9886 відвідувачів онлайн
2 789 31

Колишнього президента УЄФА Платіні звільнили з-під варти без висунення обвинувачень

Колишнього президента УЄФА Платіні звільнили з-під варти без висунення обвинувачень

Французька влада не висунула експрезиденту УЄФА Мішелю Платіні жодних обвинувачень і випустила його з-під варти.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомило в середу агентство Associated Press із посиланням на його групу зі зв'язків з громадськістю.

Сам Платіні після звільнення повідомив, що "розмова була довгою", йому ставили "запитання про Чемпіонат Європи 2016, Чемпіонаті світу в Росії, про клуб ПСЖ, про ФІФА".

Крім Платіні, були допитані також Софі Діон, колишня радниця адміністрації колишнього президента Франції Ніколя Саркозі, та Клод Геан, який обіймав пост генсека президентської канцелярії при Саркозі.

Платіні було взято під варту напередодні за підозрою в корупції в межах розслідування вибору Катару місцем проведення ЧС з футболу 2022 року.

Допит відбувався в Управлінні протидії корупції юридичної поліції у французькому місті Нантерре.

Топ коментарі
+4
Уже каждый человек при напоминании его имени будет брезгливо отворачиваться! А ведь мог жить скромно,долго и все бы его уважали!
показати весь коментар
19.06.2019 09:47 Відповісти
+3
Тоже на заседании кабмина брали и выводили в наручниках? ))...а говорили, что это только наша,украинская национальная игра, арестовать и отпустить)
показати весь коментар
19.06.2019 09:34 Відповісти
+3
_Как Европа поступает с купленными путлером функционерами и чиновниками? Понять и простить! Позорники!
показати весь коментар
19.06.2019 09:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Катарцы могут спать спокойно
показати весь коментар
19.06.2019 09:31 Відповісти
С таким количеством "мертвых президентов" можно спать даже очень спокойно))
показати весь коментар
19.06.2019 09:34 Відповісти
Тоже на заседании кабмина брали и выводили в наручниках? ))...а говорили, что это только наша,украинская национальная игра, арестовать и отпустить)
показати весь коментар
19.06.2019 09:34 Відповісти
Так наша бандитня тоже за основу взяла европейскую модель правосудия. Она им понравилась. Если есть деньги, то дело обычно заканчивается "подозрением". Ну как вариант процесс может быть вечным как в случае с фирташем.
показати весь коментар
19.06.2019 11:10 Відповісти
Коселёк, коселёк... Какой коселёк?... На, обыщи! (с)
показати весь коментар
19.06.2019 09:36 Відповісти
При Порошенко такого не было!!!
показати весь коментар
19.06.2019 09:37 Відповісти
показати весь коментар
19.06.2019 09:47 Відповісти
Я уже думал французы отрубят коррупционеру платини голову и покажут положительный пример Украине. Не прошло.
показати весь коментар
19.06.2019 09:41 Відповісти
а может надо начать с Суркиса ?
показати весь коментар
19.06.2019 10:21 Відповісти
Та я б всех их.
показати весь коментар
19.06.2019 12:01 Відповісти
_Как Европа поступает с купленными путлером функционерами и чиновниками? Понять и простить! Позорники!
показати весь коментар
19.06.2019 09:42 Відповісти
кем?
показати весь коментар
19.06.2019 09:50 Відповісти
Уже каждый человек при напоминании его имени будет брезгливо отворачиваться! А ведь мог жить скромно,долго и все бы его уважали!
показати весь коментар
19.06.2019 09:47 Відповісти
После этого их уже можно называть жабоедами или ещё нет?
показати весь коментар
19.06.2019 09:48 Відповісти
Следакам оно надо? "происшествие", после которого парашники скажут: А они "новичек" варили, ингредиенты в каждой аптеке можно купить. Вот сами же и отравились то
показати весь коментар
19.06.2019 09:52 Відповісти
я так і написав учора... досі aні Блаттера, aні Інфантіно так і не судили.
Нещодавно виявилось, що генпрокурор Швейцарії Лаубер не вів протоколів допитів Інфантіно (він навіть сказав, що не пам'ятає чи він провів допит взагалі) . Можливо, це кричущe порушення щось змінить.
показати весь коментар
19.06.2019 10:01 Відповісти
КОРРУПЦИЯ В ЕС ЕСТЬ !)\
показати весь коментар
19.06.2019 10:01 Відповісти
Коррупция есть везде...
показати весь коментар
19.06.2019 10:04 Відповісти
делов то! руки целы. сменит фамилиё платини на гладковский и будет дальше руководить.
показати весь коментар
19.06.2019 10:03 Відповісти
Заплатил и свободен, как птица в полёте.
показати весь коментар
19.06.2019 10:06 Відповісти
****

Да этого ворюгу интересной нац. надо засадить с братами СУРКИСАМИ за

мошенничество -
навечно !
показати весь коментар
19.06.2019 10:09 Відповісти
Походу в Европе тоже такие же ценности и закон как и у нас. Нам точно нужно идти в Европу по ихние ценности?
показати весь коментар
19.06.2019 10:11 Відповісти
а куда же йєсчьо? Там лучче всєго
показати весь коментар
19.06.2019 10:19 Відповісти
это он Макрону денег дал ? Макрон на арабах зарабатывает - одним словом - зрада зрадная по французски )))
показати весь коментар
19.06.2019 10:18 Відповісти
...ну да, а ужасная коррупция - в Украине.....
показати весь коментар
19.06.2019 10:31 Відповісти
БАБЛО правит миром!
показати весь коментар
19.06.2019 11:01 Відповісти
Мамона - главный бог пантеона современности!
показати весь коментар
19.06.2019 11:02 Відповісти
А бабу за ужин с Путиным посадили. И чем отличается эта Европа от Украины? Чем больше крадешь, тем больше вероятность что не посадят.
показати весь коментар
19.06.2019 11:38 Відповісти
Ну не за ужин, а за срыв гастролей и нанесение финансового ущерба театру. Театр требует выплатить компенсацию, если не выплатит, тогда могут посадить.
показати весь коментар
19.06.2019 11:58 Відповісти
Орнелла Мути получила полгода тюрьмы после ужина с Путиным

https://censor.net/news/3132511/ornella_muti_poluchila_polgoda_tyurmy_posle_ujina_s_putinym
показати весь коментар
19.06.2019 12:05 Відповісти
Условно - это не тюрьма.
показати весь коментар
19.06.2019 12:26 Відповісти