9231 відвідувач онлайн
1 913 18

Лоукостер Ryanair почав польоти з Одеси до польського Кракова

Сьогодні Міжнародний аеропорт "Одеса" прийняв перший рейс лоукостера Ryanair.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Думскую.

Лоукостер Ryanair почав польоти з Одеси до польського Кракова 01

Boeing-737 прибув до Одеси з Кракова о 12:10 за київським часом із більш ніж 90% завантаженням.

Тепер рейс "Одеса-Краків" виконуватиметься двічі на тиждень: по середах і неділях. Тривалість польоту становить 1 годину 45 хвилин.

На честь відкриття маршруту Ryanair оголосила розпродаж квитків з Одеси за €28,99 з вересня по листопад 2019 року. Квитки за такою ціною будуть доступні до 21 червня.

Нагадаємо, Краків - перший із шести анонсованих авіакомпанією напрямків для Одеси. З жовтня 2019 року в рамках зимового розкладу додасться Берлін (Німеччина), Вроцлав, Гданськ, Катовіце і Познань (Польща).

Топ коментарі
+6
Вальцман? Дед твой чтоли?
показати весь коментар
19.06.2019 20:09 Відповісти
+3
Украинцы на самолётах летают, а российской нечисти жрать нечего.
показати весь коментар
19.06.2019 20:12 Відповісти
+2
Коли ти коментуєш- таке враження що у тебе повен рот свинячого лайна і ти його неквапно пережовуєш. Про євробляхи чому забув написати?
показати весь коментар
19.06.2019 20:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
четвертая волна эмиграции
показати весь коментар
19.06.2019 19:57 Відповісти
Стучи во все двери, но волнуйся!
показати весь коментар
19.06.2019 20:29 Відповісти
Райанейр має стати базовим перевізником Борисполя і має отримати найнижчі тарифи не тільки в Борисполі а й у всіх аеропортах України!
показати весь коментар
19.06.2019 22:53 Відповісти
а где ублюдочный емельян? почему он не присутствовал , ведь это мыролюбная реформа № 6006 от свиновальцмана? или нет?
показати весь коментар
19.06.2019 20:04 Відповісти
Вальцман? Дед твой чтоли?
показати весь коментар
19.06.2019 20:09 Відповісти
нет.
показати весь коментар
19.06.2019 20:30 Відповісти
Он от ЗЕльцмана!
показати весь коментар
19.06.2019 20:31 Відповісти
нет. я не имею никакого отношения к зильбертштейну.
показати весь коментар
19.06.2019 20:34 Відповісти
Коли ти коментуєш- таке враження що у тебе повен рот свинячого лайна і ти його неквапно пережовуєш. Про євробляхи чому забув написати?
показати весь коментар
19.06.2019 20:16 Відповісти
Как я понимаю - поклонник мау и коломойского? Что так недоволет, что нормальная компания вышла на украинский рынок?
показати весь коментар
19.06.2019 20:28 Відповісти
Украинцы на самолётах летают, а российской нечисти жрать нечего.
показати весь коментар
19.06.2019 20:12 Відповісти
Жаль что не на космических кораблях
показати весь коментар
19.06.2019 20:19 Відповісти
Пухнут с голоду и молятся на Путина.
показати весь коментар
19.06.2019 20:34 Відповісти
....а с Одессы до Варшавы когда будет прямой?
показати весь коментар
19.06.2019 20:55 Відповісти
Ось до чого довела свій народ злочинна порошенківська влада , ось як виглядає суцільне зубожіння українського народу.
показати весь коментар
19.06.2019 21:05 Відповісти
Хм. До Лондона за 10€ в Польшу 30€. А хотя кому я это пишу..