10598 відвідувачів онлайн
10 003 25

Дефлімпійська збірна України виграла чемпіонат Європи з футболу. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Дефлімпійська збірна України виграла чемпіонат Європи з футболу. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Дефлімпійська збірна України, що складається зі спортсменів із вадами слуху, стала переможцем чемпіонату Європи з футболу.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України.

У фіналі турніру, який відбувався в Греції, українці з рахунком 2:0 виграли у збірної Німеччини. М'ячі забили на 61-й і 76-й хвилинах.

Загалом у фінальній частині чемпіонату Європи брали участь 16 команд.

У чвертьфіналі збірна України обіграла росіян (2:1), а у півфіналі - Ірландію (1:0).

Дефлімпійська збірна України виграла чемпіонат Європи з футболу 01
Дефлімпійська збірна України виграла чемпіонат Європи з футболу 02
Дефлімпійська збірна України виграла чемпіонат Європи з футболу 03
Дефлімпійська збірна України виграла чемпіонат Європи з футболу 04

Топ коментарі
+32
МОЛОДЦЫ !
ой, які ж ви молодці!
ото добре!!! ото любо!!!
щасти вам, козаченьки!
показати весь коментар
16.06.2019 14:35 Відповісти
+14
Кацапские пуканы такого не выдержат)))
показати весь коментар
16.06.2019 14:38 Відповісти
+5
это секретное фото. на самом деле именно Порошенко через рупор руководил нашей сборной U-20 и дефлимрийской сборной, находясь непосредственно на стадионе оба турниры
показати весь коментар
16.06.2019 15:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
МОЛОДЦЫ !
ой, які ж ви молодці!
ото добре!!! ото любо!!!
щасти вам, козаченьки!
показати весь коментар
16.06.2019 14:35 Відповісти
срано, шо зебло не засветило своё рыльце, оно у нас вдохновитель всех побед и свершений
показати весь коментар
16.06.2019 15:13 Відповісти
Кацапские пуканы такого не выдержат)))
показати весь коментар
16.06.2019 14:38 Відповісти
Ты не за пуканы ихние переживай,а порадуйся за наших
показати весь коментар
16.06.2019 14:49 Відповісти
К чему бы это, футболистам "поперло"? )
показати весь коментар
16.06.2019 14:39 Відповісти
Потому ,что Владимир Зеленский - позитивный президент!
показати весь коментар
16.06.2019 14:57 Відповісти
Наш Придурок - позитивный человек , где связь с футбольными достижениями
показати весь коментар
16.06.2019 15:10 Відповісти
Дефлімпійська збірна України виграла чемпіонат Європи з футболу - Цензор.НЕТ 7106
показати весь коментар
16.06.2019 15:35 Відповісти
ну и причем тут порох к футбольным достижениям, или тоже позитивный человек
показати весь коментар
16.06.2019 15:43 Відповісти
это секретное фото. на самом деле именно Порошенко через рупор руководил нашей сборной U-20 и дефлимрийской сборной, находясь непосредственно на стадионе оба турниры
показати весь коментар
16.06.2019 15:46 Відповісти
Твой зеленский (зеленая сопля), это полный полудурок.
показати весь коментар
16.06.2019 16:02 Відповісти
Так получается, что лучше "полудурок" чем вор-клептоман... потому как, "полудурок" может поумнеть, а клептомана уже не вылечить.)
показати весь коментар
16.06.2019 19:09 Відповісти
Красавци.
показати весь коментар
16.06.2019 14:56 Відповісти
Красавці!!!
показати весь коментар
16.06.2019 15:13 Відповісти
У дефлимпийской сборной по футболу немало регалий: золото на Дефлимпийских играх 2009 (Олимпиада для глухих спортсменов), серебро 2013, серебро 2017
показати весь коментар
16.06.2019 15:39 Відповісти
футбол -- УКРАИНСКАЯ народная игра !!! а проф.футбол, увы за АНГЛИЧАНАМИ (((( в двух финалах ЕВРО КУБКОВ 4 команды !!!! это даааа !!!
показати весь коментар
16.06.2019 15:43 Відповісти
Ничего! Вон,молодежь поперла как! Все будет хорошо!
показати весь коментар
16.06.2019 16:36 Відповісти
спортсмен-папуас засунул палец в нос по локоть.
показати весь коментар
16.06.2019 16:18 Відповісти
Неужели засунул глубже мордоровца?
показати весь коментар
16.06.2019 16:37 Відповісти
МОЛОДЦІ !!!!!!!
показати весь коментар
16.06.2019 16:47 Відповісти
Украина радуется!
показати весь коментар
16.06.2019 18:58 Відповісти
Одно радует--молодёжь прёт наша! В тенисе, борьбе, боксе,футболе! Очень крепко выступают те у кого проблемы с рождения---настоящие титаны-ледоколы! Где победа там и слава! Эти и построят новую страну---ведь для себя!
показати весь коментар
16.06.2019 20:21 Відповісти
Справжнє українське свято футбола! Молодці хлопці!
показати весь коментар
16.06.2019 20:29 Відповісти
Новина неповна. В групі наші хлопці виграли в Англії ( 3:1 ), Франції ( 2:0 ) і Швеції ( 2:0 ). Це просто космос .
показати весь коментар
17.06.2019 00:22 Відповісти