11938 відвідувачів онлайн
2 046 64

Невідомі "замінували" всі дитячі садки Харкова, - Нацполіція

Невідомі "замінували" всі дитячі садки Харкова, - Нацполіція

Харківські правоохоронці отримали повідомлення про замінування всіх дитячих садків міста і нічний клуб.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба поліції Харківщини.

"За адресами виїхали слідчо-оперативні групи та фахівці вибухотехнічного управління. Здійснюється евакуація громадян. Триває огляд приміщень і прилеглої території", - йдеться в повідомленні.

Як зазначає місцеве видання MediaPort, загалом йдеться про 230 об'єктів.

Топ коментарі
+7
Зе обіцяв що українці частіше сміятимуться.
От вам і приклад гумору
показати весь коментар
20.06.2019 20:17 Відповісти
+5
СБУ должна так же минировать важные объекты на Параше! Неужели тяжело организовать несколько десятков "минеров" как это делают в *********. Когда они увидят, что им это тоже в копеечку обходится, то перестанут.
показати весь коментар
20.06.2019 20:17 Відповісти
+4
Таких "минёров" надо сажать минимум на пять лет и без всякой амнистии, иначе будет такое продолжаться бесконечно.
показати весь коментар
20.06.2019 20:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Наркоманы закладки не могут найти...
показати весь коментар
20.06.2019 20:11 Відповісти
казятся? или мстят?
показати весь коментар
20.06.2019 20:14 Відповісти
Это проделки духа маршала Жукова. ))
показати весь коментар
20.06.2019 20:25 Відповісти
сто процентов. а методика как со взорваньіми домами на парашке, как "манька" в Керчи - не будете за Жукова, будете со взрьівами.
показати весь коментар
20.06.2019 20:58 Відповісти
Таких "минёров" надо сажать минимум на пять лет и без всякой амнистии, иначе будет такое продолжаться бесконечно.
показати весь коментар
20.06.2019 20:17 Відповісти
Так эти упыри, благодаря техническому прогрессу, могут сидеть и в Хабаровске или мААЦквЄ, вот в чем проблема...
показати весь коментар
20.06.2019 20:19 Відповісти
СБУ должна так же минировать важные объекты на Параше! Неужели тяжело организовать несколько десятков "минеров" как это делают в *********. Когда они увидят, что им это тоже в копеечку обходится, то перестанут.
показати весь коментар
20.06.2019 20:17 Відповісти
Чувствуетца лапа Свина...
🤔
показати весь коментар
20.06.2019 20:17 Відповісти
Вы даже не представляете на сколько Вы правы . рейтинг - падает и создание атмосферы страха (вот как при мне было хорошо, а теперь ....) Одна из стратегий пети и его команды.
показати весь коментар
20.06.2019 20:31 Відповісти
😁
показати весь коментар
20.06.2019 20:42 Відповісти
Здесь явно "УБЕЖДАЮТ" за памятник Жукова и название улицьі.
показати весь коментар
20.06.2019 20:59 Відповісти
Зе обіцяв що українці частіше сміятимуться.
От вам і приклад гумору
показати весь коментар
20.06.2019 20:17 Відповісти
Возникает вопрос: "Кому это нужно?"
Ответ очевиден.
показати весь коментар
20.06.2019 20:22 Відповісти
😂
показати весь коментар
20.06.2019 20:54 Відповісти
ты соевый кацапский троль.
показати весь коментар
20.06.2019 21:00 Відповісти
понеси свою вавку в голові до фахівця..
показати весь коментар
20.06.2019 21:03 Відповісти
у меня нет вавки в голове. а вот ты понеси свою вавку в голові до фахівця. ты копеечный соевый кацапский троль.
показати весь коментар
20.06.2019 23:01 Відповісти
Кацапье так с "фожиздами" воюет...уже и до детей "фожиздов" добрались, мерзавцы и нелюди.
показати весь коментар
20.06.2019 20:21 Відповісти
Іде підготовка до захоплення України.
показати весь коментар
20.06.2019 20:21 Відповісти
Неизвестные "заминировали" все детские сады Харькова, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 4822
показати весь коментар
20.06.2019 20:23 Відповісти
Біснуються порохососи з ублюдками!
показати весь коментар
20.06.2019 20:23 Відповісти
невже росєяні шалят ?
показати весь коментар
20.06.2019 20:24 Відповісти
То Смицький?
показати весь коментар
20.06.2019 20:28 Відповісти
оно
показати весь коментар
20.06.2019 20:29 Відповісти
Святкує перемогу, мерзота сєпарська.
показати весь коментар
20.06.2019 20:31 Відповісти
Ага....
Тащиться з вас - нікчемних лончиків........................
показати весь коментар
20.06.2019 20:41 Відповісти
Ви перемогли. Можеш сміливо написати своє справжнє ім'я-прізвище. Тобі нічого боятися.
показати весь коментар
20.06.2019 20:48 Відповісти
Так не цікаво..................
Набагато цікавіше коли вас дрюкає - андрюха смицький.
Жаль звичайно що в цього алкаша немає "компа" і він навіть не знає що таке "цензор".

До речі - андрюха це особа цілком реальна.
Місцевий п'янчужка. В 2014 році "двинув" на Куів "майданувати". Мабуть хильнув там десь того "чайку" бо дах зовсім знесло.
Згодом пішов добровольцем в АТО. Але "воював" не довго. Через три-чотири місяці вернувся. З того часу пиячить майже щоденно. Каже що був контужений. Але навіть документів йому ніяких не видали.
показати весь коментар
20.06.2019 21:00 Відповісти
Боягуз ти.
показати весь коментар
20.06.2019 21:04 Відповісти
******
показати весь коментар
20.06.2019 21:36 Відповісти
Відкрию тобі секрет................. можеш не вірити.
Він і підпрацьовує адміном. Перевірено вже не один раз.
показати весь коментар
20.06.2019 21:01 Відповісти
я тобі ніколи не вірю.
показати весь коментар
20.06.2019 21:05 Відповісти
А ти перевір.
Запитай його під лівим ніком про те як він став гоміком.
Чи ще що-небудь подібне.
І побачиш як швиденько тебе "забанять".
показати весь коментар
20.06.2019 21:09 Відповісти
в мене немає лівих ніків.
а новий спеціально для лончика я не робитиму.
плювала я на нього і на його спільників.
показати весь коментар
20.06.2019 21:15 Відповісти
Ню-ню.....немає лівих ніків.......

Як казали колись в моєму далекому дитинстві - "замнем для ясності".
показати весь коментар
20.06.2019 21:21 Відповісти
немає.
показати весь коментар
20.06.2019 21:22 Відповісти
Ну на "нєт" і "суда нєт"...............
Для мене це не суттєво.
показати весь коментар
20.06.2019 21:25 Відповісти
просто за ним стежать і не дають образити.
з величезної поваги.
показати весь коментар
20.06.2019 21:09 Відповісти
Не сміши..........
Мене колись "банили" через його скаргу що я не толерантно ставлюсь до сексменшин.
Навряд чи якийсь інший амін повівся б на таке.
показати весь коментар
20.06.2019 21:12 Відповісти
та я вас двох вважаю сексменшинами ))
показати весь коментар
20.06.2019 21:14 Відповісти
А і дійсно.............. я досить таки успішно "дрюкаю" різний непотріб............

Можна сказати і так.
показати весь коментар
20.06.2019 21:22 Відповісти
люончика можеш подрюкати частіше. він заслужив.
до того ж..чому я одна тобою займаюсь, ти мені набрид вже.
показати весь коментар
20.06.2019 21:25 Відповісти
Харьковчане говорят спасибо неизвестным бурятскими мышебратьям😊
показати весь коментар
20.06.2019 20:23 Відповісти
Агов? Шо там в касапії ніхто нічого не мінує?
показати весь коментар
20.06.2019 20:23 Відповісти
Петя нам мстит и мстя его страшна
показати весь коментар
20.06.2019 20:25 Відповісти
как правило эти "минеры" родом из соседней Харькову клоаки под названием "ЛуГанДон", звонят с украинских номеров, найти их по понятным причинам невозможно. Но это ничего, вот выделим на "реинтеграцию" оккупированного Донбасса из своего кармана более 330 миллиардов гривень, как сегодня пообещал новоиспеченный преЗЕдент, вот тогда эти "минеры" из Донецка и Луганска растрогаются, проникнутся любовью и уважением к Украине, сожгут свои паспорта "Дыры" и "Лыры", а заодно и "рашааусвайсы" и тогда наступит "эпоха ахерительного багатства" и "взаимоуважения"
показати весь коментар
20.06.2019 20:28 Відповісти
кожен день мінують десятками закладів.. і на кой хєр та нацполіція потрібна як нічого не може вдіяти
показати весь коментар
20.06.2019 20:31 Відповісти
https://twitter.com/donikroman Роман Донік‏ @donikroman https://twitter.com/donikroman/status/1141623374466244608 9 часов назад

Вчера харьковский горсовет, кроме переименования проспекта, под шумок принял решение о привлечении займа на 1 млрд гривен под 18-22% годовых. 700 млн пойдут на реконструкцию зоопарка, а 300 млн на обновление ушатанных сетей "ХТС" и дороги. Просто внимательнее следите за руками.
показати весь коментар
20.06.2019 20:34 Відповісти
Наперсточникам не дивуюсь. Взагалі пофіг, не з харкова я. Нехай харківчани і бдять свій бюджет
показати весь коментар
20.06.2019 20:38 Відповісти
Таккая ( ну может не в таких масштабах) ситуация по большинству областей в Украине. Пете нужно срочно создать атмосферу страха, чтоб люди опять захотели его возвращения. Это конечно не простое решение было (начать массовые звонки про минирование) Но вариантов при столь резко падающем рейтинге, уже не остаётся. - СУКИ,
показати весь коментар
20.06.2019 20:35 Відповісти
Бачу, у тебе в голові велика зелена вавка.
показати весь коментар
20.06.2019 23:03 Відповісти
Ублюдки вирішили помститись............
показати весь коментар
20.06.2019 20:43 Відповісти
а не пробували відключити зв'язок з кацапстаном, ордло та ПМР? Заодно і витіснити кацапських мобільних операторів.
показати весь коментар
21.06.2019 00:30 Відповісти
нєізвєстниє із крємля.
показати весь коментар
21.06.2019 01:10 Відповісти