися гасити вогонь, також постраждали і дістали опіки.

Зараз у будівлі міськвиконкому тривають слідчі дії, туди прибули представники поліції і прокуратури. Постраждалого чоловіка забрали в міську лікарню, сесія продовжилася в іншому приміщенні.

Як повідомляють місцеві видання, підприємець, який намагався вчинити самоспалення на сесії, давно відомий у Бердичеві.

Раніше він займався ресторанним бізнесом, був власником кафе "У пані Новак" і ресторану "Наяда" на території міського пляжу. Через цей ресторан у підприємця виник конфлікт із орендарем, про що знали в Бердичівському міськвиконкомі.

Для вирішення конфлікту обох підприємців викликали на засідання виконкому, але винуватець нинішнього інциденту тоді не прийшов, вирішив, що епатажний вчинок із підпалом краще сприятиме вирішенню ситуації.

Топ коментарі
+8
Зачем убогая порохня на ЦН? Для того, чтобы в любую новость вплести Зе.
показати весь коментар
15.06.2019 00:09 Відповісти
+8
Непонятно зачем себя убивать сжигать ? Если решил умереть ,то надо врагов убивать ,а не себя = Пинчуки ,Коломойские ,Ахметовы это враги Украинского Народа .Их нужно уничтожавть и ихних детей и внуков что б не плодились твари ублюдочные .
показати весь коментар
15.06.2019 00:23 Відповісти
+5
Да в том - то и беда , что для ворья это ничем не заканчивается , а вот небесная сотня , лучшие из лучших , погибли за идею и их уже не вернёшь .
И это продолжается уже 30 лет !!!
Для меня , как лакмусовая бумажка - Кучма , отрубил голову журналисту и как с гуся вода , да ещё ***** в элитах политических ходит , а сколько украл с зятьком Пинчуком , это же уму непостижимо , поставить рекорд самой дорогой покупки недвижимости в Лондоне за всю историю продаж !!!
показати весь коментар
15.06.2019 02:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ой, та ладно, був я тоді там. Вистава звичайна.
показати весь коментар
14.06.2019 23:38 Відповісти
Якщо доведеш що я порохосос, то відповім. Давай мій коментар який доводить що я порохосос, інакше всюди писатиму Николай тріпло. Просто бла-бла не канає. Чекаю доказів.
показати весь коментар
14.06.2019 23:42 Відповісти
Підприємець підпалив себе на сесії міськради в Бердичеві на Житомирщині - Цензор.НЕТ 4367

Вот тебе собеседник , с ним поговори . Он тебя хорошему научит
показати весь коментар
14.06.2019 23:46 Відповісти
Я писав не тобі і не лізь не в свою справу.
показати весь коментар
14.06.2019 23:49 Відповісти
Підприємець підпалив себе на сесії міськради в Бердичеві на Житомирщині - Цензор.НЕТ 3610

На тебе еще двоих , шоб не скучно было
показати весь коментар
14.06.2019 23:53 Відповісти
так, і від цих в кацапні підгоряє
давай ще
показати весь коментар
14.06.2019 23:54 Відповісти
Підприємець підпалив себе на сесії міськради в Бердичеві на Житомирщині - Цензор.НЕТ 2729

Тримай хероя
показати весь коментар
15.06.2019 00:01 Відповісти
Ти таки домігся свого і потрапляєш до чорного списку.
показати весь коментар
14.06.2019 23:59 Відповісти
Все , теперь повешусь с горя
показати весь коментар
15.06.2019 00:02 Відповісти
показати весь коментар
15.06.2019 00:14 Відповісти
рудимент, ти набрид , смердиш
показати весь коментар
15.06.2019 07:21 Відповісти
не порохосос, но забияка ещё тот,
в целом нормальный писатель,
хоть и приходилось ругаться с вами
показати весь коментар
14.06.2019 23:52 Відповісти
От довело ворьё людей и вцепились падлы за власть зубами ,не понимая чем это для них может закончится ..
показати весь коментар
14.06.2019 23:33 Відповісти
не встигли зюзі прийти до влади, і вже отаке...
показати весь коментар
14.06.2019 23:51 Відповісти
Да в том - то и беда , что для ворья это ничем не заканчивается , а вот небесная сотня , лучшие из лучших , погибли за идею и их уже не вернёшь .
И это продолжается уже 30 лет !!!
Для меня , как лакмусовая бумажка - Кучма , отрубил голову журналисту и как с гуся вода , да ещё ***** в элитах политических ходит , а сколько украл с зятьком Пинчуком , это же уму непостижимо , поставить рекорд самой дорогой покупки недвижимости в Лондоне за всю историю продаж !!!
показати весь коментар
15.06.2019 02:48 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=2c_LXvfWRAw&oref=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D2c_LXvfWRAw&has_verified=1
показати весь коментар
14.06.2019 23:39 Відповісти
Печально, причем и полиция покрывает райрады и горсоветы.
показати весь коментар
14.06.2019 23:42 Відповісти
Как же это страшно, когда горишь..
показати весь коментар
14.06.2019 23:44 Відповісти
Ну зачем же себя(((( Ну почему не их!!! облить и поджечь...А там уже в логово и нелегальный переход за бугор с поддельным паспортом
показати весь коментар
14.06.2019 23:50 Відповісти
Тогда посадят, а так доведение до суицида... выживет или нет, а этим статья.
показати весь коментар
14.06.2019 23:52 Відповісти
Статьи им точно не будет...в крайнем случае уволят пару клерков...а вот выживет или нет это уже вопрос...ну и местечковая судебно-психиатрическая экспертиза естественно признает предпринимателя неадекватным((((
показати весь коментар
14.06.2019 23:55 Відповісти
Зеленський довів людину до самогубсвтва. Шановні, не дивіться ролики квартал 95. Від них тупєют!!!
показати весь коментар
14.06.2019 23:53 Відповісти
Зачем убогая порохня на ЦН? Для того, чтобы в любую новость вплести Зе.
показати весь коментар
15.06.2019 00:09 Відповісти
Бумеранг повернувся.
показати весь коментар
15.06.2019 00:23 Відповісти
Я не вірю. Це ж наша украінська еліта, нехай і 8%. Це ж високоінтелегентні, освічені та патріотичні люди... А ви за якийсь бумеранг... Невже потрібно зараз зраду розводити і будку хитати? А якщо ***** нападе? Ви про це подумали?
показати весь коментар
15.06.2019 00:40 Відповісти
Хоч я і не прихильник лавочника, але згадай як зрада приплітала його до кожної новини, думаючи що не буде отвєтки. А ось тепер і отвєтка прилітає у відповідь і це справедливо. Тому і повернувся. Бумеранг завжди повертається до того хто його запустив. Не роби того, чого не хотів би щоб робили тобі.(С)
показати весь коментар
15.06.2019 07:13 Відповісти
Чого не самолайкнувся, убогий?
показати весь коментар
15.06.2019 01:22 Відповісти
вже самолайкнувся. Дякую, що вказали на мій недолік!!!
показати весь коментар
15.06.2019 06:37 Відповісти
Вася Доллар (Мазур) походу серьезно достал.
Бьівший рьіг, как и все нахальньій и жадньій
показати весь коментар
15.06.2019 00:09 Відповісти
Непонятно зачем себя убивать сжигать ? Если решил умереть ,то надо врагов убивать ,а не себя = Пинчуки ,Коломойские ,Ахметовы это враги Украинского Народа .Их нужно уничтожавть и ихних детей и внуков что б не плодились твари ублюдочные .
показати весь коментар
15.06.2019 00:23 Відповісти
согласен или на крайняк с собой забрать !
показати весь коментар
15.06.2019 01:09 Відповісти
А Петя-Монитор зато большой друг? Петя - вернись!
показати весь коментар
15.06.2019 07:59 Відповісти
Так великий вождь зеприматов уже с них последние штаны снял!!! Провел блистательную реформу чтобы они к нему без штанов в шортах с ноутами ходили!!! И это зепабьєда таварисчи!!!
показати весь коментар
15.06.2019 09:18 Відповісти
Дети и внуки украинских олигархов жируют на крови Украинского Народа в Европе .Живут беспечно ,расслабленно .А тут просто подбегает человек -обливает бензином внуков и детей убийц Украинского Народа и сгорает заживо тварь мажорная .Вот так нужно убивать олигархов и их детей ,а не в продажных судах.
показати весь коментар
15.06.2019 00:28 Відповісти
иди отсоси в кремль у гнойного педофила, чумной ватник !
показати весь коментар
15.06.2019 01:08 Відповісти
Это он просто незнал еще про новую великую зереформу про шорты в АП, знал бы про такую победу не поджигал бы...