3945 відвідувачів онлайн
14 643 172

Діяльність храму в приміщеннях ВР має бути припинена, - рішення суду

Діяльність храму в приміщеннях ВР має бути припинена, - рішення суду

Діяльність Свято-Володимирського храму Московського патріархату в приміщеннях Верховної Ради України має бути припинена.

До такого висновку прийшов Окружний адміністративний суд Києва, пише Цензор.НЕТ із посиланням на текст постанови № 640/3130/19.

З позовом звернувся нардеп Віктор Романюк. Він підкреслював незаконність роботи храму Московського патріархату в приміщеннях парламенту і бездіяльність апарату ВР щодо закриття культового закладу.

Суд погодився з доводами позивача частково. Зокрема, бездіяльність Апарату Верховної Ради України щодо неприпинення діяльності Свято-Володимирського храму Московського патріархату визнана протиправною. Тепер співробітники Апарату мають припинити діяльність церкви, звільнивши кабінет, в якому вона розміщувалася.

Рішення може бути оскаржене впродовж місяця.

Зазначимо, що храм Московського патріархату в стінах Верховної Ради працює понад 10 років. Правового статусу він не має.

Топ коментарі
+28
Молодцы, что тут скажешь. Это еще нужно постараться так обесценить все проукраинское. Главное одеть вышиванку, с трибуны кричать "Слава Украине!", петь гимн, а перерывах молиться московским попам. А потом удивляться почему им никто не верит. И правда Почему?
показати весь коментар
19.06.2019 21:10 Відповісти
+26
Деятельность храма в помещениях ВР должна быть прекращена, - решение суда - Цензор.НЕТ 3698
показати весь коментар
19.06.2019 21:13 Відповісти
+24
Секта ФСБ імені Суки православної ще при Петі там з'явилася.
показати весь коментар
19.06.2019 20:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ну а если бы был Киевским тогда типа можно? А нах он там нужен?
показати весь коментар
19.06.2019 20:50 Відповісти
З якого це дива?
Може хтось з депутатів все-таки помолиться та покається.
показати весь коментар
19.06.2019 20:50 Відповісти
у них у каждого в поместье своя церковь есть, а у порошенко еще и иконы сосвоим изображением
показати весь коментар
19.06.2019 20:52 Відповісти
А Овощу в Крыму помнится отлили колокол с его именем
Продолжатели традиций
показати весь коментар
19.06.2019 20:53 Відповісти
Кому покається? Агенту ФСБ МП у рясі?
показати весь коментар
19.06.2019 22:07 Відповісти
Ти навмисно провокуєш порохоботів і зєлєботів на гівношторм?
показати весь коментар
19.06.2019 20:53 Відповісти
Я хренею уважаемая редакция
Это все это время на территории ВР работала гундяевская РПЦ
показати весь коментар
19.06.2019 20:50 Відповісти
А зеробеня пришел и закрыл...
показати весь коментар
19.06.2019 20:51 Відповісти
Лучше бы он закрыл Коломойского.
показати весь коментар
19.06.2019 21:33 Відповісти
Який там зелебеня.Нардеп ВІктор Романюк з НФ до суду подав
показати весь коментар
19.06.2019 21:37 Відповісти
Ты кацап больной или прикидываешься дебилом? Иск в суд кто подал прочитал? Где там зебеня есть?
показати весь коментар
20.06.2019 10:50 Відповісти
саме так, цей осередок ворожої церкви зявився ще в часи Кучми, коли головою ВР був Литвин.
показати весь коментар
19.06.2019 21:02 Відповісти
Та они там трошки работали, ну на пол ши..., ОЙ! пол ставки.
показати весь коментар
19.06.2019 21:11 Відповісти
. В частности, бездеятельность Аппарата Верховной Рады Украины по непрекращению деятельности Свято-Владимирского храма Московского патриархата признана противоправной. Т Источник: https://censor.net.ua/n3133187

Ясно где самые большие агентыкремля порылись
показати весь коментар
19.06.2019 20:51 Відповісти
Так Порошенко туда ходил
показати весь коментар
19.06.2019 20:52 Відповісти
Так свои же.
показати весь коментар
19.06.2019 21:04 Відповісти
А почему запретили? хм...это ведь очень практично - чтобы заказывать депутатам ворам очень быстро и не отходя от кассы по себе любимым панихиду
показати весь коментар
19.06.2019 20:56 Відповісти
***
- вы посмотрите как в соседнее село в маленькую церковь народ ломиться...
да так много молодежи...
- да, Ивановна, и не говори! знатную конопельку батюшка там в кадило подмешивает...
показати весь коментар
19.06.2019 21:05 Відповісти
ипануться можно
показати весь коментар
19.06.2019 21:08 Відповісти
пэпка ведь пошёл... нафсегда.
показати весь коментар
19.06.2019 21:21 Відповісти
Молодцы, что тут скажешь. Это еще нужно постараться так обесценить все проукраинское. Главное одеть вышиванку, с трибуны кричать "Слава Украине!", петь гимн, а перерывах молиться московским попам. А потом удивляться почему им никто не верит. И правда Почему?
показати весь коментар
19.06.2019 21:10 Відповісти
вся суть нынешней зРады! В одной руке Томос, в другой награды от Гундяя.
показати весь коментар
19.06.2019 21:12 Відповісти
И ордена от ФСБ у самого главного "украинского Штирлица".
показати весь коментар
20.06.2019 10:53 Відповісти
Деятельность храма в помещениях ВР должна быть прекращена, - решение суда - Цензор.НЕТ 3698
показати весь коментар
19.06.2019 21:13 Відповісти
показати весь коментар
19.06.2019 21:15 Відповісти
500!!! Як мінімум! Ще кАПеЗе заразом зужити...
показати весь коментар
19.06.2019 21:19 Відповісти
и для пэпастого надо заказать парочку, а то он жЫрный!
показати весь коментар
19.06.2019 21:23 Відповісти
Для жірних треба ще +500! Бо щож лише Пепу вшановувати? А Бєню, а Гепу, а Кучмо-Піньчукча-Ахметку та інших злодіїв-марамойців??!!! Усіх треба здирників, котрі грабували Україну та її народ, разом з їх мафіозними сімейками, коханками, утриманками та громадянськими шлюбнярами, до состаннього онука та онучатої племінниці, усіх треба проковтнути, перетравити та дефікувати геть із України!!! Усю шоблу пройдисвітів, разом з їхніми синагогами,ребе, моелями та мацькавськими попцами і монастирськими серунами МП - до утилізатору!!!
показати весь коментар
20.06.2019 16:06 Відповісти
после выборов следующих точно понадобится. Ибо такого засилия ********** и зебилов Украина ещё не видела...
показати весь коментар
19.06.2019 21:35 Відповісти
********** основал пэдрот 1-ый.
показати весь коментар
19.06.2019 22:10 Відповісти
представляю, какая змея должна быть размером для Звягильского...
показати весь коментар
19.06.2019 22:25 Відповісти
а для каламойши
показати весь коментар
19.06.2019 22:58 Відповісти
А Зебеню и наш ужак проглотит и не заметит,только лапками задёргает.
показати весь коментар
20.06.2019 10:56 Відповісти
В Сатанате еще и Каплычка была???
показати весь коментар
19.06.2019 21:18 Відповісти
Капище скорее. А почему "была". Есть и сейчас.
показати весь коментар
19.06.2019 21:52 Відповісти
Читаючи,думаю,де на території Ради стоїть капітальна споруда церкви?А виявляється,що якесь технічне приміщення переобладнали під капличку.Чого така скромна назва «Храм»,давайте зразу Собор,Лавра москальського патріархату.
показати весь коментар
19.06.2019 21:24 Відповісти
Достатньо того, що це "технічне приміщення" переобладнане і функціонує під патронатом мацковського ***********.
показати весь коментар
19.06.2019 21:54 Відповісти
Ой,Harib Da,що Ви політику партії не знаєте?Зараз вилізе емпешний дідивоєваль,витягне епістолярний папірус і докаже,що Верховна стоїть на місці древнього Собору імені Гундяя ленінградського.Блін,напхався москаль до України,як ті миші до клуні.
показати весь коментар
19.06.2019 22:14 Відповісти
Виносити треба московських попів ....
показати весь коментар
19.06.2019 21:25 Відповісти
итить вашу мать. лагопед Парубий принимает законы по языкам, тыкая пальцами себе в вшиванку, а за пузушой держит коравю гебню.
показати весь коментар
19.06.2019 21:26 Відповісти
а істий зебіл навіть не хоче зрозуміти, що Парубій може зробити лише те, що йому дозволяє Закон. І що він не може одноосібно скасувати ще давнішню постанову ВР про надання змоги Алєексієвому РПЦ мати капличку у ВР...
показати весь коментар
19.06.2019 21:30 Відповісти
когда нужно было Пете, Парубий протащил Луценко Генрпокурорм в обход всех законов.
показати весь коментар
19.06.2019 21:41 Відповісти
Суд тоже признал их вину:

. В частности, бездеятельность Аппарата Верховной Рады Украины по непрекращению деятельности Свято-Владимирского храма Московского патриархата признана противоправной. Источник: https://censor.net.ua/n3133187
показати весь коментар
19.06.2019 21:52 Відповісти
Діяльність храму в приміщеннях ВР має бути припинена, - рішення суду - Цензор.НЕТ 8907
показати весь коментар
19.06.2019 21:42 Відповісти
Обратите внимание, только суд понял, что это недопустимо, когда агенты ФСБ сидят в Парламенте, а депутатам это по барабану, им некогда делят бабло.
показати весь коментар
19.06.2019 21:50 Відповісти
депутанам так было легче с ними общаться, чтоб в мацковию не ездить.
показати весь коментар
19.06.2019 22:13 Відповісти
Я думаю, что кроме суда нужно активно применять и хулиганов))) Если СБУ нормально работало, то москальским попам здесь могло стать очень неуютно))) То хулиганы ноги сломают служителю орды, то финансовая проверка нагрянет и в последствии доведет до сумы спонсора, а может и нарушения правил пожарной безопасности окажутся не выполнены и храм закроют с целью обеспечения безопасности и жизни прихожан..да и пожар может произойти в результате нарушений...И машинки поповские явно не жигули могут самовоспламениться))) очень много методов есть хороших полезных красивых)))
показати весь коментар
19.06.2019 21:57 Відповісти
Діяльність храму в приміщеннях ВР має бути припинена, - рішення суду - Цензор.НЕТ 1073
показати весь коментар
19.06.2019 22:16 Відповісти
Тоесть у нас в ВР еще и работает московская пропагандистская ячейка? Вот ето Порося накерувалося, что только после его ухода узнали что все время работали на кремль.
показати весь коментар
19.06.2019 22:10 Відповісти
Выход один :всех властей от пэпки - пересадить!
показати весь коментар
19.06.2019 22:14 Відповісти
А от ЗеБени представить к награде ?
показати весь коментар
19.06.2019 22:29 Відповісти
ну это только свихнутый свин перед уходом надел 387 медалей. такого скорей в дурдом, а не за грати.
показати весь коментар
19.06.2019 22:39 Відповісти
ти х..ла вже посадило?
показати весь коментар
19.06.2019 23:00 Відповісти
мы о нём не вспоминаем, в отличие от ольгинцев. и ****** пишем открыто!
показати весь коментар
19.06.2019 23:08 Відповісти
то ти посадило його чи ні?
показати весь коментар
19.06.2019 23:10 Відповісти
так ты напиши его всемирную кличку! ухезался, мордва! ***** назови *********! одни цапы в друзьях!
показати весь коментар
19.06.2019 23:13 Відповісти
ти не спригуй бидлан, а відповідай на питання.
показати весь коментар
20.06.2019 05:59 Відповісти
І це на 5 році війни з РФ!
показати весь коментар
19.06.2019 23:29 Відповісти
еще одна охренеть новость! какого х* мп делала в Раде? Они ипанулись? И все молчали до сегодняшнего дня?? одуреть.
показати весь коментар
19.06.2019 23:52 Відповісти
Московский? В Верховной Раде Украины? Московский храм? В Укр Раде?
показати весь коментар
20.06.2019 03:46 Відповісти
Офигеть. Даже и не знал.... Одна секта пригрела другую... Сюр
показати весь коментар
20.06.2019 06:47 Відповісти
Так наши депутаты поклоны бьют Московскому Патриархату ------ молятся попу Кириллу... ПОЗОР, Правильное решение приняли.
показати весь коментар
20.06.2019 10:42 Відповісти
І в усіх навчальних закладах, армії тощо. Є храмові спороди. Там хай і надають культові послуги.
показати весь коментар
20.06.2019 10:51 Відповісти
Каждый уважающий себя бандит должен насить вышиванку, хвататься за сердце и петь гимн Украины.
показати весь коментар
20.06.2019 11:24 Відповісти
А ихние будки перед историческим музеем на месте десятинной церкви???
показати весь коментар
20.06.2019 11:47 Відповісти
нифигасе.... оказывается в Верховной Раде окопался московский патриархат