8622 відвідувача онлайн

Найманці РФ обстріляли школу та магазин в окупованій Михайлівці, - ОБСЄ

Найманці РФ обстріляли школу та магазин в окупованій Михайлівці, - ОБСЄ

Найманці російсько-терористичних військ обстріляли школу, яка наразі функціонує в окупованій Михайлівці. Будівля розташована за 58 км на захід від Луганська.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у звіті місії ОБСЄ.

"Спостерігачі виявили свіжі отвори від куль у склопакетах вікон на кількох поверхах будівлі. Пошкодження були спричинені вогнем зі стрілецької зброї", - йдеться у звіті ОБСЄ.

Директорка школи повідомила про те, що пошкодження сталися вночі 13 червня. Люди не постраждали.

За даними СММ, найближчі позиції бойовиків розташовано за 700 метрів на північ від пошкодженої школи.

Крім того, в окупованій Михайлівці спостерігачі виявили пошкодження місцевого магазину внаслідок обстрілу зі стрілецької зброї.

Топ коментарі
+9
Як би ці землі не верещали **********, такого не сталося б.
показати весь коментар
16.06.2019 14:20 Відповісти
+3
"защитники" орко-кацапские - горите в аду твари
показати весь коментар
16.06.2019 14:03 Відповісти
+2
Вот и я думаю, какая сумасшедшая тяга к знаниям, что ходят учиться под огнем шальных пуль обдолбанных "братьев" и не переносят школу куда-нибудь вглубь! А может, они любители экстрима?
показати весь коментар
16.06.2019 14:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
действующая школа в 700 метрах от позиций сепаров..ёшкин кот..
показати весь коментар
16.06.2019 13:59 Відповісти
вижу, что ты поклонник одного лысого поклонника йозефа внучатый поклонник
показати весь коментар
16.06.2019 14:13 Відповісти
"защитники" орко-кацапские - горите в аду твари
показати весь коментар
16.06.2019 14:03 Відповісти
Як би Парашенко з дурчиновим не продали наші землі такого не сталося б
показати весь коментар
16.06.2019 14:07 Відповісти
Як би ці землі не верещали **********, такого не сталося б.
показати весь коментар
16.06.2019 14:20 Відповісти
У вас в лахте уже начали китайцев на работу брать ? Pin Poy написал коммент, а Rem Mer его тут же лайкнул
показати весь коментар
16.06.2019 14:49 Відповісти
Скільки вас таких дурнів серед нас ходить? Якби ви, падлюки, не зрадили землю, яка вас годувала, то наші хлопці -галичани не гинули на Донбасі. Як би ви не звалювали свою провину на нас, відповідати вам прийдеться.
показати весь коментар
16.06.2019 18:55 Відповісти
Вот и я думаю, какая сумасшедшая тяга к знаниям, что ходят учиться под огнем шальных пуль обдолбанных "братьев" и не переносят школу куда-нибудь вглубь! А может, они любители экстрима?
показати весь коментар
16.06.2019 14:07 Відповісти
Лучше сказать, почему за 5 лет не построили школу в безопасном месте. Ах да, АТО должно длиться считанные дни.
показати весь коментар
16.06.2019 14:59 Відповісти
Это ты советы оккупантам даешь, или просто так решило что-то сморозить?
показати весь коментар
16.06.2019 17:04 Відповісти
А ничего что школа находится на территории ОРДЛО? Или Украина должна строить, а обдолбаные ушлепки разрушать?
показати весь коментар
16.06.2019 18:05 Відповісти
дисциплинированные наши командиры не нарушили приказ гавнокомандующего и не стреляли в ответ по мирным повстанцам а школы садики дети бабы ещё нарожают, а строили построят чего мелочиться страна багатая
показати весь коментар
16.06.2019 14:18 Відповісти
Сепарня нажерлась і вирішила постріляти.
показати весь коментар
16.06.2019 14:22 Відповісти
Не розумію цього пріколу рузького міра , постійно самим себе обстрілювати . Ну реально . В чому прікол ? Насрати ближньому , жити в гавні і трусити про злих бандерівців ? Це напевно треба вродитися в ********** , щоб від цього торчати . Чуже воно мені . І незрозуміле .
показати весь коментар
16.06.2019 15:04 Відповісти
"Прикол" в тому, щоб змусити місцеве населення повірити в те що "кривава українська хунта" хоче знищити мирних дамбасян. Саме том увони масово обстрілювали мирні міста та села де навіть і близько не було українських війск, мінували цвинтарі та водойми, знищювали інфраструктуру та усіляко ускладнювали життя місцевого населення, при цьому ж звичайно кацапська пропаганда усе це звалювала на ВСУ та добробати. І треба визначти що ця тактика в купі з шаленою пропагандою спрацювала, місцеве бидло переконане що дійсно це ВСУ намагаються їх знищити, незважаючи на те що у деяких випадках вони фізично не могли зробити те про що верещало кацап-ТВ (наприклад обстріли з мінометів центрів Луганська та Донецька).
показати весь коментар
16.06.2019 17:03 Відповісти
Это все в порядке нормы для сепаров, все будут молчать, воеять начнут если ответ получать
показати весь коментар
16.06.2019 15:08 Відповісти
Ну так, сепары похоже решили что нужны материальные подтверждения "зверств украинских карателей" озвученных представителями говнокоммандующего вазелина - кучмы и мендель, так что скорее всего обстрелы школ, больниц и садиков в прифронтовой зоне станут регулярными. Ну а если пархатая мендель например расскажет про распятых мальчиков в трусиках, то и это кацапы быстренько организуют, тем более "проверенные свидетели" у них уже есть.
показати весь коментар
16.06.2019 16:53 Відповісти