3835 відвідувачів онлайн
2 729 36

Неправдиве мінування всіх 38 лікарень Харкова кваліфіковано як теракт, - поліція

Поліція закінчила перевірку інформації про мінування всіх тридцяти восьми лікарень Харкова, яка надійшла на електронну пошту Державної служби з надзвичайних ситуацій в п'ятницю, 16 червня, і не знайшла жодних вибухових пристроїв.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Департаменту комунікації ГУ Нацполіції в Харківській області.

"Фахівці оглянули понад 130 тис. кв. м приміщень і понад 116 тис. кв. м прилеглої території, евакуювали 58 громадян. Жодних вибухових речовин не виявлено", - повідомляє поліція.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України.

Неправдиве мінування всіх 38 лікарень Харкова кваліфіковано як теракт, - поліція 01
Неправдиве мінування всіх 38 лікарень Харкова кваліфіковано як теракт, - поліція 02

Топ коментарі
+5
Краще почати з покарання всіх тих, хто за часи незалежності України проводив проросійський курс. От тоді дійсно буде справедливо. А то всі ті хто створив в країні феодальний устрій зараз намагаються знову розвернути країну у напрямку ТС
показати весь коментар
16.06.2019 09:13 Відповісти
+3
Не знайдені і не покарані "мінери" прикордонного переходу Шегіні - до того ж дуже ображені результатами виборів 21-го квітня - продовжуюсь сіяти зерна невдоволення, хаосу і паніки в Україні..
показати весь коментар
16.06.2019 08:43 Відповісти
+3
Необхіднісь покарання одних - не знімає необхідності покарання других..
показати весь коментар
16.06.2019 10:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
16.06.2019 10:04 Відповісти
Весь світ ГУЛАГ?
показати весь коментар
16.06.2019 10:11 Відповісти
Тонічка, а проросійських феодалів януковичів-ахметових вам у Донецьку кияни або львів'яни нав'язували, чи ви самі це робили?
показати весь коментар
16.06.2019 13:41 Відповісти
я говорила про Україну, а не регіон, а ви все зраду шукаєте))) Доречі поширення феодалізму під виглядом ринкового капіталізму пішло не з Києва. Київ лише підтримав загальний для пострдянського простору економічний розвиток. Якось так, кошовий
показати весь коментар
16.06.2019 14:27 Відповісти
Економічний та політичний устрій в державі сам собою не виникає і не зникає. Його розробляє, реалізовує і втілює в життя державна влада. І ім'я цим головним ******** будівельникам українського феодалізму - ахметов, янукович, порошенко. До речі, як раз ті, за яких ви несамовито топите вже не перший рік. Вже ж "натопили" в Криму і на Донбасі, тепер розбіглися по всій країні й далі продовжуєте розповсюджувати на нав'язувати свій ватний, абсолютно проросійський холуйський світогляд.
показати весь коментар
16.06.2019 14:43 Відповісти
або тіньова влада, яка у нас завжди існувала і періодично збиралася аби поділити сфери впливу в певних регіонах країни. вам і не знати)))
показати весь коментар
16.06.2019 14:53 Відповісти
і не просить, я не буду "топити" за тих хто мене так нахабно тролив за проукраїнську позицію, я добре вчуся
показати весь коментар
16.06.2019 14:55 Відповісти
тобто, ви працюєте на Бойка, Коломойського, Медведчука? ))))
показати весь коментар
16.06.2019 15:00 Відповісти
медведчук, ахметов, фірташ (а бойко - людина фірташа) - партнери порошенка.
показати весь коментар
16.06.2019 15:05 Відповісти
зараз вони ваші партнери, подивіться скільки їх вже повернулося. Один Портнов чого вартий, радник Зе доречі.
показати весь коментар
16.06.2019 15:14 Відповісти
я помітила, ви нахабно звинувачуєте проукраїнськи налаштованих переселенців у тому, що вони підтримуєть не однакових з вами кандидатів. Вам вкрай потрібно їх позбутися, тому що вони є свідками того що було і першими, хто кричить про те що може статися. Якщо ви належите до новообраної влади, то це сигнал про початок тоталитаризму, якщо до старої влади Януковича, то ще гірше, тому що поєднання останніх двох згаданих найгірше з того, того що могло статися в країні. Люди, яки привели війну в свою країну не мають права голосу.
І так, ми для вас потенційна загроза, тому що ми не просто волали ми стукалися у офіційні джерела кожної з демократичних країн світу і просили звернути на нас увагу у зв'язку із нападом на нас. У той час ви або просили ***** ввести війська, або давали концерти. І так, я довіряю більше тому хто мене захистив, а це були не ви. Хай щастить
показати весь коментар
16.06.2019 15:12 Відповісти
"У той час ви або просили ***** ввести війська, або давали концерти" - брехливі холуйські донбаські мізки - це, схоже, невиліковне і вже на все життя. Є, звичайно, виключення, але вас воно не зачепило.
показати весь коментар
16.06.2019 15:30 Відповісти
я навіть знаю, чого ви мені саме сьогодні написали, бо я лайкнула когось з наших переселенців, де він дякував саме Порошенку і вас це страшенно зачипило. Я би написала так, Корбан перелогіньтеся))))
показати весь коментар
16.06.2019 15:45 Відповісти
Да кто там будет минировать, а потом звонить?
Теракт - это значит максимальное кол-во жертв для резонанса в обществе.
И да - кому охота взрывать бабушек в рецептуре то? Еще бы звонили и говорили шо наложили не скажут чего в кашу детсада номер 314.
Только собак попусту возят вынюхивать мочу взрывчатку
показати весь коментар
16.06.2019 08:43 Відповісти
Теракт- це будь який акт, призначений для залякування суспільства чи політичної верхівки. Почитайте КПКУ, там все є.
показати весь коментар
16.06.2019 09:16 Відповісти
терорист ризикує всім - ясно шо він замінувавши не буде повідомляти про западло.
так можна і наложити на стіл в ресторані, перед цим підперши двері зсередини.
чо тут спорити то?
показати весь коментар
16.06.2019 09:28 Відповісти
В Киеве, Одессе и Харькове медицинскую мафию бесит антикоррупционная политика Ульяны Супрун. Не снижать темпов, Ульяна!
показати весь коментар
16.06.2019 08:56 Відповісти
"жалілась на слабкість". Як Ви вважаєте, якщо кожен, хто відчуває слабкість, буде викликати швидку, скільки буде викликів? Людину, звичайно, шкода, проте вини медиків я тут не бачу.
показати весь коментар
16.06.2019 09:19 Відповісти
пусть "вечно горит" если не православная ПЦУ. Или кто там сейчас - очень добрый то?
показати весь коментар
16.06.2019 09:30 Відповісти
Да она (мафия) от этих реформ только выиграла. Мафия остается, а все остальное уничтожится.
показати весь коментар
16.06.2019 09:34 Відповісти
любая реформа обречена если она не идет от чистого сердца
показати весь коментар
16.06.2019 12:17 Відповісти
Только сейчас дошло, как привильно классифицировать...
Сразу нужно было, с лета 2014 года СБУ искать и наказывать как террористов. Все это для того, чтобы сеять панику и хаом в тылу. Если какой-то пьяный дебил и попадет под раздачу, то у него появится шанс пройти школу жизни по новой... в версии в полоску и клеточку...
показати весь коментар
16.06.2019 08:56 Відповісти
Це одна з складових гібридної війни.
показати весь коментар
16.06.2019 08:58 Відповісти
"Полиция окончила проверку информации о минировании всех 38-ми больниц Харькова, которая поступила на электронную почту Государственной службы по чрезвычайным ситуациям", "Специалисты осмотрели более 130 тыс. кв. метров помещений и более 116 тыс. кв. метров прилегающей территории" - что в это время делала аваковская киберполиция?
показати весь коментар
16.06.2019 08:59 Відповісти
Что с сайтом происходит? Когда правой кнопкой щелкаешь по новости, чтобы открыть ее в новой вкладке открываются две одинаковые вкладки одновременно. Ответить кому либо в комментариях невозможно, выкидывает с поля где текст ответа писать. Я думал что-то с компом или мышью дома, но вот сел за компьютер на работе, та же фигня.
показати весь коментар
16.06.2019 09:09 Відповісти
Рекомендую прочесть о «минировании» https://censor.net.ua/blogs/3132554/minirovanie_kak_element_prinujdeniya_k_miru_i_rabota_s_elektoratom
показати весь коментар
16.06.2019 09:32 Відповісти
Кликабельная ссылка
https://censor.net/blogs/3132554/minirovanie_kak_element_prinujdeniya_k_miru_i_rabota_s_elektoratom
показати весь коментар
16.06.2019 12:56 Відповісти
https://censor.net.ua/blogs/3132554/minirovanie_kak_element_prinujdeniya_k_miru_i_rabota_s_elektoratom
показати весь коментар
16.06.2019 09:34 Відповісти
Найти надо и оторвать я@ца, чтоб больше не родились больше такие твари. И ещё тавро на лбу, чтобы все здалека видели эту тварь.
показати весь коментар
16.06.2019 10:42 Відповісти
С нетерпением жду окончания июня (1-го полугодия). Только тогда, по моему глубокому убеждению, прекратятся сии "масштабные минирования", поскольку менты сдадут свой отчет за полугодие и 2-й квартал года). Эти суки просто звездочки с**е зарабатывают и лепят основания остаться на своих дутых (званиями, штатами и зарплатами) должностях. Типа начальство меняется - надо подстраховаться. За**бодало читать потом в "разборках полетов", что "все звонки/сообщения и пр. поступили из неподконтрольной территории ордла/рф/из-за рубежа". Типа сразу было это непонятно. Короче - все это беспредел ментуры, которой заняться больше нечем.
показати весь коментар
17.06.2019 06:56 Відповісти