4661 відвідувач онлайн

США закликають Росію притягти до відповідальності обвинувачених у катастрофі МН-17

США закликають Росію притягти до відповідальності обвинувачених у катастрофі МН-17

США вітають оголошення міжнародної слідчої групи щодо MH-17 і закликають Росію покарати винних.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це свідчить повідомлення держсекретаря Майка Помпео, поширене Держдепартаментом.

"Всі обвинувачені сьогодні були членами очолюваних Росією сил на сході України. Ми закликаємо Росію поважати і дотримуватися резолюції 2166 (2014 р.) Ради Безпеки ООН і забезпечити, щоб усі обвинувачені, що перебувають нині в Росії, постали перед судом", - йдеться в повідомленні.

У ньому також наголошується, що США "вітають сьогоднішнє оголошення про висунення обвинувачень чотирьом особам за їхню роль у збитті рейсу MH17 Малайзійських авіаліній 17 липня 2014 року".

"Це важлива віха в пошуках істини, і ми, як і раніше, впевнені в професіоналізмі і здатності голландської системи кримінального правосуддя переслідувати винних справедливим і неупередженим чином. Ми повністю підтримуємо роботу голландської влади і Спільної слідчої групи (ССГ) - незалежного кримінального розслідування, очолюваного Нідерландами, Австралією, Бельгією, Малайзією та Україною", - зазначає глава зовнішньополітичного відомства США.

Нагадаємо, 19 червня прокуратура Нідерландів заявила, що підозрює Гіркіна, Дубинського, Пулатова та Харченка в причетності до катастрофи літака "Боїнг-777" Малайзійських авіаліній на Донбасі в червні 2014 року.

За словами головного прокурора Нідерландів Фреда Вестербеке, вони самі не стріляли по літаку, але організували доставку на Донбас озброєння, з якого було збито "Боїнг".

Нідерланди пообіцяли направити в Україну і РФ запити про видачу підозрюваних.

СБУ оголосила підозри чотирьом фігурантам справи про катастрофу Боїнга МН17.

Топ коментарі
+8
В первую очередь надо ***** в Гааге судить, а потом всех остальных, рыба гниет с головы.
показати весь коментар
20.06.2019 08:17 Відповісти
+5
заказчик-*****. Его привлекайте! А то, как страусы, голову в песок.
показати весь коментар
20.06.2019 08:12 Відповісти
+3
-Портнов преподаватель
-Убит Тымчук
-В Харьков проспект маньяка
-Кивалов идёт в ВР
- ФСБ МП пытается запретить ПЦУ
-Кучмо договаривается с ОРДИЛО
- Медведчук скупает телеканалы оптом
Но это ещё не реванш, ведь нужно ещё подождать, правда ведь?
показати весь коментар
20.06.2019 08:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ага, щаззз.
показати весь коментар
20.06.2019 08:11 Відповісти
Закликають видати Путлєра галандцям на розправу. А мокшандія саме зараз то встає з колін!!!
показати весь коментар
20.06.2019 08:23 Відповісти
Може хтось пам'ятає, коли вдавалось уникнути Гааги(Нюрнберга) за подібні злочини проти людства ? Мабуть Х**ло впевнений у безкарності.
показати весь коментар
20.06.2019 08:54 Відповісти
Сумліваюсь, аднака. При потребі їх просто не стане. Іхтамвженєт і взяткі гладкі.
показати весь коментар
20.06.2019 09:04 Відповісти
США, как центр развития демократических ценностей, призывает к справедливому расследованию деятельности озвученных вчера следственной группой лиц, подозреваемых к причастности в транспортировке Бука. Право и закон!
показати весь коментар
20.06.2019 10:19 Відповісти
заказчик-*****. Его привлекайте! А то, как страусы, голову в песок.
показати весь коментар
20.06.2019 08:12 Відповісти
И США такие же страусы ,как продажные макроны! Есть РАЗВЕДКА и они прекрасно знают всю подноготную
показати весь коментар
20.06.2019 09:22 Відповісти
В первую очередь надо ***** в Гааге судить, а потом всех остальных, рыба гниет с головы.
показати весь коментар
20.06.2019 08:17 Відповісти
Опппипить. Все равно, что поцеловать себя в попу, или укусить себе локоть, это точно США требует от свинорусов?
показати весь коментар
20.06.2019 08:20 Відповісти
А ты пробовал себя поцеловать в попку?🤔
А что ты предлагаешь сделать? Ядерную войну начать? 🤭
показати весь коментар
20.06.2019 08:24 Відповісти
є достатньо методів - можна створити те, що в КНДР.
показати весь коментар
20.06.2019 08:30 Відповісти
Так кацапи вже наблизились до КНДР, якщо вже не стали ними
показати весь коментар
20.06.2019 08:35 Відповісти
а что, не похоже ? разве только в лаптепарашестане вместо свинютки ына
шобла ********/гундяевская с ****** во главе ...
показати весь коментар
20.06.2019 10:05 Відповісти
https://censor.net/user/45624, Нет, я предлагаю, что бы ты, как "местный" на этом форуме, стал в свою привычную позу, ну ты понимаешь, о чем я, ну а мы, Украинцы - подтянемся.
показати весь коментар
20.06.2019 08:36 Відповісти
А ти вже стоїш у позі. Рояль тобі куди відправляти?🤔
показати весь коментар
20.06.2019 08:39 Відповісти
https://censor.net/user/45624 . Не, рояль - это к 73% я пас. Что касается, темы. Призвать свинорусов к ответственности - все равно, что призвать всех женщин, быть девственицами. ЯО нужно,(лично я, все оружие в топку во всем мире) сев.корея тому пример. Кормить зверя как ПП делал - это, ошибка, зеле -алень, там все решает сам знаешь кто.
показати весь коментар
20.06.2019 08:57 Відповісти
Я зелёных не люблю.
А ЯО у Украины не будет. Так уже сложилось.
А с Х@лом в Украине можно покончить только если народ будет понимать что прогибаться нельзя, иначе опять безымянными рабами станут
показати весь коментар
20.06.2019 09:04 Відповісти
А Я хочу поладить с россией", - Трамп...каже руда підстилка *****
показати весь коментар
20.06.2019 08:21 Відповісти
полезный идиот, сэр, или бесполезный.
показати весь коментар
20.06.2019 09:04 Відповісти
надо для начала допросить и понять всю цепочку, отдания преступных приказов и оценить действия каждого, в приговоре международного суда
показати весь коментар
20.06.2019 08:22 Відповісти
Уже одного прівлєклі.
показати весь коментар
20.06.2019 08:28 Відповісти
И как это соединятся с миролюбивым и дружелюбным Трампом?
показати весь коментар
20.06.2019 08:36 Відповісти
прикольно, **** сам себя привлечет к ответственности. на кого эта глупость расчитана?
показати весь коментар
20.06.2019 08:37 Відповісти
Точно американки тупые. Последние лет 15 у Америки провальная политика во всем, как и никакие президенты.
показати весь коментар
20.06.2019 08:42 Відповісти
американцы сначала призывают..
показати весь коментар
20.06.2019 08:44 Відповісти
-Портнов преподаватель
-Убит Тымчук
-В Харьков проспект маньяка
-Кивалов идёт в ВР
- ФСБ МП пытается запретить ПЦУ
-Кучмо договаривается с ОРДИЛО
- Медведчук скупает телеканалы оптом
Но это ещё не реванш, ведь нужно ещё подождать, правда ведь?
показати весь коментар
20.06.2019 08:44 Відповісти
вы еще забыли, что в Украине можно безнаказанно убивать журналистов и общественных деятелей...
показати весь коментар
20.06.2019 08:57 Відповісти
США призывают убийцу отрубить себе правую руку.)
показати весь коментар
20.06.2019 08:47 Відповісти
это путлера чтоли? кто ж его посадит, он же памятник
показати весь коментар
20.06.2019 08:48 Відповісти
США закликають Росію притягти до відповідальності обвинувачених у катастрофі МН-17 - Цензор.НЕТ 3844
оркам пох, расияне не люди!
вышлите им лучше селёдки
показати весь коментар
20.06.2019 08:52 Відповісти
а потом сразу с рашкой можно и поладить..., или терроризм - терроризмом, но деньги не пахнут...
показати весь коментар
20.06.2019 08:55 Відповісти
Америка із Обамою і Трампом стала сцикливою, боягузливою бабаю!
Тільки сльозки витирає, та хоче поладити, як не з Ином, то з Путлером!
Навіть Іран на неї клав!
Жорсткість повинна бути, то і повага буде!
показати весь коментар
20.06.2019 08:58 Відповісти
США закликають Росію притягти до відповідальності обвинувачених у катастрофі МН-17 - Цензор.НЕТ 3478
показати весь коментар
20.06.2019 08:58 Відповісти
БРЕД! Горячечный бред. Кто и кого будет привлекать к ответственности в одной большой террористической организации?? Это просто дежурные призывы от США? Я надеюсь,они не настолько наивны,что серьёзно это делают? Будут ли конкретные действия? Или утрутся опять?
показати весь коментар
20.06.2019 09:12 Відповісти
Следствие пока не имеет версии откуда у названных подозреваемых БУК находящийся на вооружении армии?
Неужели купили в магазине?
Как Обамыч погарячился то.... Это ведь и ядренные бомбы там могут продаваться?
показати весь коментар
20.06.2019 09:22 Відповісти
Требуем судить подозреваемых!
А пуйло - хороший.
И Шойгу - хороший.
А те 4 подозреваемых плохие.
Вот посыл подобных западных заявлений.
Мерзавцы!
показати весь коментар
20.06.2019 11:15 Відповісти