6475 відвідувачів онлайн
8 916 27

На Львівщині жінка потрапила до реанімації після укусу змії, - ДСНС

На Львівщині жінка потрапила до реанімації після укусу змії, - ДСНС

У Сколівському районі Львівської області жінка потрапила до реанімації після укусу змії.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ДСНС.

15 червня о 23:00 до рятувальників надійшло повідомлення від чергової Сколівської центральної районної лікарні про те, що до  реанімаційного відділення привезли жінку, 1963 року народження, жительку с. Риків, Сколівського району, з діагнозом "укус змії верхньої частини лівого стегна". За даними медиків стан потерпілої – середньої важкості.

Раніше, 13 червня, рятувальникам Львівщини надійшло повідомлення, що в Городоцьку Центральну районну лікарню в стані середнього ступеня тяжкості доставили жінку, 1959 року народження, жительку с. Малий Любінь, з діагнозом - "укус лівої кисті змією".

Топ коментарі
+5
Ми, з хлопцями, пасли корів(почав з 6-ти років) і для нас найбільшою розвагою було(крім пошуку військової амуніції, війна тільки закінчилась), змагання хто впіймає найбільшу гадюку(вужі не поважались). Кожен мав рогачку і вистежував. Гадюки обережні і вміють тікати швидше ніж її зауважиш. Я вистежив, притиснув рогачкою до землі, взяв за шию біля голови(як старші хлопці навчали) і підняв в повітря. Що було далі... Мені деколи це сниться. Мій ріст 1,2м, а гадюки більший... Вона почала звиватись, я підняв гвалт, бо не мав сили втримати... Прибігли старші хлопці, перейняли її в мене і відкинули подалі (вона шустро втеклка). Батьки навіть не підозрювали чим їх діти займаються. Було не до того. Треба було виживати.
показати весь коментар
16.06.2019 19:02 Відповісти
+3
Укус наших гадюк - это херня.Меня кусала степная в детстве.По ощущению как куча комаров укусила в одну точку. А вот в этом году,в феврале меня цапнул бушмейстер в Латинской Америке за палец руки. Вот это я вам скажу,проблема. Чуть не сдох. Шаман индеец лечил. Клыки ,шо у собаки у той гадости....Шрам на всю жизнь теперь останется.
показати весь коментар
16.06.2019 18:00 Відповісти
+3
Это для основной массы. Но бывают и аллергии на укус гадюки. Тогда уже далеко не комары.
показати весь коментар
16.06.2019 18:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В карпатах нет змей,там гадюки.
показати весь коментар
16.06.2019 17:40 Відповісти
Каждый год именно Сколевский район в новостях из-за гадюк. Кто будет здесь на Бескидах отдыхать, смотрите под ноги, чтобы отпуск не испортить.
показати весь коментар
16.06.2019 21:01 Відповісти
уточните, это новый подвид или что вы имели ввиду??
показати весь коментар
16.06.2019 18:26 Відповісти
думаю, Гордон объяснит детальней.
показати весь коментар
16.06.2019 18:43 Відповісти
"укус змеи верхней части левого бедра"

"укус змеи левой кисти"

...
Формулювання кострубаті, чесно кажучи. І уявляється щось жахливе... змія стегна та змія кисті... це анатомія якогось демона
показати весь коментар
16.06.2019 17:50 Відповісти
Злоупотребление фальшивым шоколадом приводит к ухудшению интеллекта. Проверено электроникой.
-----
Перелом ЧЕГО? шейки ЧЕГО? левого бедра.
Укус ЧЕЙ? змеи ЧЕГО? верхней трети левого бедра.
показати весь коментар
16.06.2019 18:34 Відповісти
Справді? Дякую, кеп. От я не здогадався - і на серйозних борщах, без жодного сарказму напейсав цей комент.
показати весь коментар
16.06.2019 19:10 Відповісти
"Не здогадався"... Ну я ж писав про інтоксикацію фальшивим шоколадом. Симптом, так.
показати весь коментар
16.06.2019 19:44 Відповісти
показати весь коментар
16.06.2019 19:02 Відповісти
лежала на пеньке, грелась. Я грибы собирал. Понял все после удара в рау. Я успел ее рассмотреть. Черная, с желтой сеткой на спине, ромбиками и белым брюхом.
Сначала запекло. Я пережал руку чуть выше укуса и постарался высмоктать яд из ран.
Кислый на вкус, даже с горчинкой. С каким то едким запахом. Но не противный.
Опухло бистро. Пол руки. Довольно больно. В башке немного помутнело. Забивало дыхание. Приходилось заставлять себя дышать. В больничку не ходил. 40 минут ехали до Н.П. Полегчало. Две недели с синей рукой ходил.
показати весь коментар
16.06.2019 20:49 Відповісти
.....РУКУ.... опечатка.
показати весь коментар
16.06.2019 20:50 Відповісти
а раньше покусанных никогда не было?
показати весь коментар
16.06.2019 18:02 Відповісти
Наши гадюки не нападают.Всегда тикают.Чтобы укусила нужно или наступить или в брачный период лезть к ней. Так в брачный период , даже ужи речные и морские кидаются.
показати весь коментар
16.06.2019 18:10 Відповісти
В лесу надо ходить с палкой, дети, когда играют, сбивая росу или траву, тем себя защищают. Змеи не нападают, а обороняются или убегают от шума...
показати весь коментар
16.06.2019 18:24 Відповісти
Укуси гадюк смертельно небезпечні головним чином для дітей та собак, для дорослих наслідки укусів зводяться в основному до місцевої реакції в місці укусу та поганим самопочуттям. Але має значення місце укусу. найбілш небезпечним вважається укус в голову.
Тож висновок: Не лізьте до гадюк цілуватись!..
показати весь коментар
16.06.2019 20:05 Відповісти
нещодавно гадюка вкусила хасюка за ніс.запух за пару хвилин до невпізнання.собаку в вольєр не посадили .а навпаки відпустили .щоб він знайшов потрібні йому трави. за 3 дні все пройшло ніби нічого і не сталося.
показати весь коментар
16.06.2019 22:33 Відповісти
А це ще залежить від того скільки отрути потрапило в рану. Оскільки ніс як відомо розташований на черепі то зубі гадюки дуже ймовірно, глибоко не заглибились , сама-ж отрута знаходиться в порожнині під зубами і витискається в рану за рахунок натискання на м'які тканини під зубами. Це кому як пощастить!
показати весь коментар
17.06.2019 07:26 Відповісти
А змее была оказана помощь (психолога), после шока и стресса когда на нее напала огромная тетка!?
показати весь коментар
16.06.2019 20:42 Відповісти
Для смеха. Сумку бы клетчатую гадюк наловить и в студию 112 канала когда неандерталец с синайским казаком поливают, подбросить---двери перекрыть снаружи. Потом год торговать всему миру видео. Тут важно авторские права чуть заранее оформить---бабло крепкое пойдёт!
показати весь коментар
16.06.2019 23:54 Відповісти