14734 відвідувача онлайн

Ми засмучені висновками слідчої групи щодо MH17. Це політична змова проти РФ, - прем'єр Малайзії Мохамад

Ми засмучені висновками слідчої групи щодо MH17. Це політична змова проти РФ, - прем'єр Малайзії Мохамад

Прем'єр Малайзії Махатхір Мохамад назвав політично мотивованими висновки об'єднаної слідчої групи (JIT), що розслідує авіакатастрофу пасажирського лайнера Boeing 777 Малайзійських авіаліній унаслідок влучання російської ракети "Бук" на Донбасі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на The Star.

"Ми засмучені. Від самого початку ця справа стала політичною з метою звинуватити Росію в злочині", - цитує видання слова прем'єра, сказані журналістам у Путраджаї.

Він зазначив, що нині висновки у справі про катастрофу рейсу MH 17 є "нічим іншим, як свідченнями, заснованими на неперевіреній інформації".

Мохамад наголосив, що хотів би бачити конкретні докази причетності Росії до катастрофи MH17.

На запитання про те, чи пов'язана позиція Малайзії з тим, що вона є торговим партнером Росії, яка купує в неї пальмову олію, Мохамад відповів негативно.

"Ні, ні. Це інше", - сказав він.

Нагадаємо, літак "Боїнг-777" Малайзійських авіаліній, який прямував з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 року в районі Тореза (Донецька область). Унаслідок падіння загинуло 298 осіб.

19 червня прокуратура Нідерландів заявила, що підозрює Гіркіна, Дубинського, Пулатова та Харченка в причетності до катастрофи літака "Боїнг-777" Малайзійських авіаліній на Донбасі в червні 2014 року. За словами головного прокурора Нідерландів Фреда Вестербеке, вони самі не стріляли по літаку, але організували доставку на Донбас озброєння, з якого було збито "Боїнг".

Цензор.НЕТ неодноразово повідомляв про перебіг розслідування причин катастрофи "Боїнга" рейсу МН17, а також оприлюднив ексклюзивні фотографії ангара і фотографії елементів "Бук-М1-2", які фігурують у матеріалах кримінальної справи. Прокуратури Нідерландів та Австралії підготували вельми переконливу доказову базу. Зокрема, було встановлено, що елементи, які вразили "Боїнг", точно збігаються з начинкою бойової частини саме новітньої російської зенітної ракети "БУК-М1-2". Комплекс "БУК-М-1-2" був розроблений у 1997 році, поставлений на озброєння ЗС РФ у 1998-му і ніколи не поставлявся в Україну. Також незалежні експерти з Німеччини, Англії та Польщі, вивчили фрагменти уламків і склали свою думку: це частини російської ракети "БУК". Сучасна хімічна експертиза абсолютно точно встановила склад металу, виявила частки матеріалу обшивки і скла саме збитого лайнера, які пробивали ці елементи, перш ніж уразити людей.

У листопаді 2015 року Президент Петро Порошенко під час візиту до Нідерландів заявив, що Україна використовує членство в Радбезі ООН у розслідуванні трагедії "Боїнга" рейсу МН-17.

У травні 2016 року австралійська юридична фірма LHD подала позов проти Росії і російського президента Володимира Путіна в Європейський суд із прав людини (ЄСПЛ) від імені родичів жертв "Боїнга" "Малайзійських авіаліній" рейсу MH17, збитого 17 липня 2014 року над непідконтрольними Україні територіями східної частини країни. Позов, у якому РФ і В.Путін вказуються як відповідачі і який вимагає $10 млн компенсації за кожного пасажира, був поданий 9 травня.

Восени минулого року Міжнародна слідча група (JIT*) представила висновки, згідно з якими малайзійський "Боїнг" був збитий ракетою "земля-повітря" з установки "Бук", яка стріляла з району донбаського містечка Сніжне (на той час перебувало під контролем "ДНР"). Слідча група представлена ​​п'ятьма країнами: Малайзія, Нідерланди, Бельгія, Австралія, Україна. Росія від участі в спільному розслідуванні групи відмовилася.

24 травня Міжнародна спільна слідча група поінформувала, що літак рейсу MH17 над окупованою територією Донбасу 17 липня 2014 року було збито зенітно-ракетним комплексом "Бук", який належить 53-й зенітно-ракетній бригаді ППО російських ВС, яка дислокується в Курську.

Топ коментарі
+79
Проверьте его счета
показати весь коментар
20.06.2019 11:47 Відповісти
+38
Невменяшка! Террористы сами хвастались, что сбили укропский литак, а потом потерли все. Только даун может сомневаться, кто сбил боинг.
показати весь коментар
20.06.2019 11:47 Відповісти
+37
с https://ru.wikipedia.org/wiki/10_%D0%BC%D0%B0%D1%8F 10 мая https://ru.wikipedia.org/wiki/2018_%D0%B3%D0%BE%D0%B4 2018 года является самым пожилым действующим главой правительства в мире...

Чуваку 94 года...
Там маразм заслуженный...
показати весь коментар
20.06.2019 11:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Как сказать по-малазийски "*****"?
показати весь коментар
20.06.2019 12:14 Відповісти
І не соромно старому чувирлові ?
Брехун !
показати весь коментар
20.06.2019 12:15 Відповісти
Ні, ні. Це інше... мені просто дали бабла...
показати весь коментар
20.06.2019 12:16 Відповісти
"нет, нет. то другое. а за это мне заплатили отдельно!"
показати весь коментар
20.06.2019 12:16 Відповісти
Тупая 3/14дарастическая мразь!
показати весь коментар
20.06.2019 12:16 Відповісти
Этот "этот" - просто "рюзсский" вариант персонажа "Хашдрахр Миазма" произведения Курта Воннегута "Завтрак для чемпионов". На "шаха Братпура" (из того же произведения) эта экзотическая козявка не тянет.
показати весь коментар
20.06.2019 12:18 Відповісти
А этот Махатхир Мохамадов учился в МГИМО?
показати весь коментар
20.06.2019 12:18 Відповісти
Сбили гражданский самолет кацапы умышлено, чтобы все свернуть на Украину. Хотели организовать санкции против Украины.
Когда ливийцы сбили самолет над Англией, против них ополчился весь мир и были большие санкции. Ничего у них не покупали и ничего им не продавали. Учитывая, что Ливия- это 90 проуентов пустыни, в Ливии был реальный голод.
показати весь коментар
20.06.2019 12:19 Відповісти
Сори - ливийцы взорвали
показати весь коментар
20.06.2019 12:21 Відповісти
Ходит версия, что "кацапы сбили самолет не для того чтобы свернуть всё на Украину", а для начала полномасштабной войны с Украиной. А сбить они собирались свой же - российский самолет, что и послужило бы поводом для войны.
показати весь коментар
20.06.2019 17:12 Відповісти
Какая дешевка!
Продал трупы своих граждан за премию имени шредера
показати весь коментар
20.06.2019 12:20 Відповісти
"Мы тут у прекрасной Россиюшки меняем на пальмовое масло новенькие старые истребители а кто-то хочет её опорочить из-за каких-то пустяков!" - добавил премьер Малайзии в своей изобличительной речи.
показати весь коментар
20.06.2019 12:20 Відповісти
Им бы очень хотелось, чтобы обвинили Украину.
показати весь коментар
20.06.2019 12:22 Відповісти
Ха-ха! Малазийки могут нарожать много новых малазийцев. Много новых российских нефте-газо-долларов малазийки нарожать не могут. Вот и всё, что хотел сказать малазийский премьер-министр.
показати весь коментар
20.06.2019 12:23 Відповісти
Та пшелоннахер, гандон...
показати весь коментар
20.06.2019 13:46 Відповісти
Кстати про пальмовое масло.
В Украине НЕТ ТАКОГО КОЛИЧЕСИВА МОЛОКА, чтобы делать столько сыра.
В кондитерке наверно тоже пальмовое масло.
Олигархи , цуки , молчат , шо все нормальное масло вывезли за рубеж , а 42 млн украинцев едят дерьмо.
Службы не работают
показати весь коментар
20.06.2019 12:24 Відповісти
вот под аквафрешем тут вообще неху_й шастать!
показати весь коментар
20.06.2019 12:47 Відповісти
на сыре из молока написано сыр,
а на изделии из пальмового масла написано "сырный продукт".

кто с мозгами, тот отличит,
а кто без мозгов и не может отличить - тому до лампочки

лично я переживаю за то, что ем именно я,
а 42 миллиона пусть сами за себя переживают и выбирают.

красиво жить не запретишь,

НО И НЕ ЗАСТАВИШЬ
показати весь коментар
20.06.2019 12:31 Відповісти
ну допустим .
А вы сравнивали количество рогатого скота, производимого молока и производимого сыра?
И откуда берется молоко?
показати весь коментар
20.06.2019 12:56 Відповісти
зачем мне сравнивать ?

чтобы быдло, которое бездумно выбрало главнокомандующим клоуна, также бездумно получало здоровую пищу ?

у кого есть мозги - едят нормальную еду.
у кого мозгов нет - пусть хавают, что им дадут.
показати весь коментар
20.06.2019 15:36 Відповісти
Но существо не щепетильное в пище- не щепетильно во всем . А их 73 процента и они довольны неизвестно из чего сделанным подсолнечным маслом
показати весь коментар
20.06.2019 16:27 Відповісти
А вот еще вам загадка - во Львове только в одном ресторане( вроде Реберня) в день подают до тысячи ребер клиентам.
Во где они их берут?
показати весь коментар
20.06.2019 13:01 Відповісти
Імпорт? Ні, не чув
показати весь коментар
20.06.2019 13:44 Відповісти
1000 ребер в день x 365 : 2 ( пополам) = 182 500 рога того скота? ???? Только один ресторан.
Вопрос присутствует
показати весь коментар
20.06.2019 13:50 Відповісти
Софія, а скільки ребер в одній туші? Одне? Два?
показати весь коментар
20.06.2019 15:25 Відповісти
Не знаю. Не считала. Думаю не больше 13 😀😀😀

На стол подают 6 ребер на порцию. Значит с одной свиньи -4 порции
показати весь коментар
20.06.2019 15:40 Відповісти
"На стол подают 6 ребер на порцию."
Може бути й менше. І зауважте, що зазвичай не подають цілі ребра - вони надто довгі, тому їх розрубують впоперек на дві-три частини. (У селах це роблять ще на етапі "розборки" туші.) Тому кількість порцій відповідно збільшується.
показати весь коментар
20.06.2019 16:20 Відповісти
Возможно, но вопрос присутствует- откуда мясо?
показати весь коментар
20.06.2019 16:24 Відповісти
В Україні поголів'я свиней близько 8 мільйонів. У мене такого питання не виникало.
Коли поглинаю смажені реберця - ніколи не виникає підозри, що я споживаю пластикові муляжі чи щось подібне, бо у нас, мовляв, свиней на всіх не вистачає.
показати весь коментар
20.06.2019 16:44 Відповісти
И все 8 млн режут ?
Мы говорим только о ребрах. Если посчитать рестораны ( без всего прочего типа базаров, магазинов, копчения, и т д) - то это мало .
показати весь коментар
20.06.2019 17:04 Відповісти
Спрощено - так, всі 8 млн. Свиню зазвичай не утримують більше року. А деяких ріжуть ще малими поросятками, потім заводять нових і знов ріжуть, і знов, і знов... За рік виходить, що поголів'я оновлюється не один раз, і під ніж ідуть вже не 8, а, скажімо, 12 чи 16 млн. свиней.
Якщо ж намагатися вирахувати - то треба не помилитися з вихідними даними, що використовуєте. Наприклад, Ви пишете про 6 ребер на порцію, а я зазвичай мав справу з одним-двома-трьома ребрами. Це вже дасть відмінність у 2-6 раз між Вашими і моїми розрахунками.
показати весь коментар
20.06.2019 17:33 Відповісти
да в чём же тут вопрос ?

ребра - это субпродукт

они остаются от переработки мяса свиньи

кто-то их специально складывает в сторонку
показати весь коментар
20.06.2019 15:26 Відповісти
Вопрос в количестве. Нет в Украине столько свиней
показати весь коментар
20.06.2019 15:40 Відповісти
а урожаев кофе в Украине хватает, чтобы напоить столько львовян, которые едят ребра ?

почему, собственно говоря, ребра должны быть именно украинского выращивания ?
показати весь коментар
20.06.2019 15:59 Відповісти
А чьего? В тех странах тоже едят ребра
показати весь коментар
20.06.2019 16:23 Відповісти
Да ты что? Жизнь теперь никогда не станет прежней. А еще существует сливочное масло и существует спред.
показати весь коментар
20.06.2019 12:37 Відповісти
Я смотрю составляющие на сливочном масле. Все не так радостно. А если сделать экспертизу, то окажеться, что и самого сливочного масла в сливочное масло не доложили .
В Словакии жесткие проверки качества, и то был скандал: один и тот же бренд в Словакии и Австрии отличались по качеству. Эв Украине ОЛИГАРХИ мешают все подряд- их никто не проверяет
показати весь коментар
20.06.2019 12:58 Відповісти
так если люди сначала выбирают тех депутатов, которых им втюхивают олигархи,

то с какой стати эти олигархи не будут им втюхивать через своих депутатов пищевой мусор ?
показати весь коментар
20.06.2019 15:38 Відповісти
Людей привыкли кормить ге. И люди даже не задумываются об этом.
показати весь коментар
20.06.2019 15:42 Відповісти
а тебя почему это беспокоит ?
показати весь коментар
20.06.2019 16:00 Відповісти
Беспокоит неосознанность украинцев о своих правах в быту
показати весь коментар
20.06.2019 16:22 Відповісти
Не, ну риторика предсказуема, вопрос не в этом, а в здравом смысле!
1. Чей БукМ1? Доказанно - кацапы и полк даже указали с фотками на тралле и номером.
2. Чей расчет? Как может "вася" из разреза шахты управлять тем, что учат годы?
3. Где сбили и где был пуск, доказали? Да.
4. Даже мотив доказан, так как была попытка сбить кацапский борт и подставить под войну открытую.

Что еще надо? А ничего, явно коррумпированный вой. Тут не требуют доказательств, тут попытка работы на бизнес партнера, причем координальная смена мнения, вдруг не бывает такого....

Да и кстати, всем пох на мнение "чуть чуть и бывшего премьера индожопии"
показати весь коментар
20.06.2019 12:24 Відповісти
А он у кацапов научился. Ихтамнет - и хоть кол на голове теши.
показати весь коментар
20.06.2019 12:34 Відповісти
***, во дебил, ну на крайняк я бьі всех обвинил, и сепаров и Украину и рашку.
А так просто тупо спалился.
Бабло решает, ему на своих людей насрать.
показати весь коментар
20.06.2019 12:27 Відповісти
Малайзия уже потеряла авиакомпанию на этой русско-украинской войне, совсем забыла о том, как американцы вкладывались в развитие ее высокотехнологической промышленности и начала дружить с мордором, который вовремя подложил под малазийского короля ГБ-шную подстилку. Мордор - тест на твердость правил и принципов современного цивилизованного мира, и как мы видим, мир по-прежнему в массе своей наступает на пещерные грабли.
показати весь коментар
20.06.2019 12:29 Відповісти
Копец, как же нужно не уважать сограждан, будучи главой правительства той страны, граждан которых убила Московия…
показати весь коментар
20.06.2019 12:31 Відповісти
Их накрыло большой русской...колокольней.
показати весь коментар
20.06.2019 12:31 Відповісти
Мохамад, русская Аннушка уже разлила масло. Пальмовое.
показати весь коментар
20.06.2019 12:34 Відповісти
Продажная мразь. Сколько сволочни на свете-уму непостижимо.
показати весь коментар
20.06.2019 12:34 Відповісти
Слышь ты, урод сепарский! Мало того, что банишь всех про-украинских юзеров, предоставляя площадку Ольгинской тролям, этот сайт к тому же ещё стал грязным! Даже через телефон цепляется всякая зараза! Сволочь кацапская.
показати весь коментар
20.06.2019 12:36 Відповісти
Ця інфа для тих зебілів, які досі вважають, що світова (та й українська) політика є лінійною та видимою у всіх її деталях.
Не все так просто!
показати весь коментар
20.06.2019 12:37 Відповісти
Весь мир гады плетут заговоры и интриги против "хрустально чистой и доброй" рассеюшки кацапии
показати весь коментар
20.06.2019 12:39 Відповісти
фигачит по российской методичке без препинаний, красавчик. Что такое пару сотен смертей, когда есть возможность замутить деньжат? Кацапье сбило пассажирский самолет, но конечно же это политический сговор. Вот политики собрались, сговорили и заставили кацапов сбить самолет, я сам видел, мамой клянусь.
показати весь коментар
20.06.2019 12:40 Відповісти
ще одне присмертне мадуро вступило в клуб "друзья путина"
показати весь коментар
20.06.2019 12:42 Відповісти
Ми засмучені висновками слідчої групи щодо MH17. Це політична змова проти РФ, - прем'єр Малайзії Мохамад - Цензор.НЕТ 2926 https://censor.net/user/25158
ще одне присмертне мадуро вступило в клуб "друзья путина"
Ми засмучені висновками слідчої групи щодо MH17. Це політична змова проти РФ, - прем'єр Малайзії Мохамад - Цензор.НЕТ 3876
показати весь коментар
20.06.2019 12:50 Відповісти
да ничего он "видеть не хочет", после того как увидел на сколько миллионов увеличился его счет в офшорах!
показати весь коментар
20.06.2019 12:45 Відповісти
Ахахах, медведчук под кожей чтоли, лол,идиот
показати весь коментар
20.06.2019 12:46 Відповісти
"рускиймир" навел уже там свой шухер, баблишко посеянное дало всходы.
Жаль, что так много продажных дешевок на земле.
Не так уж много таких настоящих ГЕРОЕВ как Тымчук, Немцов, Гонгадзе, Политковская, Черновол, Стус, Бандера...
показати весь коментар
20.06.2019 12:50 Відповісти
Маха тхир слегка пованивает.
Наверное его мама дочка юриста, и своим надо помогать.
показати весь коментар
20.06.2019 12:50 Відповісти
Ну, может Махатхир Мохамад закупит в России и подарит для семьям погибших вот такие детские кроватки? В качестве компенсации морального ущерба? Или он думает, что россияне украинским Буком гордятся?
Ми засмучені висновками слідчої групи щодо MH17. Це політична змова проти РФ, - прем'єр Малайзії Мохамад - Цензор.НЕТ 9934
показати весь коментар
20.06.2019 12:53 Відповісти
И ни одного доказательства в правдивость своих слов. Одни слова и какая то заинтересованность, очень даже может быть материальная.
Эксперт от Малазии подписал отчет следственной группы? Подписал.
Так о чем этот политик тут говорит, не зная деталей расследования? Это и есть политическая проституция!
показати весь коментар
20.06.2019 12:54 Відповісти
Тварь, лучше бы ты один на этом борту был, а в составе экипажа такие же выродки как и ты.
показати весь коментар
20.06.2019 12:57 Відповісти
А ви кажете що у нас влада на крові торгувала...
показати весь коментар
20.06.2019 12:58 Відповісти
Как говорит опыт, голословное, без указания фактов, заявление этого начальника - только усиливает позиции реального расследования. Таким словам могут аплодировать только в Москве.
показати весь коментар
20.06.2019 12:58 Відповісти
Продажная шкура этот премьер.
показати весь коментар
20.06.2019 12:58 Відповісти
От що значить син від кацапки , всякий здоровий глузд тане . Одна жінка може дати те що не зможуть дати 100 чоловіків . Голубим не турбуватись , бо крім калової каменюки нічим іншим не розродяться . .
показати весь коментар
20.06.2019 13:13 Відповісти
Ще один "малчик с русскаго мира" в Малайзії обявився?
показати весь коментар
20.06.2019 13:15 Відповісти
Ничего удивительного, во всем мире так. Вот США не стали наказывать Саудовскую Аравию за убийство журналиста, так, пару персональных санкций и все, правда честно признались, что Саудовская Аравия - стратегический партнер и ничто не должно разрушить этот факт. Тут понятно, что тоже стратегический интерес.
показати весь коментар
20.06.2019 13:20 Відповісти
обменял память на пальмовое масло = животина
показати весь коментар
20.06.2019 13:28 Відповісти
Кто это зачуханое дно?
Долбень не умеет читать отчеты по расследованию? Какие нужны еще доказательства?
показати весь коментар
20.06.2019 13:29 Відповісти
_Меньше всего это животное заботит правда. Ему наплевать, чудак ты, человек. А ты "доказательства"...
показати весь коментар
20.06.2019 20:48 Відповісти
ублюдок продавший память погибших соотечественников (((
показати весь коментар
20.06.2019 13:30 Відповісти
Путин Королю Малайзии подарил в утехи русскую жену Оксану Воеводину, мисс РФ!
Каждый сбитый самолет Малайзии компенсируется хорошим сексом.
За каждый сбитый самолет Оксана отработает карлику по полной! Можно сбивать еще!
Ми засмучені висновками слідчої групи щодо MH17. Це політична змова проти РФ, - прем'єр Малайзії Мохамад - Цензор.НЕТ 8053
показати весь коментар
20.06.2019 13:33 Відповісти
А у Воеводиной в каждой дырке по микрофону с видеокамерой.
Какие там утехи - офицер ГРУ на ответственной работе.
Будет повышенная пенсия за вредность.
показати весь коментар
20.06.2019 14:26 Відповісти
Прем*єр Малайзії за кри ваві гроші гроші кацапів продав душі своїх вбитих громадян.
показати весь коментар
20.06.2019 13:35 Відповісти
Он свою продал. Дьяволу.
показати весь коментар
20.06.2019 20:52 Відповісти
сколько ж мерзоты кацапы прикупили по всему миру? Шредер, Берлускони, Кнайспль, Лепень, теперь вот это чучело, которое за рашистское бабло готово вытереть ноги о память про своих погибших сограждан...
показати весь коментар
20.06.2019 13:36 Відповісти
Очевидно, для этого отмороженного только Гиркин, приехавший на БУКе в Гаагу - это доказательство.
показати весь коментар
20.06.2019 13:38 Відповісти
Вы ***** огорчены! А родственники 298 погибших тогда как? Огорчайтесь- ...й вам в сраку.ТВАРИ
показати весь коментар
20.06.2019 14:00 Відповісти
Сколько тебе окурок бабла отвалил?
показати весь коментар
20.06.2019 14:34 Відповісти
Премьер очевидно кое-что знает. Малайзию, почему-то не допустили к расследованию. За 5 лет следствие не сдвинулось ни на сантиметр. Все экспертизы по подрыву засекречены и в Голландии, и в Финляндии, и в Австралии. Не знаю, правда, или нет, но "Бук" работает не сам, а с двумя станциями впридачу. Чтобы развернуть комплекс, надо пару суток все настраивать, предварительно выбрав место установки комплекса. С ракетой, поразившей Боинг тоже непонятки. Одни утверждают, что ракета новая, модернизированная. Другие - что старой модели. В новой осколки - маленькие "двутавры" с бОльшим весом, в старой - шарики меньше по весу. На фотках кабины Боинга видны круглые отверстия. Не все так просто, как кажется.
показати весь коментар
20.06.2019 15:27 Відповісти
Нех тут разейскую дезу вбрасывать.
Учите матчасть. Вот здесь подробностей с анализом на несколько часов чтения:
(в 4-х частях)
показати весь коментар
20.06.2019 15:38 Відповісти
"Ошибка 404. Страница не найдена." И почему я должен верить "Цензору", или еще кому нибудь? И почему вопросы, которые у меня возникли, - это "разейская деза"? Может вы думаете, что знаете много больше премьера Малайзии?
показати весь коментар
20.06.2019 16:07 Відповісти
То не Цензор. Коли вставляв посилання, виникла якась помилка. Правильне посилання - наприкінці попереднього: buran.ru/htm/mh17.htm#brifing
Це викладено відомим російським авіаекспертом Лукашевичем.
показати весь коментар
20.06.2019 16:37 Відповісти
Нашел. Читаю. Спасибо.
показати весь коментар
20.06.2019 17:37 Відповісти
- И почему вопросы, которые у меня возникли, - это "разейская деза"?
- Ці всі питання давно вже було "перетерто". Хто цікавився - знає. Лише генератори "разєйской дєзи" час від часу повертаються до них і роблять нові вкиди про те, що буцімто щось залишилось нез'ясованим.

- Может вы думаете, что знаете много больше премьера Малайзии?
- ХйЗ. Він мав би знати більше за мене. Але з його заяви випливає, що він не в курсі навіть основних фактів.
показати весь коментар
20.06.2019 16:52 Відповісти
Ясности в этом деле пока нет. А может и не будет. Так же, как и по Майдану. Там 300, тут больше 100 - кого это волнует в большой политике? Всегда можно договориться и впарить лохам нужную версию.
показати весь коментар
20.06.2019 17:46 Відповісти
- Ясности в этом деле пока нет. А может и не будет.
- Не так. Насправді з Боінгом в основному все було зрозуміло ще у липні 2014-го. Уточнювали лише деякі деталі і збирали "залізобетонні" докази для міжнародного трибуналу.
показати весь коментар
20.06.2019 18:32 Відповісти
Будем посмотреть кого назначат железобетонными виновниками в суде в 2020 году. Если только он состоится. (По Майдану, после выхода на самих себя, суд заглох. Как и по Гонгадзе. Как и по многим другим делам).
показати весь коментар
20.06.2019 19:41 Відповісти
- По Майдану, после выхода на самих себя, суд заглох. Как и по Гонгадзе.
- Бгг. Не переповідайте кремлівські методички.
- ...в суде в 2020 году. Если только он состоится.
- Західний світ працює як швейцарський годинник. А не як "плановая економіка" сраного Совка. Якщо сказали "у 2020-му" - так воно і буде. Єдиний сумнів у мене залишається стосовно того, чи обмежаться звинуваченнями лише названих виконавців, чи звинуватять також і головного злодія в цій справі - замовника злочину ***** Таврічєскаго.
показати весь коментар
20.06.2019 23:50 Відповісти
Понятно. По Майдану полный порядок. Насчет "сраного Совка". Мы пока проедаем то, что от него осталось. Увы. Своего пока ничего не построили. Хватит проедать еще лет на 20-30. "Названі виконавці" по версии суда всего лишь пособники исполнителей. И это выяснили аж за 5 лет следствия. Отакі ось "швейцарські годинники" західного світу.
показати весь коментар
21.06.2019 13:34 Відповісти
- Понятно. По Майдану полный порядок.
- В сенсі "вишлі на саміх сєбя"?
- Насчет "сраного Совка". Мы пока проедаем то, что от него осталось.
- Совок був сраним навіть тоді, коли "то, что от него осталось" було ще новим - і 30, і 50, і 70 років тому.
- ...всего лишь пособники исполнителей.
- Строго кажучи, організатори. (Та й то не всі. Серед інших, наприклад, Шойгу). Виконавці - військовослужбовці 53-ї бригади ППО з Курська. Замовник - *****.

- И это выяснили аж за 5 лет следствия.
- Деякі журналісти-розслідувачі з'ясували це для себе ще 5 років тому. Очевидно, за 5 років і офіційне слідство зібрало докази для трибуналу.
- Отакі ось "швейцарські годинники" західного світу.

- Так, саме такі. Працюють на заздрість совкодрочерам.
показати весь коментар
21.06.2019 16:13 Відповісти
Ага.
показати весь коментар
21.06.2019 16:16 Відповісти
- Мы огорчены выводами следственной группы по MH17. Это политический заговор против РФ, - пукнул премьер Малайзии Мохамад.
- Это заговор? Вы такооое утверждаете... А где же Ваши доказательства? - резонно ответили ему из Нидерландов.
показати весь коментар
20.06.2019 15:31 Відповісти
Продажна гнида
показати весь коментар
20.06.2019 16:13 Відповісти
Дедушке 93 года, он ярый антисемит и антизападник. Что вы от него еще ожидали.
показати весь коментар
20.06.2019 18:08 Відповісти
Цей злочин має бути розслідуваний і справжні злочинці мають понести заслужене покарання!
показати весь коментар
20.06.2019 19:45 Відповісти
Сторінка 2 з 2